Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Noworoczny »

A to w transferach a to w wątku JW, rozdziela się już miejsca na podium. Większość drużyn ma już zamknięte składy i po kilku szałowych transferach Stoczni teraz już przycichnie. Lepiej przewidywać w miejscu do tego przeznaczonym. Łatwiej będzie się pośmiać za rok.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Lux
Posty: 51
Rejestracja: 5 lip 2018, o 17:52
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Lux »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 11 lip 2018, o 19:49 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie bawimy się w wyliczanki bez uzasadnienia.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: weary_skier »

Moim zdaniem za wcześnie na ten temat, gdzie jeszcze ze dwa transfery czy świetne występy jakiegoś siatkarza na MŚ mogą zmienić optykę, ale przychylę się do woli forumowiczów.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Szary Wilk »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 11 lip 2018, o 20:17 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie bawimy się w wyliczanki bez uzasadnienia.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Noworoczny »

weary_skier pisze:Moim zdaniem za wcześnie na ten temat, gdzie jeszcze ze dwa transfery czy świetne występy jakiegoś siatkarza na MŚ mogą zmienić optykę, ale przychylę się do woli forumowiczów.
Stocznia libero.
Skra już raczej nic.
Zaxa teź.
JW także.
Reska dawno zamknęła skład.
Reszta raczej na podium nie wskoczy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Aranger »

Prawie każdy (o ile nie każdy ?) ma już skład zbudowany w co najmniej jakichś 90%, a naprawdę wysokiej klasy siatkarzy na rynku pozostało niewielu. Jedynym poważnym znakiem zapytania jest chyba ostateczny kształt składu Stoczni, ale tu filary już znamy. Chyba że ktoś jeszcze wyciągnie swojego Ebadipura. 8-)

A typować kolejności na koniec się nie odważę, w każdej części tabeli wygląda to strasznie wyrównanie. Z 4 albo nawet 5 klubów jestem w stanie sobie wyobrazić z tytułem MP.
burmistrz10
Posty: 36
Rejestracja: 9 lip 2018, o 21:27
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: burmistrz10 »

Noworoczny pisze:
weary_skier pisze:Moim zdaniem za wcześnie na ten temat, gdzie jeszcze ze dwa transfery czy świetne występy jakiegoś siatkarza na MŚ mogą zmienić optykę, ale przychylę się do woli forumowiczów.
Stocznia libero.
Skra już raczej nic.
Zaxa teź.
JW także.
Reska dawno zamknęła skład.
Reszta raczej na podium nie wskoczy.
Przecież nie wiadomo co ze SKRA ponieważ Katic nie ma waznego kontraktu.
kanimo

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: kanimo »

To ja wstepnie cos naskrobie.
Z zastrzezeniem, ze ostatnie trasfery Skry i Stoczni moga cos zmienic. Przypominam, ze Skra wyciagala asa z rekawa w ostatnim momencie od 2 sezonow.
Pierwsza piatka: Skra, Zaksa, JW, Resovia, Stocznia. Malo oryginalnie. Kolejnosc? Na razie sie nie odwaze.
Skra niby slabosc na przyjeciu i o rok starszy Wlazly.
Ale podobna slabosc widac w JW, choc moze troche wiecej mocy na wysokiej pilce. Zaksa-status quo przy wzmocnionej konkurencji i jednak oslabienie na serwisie i w bloku (Sliwka zamiast Buszka). Zakse obstawiam w okolicach 3ciego miejsca.
Reska- dobre transfery, niby najrowniejsza ekipa (na papierze) . Ale Mika z chorymi kolanami i Buszek, ktory ostatni sezon miel sredniawy. Rossard u Kowala mocno rozczarowuje, choc jest to zawodnik z duzym potencjalem. Ekipa (pod warunkiem ze beda zdrowi) nawet na MP. Ulozony sensownie sklad, minus za Kowala. Kto tam jest trenerem przygotowania fizycznego w tym roku?
Stocznia -jak dla mnie sporo niewaidomych. Moga byc i mistrzem, w bardzo sprzyjajacym ukladzie. Z 4 wypasc nie powinni.

