Asseco Resovia 2018/2019

Camillo Marcotti

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Camillo Marcotti »

VolleyFan10 pisze: Co do Resovii to faktycznie Mariańskiego, Komende czy Krulickiego jakoś bardzo nie promowali.
Myślę, że tu z marketingowego punktu widzenia można objąć dwie drogi:

1. Uznajemy, że przeciętnemu Kowalskiemu nic nie powie nazwisko Krulicki i nie pchamy pieniędzy w promowanie się takim transferem. Ma to swoje plusy - część ludzi rzeczywiście nie będzie znała Krulickiego, uzna więc że to pewnie nijakie wzmocnienie, skoro nie kojarzą tego nazwiska, druga część, najczęściej sympatyzująca z innymi klubami zacznie taki transfer wyśmiewać co to ma być, itp., itd. Osoby interesujące się bardziej i tak ten transfer odnotują. A i pieniądze zaoszczędzone. Tylko może zawodnikowi trochę przykro, czy coś.
2. Tworzymy bait-historię, jakiego to świetnego zawodnika nie kupiliśmy, bo kiedyś zablokował samego Wlazłego (aż mi się przypomniało, jak kiedyś jakiś klub, już nie pamiętam który, chwalił się zakupem Wierzbowskiego, jako "człowiekiem, który ustrzelił Gibę"), niczym Legia Warszawa sprowadzająca szrot z drugiej ligi hiszpańskiej i twierdząca, że te gwiazdy pozwolą zawojować Ligę Mistrzów. BBTS już kiedyś tworzył "Kampanię Braci", prezes Effectora zwoływał śniadania z siatkówką, po czym ściągał DJ'ów z Jamajki widząc filmik na YouTube...

Z dwojga złego wolę chyba to pierwsze podejście.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

Szampon093 pisze:
niepoinformowany pisze:To, że kogoś nie interesuje żeńska siatkówka nie uprawnia cię do takich sformułowań. Ale nie będę się zniżał do tego poziomu i odpowiadał na tym samym poziomie więc:

tym stwierdzeniem sam się "masakrujesz", bo prowadzisz tu taką anty-krucjatę o polityce marketingowej Resovii, jaka niby to jest fatalna, a o zawodniczkach klubu o świetnym marketingu założę się, że wie o wiele mniej osób niż o Krulickim czy Mariańskim (nie wspominając o Bartmanie, Marechalu czy Hoagu) w Resovii.
Do niskiego poziomu zniżyłeś się sam poprzednim postem, tu pogrążysz się dalej broniąc swój klub.
Nie żeńska siatkówka, a sposób przekazu informacji jest kluczowy.
Czasami dobrze jest umieć przyjac krytykę : )
Niestety nie każdy to potrafi.
I kto to pisze: największy spec w zakresie ocen transferów w sekundę (przed obejrzeniem zawodnika w nowych barwach na boisku) i najlepszy marketingowiec na forum :D

Gówno zawinięte w papierek to nie cukierek - uwierz. Na prawdę nie trzeba nabierać ludzi na żałosne i tandetne click-baity o których celnie wspomniał kolega wyżej, bo u ludzi myślących wywołują tylko uśmiech politowania. Z Krulickiego nie zrobisz Simona, a z Mariańskiego Grebennikova co byś o tym nie napisał. Ludzie szerzej interesujący się siatkówką i tak o tym wiedzą, przecież transfery ogłoszone na stronie www czy mediach społecznościowych. W tych drugich zresztą i na YT jest seria odcinków "3 pytania do" (jak chcesz, to sobie pooglądaj, mi szkoda życia na to - chociaż pewnie taaaaaki ze mnie ignorant, że nie chcę się dowiedzieć czegoś o zawodnikach mojego klubu?) więc jakieś tam życie i marketing jednak istnieje. Dodatkowo stawiam dolary przeciw orzechom, że zasięgi itp transfery Resovii mają znacznie wyższe niż Chemika Police.

Promocja zawodników kosztuje. Z Bartmanem, Hoagiem i Marechalem ktoś wcześniej wstawiał zdjęcie z bannerami. Widocznie ktoś przekalkulował, że z nimi jeszcze to się opłaci, a z Mariańskim i Krulickim jednak nie. Chłopaki niech udowodnią swoją wartość na boisku, w tym klubie wiele rzeczy i tak stoi na głowie :)

PS. Nie bronię swojego klubu (równie dobrze to samo napisałbym o np. JW), nie zgadzam się tylko z twoimi uwagami nt marketingu Resovii w porównaniu do Chemika Police. A słabo wygląda dopiero używanie "kibic Resovii" jako argument w dyskusji.

PS2. Do kolegi wyżej - uwagi całkiem celne do opisu pkt 1 i 2. Dlaczego jednak nie można zrobić tego po prostu z rozsądkiem (powiedzmy pkt 3)? Czy teraz trzeba wszystko na siłę sprzedawać? Ja tam cenię rzetelność i prawdę, a nie jakieś maniakalne udawanie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: SevenUP »

