Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

Jeżeli rzeczywiście te roszady trenerskie to prawda, to gdzie idzie Mieszko? Bo w kontekście skry, wiele osób mówi o Antidze, którego miejsce w onico ma z kolei zająć Anastasi. Prawdę mówiąc Antigua ma dla mnie w skrze większy sens niż Mmg
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Przyznam, że nie rozumiem tej (ewentualnej) sytuacji z Gogolem. Dla jasnosci - nie chcę tu jakoś wychwalac jego przewag trenerskich, bardziej chodzi mi o to, że w zasadzie miałby po raz pierwszy szansę na stworzenie własnej druzyny, czy istotny wpływ na jej stworzenie, ma sie rozumiec w świetle informacji o półtorarocznym kontrakcie. Oczywiscie, ten sezon nie jest najlepszy dla olsztynskich Akademików, ale trudno moim zdaniem upatrywac w Gogolu winowajcy, nawet jesli istotne dla oceny sezonu mecze rozgrywane są pod jego batutą. AZS ma w tym sezonie zbyt duzo hamulcowych zeby odegra dużą rolę w lidze, rolę na miarę ubiegłorocznych sukcesów i rozbudzonych nimi oczekiwań. Dodatkowo Hadrava, przynajmniej w mojej opinii, nie jest zawodnikiem, który może byc samotnym liderem na dłuzszym dystansie. To świetny atakujacy, ale zarówno fizycznie jak i mentalnie ( w rozumiu braku predyzpozycji do indywidualnego liderowania) potrzebuje jednak wsparcia, którego w zasadzie w tym sezonie nie ma.
Z Woickim to tez ciekawostka, bo jesli prawdą jest to co pisze Hubert o fatalnym przygotowaniu fizycznym, to albo prowadzi się jak sie prowadzi, albo cieniem kładzie się rola w reprze i brak solidnie przepracowanego okresu przygotowawczego.
Marek_AZS_Olsztyn
Posty: 47
Rejestracja: 6 mar 2018, o 09:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Marek_AZS_Olsztyn »

Z tego co wiem Olsztyn bardzo mocno zaczął patrzeć w kierunku zachodnim.
Pod obserwacją Halaba i Bołądź.

Co do trenerów to szczerze nie wiem kto mógłby się u nas pojawić.
Podoba mi się opcja z Sordylem, ale czy trener będzie chciał zmienić Fener na Olsztyn?
A może opcja z Danielem Plińskim?
Od lat związany z olsztyńską siatkówką...
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Bartek O »

Marek_AZS_Olsztyn pisze:Z tego co wiem Olsztyn bardzo mocno zaczął patrzeć w kierunku zachodnim.
Pod obserwacją Halaba i Bołądź.

Co do trenerów to szczerze nie wiem kto mógłby się u nas pojawić.
Podoba mi się opcja z Sordylem, ale czy trener będzie chciał zmienić Fener na Olsztyn?
A może opcja z Danielem Plińskim?
Spoglądanie w kierunku Pawła Halaby jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe. Natomiast Bartek Bołądź? W którymś z wcześniejszych postów w temacie dotyczącym AZS - u Olsztyn przeczytałem, że jest bardzo blisko porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu z Janem Hadravą?
Marek_AZS_Olsztyn
Posty: 47
Rejestracja: 6 mar 2018, o 09:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Marek_AZS_Olsztyn »

Bartek O pisze:
Marek_AZS_Olsztyn pisze:Z tego co wiem Olsztyn bardzo mocno zaczął patrzeć w kierunku zachodnim.
Pod obserwacją Halaba i Bołądź.