Grupa poscigowa, ja widze 3 zespoly.
Jednak Trefl, ktory mimo ograniczen porobil fajne transfery.
Czarni- mieli pecha z kontuzjami, jesli wszystko bedzie OK to ze wzmocnieniem na najslabszej pozycji (atak) i lekkim spadkiem jakosci na srodku (Terymienko), do tego rok starszy i dojrzalszy Fornal i Kwasowski po dobrej koncowce sezonu. Powinno byc dobrze.
Olsztyn. Jesli zagra w pucharach, to nie wiem jak Janek Hadrava skonczy sezon. Kochanowski niby zastapiony najlepiej jak sie dalo ale jednak nie w pelni. Lux -pewna niewiadoma. Tu obstawiam kolejnosc w ktorej podalam zespoly.

Dalej
Warszawa. Jak dla mnie atak dalej watpliwy, do tego wzmocnienie srodka ale duzy znak zapytania na przyjeciu (Lukasik). Plus za trenera. Moga wyprzedzi np Olsztyn. Jesli np Lukasik odpali a Lux nie.
Zawiercie-dobry trener ale przyjecie to troche koty w worku. Jeden niby po niezlym sezonie ale starszawy i po kontuzji, ze srednim przyjeciem. Jeden mlody zdolny, nie gral w pelnym wymiarze, roznie bywa z przyjeciem. Walinski dosyc przecietny, Zuk tez. Ciekawe, czy beda grac para ofensywny/defensywny, czy Achrem obok Semeniuka mozliwy. Oslabienie na srodku.
Cuprum-watpliwy atak. Trener jakby z innej ligi. Oslabiony srodek(nie, nie chodzi o odejscie Marcyniaka).

Koncowka:
Bedzin, GKSa, Chemik.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2018, o 12:20 przez kanimo, łącznie zmieniany 2 razy.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Aranger »

Miałem pisać gdzieś, że bardzo mi się podoba ten skład zbudowany przez Trefl jak na możliwości finansowe, wszystko ma tam ręce i nogi. Przyjmujący z dobrym przyjęciem, sypacz potrafiący zrobić z czegoś takiego użytek, bo lubi grać kombinacyjnie (ma jeszcze super środkowego do tego) i mimo wszystko naprawdę dobry jak na warunki Plusligi atakujący, do tego i Muzaj, i Janusz to siatkarze wciąż dość mocno rozwojowi. Na ławce Anastasi, więc z wykorzystaniem potencjału grupy czy taką zwykłą organizacją gry powinno być ok. Nie wiem, na ile to wystarczy, ale na ten moment wygląda mi to na podobny przypadek, co AZS Olsztyn z poprzedniego sezonu, chyba nawet nieco ulepszona wersja. Oby kontuzje ich omijały, bo ta ławka wygląda na zdecydowanie najsłabszy punkt zespołu, a jeszcze LM dojdzie.
kanimo

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: kanimo »

A propos Trefla. Wcale nie taka slaba ta lawka. Jakubiszak, Mordyl i Niemiec, moze Pietruczuk. Sasak moze byc interesujacy i miec jakies fajne wejscia (choc znajac AA to niezbyt duzo). Czyli mlodzi. Do tego Kozlowski chyba zostaje, wiec sypa solidna.
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Pawel9221 »

kanimo pisze:A propos Trefla. Wcale nie taka slaba ta lawka. Jakubiszak, Mordyl i Niemiec, moze Pietruczuk. Sasak moze byc interesujacy i miec jakies fajne wejscia (choc znajac AA to niezbyt duzo). Czyli mlodzi. Do tego Kozlowski chyba zostaje, wiec sypa solidna.
Jakubiszak moze i fajny material , ale to raczej przypadek , zeby cos zagral , to musi ktos na niego postawic . Natomiast Mordyl to 1 liga ciagle , dopiero sie teraz przebil o ile sie nie myle. Niemiec to tylko wchodzil na zagrywke w ostatnim sezonie. Sasak to rozwojowy zawodnik z duzym potencjalem , ale to nigdy niewiadomo jak bedzie. Kozlowski bardzo dobry zmiennik. Lawka raczej przecietna. Brakuje mi jednak solidnego zmiennika na przyjecu , szkoda ze z Pietruczukiem sie nie dogadali.
Lux
Posty: 51
Rejestracja: 5 lip 2018, o 17:52
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Lux »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 14 lip 2018, o 15:17 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. regulaminu forum
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: barti522 »

1.Zaksa
2.Skra
3.Resovia
4.Jastrzębski
5.Stocznia
6.Warszawa
7.Radom
8.Gdańsk
9.Olsztyn
10.Zawiercie
11.Katowice
12.Lubin
13.Będzin
14.Bydgoszcz

