Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Demandred
Posty: 231
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Demandred »

Bardzo dobra wiadomość. Ciekaw jestem jakiego rzędu kwoty wchodzą w grę w przypadku sponsorów głównych, ale jeśli wystarczy to na dorzucenie do kontraktu na porządnego przyjmującego, to byłoby super. Ogólnie to ostatnie ruchy klubu począwszy od Wiki, skończywszy na tej informacji o sponsorze pokazują, że władze klubu działają z głową. Szkoda tylko niewypału z Luxem. Ale nietrafione transfery czasem się zdarzają.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: hubert »

I tak trzeba działać. Kilku (nastu) lokalny sponsorów i można śmiało działać. AZS z zeszłego sezonu czy Zawiercie z tego pokazują, że można zbudować niezbyt dużym nakładem bardzo fajnę pakę.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Demandred
Posty: 231
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Demandred »

Zgadzam się w pełni. Przy okazji tych kilku (nastu) jak to określiłeś sponsorów z regionu daje dużo większą stabilizację niż 1 możny, wielki sponsor, bo mniejsze jest ryzyko, że wszyscy na raz opuszczą klub. A tak, zdarzają się sytuacje takie jak z Mlekpolem lub PZU, bądź też ostatni przykład z Lotosem (choć tu był jeszcze Trefl). Sponsor sie wycofuje, a klub zostaje z ręką w nocniku. Akurat dywersyfikacja jest tu zawsze pożądana.
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

Drugi raz ogrywamy mistrza polski za 3 punkty co bardzo cieszy. Niektórzy już skreślili Luxa a dzisiaj zagrał bardzo przyzwoicie, z Kapelusem w składzie na pewno nie zrobilibyśmy takiego wyniku
Demandred
Posty: 231
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Demandred »

Dziś przyzwoicie, fakt. Nie zmienia to faktu, że do tej pory nic wielkiego nie pokazał, a nadzieje były duzo większe. Na tą chwilę oceny nie zmieniam, ale obym w ogólnym rozrachunku sie pomylił. Chcialbym i z przyjemnością przyznam sie wtedy do błędu.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: hubert »

Jeśli Lux nie zagra dobrej drugiej rundy to trzeba się z nim pożegnać. Szczerze to nie wierzę aby zagrał kilka dobrych meczów. Z Bełchatowem nie wyszedł w szóstce. Jeśli tak to pewnie na treningach nie dawał podstaw aby go w pierwszym składzie wystawiać.
Ale dobra, niech da mu szansę. Wolę chyba wyjść z Luxem i potem ewentualnie go zmienić niż z Kapelusem.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

Ten sezon już moim zdaniem stracony po dzisiejszym meczu, a jeżeli chodzi o przyszły sezon to wniosek jest jeden: potrzebny nam przyjmujący, nawet kosztem osłabienia środka.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: tomasol »

Ten sezon jest przegrany już od dawna. Dzisiejszy mecz to tylko pokazanie nam miejsca w szyku. Zresztą nie bardzo chce się już pisać kolejny raz o przegranym tie breaku, przegranym na dokładkę w ten sam sposób - już w pierwszych kilku akcjach. Serio już bym wolał porażkę 1:3, zwłaszcza, że byłby to bardziej sprawiedliwy wynik.

Bolączki dalej te same. Przyjęcie, nierówna gra liderów, słaba zagrywka. Czas na poważniejsze zmiany niż tylko jeden przyjmujący. Ten zespół trzeba jakby zacząć tworzyć na nowo, choć niekoniecznie od razu przez rewolucję. Ja widzę dwie sprawy na początek. Jedna to bardzo wiekowa pierwsza szóstka, druga to słabe warunki fizyczne, zwłaszcza na skrzydłach. Trzeba postarać się to poprawić, choć zdaję sobie sprawę, że łatwe to nie będzie.
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

Pierwsze co do poprawy to na pewno skrzydło. Kompletnie nie mamy kim grać na wysokich piłkach. A jeżeli już chcemy grać szybką piłką, to przyjęcie musi być na tip-top, a niestety nie jest. Nawet libero, jak to mawia trener Mazur "krwawi", szczególnie jak ma przyjąć floata na palce. Motyw z 4 środkowymi (tak wiem że jeden młody) w tym sezonie nie wypalił, trzeba było zaoszczędzić na jednym kontrakcie i przeznaczyć te pieniądze na skrzydłowego. Inna sprawa, że jak ryzykujemy transferem pod tytułem Lux, to chociaż nie ryzykujmy przyjmującymi do kwadratu, bo na ten moment mamy tam dwóch emerytów (siatkarskich;) i Jakuba, który też nie przekonuje.
dyletant
Posty: 5082
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: dyletant »

