Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miejsce

Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Verdungo »

Szampon093 pisze:Zatorski wywiadzie przychodzi wiadomo kto haha
Tajemnica Poliszynela ;)
Taco
Posty: 60
Rejestracja: 12 sie 2016, o 10:55
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Taco »

Czy ludzie z PZPS są ksenofobami, że ani w środę ani dzisiaj MVP nie dostał Milad?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Szampon093 »

Taco pisze:Czy ludzie z PZPS są ksenofobami, że ani w środę ani dzisiaj MVP nie dostał Milad?
Szkoda słów
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Hirako »

Gratulacje dla Skry, nie było o czym mówić. Lisinac i Milad niesamowici, w Zaksie nie miał kto tego zrównoważyć.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Robert77 »

Serdeczne gratulacje dla Skry.

Ktoś w KK kto wpadł na pomysł zatrudnienia tą trenerską miernotę powinien ponieść konsekwencje.
Najlepiej skomentował to Drzyzga: Jungiewicz przez cały sezon grał może 30 minut, a geniusz trenerski wpuszcza go na boisko i liczy, że ten wygra mecz.
Szkoda.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1036
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: hunter »

leeon pisze: Proszę bardzo. Play off miał świetne.
I brawa za to dla niego, ale napisane to przez Ciebie wygląda świetnie ;)
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: skrowiec »

sal pisze:[quote="skrowiec" WSTYD ŻENADA.
Tak powinieneś się nazywać.[/quote]

Uuuuuuu aż tak boli przegrana. Nie wiedziałem. PrzepraszM :D
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Szampon093 »

A Grzesiu jak zwykle rozbawił o tym, ze z Bulgarem nie jest łatwo :D
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: leeon »

Fajnie że Srecko kończy karierę z pls ze złotem. Może jeszcze kiedyś tu wróci?
sal
Posty: 282
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: sal »

skrowiec pisze:
sal pisze:[quote="skrowiec" WSTYD ŻENADA.
Tak powinieneś się nazywać.
Uuuuuuu aż tak boli przegrana. Nie wiedziałem. PrzepraszM :D[/quote]
No ale było w końcu to konfetti,czy jednak WSTYD ŻENADA?
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: skrowiec »

sal pisze:
skrowiec pisze:
sal pisze:[quote="skrowiec" WSTYD ŻENADA.
Tak powinieneś się nazywać.
Uuuuuuu aż tak boli przegrana. Nie wiedziałem. PrzepraszM :D
No ale było w końcu to konfetti,czy jednak WSTYD ŻENADA?[/quote]
Konfetti było tylko kibiców nie widziałem.... Też to zauważyłeś.

A to brak szacunku dla przeciwnika. Więc mimo wszystko WSTYD I ŻENADA. Trzeba umieć przegrywać z podniesiona głową.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: madlark »

leeon pisze:Fajnie że Srecko kończy karierę z pls ze złotem. Może jeszcze kiedyś tu wróci?
Ma bilet w jedną stronę? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
qtp
Posty: 2275
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: qtp »

Puste trybuny i inne drobne uszczypliwości przy dekoracji gości to akurat standard w Kędzierzynie
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: mily66 »

A ja osobiście gratuluję medalu Treflowi I Skrze, bo zaslużyły. Z tej czwórki AZS również powinien być wyróżniony za chęć walki do pewnego momentu, a Zaksie życzę tylko powodzenia w LM.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: kibic_siatki »