Narazie to wróżenie z fusów, ale na ten moment tak to widzę, z tym, że o to ostatnie miejsce w play off mogą powalczyć równie dobrze drużyny od miejsc 6 do 10 a i kolejność pierwszej piątki bardzo ciężko wytypować ;) Zapowiada się bardzo wyrównany sezon.
dknvxx
Posty: 72
Rejestracja: 23 lut 2018, o 08:05
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: dknvxx »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 14 lip 2018, o 15:14 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. regulaminu forum
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Aranger »

kanimo pisze:A propos Trefla. Wcale nie taka slaba ta lawka. Jakubiszak, Mordyl i Niemiec, moze Pietruczuk. Sasak moze byc interesujacy i miec jakies fajne wejscia (choc znajac AA to niezbyt duzo). Czyli mlodzi. Do tego Kozlowski chyba zostaje, wiec sypa solidna.
Ok, tylko powiedzmy, że na miesiąc wypada Muzaj, a później Nowakowski albo Mijailovic (oczywiście wszystkie te trzy przypadki odpukać!) i z walki o wyższe cele, tzn. o TOP4 - raczej nici.

A Pietruczuk do Czech chyba idzie z tego co mi mignęło gdzieś na twitterze.
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Pidgey »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 14 lip 2018, o 15:15 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. regulaminu forum
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Wess »

1. Resovia Rzeszów - najlepszy skład + ławka, Kowal tego nie zepsuje
2. Zaksa Kędzierzyn-Koźle - będą grać równo cały sezon, jednak głód Rzeszowa przeważy losy finału
3. Stocznia Szczecin - doświadczenie poprowadzi Stoczniowców do medalu
4. Skra Bełchatów - zabraknie atakującego z prawdziwego zdarzenia
5. Jastrzębski Węgiel - skład na piątkę i będzie 5 miejsce
6. Czarni Radom - mądrze skonstruowany skład, będzie dużo radości z ich gry, tradycyjnie rozpoczną z wysokiego c
7. AZS Olsztyn - Hadrava będzie ciągnął wózek
8. Trefl Gdańsk - dziwne przeczucie, że to nie będzie sezon Gdańszczan w PL, więcej pociechy będziemy mieli z ich gry w LM
9. Onico Warszawa - kolejny sezon gry o nico
10. Warta Zawiercie - przewiduję największe rozczarowanie sezonu, nie widzę ich w meczach o tzw. 6pkt
11. MKS Będzin - miejsce na miarę ich potencjału
12. GKS Katowice - dziwne transfery, nie będzie systemu gry, duże prawdopodobieństwo, że pierwszy trener który straci pracę w przyszłym sezonie to będzie Gruszka
13. Cuprum Lubin - brak atakującego
14. Chemik Bydgoszcz - najsłabszy zespół w lidze
Ostatnio zmieniony 14 lip 2018, o 11:05 przez Wess, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Pawel9221 »

Lux pisze:
Pawel9221 pisze:
kanimo pisze:A propos Trefla. Wcale nie taka slaba ta lawka. Jakubiszak, Mordyl i Niemiec, moze Pietruczuk. Sasak moze byc interesujacy i miec jakies fajne wejscia (choc znajac AA to niezbyt duzo). Czyli mlodzi. Do tego Kozlowski chyba zostaje, wiec sypa solidna.
Jakubiszak moze i fajny material , ale to raczej przypadek , zeby cos zagral , to musi ktos na niego postawic . Natomiast Mordyl to 1 liga ciagle , dopiero sie teraz przebil o ile sie nie myle. Niemiec to tylko wchodzil na zagrywke w ostatnim sezonie. Sasak to rozwojowy zawodnik z duzym potencjalem , ale to nigdy niewiadomo jak bedzie. Kozlowski bardzo dobry zmiennik. Lawka raczej przecietna. Brakuje mi jednak solidnego zmiennika na przyjecu , szkoda ze z Pietruczukiem sie nie dogadali.
Ty to muisz byc naprawde smutnym człowiekiem. Wyjdz z domu chlopie rozerwij sie poznaj dziewczyne ale juz nie psiocz
Tak jest Panie Kapitanie ! :D Dolaczyl 5 lipca 2018 , 2 ostrzezenia . calkiem niezle , mysle ze jeszce max 2 tyg i "szanowny Kolega" ekspert opusci forum , ale powodzenia i dzieki za probe ukladania mi zycia :)
Moze czasem wypowiadam sie , jakby brzmialo na narzekanie , ale staram sie byc raczej obiektywnym i mowic jak jest , nie zawsze dobrze ;).
Co do szans na mistrza obecnie wydaje sie ze na papierze moze byc najsilniejsza Skra. Moje typy
1) Skra , 2) Stocznia 3) Zaksa 4) Resovia , 5) Jastrzebie , 6) Radom
jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: jarek8dywan »