Czemu Wika nie gra ostatnio? Dziś przydałby się mocno i za Luxa i za Urbanowicza, którzy krwawili w przyjęciu jak i w ataku
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: hubert »

1) Wika ma kontuzję.
2) Z tym półtorarocznym kontraktem Gogola to podobno bujda. Ma być w SKRZE od przyszłego sezonu.
3) Skrzydło kosztem środkowych ? Nowakowski po raz któryś wyczyścił mecz Treflowi podobnie jak Kochanowski nam rok temu. Nie powiedziałbym, że Schott i Hebda są jakoś wyraźnie lepsi od Andringi i Luxa.

Dobranoc
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Marek_AZS_Olsztyn
Posty: 47
Rejestracja: 6 mar 2018, o 09:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Marek_AZS_Olsztyn »

Wybaczcie, że to napiszę, ale formuła z Pawłem Woickim moim zdaniem się już wyczerpała.
Pawła widziałbym w roli asystenta trenera w przyszłym sezonie i jednocześnie jako drugiego rozgrywającego.
To samo moim zdaniem tyczy się Miłosza Zniszczoła, który wg mnie nadaje się idealnie na 3 środkowego. Kańczok, Urbanowicz, Lux, Warda, Kapelus to są wg mnie gracze do odstrzału jak najszybciej. Żaden z nich nie spełnił pokładanych oczekiwań, a już szczególnie nie mogę patrzeć na grę Urbanowicza, Luxa i Kańczoka.

Gracze ciekawi, którzy będą dostępni na rynku i którymi warto się zainteresowań (może grupa Żywiec by dołożyła trochę więcej kaski):

Atakujący: Filipiak, Bucki, Muzaj
Rozgrywający: Kędzierski, Janusz
Przyjmujący: Włodarczyk, Lipiński, Szymura,Jakubiszak, Ferens, może Szalpuk chciałby się odbudować w mieście gdzie jego ojciec odnosił sukcesy
Środkowi: Morozau, Szalacha, J. Nowakowski,


Ciekawy wg mnie skład:
Kędzierski, Woicki
Muzaj, Filipiak
Włodarczyk, Andringa, Lipiński, Jakubiszak
Pietraszko, Morozau, J.Nowakowski
Żurek, Zabłocki

Nie wiem jakby to funkcjonowało, ale myślę, że przy braku pucharów, dodatkowym sponsorze w postaci Grupy Żywiec Olsztyn jest w stanie zbudować fajny ciekawy zespół.

Ciekawi mnie też mocno funkcja pierwszego trenera. Jeśli to prawda o Gogolu, że odchodzi do Skry to zastanowił bym się mocno nad Mariuszem Sordylem.

Czekam na falę hejtu.
Od lat związany z olsztyńską siatkówką...
Kalimach
Posty: 14
Rejestracja: 11 lut 2019, o 10:52
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Kalimach »

Skład powinien zostać gruntownie odmłodzony. Zgadzam się z poprzednikiem że pewna formuła się wyczerpała, i o ile są pewne przebłyski (mecz ze skrą) oraz zawodnicy którzy powinni pozostać (Andringa, Żurek) tak przewietrzenie szatni powinno nadejść. Co do plotek związanych z MMG to jeżeli okazałyby się prawdziwe, co Wy na to by np drużynę przejął obecny asystent Marcin Mierzejewski do spółki z Woickim jako asystentem?
Marek_AZS_Olsztyn
Posty: 47
Rejestracja: 6 mar 2018, o 09:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Marek_AZS_Olsztyn »

Myślę, że dla Mierzejewskiego jeszcze za wcześnie.
Postawiłbym np. na Mariusza Sordyla lub Kube Bednaruka.
Od lat związany z olsztyńską siatkówką...
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