Tak jak pisałem wcześniej w temacie Skry: mentalność ma znaczenie. Przekonanie, że wygra się za wszelką cenę, może przeważyć czynnik czysto sportowy. Nawet te przygotowane koszulki też o tym świadczą.
Skra...
Co do samego dwumeczu: pełny rewanż za poprzedni sezon (1:6 i 6:1). Mimo pewnych braków okazało się, że nastawienie na mocną zagrywkę było dobrym rozwiązaniem. Najlepszym zawodnikiem tych play-offów od półfinałów był Pers. Wszystkie 4 mecze zagrał świetnie, a szczególnie dzisiejszy, gdy przy jego zagrywce w 2 secie zespół zdobył 5 pkt z rzędu i wyszedł na prowadzenie. Drugim zawodnikiem, który ciągnął zespół był Lisinac. Dał z siebie wszystko, choć pierwszy mecz z Treflem trochę słabszy. Możliwe, że to przez taktykę. Wlazły w ataku dobrze zagrał tylko pierwszy mecz z Treflem, więcej dołożył w bloku, szczególnie na zagrywce, poza tym fajnie w obronie (b. szybko biegał- ciekawe ile ma na setkę), dobrze dogrywał na kontrze. Łomacz zmieniał rozkład piłek: w jednym meczu grał skrzydłami, w następnym środek. W porównaniu z poprzednim sezonem na plus: zagrywki nie ma, bloku też, ale rozegranie lepsze jak Uriarte, który potrafi grać tylko szybkie piłki z każdego przyjęcia. Zawodnikiem, który też na plus może zaliczyć te 4 mecze jest Piechocki: parę błędów w przyjęciu popełnił, ale przestał to robić seryjnie jak było w poprzednich sezonach. Kilka b. trudnych piłek wybronił, z czego już wcześniej słynął. Kłos dzielnie wspierał na środku Lisinaca. O tym jakie znaczenie ma przyjęcie świadczy zmiana Penczewa. Przed jego wejściem gra zespołu była mocno przypadkowa. Co do rezerwowych: w całym sezonie najbardziej błysnął Janusz, który dał dobrą zmianę po kontuzji Łomacza. Na koniec trener: sprawdził się, potrafi ustawić ciekawą taktykę.
Zaksa...
Teoretycznie trudno było im stracić MP. Dominacja do połowy sezonu, końcówka pokazywała, że gasną. Gdyby Olsztyn miał większe doświadczenie i mniejsze zmęczenie, to z dotarciem do finału też byłyby problemy. Kto za to odpowiada: głównie trener. Gardini niestety źle prowadził w całym sezonie: bicie rekordów wygranych, przy play-offach nie ma sensu. Miał sensownych zmienników ( Semeniuk i Szymurę), a trzymał ciągle na boisku Deroo i Buszka, nawet w meczach z ogórkami.
Na większości pozycji byli zawodnicy lepsi od Skry, ale 2 ostatnie mecze tego nie pokazały. Deroo, który błyszczał w czasie sezonu, w finale dobrze zagrał dopiero w ostatnim secie. Torres jest jednak zawodnikiem tak samo ułomnym jak Wlazły: świetnie atakuje po prostej, jak się mu ja dobrze domknie, to go nie ma.
W końcu wygrał zespół z większą motywacją, a tłuste koty nie osiągają sukcesu. :D
sal
Posty: 282
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: sal »

Konfetti było tylko kibiców nie widziałem.... Też to zauważyłeś.

A to brak szacunku dla przeciwnika. Więc mimo wszystko WSTYD I ŻENADA. Trzeba umieć przegrywać z podniesiona głową.
Nie było na trybunach żadnych kibiców?Ja tam paru widziałem,więc mimo wszystko nazywasz się WSTYD I ŻENADA.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Aranger »

Swoją drogą, Lisinac zdobył 10 punktów w 3 secie...
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: skrowiec »

qtp pisze:Puste trybuny i inne drobne uszczypliwości przy dekoracji gości to akurat standard w Kędzierzynie
W końcu ktoś też zauważył to co ja, a tak naprawdę boi się o tym napisać... Ostatni mecz sezonu, który wyłania Mistrz a tu nagle trybuny stają się puste... (FINAŁ PLS????) Brak słów. I komentują to tylko ci których zazdrość i nienawiść ściska za to że stracili mistrzostwo na rzecz przeciwnika. Taka prawda. Uważam że sport to sport trzeba umieć i wygrywać i przegrywać jednocześnie z szacunkiem do drugiego. A jeśli się tego nie potrafi to.........

I po tym zachowaniu... Odnoszę satysfakcję z "min" kibiców ZAKSA po przegranej.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Skrzypek »

leeon pisze:Fajnie że Srecko kończy karierę z pls ze złotem. Może jeszcze kiedyś tu wróci?
Szkoda tylko, że odchodzi do słabszego zespołu.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Castard8 »

Skrzypek pisze:
leeon pisze:Fajnie że Srecko kończy karierę z pls ze złotem. Może jeszcze kiedyś tu wróci?
Szkoda tylko, że odchodzi do słabszego zespołu.
Czyli do jakiego?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Aranger »

Castard8 pisze:
Czyli do jakiego?
Bodajże Trentino.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Castard8 »

"Bodajże" to już czytam od pół roku @Skrzypek uprawia pewnie starą forumowa politykę "wiem, ale nie powiem".
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Skrzypek »

Castard8 pisze:"Bodajże" to już czytam od pół roku @Skrzypek uprawia pewnie starą forumowa politykę "wiem, ale nie powiem".
??? ???
Przecież od dawna wiadomo, gdzie odejdzie, więc po co miałem pisać nazwę klubu?
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Castard8 »

Skrzypek pisze:
Castard8 pisze:"Bodajże" to już czytam od pół roku @Skrzypek uprawia pewnie starą forumowa politykę "wiem, ale nie powiem".
??? ???
Przecież od dawna wiadomo, gdzie odejdzie, więc po co miałem pisać nazwę klubu?
zawód powinien zobowiązywać. Kronikarski obowiązek to nie tylko puste słowa ;)
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Jiroux »

Trentino będzie lepsze niż w tym sezonie, bo poprawiło swoje błędy transferowe. Będzie niezła paczka do grania, więc nie odchodzi do gorszego zespołu.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: ciacho23 »

Taco pisze:Czy ludzie z PZPS są ksenofobami, że ani w środę ani dzisiaj MVP nie dostał Milad?
Kto został dzisiaj MVP?

