Sezon 2017/18 - 25 kolejka

drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - 25 kolejka

Post autor: drukjul »

Demandred pisze:. Ponawiam pytanie, jak tam Kwolek po wyrostku i Nowakowski? Bo pytałem o to, właśnie w kontekście, o którym piszesz.
W przypadku Kwolka nie upłynął jeszcze nawet miesiąc od operacji, więc oczywiste jest, że zarówno z Zawierciem jak i Jastrzębiem w następnej kolejce jeszcze zagrać nie będzie mógł. Z Nowakowskim - zupełnie nie wiem jak wygląda jego rekonwalescencja, natomiast z punktu wiedzenia drużyny Antigi od stanu zdrowia środkowego, gdzie mimo wszystko Francuz ma jeszcze jakieś pole manewru, na pewno znacznie ważniejsza będzie ewentualna gotowość do gry Wojtaszka, który jak pewnie pamiętamy w ostatnim meczu ligowym Onico z BBTS-em też miał ostatnio problemy z prawym kolanem i musiał opuścić boisko przed końcem spotkania. Mecz odbył się 24 lutego - przerwa w grze Wojtaszka według wstępnych prognoz miała potrwać około trzy tygodnie, więc jakaś szansa że zobaczymy go na boisku dziś wieczorem z Zawierciem jest, choć nie jest to wcale pewne.
Demandred
Posty: 231
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - 25 kolejka

Post autor: Demandred »

Tak też myślałem, jeśli chodzi o Kwolka, natomiast ktoś pisał, że ten okres rekonwalescencji ma być dużo szybszy bo zabieg miał być laparoskopowy. W tej sytuacji Zawiercie przy dobrej grze ma spore szanse na to, żeby uszczknąć coś chociaż w meczu z Warszawą.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - 25 kolejka

Post autor: ursula127 »

Onico może dużo zapłacić za brak rezerw, jest na dobrej drodze do wypadnięcia z szóstki :x
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - 25 kolejka

Post autor: ursula127 »

Kwolek ???? ciężko u Antigi
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - 25 kolejka

Post autor: Aranger »

Po kiepskim początku naprawdę bardzo przyzwoity sezon notuje Bociek, fajna sprawa. :)
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - 25 kolejka

Post autor: kibic_siatki »

Aranger pisze:Po kiepskim początku naprawdę bardzo przyzwoity sezon notuje Bociek, fajna sprawa. :)
Ja bym to określił trochę inaczej: po katastrofalnych 2 pierwszych setach- 8 czap, od końcówki 2 seta Grzegorz zagrał fenomenalnie. Niestety dla zespołu od 3 seta kończył głównie on- pozostali nie potrafili przekroczyć 10 pkt w ataku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”