3) Skrzydło kosztem środkowych ? Nowakowski po raz któryś wyczyścił mecz Treflowi podobnie jak Kochanowski nam rok temu. Nie powiedziałbym, że Schott i Hebda są jakoś wyraźnie lepsi od Andringi i Luxa.
Od Andringi nie są i nic do niego nie mam - jak na nasze warunki to super gracz, ale już Luxa to obaj przykrywają ogonem. W szczególności Schott się wyrobił, dobrze przyjmuje i coraz lepszy w ataku. A skrzydło kosztem środkowych to chodziło o to żeby mieć 3 środkowych na kontraktach zamiast 4 i zaoszczędzone pieniądze zainwestować w skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia. Nowakowski czyścił bo było przyjęcie u nich a nie było u nas, ciekaw jestem co będzie jak trafią na lepiej serwujący zespół np. Onico - wtedy pogadamy.
kanimo

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: kanimo »

Przeca bylo wiadomo, po skladach, ze Gdansk postawil na przyjecie, a Olsztyn przeciwnie. Wlasnie mialo byc to dla lepszego ataku Luxa. Ktory to dobry atak niestety okazal sie byc dosyc sporadyczny. Zobaczymy, jest jeszcze troche czasu. Moze to rzeczywiscie byly jakies problemy fizyczne i Lux sie rozhula.

Mnie Kuba Bednaruk pasuje nad morzem. Pies by sie mogl kapac, dzieci pewnie znalazlyby niezle szkoly a i jakies tory sa w Sopocie, zeby zastapic Sluzewiec. Do tego, juz w siatkowce, dobra praca w grupach mlodziezowych. Bez sprawdzania rzuce, ze ostatnio bywaja wyzej, niz mlodziez z Warmii.
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

Z tym półtorarocznym kontraktem Gogola to podobno bujda. Ma być w SKRZE od przyszłego sezonu.
Średnio w to wierzę, raczej będą mieli zmarnowany obecny sezon i wezmą jakiegoś starego wyjadacza typu Anastasi niż Mieszka który wciąż jest na trenerskim dorobku.
Atakujący: Filipiak, Bucki, Muzaj
Rozgrywający: Kędzierski, Janusz
Przyjmujący: Włodarczyk, Lipiński, Szymura,Jakubiszak, Ferens, może Szalpuk chciałby się odbudować w mieście gdzie jego ojciec odnosił sukcesy
Środkowi: Morozau, Szalacha, J. Nowakowski,
Muzaj dalej jeszcze w miarę młody i ma przebłyski dobrej gry, będzie celował wyżej niż azs. Filipiak kontuzjogenny. Bucki jak najbardziej, tylko raczej go łatwo nie oddadzą bo daje dobre zmiany, Konar już klepnięty na następny sezon, muszą się zabezpieczyć kimś bo z formą u niego różnie. Z wolnych pewnie będzie jeszcze Kluth który jest teraz w Izraelu, ciekawe co z przyszłością Filipa w czarnych.
Kędzierski, Janusz - obaj będą celować wyżej niż azs
Włodarczyk, Szymura, Szalpuk - to samo, poza tym Szalpuk już dwa razy miał podchody pod azs, ale nie wyszło
Jakubiszak - talent, ale na poziomie plusligi jeszcze nic nie zagrał
Lipiński - byłbym za, mogą być z niego ludzie
Morozau - spoko gracz, ale przydałby się polski środek
dyletant
Posty: 5082
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: dyletant »

Na zmiennika Hadravy wziąłbym Farynę, daje bardzo dobre zmiany w słabym Będzinie
Woicki musi zostać, nie znajdziemy nikogo lepszego na nasz budżet

Ja tam nie wierzę w żadne duże pieniądze, dlatego myślę, że po niskich kosztach Lipiński i Morozau są do wyciągnięcia
Nie spodziewam się jednak dużej rewolucji

Powiedzmy coś takiego na następny sezon:

Woicki, Gil
Hadrava, Faryna
Morozau, Pietraszko, Zniszczoł, Poręba. Przy czym Porębe oddałbym na wypożyczenie
Andringa, Lipiński, Kapelus (ma ważny kontrakt), Jakubiszak
Żurek, Zabłocki
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: hubert »

Z tymi dającymi dobre zmiany to ja bym uważał. Buchowski też dawał dobre zmiany, nieraz mecz wyciągał a jako podstawowy w słabym Będzinie w ogóle się nie sprawdza.
Warto szukać wśród młodych. Opcja z Kochanem to był strzał w dychę. Półtora tygodnia temu Hadrava mówił w wywiadzie, że jest na etapie negocjacji nowego kontraktu. Jak za moment nie usłyszmy, że przedłużył to trzeba szukać atakującego. I tu zrobi się problem bo oprócz Żurka i Andringi (o ile zostanie), trzeba szukać atakiera, skrzydła no i zmiennika Woickiego, bo ileż można Wujkiem grać ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