O co chodzi z tym, że ZAKSA nie zagra w przyszłym sezonie w LM? Jakieś zasady "kwalifikacji" się zmienily?
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Re_soviaczka »

Łomacz.

ZAKSA nie ma bezpośrednio "awansu" do LM, musi grać w kwalifikacjach.
Jest to skutkiem tego, że spadliśmy w rankingu i zabrano nam jedno miejsce w LM.
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Ked »

b^free pisze:
Ked pisze:
b^free pisze:Gratulacje Skra. Nie o tyle co zasłużenie, lecz My w żadnym wypadku nie powinniśmy tego wygrać.
No to skoro nie powinniśmy to jak nie zasłużenie? Nie umniejszaj. Brawo Skra
Nie zagraliście lepiej. ZAKSA zagrała gorzej. Takie jest moje zdanie... Skoro uważasz, że ZAKSA z Buszkiem i Jungiewiczem to jest szczyt sportowej ambicji SKRY to nic tylko się cieszyc. :)
Ale wiesz, że ja kibicuję Zaksie, prawda? Zaksa zagrała tak jak chciał Gardini. Jak widać w siatkówce "samograj" nie istnieje. Więc wniosek? Nawrocki z czasów Skry po Castellanim >>> Gardini.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4615
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: niepoinformowany »

Ebadipour klasa, uwielbiam siatkarzy wielowymiarowych, grających w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Dlatego ja osobiście, to oczywiście tylko zdanie subiektywne, bardziej cenię siatkarzy typu Juantorena, N'gapeth czy dawny Winiarski niż Leon czy Leal, doceniając oczywiście klasę i atuty tych drugich.

Mimo starań Deroo i Bieńka, jednak Lisinac i Ebadipour zrobili różnicę. Szkoda, że Bednorz od kilku miesięcy gra słabo i na boisku tylko przeszkadzał.

A w KK niektórym kubeł zimnej wody na głowę się przyda. Sport uczy pokory, a mam wrażenie, że niektórym jej zabrakło po 2 tłustych latach.

Teraz na deser FF LM (bez obrazy, ale spodziewam się lania od Lube, są w gazie, aczkolwiek przełamać Perugię na wyjeździe to zadanie niesamowicie ciężkie) i zaczynamy sezon reprezentacyjny :)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Demandred
Posty: 231
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - Play Offs - Mecze Finałowe i o 3 miej

Post autor: Demandred »

Ked pisze:
b^free pisze:
Nie zagraliście lepiej. ZAKSA zagrała gorzej. Takie jest moje zdanie... Skoro uważasz, że ZAKSA z Buszkiem i Jungiewiczem to jest szczyt sportowej ambicji SKRY to nic tylko się cieszyc. :)
Ale wiesz, że ja kibicuję Zaksie, prawda? Zaksa zagrała tak jak chciał Gardini. Jak widać w siatkówce "samograj" nie istnieje. Więc wniosek? Nawrocki z czasów Skry po Castellanim >>> Gardini.
Na to wygląda. Ale to fakt, że Gardini moim zdaniem zajeździł pierwszą 6 przez cały sezon a później chce, żeby rezerwowy atakujący, który nie rozegrał chyba jednego pełnego meczu w sezonie pociągnął mu finał... żart. Cieszę się w sumie, że w Olsztynie już go nie ma, mimo że osiągnął w zeszłym sezonie niezły wynik, ale mam wrażenie, że Santilli lepiej reaguje na to, co się dzieje z drużyną. Co do tego, czy Skra zagrała lepiej, czy ZAKSA gorzej, to logiczną konsekwencją tego, że ktoś zagrał gorzej (czyli ZAKSA w tym przypadku) jest fakt, że ktoś zagrał lepiej (patrz Skra). Przynajmniej mnie tak uczyli w szkole :D Jak jedna rzecz jest lepsza od drugiej, to znaczy, że druga jest gorsza od pierwszej. Teoretycznie proste. ;)

Powiem szczerze, że kibicowałem ZAKSIE w tym meczu, bo myślałem, że jeszcze dziś obejrzę sobie dobrą siatkówkę ;-), ale Bełchatów w pełni zasłużył na wygraną. Nie chodzi już o samą grę, ale miałem wrażenie, że po tej serii zagrywek Milada w 2 secie nabrali dużej pewności i woli walki, byli tak naprawdę wszędzie, dwoili się i troili byleby wyszarpać ten mecz i to zaprocentowało. Odniosłem wrażenie, że oni chcą bardziej. Gratulacje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”