Wess pisze:1. Resovia Rzeszów - najlepszy skład + ławka, Kowal tego nie zepsuje
:D
Ale faktycznie ciezko wytypowac pudlo. Wydaje mi sie, ze jednak Skra da rade, a Reska ma zbyt ryzykowne przyjecie (Buszek to pewien poziom, Mika wiecej sie leczy niz gra, Rossard nierowny, a Szerszen to niewiadoma i debiutant w silnej lidze). Na pewno JW bedzie kandydatem do finalu - albo z Zaksa, albo Skra. Szczecin fajnie, ale chyba pierwszy sezon beda sie docierac i nie wydaje mi sie, zeby trafili w strefe medalowa...
Kaniel Outis
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2018, o 21:47
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Kaniel Outis »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 15 lip 2018, o 16:55 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. regulaminu forum
kanimo

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: kanimo »

W tej piatce wszystko moze sie zdarzyc.
W Zaksie trener, ktory zaoral zespol niekoniecznie zmieni metody pracy. Taki sobie Buszek ale z niezlym blokiem i serwisem zostal zastaiony przez Sliwke, zawodnika slabego w bloku i z balonowatym flotem, dodatkowo dosyc chmerycznegi o w przyjeciu i w ataku. Moim zdaniem Kaczmarek na lekki plus ale akurat koncowke sezonu to Torres mial dobra. Zobaczymy wiec co z tego wyniknie.
Konkurencja sie wzmocnila, Zaksa i Skra zrobily raczej kosmetyczne transfery.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Bartek O »

[ingerencja moderatora]

Będziesz kontestował każdy typ, który nie jest tożsamy lub przynajmniej zbliżony do Twojego? Niczego fantastycznego chłopak nie napisał. ZAKSA równie dobrze może odzyskać tytuł Mistrza Polski, jak i skończyć sezon na miejscu czwartym, przegrywając brąz np. z Jastrzębskim Węglem. W tej chwili cztery zespoły mogą realnie myśleć o MP. Plus Stocznia, której ostatecznego składu jeszcze nie znamy, a który może być naprawdę bardzo mocny.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2018, o 16:56 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: punkt 23 regulaminu
Kaniel Outis
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2018, o 21:47
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Kaniel Outis »

[ingerencja moderatora]

Moim zdaniem ZAKSA ma po prostu najmniejszy potencjał z tej 5. Kaczmarek nie łapie się do reprezentacji, o "klasie" Śliwki 3/4 piszących (jak nie więcej) tutaj wypowiada się negatywnie.
Reszta to chyba tylko kibice klubu z Mostowej.
A o Stępniu, Jungiewiczu czy Koopersie nawet nie będę wspominał.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: pewniak »

Tak dla zabawy...
Jak patrzę na te ruchy transferowe to na faworyta do pierwszego miejsca wyrasta mi JW. W mojej ocenie to właśnie JW i Resovia najbardziej z czołówki poprawili skład. Z tym że Jastrzębie zachowało trzon (Kampa-Oliwa), a Resovia mocno ryzykuje z kontuzjogennym Miką i nieopierzonym Szerszeniem. Przy zdrowym sezonie Miki, te dwie drużyny powinny bić się o tytuł.
Zaksa i Skra zamieniły siekierkę na kijek i nie spodziewam się po nich cudów. Wyżej będzie Zaksa, bo Toniutti, Deroo, Zatorski są zdecydowanie lepsi od ich odpowiedników w Skrze.
Królem polowania jest oczywiście Stocznia! I na pewno będzie dzięki niej ciekawie. Ja jednak ostrożnie podchodzę do takich projektów, bo szansę na ich pełne zafunkcjonowanie w pierwszym sezonie są niewielkie. Zakładam, że na fali hurra optymizmu wejdą w sezon z przytupem, ale im dalej w las, zaczną się depresje, geriatria.... ale ciekaw jestem jak sobie z nadmiarem luksusu poradzi Gogol. Będę go obserwował wyjątkowo z zainteresowaniem. Dostał takie zabawki, że ech!