Z tymi dającymi dobre zmiany to ja bym uważał. Buchowski też dawał dobre zmiany, nieraz mecz wyciągał a jako podstawowy w słabym Będzinie w ogóle się nie sprawdza.
Z Buchowskim coś nie dobrego stało się w tym Będzinie, choć statystyki przyjęcia dalej ma dość dobre, to w ataku mizeria straszna.
Warto szukać wśród młodych. Opcja z Kochanem to był strzał w dychę. Półtora tygodnia temu Hadrava mówił w wywiadzie, że jest na etapie negocjacji nowego kontraktu. Jak za moment nie usłyszmy, że przedłużył to trzeba szukać atakującego. I tu zrobi się problem bo oprócz Żurka i Andringi (o ile zostanie), trzeba szukać atakiera, skrzydła no i zmiennika Woickiego, bo ileż można Wujkiem grać ?
Jak Hadrava by nie przedłużył to widzę u nas Klutha lub Ojansivu. Pierwszy gra w Izraelu, drugi gdzieś w Turcji więc chyba obaj byliby teoretycznie do wyciągnięcia. Na przyjęciu jeden z młodych Jakubiszak/Lipiński i ktoś bardziej doświadczony - może Waliński (nie łapie się do składu Aluronu, a potrafi mieć niezłe mecze) lub Kwasowski (niedoceniany w czarnych, a całkiem przyzwoity gracz).
kanimo

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: kanimo »

dyletant pisze:
Powiedzmy coś takiego na następny sezon:

Woicki, Gil
Hadrava, Faryna
Morozau, Pietraszko, Zniszczoł, Poręba. Przy czym Porębe oddałbym na wypożyczenie
Andringa, Lipiński, Kapelus (ma ważny kontrakt), Jakubiszak
Żurek, Zabłocki
Jak dla mnie to niespojne. Powiedz mi, jaki argument, poza pieniedzmi ktorych nie bedzie, skloni Jakubiszaka do zmiany rodzimego Gdanska na Olsztyn? Ani trener nie bedzie lepszy, ani towarzystwo do treningow. Pozycje 4tego w zespole srodka PL to on juz ma od 3 lat.

Pierwsza osoba do wybrania to jest trener.
Nie wiem co oni pala w tej "prawdzie siatki", ale ostatnio juz ustalili sklady trenerskie dla kilku zespolow. Gogol->Skra, Gruszka->Resovia ;) :] Dla Olsztyna na razie nikogo nie przewidzieli. :D
dyletant
Posty: 5082
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: dyletant »

kanimo pisze:
dyletant pisze:
Powiedzmy coś takiego na następny sezon:

Woicki, Gil
Hadrava, Faryna
Morozau, Pietraszko, Zniszczoł, Poręba. Przy czym Porębe oddałbym na wypożyczenie
Andringa, Lipiński, Kapelus (ma ważny kontrakt), Jakubiszak
Żurek, Zabłocki
Jak dla mnie to niespojne. Powiedz mi, jaki argument, poza pieniedzmi ktorych nie bedzie, skloni Jakubiszaka do zmiany rodzimego Gdanska na Olsztyn? Ani trener nie bedzie lepszy, ani towarzystwo do treningow. Pozycje 4tego w zespole srodka PL to on juz ma od 3 lat.

Pierwsza osoba do wybrania to jest trener.
Nie wiem co oni pala w tej "prawdzie siatki", ale ostatnio juz ustalili sklady trenerskie dla kilku zespolow. Gogol->Skra, Gruszka->Resovia ;) :] Dla Olsztyna na razie nikogo nie przewidzieli. :D
Anastasi go nie lubi zwyczajnie, woli orać słabym Hebdą. Nawet jak Boski pójdzie do Wawy, to nie wiadomo czy nie przyjdzie inny konserwatysta. Dla Jakubiszaka to by była zmiana otoczenia, po części zacząłby wszystko od nowa, a o miejsce w 6 rywalizowałby w takim układzie na uczciwych zasadach z zawodnikiem w podobnym wieku i zbliżonym potencjale fizycznym

Jeśli mieszko odejdzie to widziałbym Bednaruka w jego gustownym pulloverku :)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Andriga zostaje już przedłużył kontrakt.
Hadrava negocjuje nowy na kolejny sezon.
Na przyjęcie uważam że może być opcja z polskim przyjęciem , jest kilku ciekawych Szymura, Semeniuk itp. Czas pokaże co wybiorą.
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Xenio »