Co do trenerów to szczerze nie wiem kto mógłby się u nas pojawić.
Podoba mi się opcja z Sordylem, ale czy trener będzie chciał zmienić Fener na Olsztyn?
A może opcja z Danielem Plińskim?
Spoglądanie w kierunku Pawła Halaby jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe. Natomiast Bartek Bołądź? W którymś z wcześniejszych postów w temacie dotyczącym AZS - u Olsztyn przeczytałem, że jest bardzo blisko porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu z Janem Hadravą?
To było bardzo dawno temu i nic w tej sprawie się nie wydarzyło. Poza tym na 100% pozbywamy się drugiego atakującego.
Od lat związany z olsztyńską siatkówką...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: hubert »

Marek_AZS_Olsztyn pisze: To było bardzo dawno temu i nic w tej sprawie się nie wydarzyło. Poza tym na 100% pozbywamy się drugiego atakującego.
Bardzo dawno temu, czyli dwa tygodnie :) bo wtedy było spotkanie z zawodnikami w Galerii Warmińskiej i padło pytanie o kontrakt. Co do Kańczoka to jak najbardziej słuszna decyzja.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Bartek O »

Marek_AZS_Olsztyn pisze:
To było bardzo dawno temu i nic w tej sprawie się nie wydarzyło. Poza tym na 100% pozbywamy się drugiego atakującego.
Ale tu w grę wchodzi chyba tylko jedna opcja, mianowicie taka, że Bartek jest rozwiązaniem alternatywnym na wypadek, gdyby fiaskiem zakończyły się negocjacje z Czechem? Bo na duet Hadrava - Bołądź, biorąc pod uwagę to, co piszecie o budżecie AZS - u nie ma szans.
Marek_AZS_Olsztyn
Posty: 47
Rejestracja: 6 mar 2018, o 09:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Marek_AZS_Olsztyn »

Bartek O pisze:
Marek_AZS_Olsztyn pisze:
To było bardzo dawno temu i nic w tej sprawie się nie wydarzyło. Poza tym na 100% pozbywamy się drugiego atakującego.
Ale tu w grę wchodzi chyba tylko jedna opcja, mianowicie taka, że Bartek jest rozwiązaniem alternatywnym na wypadek, gdyby fiaskiem zakończyły się negocjacje z Czechem? Bo na duet Hadrava - Bołądź, biorąc pod uwagę to, co piszecie o budżecie AZS - u nie ma szans.
Oczywiście, że to alterntywa na wypadek możliwego odejścia Hadravy.
Od lat związany z olsztyńską siatkówką...
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: pigula »

Marek_AZS_Olsztyn pisze:Z tego co wiem Olsztyn bardzo mocno zaczął patrzeć w kierunku zachodnim.
Pod obserwacją Halaba i Bołądź.

Co do trenerów to szczerze nie wiem kto mógłby się u nas pojawić.
Podoba mi się opcja z Sordylem, ale czy trener będzie chciał zmienić Fener na Olsztyn?
A może opcja z Danielem Plińskim?
ciepło, ciepło, cieplej :)
Marek_AZS_Olsztyn
Posty: 47
Rejestracja: 6 mar 2018, o 09:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Marek_AZS_Olsztyn »

pigula pisze:
Marek_AZS_Olsztyn pisze:Z tego co wiem Olsztyn bardzo mocno zaczął patrzeć w kierunku zachodnim.
Pod obserwacją Halaba i Bołądź.

Co do trenerów to szczerze nie wiem kto mógłby się u nas pojawić.
Podoba mi się opcja z Sordylem, ale czy trener będzie chciał zmienić Fener na Olsztyn?
A może opcja z Danielem Plińskim?
ciepło, ciepło, cieplej :)
Pliński/Woicki hmmm ciekawy duet

Jak wiesz to strzelaj a nie zanęcasz :)
Od lat związany z olsztyńską siatkówką...
towalowli
Posty: 223
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: towalowli »

Może Cretu, skoro odpada z RR?
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

