Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: Kamil92 »

grzegorzg pisze:Kwolkowi wielkiej kariery nie wróżę. Ale obym się mylił, a nawet bardzo chętnie.
Skąd taki wniosek? Rozumiem, że to opinia, która powstała nie tylko po wczorajszym meczu, ale akurat w meczu z Lubinem, to jako jedyny nie zawiódł w Onico.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: grzegorzg »

Cały czas z tej samej przyczyny, tj parametrów fizycznych, czyli relatywnie ciezka budowa, słaby zasięg. To moze skutkowac szybkim pogarszaniem parametrów w czasie. Szczególnie obawiam sie o fizyke na przestrzeni kilku meczów.
Ale jeszcze raz - obym sie mylił.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: niepoinformowany »

jimiq pisze:I jeszcze jedno. Obaj rozgrywacze grali jedno do znudzenia...primo tempo lub rozciagniecie na drugą linię. Obaj...
Bruno miał utrudnione zadanie, Sabbi to jednak pół atakującego przy Sokołowie.
grzegorzg pisze:Cały czas z tej samej przyczyny, tj parametrów fizycznych, czyli relatywnie ciezka budowa, słaby zasięg. To moze skutkowac szybkim pogarszaniem parametrów w czasie. Szczególnie obawiam sie o fizyke na przestrzeni kilku meczów.
Ale jeszcze raz - obym sie mylił.
Pasuje mi ten opis do N'gapetha - też niezbyt wysoki, skoczny jak Sander też nie jest, wizualnie "ciężka" budowa, a jednak... Może Kwolek pójdzie tą drogą ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: Adik_wwy »

grzegorzg pisze:Cały czas z tej samej przyczyny, tj parametrów fizycznych, czyli relatywnie ciezka budowa, słaby zasięg. To moze skutkowac szybkim pogarszaniem parametrów w czasie. Szczególnie obawiam sie o fizyke na przestrzeni kilku meczów.
Ale jeszcze raz - obym sie mylił.
Zgadzam się. To będzie poziom Ruciaka, Kubiaka nic więcej. Nie oczekujmy od niego grania na jakimś światowym poziomie i nie wieszajmy mu niewiadomo jakiej poprzeczki. Pozatym ma ten minus że nie ma daru do przyjmowania zagrywek co przy tym wzroście i parametrach powinno być podstawą bo w ataku pewnego poziomu nie przeskoczy
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: grzegorzg »

Niepoinformowany pisze:Pasuje mi ten opis do N'gapetha(...)
Jak przywołałęs N'gapetha, to mi - chociaz pozycja inna - Francuz przypomina Pawła Papke. Tez dośc cięzka budowa, ale winda w nogach niezgorsza. Kwolek nie ma nawet takiej. I moze byc problem, bo na defensywnego, to bił go w bloku Bakiewicz ze względu na wzrost, czy chocby Buszek ze wzgledu na wyskok. Przychodzi na myśl Ruciak, który demonem bloku nigdy nie byół, ale odbiór jednak lepszy miał Michał. Kwolek pewnie poprawi, ale ta budowa...
Jimiq pisze:Nie zgodze sie z Tobą.
Oglądałem Lube-Modena wczoraj.
Fakt mecz bardzo zacięty, ale błędów popełnili mnóstwo, szczegolnie Sokolov.
    Tak jak napisałem, ogladałem dwa sety - dwa pierwsze. Akurat wtedy błedów było bardzo mało.Sokołow grał bardzo dobrze, a jedyne błędy jakie mi utkwiły, to chyba dwa z rzedu Juantoreny na zagrywce.

    A kto wygrał?
    Didek
    Posty: 1364
    Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

    Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

    Post autor: Didek »

    Uważam, iż to Warszawa nie awansuje dalej. Nie wygrają w Radomiu. Drużyna Czarnych jest drużyną własnej hali i na pewno nie odpuszczą. Kibice by im tego nie wybaczyli. Zresztą z punktu logistyki to lepiej w kolejnej rundzie grać z Warszawą niż z Olsztynem. Wyjazd bliski i koszty nie duże. Dodatkowo masę ludzi z Radomia pracuje w Warszawie więc i na Torwar przyjdą.

    Warszawa w ostatnich kolejkach pokazuje, iż nie ma sportowych argumentów na wygrywanie meczów. Pokonanie słabej Resovii tylko przedłużyło złudne nadzieje. W tym roku nie będą się bić o medale. Muszą lepszą drużynę zbudować. Trzech przyjmujących to za mało.

    Niestety to zła wiadomość dla polskiej siatkówki. Z prawdopodobnej 6 drużyn grających w Play off tylko trzy interesuje gra w pucharach. Olsztyn, Jastrzębie czy Gdańsk w pucharze Cev czy Challenge Cup prawdopodobnie nie wystartują. Olsztyna to pewnie nawet nie będzie stać.
    Awatar użytkownika
    grzegorzg
    Posty: 7685
    Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
    Płeć: M
    Lokalizacja: Wrocław

    Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

    Post autor: grzegorzg »

    Jesli Onico nie awansuje, to myslę, ze drzwi do kadry zamknie sobie definitywnie Włodarczyk. Byłoby szkoda także ze względu na Kwolka. Bardzo chciałem zobaczyc go w perspektywie własnie meczów p-o.
    JanuszzPodkarpacia
    Posty: 400
    Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
    Płeć: M
    Lokalizacja: Kraków

    Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

    Post autor: JanuszzPodkarpacia »

    grzegorzg pisze:Jesli Onico nie awansuje, to myslę, ze drzwi do kadry zamknie sobie definitywnie Włodarczyk. Byłoby szkoda także ze względu na Kwolka. Bardzo chciałem zobaczyc go w perspektywie własnie meczów p-o.
    Serio one nawet są uchylone? Z tego co pamieam w tym sezonie Włodarczyk gra dobrze głównie ze słabymi drużynami, w najważniejszych meczach jest zmieniany (chociażby wczoraj), bo nie wytrzymuje ani w przyjęciu, ani w ataku. Do tego wydaje mi się o wiele mniej zaangażowany na boisku od kolegów. Z resztą Wrona w wywiadzie po meczu powiedział chyba słowo za dużo, bo stwierdził że niektórzy jego koledzy zbyt słabo walczyli jak na stawkę, o którą grali.
    Co do oceny stanu kadrowego Onico to sie zgadzam, warto jednak zauważyć, że prawdopodobnie nie zatrudniano czwartego przyjmującego, bo liczono sie z możliwosćią "odpalenia" Vernona, co mogłoby skutkować przestawieniem MAcedończyka na przyjęcie. Natomiast warto zauważyć dobrą grę Samika, daje dużo drużynie sportowo i mentalnie, fajnie jakby KWolek mógł z nim trenować jeszcze rok.
    Awatar użytkownika
    grzegorzg
    Posty: 7685
    Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
    Płeć: M
    Lokalizacja: Wrocław

    Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

    Post autor: grzegorzg »

    JanuszzPodkarpacia pisze:Serio one nawet są uchylone?
    Ja nic nie wiem. :D A serio, to sugerował np Mazur w jednej z transmisji meczu Onico.
    ODPOWIEDZ

    Wróć do „PlusLiga”