Może Łukasik wróci ale czy Olsztyn stać na niego? Nie wiadomo, kto trenerem bo MMG odchodzi.
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: towalowli »

Jeżeli ONICO będzie realizować mocarstwowe plany, to Łukasik może miejsce stracić i w Olsztynie miałby plac.
Pytanie, czy będzie chciał tutaj w ogóle wracać? Byłoby fajnie, bo obecnie wygląda super w porównaniu do Luxa, Kapelusa czy Urbanowicza.
Ciekawe, kto zostanie trenerem - jeśli faktycznie MMG odejdzie do Bełchatowa, to może być problem. Bednaruk raczej trafi do Gdańska, więc kto?
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: hubert »

AZS OLSZTYN 1978 pisze:Andriga zostaje już przedłużył kontrakt.
Hadrava negocjuje nowy na kolejny sezon.
Na przyjęcie uważam że może być opcja z polskim przyjęciem , jest kilku ciekawych Szymura, Semeniuk itp. Czas pokaże co wybiorą.
Daj jeden powód dla którego taki Szymura czy Semeniuk mieliby trafić do Olsztyna ?
Więcej nie zarobią, więcej nie pograją no i o cele większe też nie będą grali.

W Olsztynie bieda finansowa i nie ma co oczekiwać, że za rok będzie lepiej. Walka o miejsca w okolicach 9. Niestety, ale ograniczeń kasowych nie da się nadrobić. Jak wypali ktoś jak Kochanowski i Hadrava w tym samym czasie to jak najbardziej, ale to co Olsztyn gra w tym sezonie to jest to co gwarantuje ten skład personalny.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Lucarelli »

AZS OLSZTYN 1978 pisze:Andriga zostaje już przedłużył kontrakt.
Hadrava negocjuje nowy na kolejny sezon.
Na przyjęcie uważam że może być opcja z polskim przyjęciem , jest kilku ciekawych Szymura, Semeniuk itp. Czas pokaże co wybiorą.
Zarówno Szymura jak i Semeniuk mają ważne kontrakty z Zaksą na następny sezon.
kanimo

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: kanimo »

Dodatkowo jesli Andringa zostaje, to potrzebujecie na drugiego kogos bardziej ofensywnego. Wiadomo-Lukasik bylby niezly, choc mam watpliwosci co do przyjecia. Szalupa poza zasiegiem. Orczyk-za slabo przyjmuje.
Mozna sprobowac Pawla Halaby choc mam delikatne watpliwosci. Mysle, ze Pawel powinien poprawiac przyjecie i probowac isc w strone defensywnego w stylu Kubiaka.

Moze jednak siegnac po zagranicznego. Szkoda, ze taki Semyszew raczej nie do wyciagniecia, jeszcze mniej znany niz Plotnicki.
Hunter-jak gra ten Marokanczyk w Poitiers i jak przyjmuje?

Kuba na trenera rzeczywiscie bylby niezly. Tylko na kubraczek nie liczcie-on promuje lokalne firmy i te ciuchy sa z Bydgoszczy :) . A ze sprawdza sie od strony menadzerskiej, to moze by Wam cos rozbujal. Jak dla mnie idealny trener na srodek ligi, do wzglednie preznego osrodka.
stani3
Posty: 72
Rejestracja: 21 lis 2015, o 15:54
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: stani3 »

Jeśli chodzi o Pawła Halabę,chyba sam dostrzegł ,że jego największą szansą jest zostanie bardzo dobrym defensywnym przyjmującym.W zeszłym roku w Czechach należał do najlepszych przyjmujących w Uniqa Extralidze.Obecnie grając w Hypo Tirol liderze Bundesligi jest zawodnikiem, na którym opiera się przyjęcie drużyny .Znalazłem jego statystyki dokładnego i perfekcyjnego przyjęcia w ostatnich pięciu meczach(73/27,61/39,56/39,57/48,58/25).
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

Statystyki Halaby w przyjęciu robią wrażenie. Ktoś wie jak radzi sobie Taht w Turcji? Też zawodnik kompletny, byłby sporym wzmocnieniem. Semeniuka nawet jak zaksa nie zechce (w co wątpię), to gra na tyle dobry sezon, że znajdzie lepszego pracodawcę niż azs.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”