Plina dałby radę, miał posłuch u zawodników, ma charyzmę i doświadczenie, tylko jeszcze raz pytanie: gdzie idzie Mieszko? Bo na ten moment chyba jednak nie do skry. Coś czuję że z Hadravą się dogadają, ten sezon bez fajerwerków, a podobno w Olsztynie dobrze mu się mieszka. Kańczoka na ostatnie mecze przekwalifikowałbym na środkowego, tak dla spróbowania i tak gramy o pietruchę, kilka razy nieźle się pokazał w tym elemencie.Jakoś mam intuicję że nie jest z niego całkowity kelner i coś tam potrafi. Halaba to fajna opcja, oby się udało, on plus Andringa plus jakis zagraniczniak na ławkę plus już nawet ten Kapelus, który wciąż ma kontrakt i byłoby na pewno lepiej niż w tym sezonie.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Chal »

Jeśli nie Hadrava, to ponoć faktycznie może na atak trafić Bartek. Jeśli coś z Pliną miałoby być na rzeczy, to raczej na drugiego.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Mieszko =Bełchatów
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: dyletant »

Na chwilę obecną możliwe, że VfB i Tirol spotkają się w finale. czyli będą mieli zagwarantowane miejsca w LM, niby jest jeszcze Frankfurt, Berlin i może nawet Luneburg, ale polski finał w Bundeslidze nie jest wykluczony. Naprawdę będę pozytywnie zaskoczony, jeśli uda nam się wyciągnąć czołowych Polaków z Niemiec, niezależnie od tego czy Hadrava zostanie czy też nie


Sordyla w sumie bym widział, poradził sobie po przejęciu gwiazdek Mlekpolu po wyrzuceniu Mazura, jest też bogatszy o nowe doświadczenia.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

AZS OLSZTYN 1978 pisze:Mieszko =Bełchatów
Z ciekawości - na pierwszego?Drugiego?

W sumie, to chyba głupie pytanie, bo jest Winiarski. Ale z drugiej strony miał Stelmacha pod ręka.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

No chyba nie drugiego
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Chal »

dyletant pisze:Na chwilę obecną możliwe, że VfB i Tirol spotkają się w finale. czyli będą mieli zagwarantowane miejsca w LM, niby jest jeszcze Frankfurt, Berlin i może nawet Luneburg, ale polski finał w Bundeslidze nie jest wykluczony. Naprawdę będę pozytywnie zaskoczony, jeśli uda nam się wyciągnąć czołowych Polaków z Niemiec, niezależnie od tego czy Hadrava zostanie czy też nie
Hernan wybierał Olsztyn ponad VfB, gdy akcje Fryderyków stały wyżej niż dziś, więc tym bardziej zrobi to któryś z Polaków.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

Podobno Gruszkę widzą w roli trenera Rzeszowa, może Cretu zgodzilby sie na objęcie azs?
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Adamde pisze:Podobno Gruszkę widzą w roli trenera Rzeszowa, może Cretu zgodzilby sie na objęcie azs?
AZS Olsztyn nie stać na zatrudnienie Gianiego Cretu niestety.
Kalimach
Posty: 14
Rejestracja: 11 lut 2019, o 10:52
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Kalimach »

W takim razie na kogo stać Olsztyn i za ile musiał pracować Santilli w Olsztynie? Chyba to nie była czapka gruszek. Skoro nas nie stać na Gianniego Cretu czy w takim razie (ofc hipotetycznie) byłoby nas stać na Sordyla? Czy może czeka nas jakiś "wynalazek" trenerski
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Kalimach pisze:W takim razie na kogo stać Olsztyn i za ile musiał pracować Santilli w Olsztynie? Chyba to nie była czapka gruszek. Skoro nas nie stać na Gianniego Cretu czy w takim razie (ofc hipotetycznie) byłoby nas stać na Sordyla? Czy może czeka nas jakiś "wynalazek" trenerski
Myślę że na Mariusza Sordyla to stać, nie stać nas na trenerów z topu Europy a za takiego uważam Cretu , facet naprawdę nie jest tani - ale naprawdę dobry.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Brawo AZS Olsztyn
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