Moje typy na czołówkę ligi:
1. JW
2. Resovia
3. Zaksa
4. Stocznia
5. Skra

P.S. Dodam jeszcze, że wg mnie o ostatnie miejsce w play-offach rywalizować będą Czarni, Trefl i Onico z szansami wg kolejności, którą podałem
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Szampon
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Stolica

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Szampon »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 lip 2018, o 16:38 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: leeon »

Podium wg mnie.
1. JW
2. Stocznia
3. Resovia

Złote JW wg mnie dysponuje trochę mniejszą siłą niż Stocznia ale chyba bardziej bardziej zbilansowane.
Stocznia może ofensywą wszystko rozgnieść ale czy przyjęcie nie za słabe?
Resovia i to tylko dlatego że Zaksa i Skra będą w LM.
Za silna będzie liga by Gandalf cokolwiek więcej ugrał nawet przy tej kadrze.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Szampon093 »

Przecieniacie Rzeszow wszyscy. Szanuje ich za sklad fajnie wyglada, ale czy ktos sie orientuje jak z samymi zawodnikami? Ktos zna historie Shojiego? Zawirowania? Mika jest kontuzjowany 300 na 365 dni w roku, Rossard nie gra tego co w reprezentacji nigdy, Buszek bez komentarza, dodatkowo limity zwiazane z Smithem i Perrym. Schulz najbardziej sensownym transferem i dobry zmiennik jakby nie patrzec.
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Pawel9221 »

Szampon093 pisze:Przecieniacie Rzeszow wszyscy. Szanuje ich za sklad fajnie wyglada, ale czy ktos sie orientuje jak z samymi zawodnikami? Ktos zna historie Shojiego? Zawirowania? Mika jest kontuzjowany 300 na 365 dni w roku, Rossard nie gra tego co w reprezentacji nigdy, Buszek bez komentarza, dodatkowo limity zwiazane z Smithem i Perrym. Schulz najbardziej sensownym transferem i dobry zmiennik jakby nie patrzec.
Niepewnosc co do niektorych zawodnikw sluszna szczegolnie co do Miki , lub co pokaze Szerszen , jednak nie przesadzajmy , Rossard nawet nie grajac tego co w kadrze to dalej jak na Pluslige bardzo dobry zawodnik , jesli Mika nie bedzie gral tez na MŚ to jest jakas szansa ze sie porzadnie wyleczy , Buszek to solidny zmiennik, Szerszen jest niewiadomą . z Shojim tez nie powinno byc tak zle.
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: tedo »

Leeon nie wiem czy JW dysponuje mniejszą siłą niż Stocznia bo wg mnie dużo większą, natomiast o przyjęcie się w JW napewno nie martwię. Wg mojej prywatnej opinii obstawiam pierwsza trójkę JW, ZAKSA, SKRA ale również wierzę że jeżeli w Resovii zdrowy będzie MIKA to spokojnie widzę Resovie na podium za którąkolwiek z wymienionych przeze mnie drużyn. Dla mnie Stocznia przy dobrych wiatrach będzie 5.
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Prognozy i przewidywania przed sezonem 2018/19

Post autor: Pawel9221 »

tedo pisze:Leeon nie wiem czy JW dysponuje mniejszą siłą niż Stocznia bo wg mnie dużo większą, natomiast o przyjęcie się w JW napewno nie martwię. Wg mojej prywatnej opinii obstawiam pierwsza trójkę JW, ZAKSA, SKRA ale również wierzę że jeżeli w Resovii zdrowy będzie MIKA to spokojnie widzę Resovie na podium za którąkolwiek z wymienionych przeze mnie drużyn. Dla mnie Stocznia przy dobrych wiatrach będzie 5.
Moim zdaniem Szczecin jesli znajdzie sensowego srodkowego to znajdzie sie w 4 , jednak podium raczej nie dla nich w tym sezonie. Ale kto wie , jesli machina sie zgra to moze byc grozna dla kazdego , ale takie druzyny budowane praktycznie od 0 z mocnymi nazwiskami przewaznie charakteryzuje , ze beda wygrac w stanie z kazdym , aby w nastepnej kolejce polec z takim Olsztynem lub Radomiem 0;3
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”