Chyba śnie, albo coś mam ze wzrokiem: Lux mvp????
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: dyletant »

Adamde pisze:Chyba śnie, albo coś mam ze wzrokiem: Lux mvp????
Tak i w cyferkach też wygląda dobrze, najlepszy z 3 skrzydłowych. Zniszczoł dzisiaj poblokował za cały sezon.
http://pls-web.dataproject.com/MatchSta ... 906&Page=S
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Marek_AZS_Olsztyn
Posty: 47
Rejestracja: 6 mar 2018, o 09:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Marek_AZS_Olsztyn »

Dziś doszły do mnie informacje od osób związanych z klubem, że budżet na przyszły rok będzie większy m.in. dzięki zaangażowaniu Grupy Żywiec. Dojdą też pieniądze, które w tym roku zostały przeznaczone na puchary.

Nie będzie chyba, aż tak źle jak prorokujemy :)
Od lat związany z olsztyńską siatkówką...
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

Dobre info!:) Moze jak jeszcze powalczą do końca sezonu, to jeszcze jakis sponsor się znajdzie. Ciekawi mnie co teraz stanie się z Luxem. Jak narazie zagrał ze 3 dobre mecze w sezonie, a to trochę mało. Myślicie że zostawią go na następny sezon?
tomkasz
Posty: 86
Rejestracja: 2 paź 2008, o 08:45
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: tomkasz »

Widać, że jest szansa na lepszą grę. Mnie zawsze (no, może prawie zawsze) dziwi to, że zawodnik oceniany jest po kilku meczach i zaraz się go skreśla. Szczególnie w przypadku takiego przeskoku co do poziomu lig, jaki zrobił Marcel. Zapewne będzie tak, jak do tej pory bywało, czyli przychodzi do Olsztyna zawodnik, który początkowo gra kiepsko, ale powoli się rozkręca, poznaje ligę, przystosowuje się, stopniowo podnosi umiejętności, a po 1 sezonie odchodzi do innego klubu Plusligi, gdzie w kolejnym sezonie gra o wiele lepiej, podczas gdy Olsztyn wydobywa kolejnego zawodnika znikąd i powoli go szlifuje.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: hubert »

Marek_AZS_Olsztyn pisze:Dziś doszły do mnie informacje od osób związanych z klubem, że budżet na przyszły rok będzie większy m.in. dzięki zaangażowaniu Grupy Żywiec. Dojdą też pieniądze, które w tym roku zostały przeznaczone na puchary.
Pierwsze zdanie to oczywistość jeśli doszedł nowy sponsor. Z tym, że nie jest to główny więc pieniądze raczej niewielkie. Gdyby wszedł ktoś z większą kasą to byłaby zmiana w zarządzie.
Z pieniędzmi na puchary to jest nieprawda. Wyraźnie było powiedziane rok temu, że są one nie od sponsora tylko od miasta i wyłącznie na puchary.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Wess »

hubert pisze:
Marek_AZS_Olsztyn pisze:Dziś doszły do mnie informacje od osób związanych z klubem, że budżet na przyszły rok będzie większy m.in. dzięki zaangażowaniu Grupy Żywiec. Dojdą też pieniądze, które w tym roku zostały przeznaczone na puchary.
Pierwsze zdanie to oczywistość jeśli doszedł nowy sponsor. Z tym, że nie jest to główny więc pieniądze raczej niewielkie. Gdyby wszedł ktoś z większą kasą to byłaby zmiana w zarządzie.
Z pieniędzmi na puchary to jest nieprawda. Wyraźnie było powiedziane rok temu, że są one nie od sponsora tylko od miasta i wyłącznie na puchary.
Jak to nie główny?
Producent Marki Specjal Sponsorem Głównym klubu Indykpol AZS Olsztyn
http://indykpolazs.pl/aktualnosci/3146_ ... sztyn.html
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”