niepoinformowany pisze:Gówno zawinięte w papierek to nie cukierek - uwierz. Na prawdę nie trzeba nabierać ludzi na żałosne i tandetne click-baity o których celnie wspomniał kolega wyżej, bo u ludzi myślących wywołują tylko uśmiech politowania. Z Krulickiego nie zrobisz Simona, a z Mariańskiego Grebennikova co byś o tym nie napisał. Ludzie szerzej interesujący się siatkówką i tak o tym wiedzą, przecież transfery ogłoszone na stronie www czy mediach społecznościowych. W tych drugich zresztą i na YT jest seria odcinków "3 pytania do" (jak chcesz, to sobie pooglądaj, mi szkoda życia na to - chociaż pewnie taaaaaki ze mnie ignorant, że nie chcę się dowiedzieć czegoś o zawodnikach mojego klubu?) więc jakieś tam życie i marketing jednak istnieje. Dodatkowo stawiam dolary przeciw orzechom, że zasięgi itp transfery Resovii mają znacznie wyższe niż Chemika Police.
Obawiam się, że kolega trochę odleciał :] Uważasz, że każda osoba, która ogląda siatkówkę i jest kibicem siedzi na forum czy portalach infrmacyjnych i odświeża newsy o transferach? Większość osób dowiaduje się o nich jak skład jest kompletny lub ew. jeśli jest to naprawdę duże nazwisko. A Ty w swoim świecie, "skoro ja tak robie, każdy tak robi" :] A jeżeli już o g***** zawiniętym w papierek, to tak dobrego opisu gry i składu Resovii 18/19 nie słyszałem :)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

No, to jak osoba, która ogląda siatkówkę a nie czyta forum, mediów społecznościowych, sportowych stron internetowych, nie ogląda klubowych kanałów na YT - to w jaki sposób ten marketing miały sprawić, że ta osoba jednak dowiedziałaby się o transferze przed 1. meczem w nowym sezonie? Odnotowanie transferu w sporcie po Wydarzeniach albo Faktach? Jeżdzące billboardy po mieście?

Tym bardziej śmiesznie, w perspektywie wyniku, wyglądałoby nachalne ogłaszanie transferów. Biorąc pod uwagę, że w tym klubie na prawdę są poważniejsze problemy. Przyzwoita strona, regularnie odświeżana, prowadzenie mediów społecznościowych i YT z regularnym wstawianiem materiałów - dla mnie jak najbardziej jest ok. Pamiętajmy, że mówimy o siatkówce, nie o piłce nożnej. Jakby coś się opłacało pod względem finansowym, nikt by z realizacji nie zrezygnował, skoro w zawodowej siatkówce nawet udział w europejskich pucharach to finansowy deficyt.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2019, o 08:43 przez niepoinformowany, łącznie zmieniany 4 razy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: ciorny17 »

A ja stanę po stronie niepoinformowanego. Niezależnie jak pokazany, z całym szacunkiem, to Mariański to dalej Mariański. Kluby powoli nie stają się tylko drużyną i widowiskiem na jakie można popatrzeć przy okazji meczu, a także maszynką do zarabiania pieniędzy. Wywalanie hajsu na marketing który w swoim założeniu nie przyniesie oczekiwanego skutku jest bardzo mocno kontrowersyjne. Inaczej się będzie się witać dla wielu no-name Krulickiego a inaczej np. Bartmana. Nie wiem jak teraz, pod panowaniem Igły, ale Resovia od paru ładnych lat kojarzy się jako zespół pod tym względem prowadzony bardzo dobrze.
Kłamca.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: SevenUP »

Uważacie, że przygotowanie minutowego filmiku to wywalanie hajsu na marketing? Przecież takie coś można przygotować w krótkim czasie i naprawdę nie są to filmy nad którymi pracowało 10 osób.
niepoinformowany pisze:No, to jak osoba, która ogląda siatkówkę a nie czyta forum, mediów społecznościowych, sportowych stron internetowych, nie ogląda klubowych kanałów na YT - to w jaki sposób ten marketing miały sprawić, że ta osoba jednak dowiedziałaby się o transferze przed 1. meczem w nowym sezonie? Odnotowanie transferu w sporcie po Wydarzeniach albo Faktach? Jeżdzące billboardy po mieście?
To, że nie większość nie czyta forów i nie ogląda klubowych kanałów nie oznacza że nie ma Facebooka czy Instagrama. Czy to się komuś podoba czy nie, większość ludzi korzysta z aplikacji społecznościowych. Ja np. w ten sposób właśnie dowiedziałem się o transferach Chemika właśnie, bo nie chce mi się śledzić 20 stron o siatkówce.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

To teraz fakty: nie uważamy, bo takie filmiki powstają i są wstawiane na FB i na kanał YT o czym piszę po raz kolejny. Również na FB (nie wiem jak na instagramie, bo nie posiadam) Resovia jest dość aktywna i informuje w okresie wakacyjnym min. o: transferach, meczach reprezentacji, urodzinach zawodników, seria "3 pytania do" (o której już pisałem). To chyba ostatni mój post na ten temat, bo czuję, że robię za adwokata diabła. Niektórym i tak się nie dogodzi, ale na pewno nie jest tak, że marketing kuleje a kibic (nawet za często nie oglądający meczów) nie wie co się dzieje w klubie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Camillo Marcotti

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Camillo Marcotti »

niepoinformowany pisze: PS2. Do kolegi wyżej - uwagi całkiem celne do opisu pkt 1 i 2. Dlaczego jednak nie można zrobić tego po prostu z rozsądkiem (powiedzmy pkt 3)? Czy teraz trzeba wszystko na siłę sprzedawać? Ja tam cenię rzetelność i prawdę, a nie jakieś maniakalne udawanie.
Dałoby się, ale wtedy to już nie będzie moim zdaniem podejście w jakikolwiek sposób marketingowe. Prosty przykład - drużyny, które jednym newsem ogłaszają cały skład (swego czasu chociażby Muszynianka u kobiet). Taki news jest klarowny, widzimy od razu całą ekipę, fajnie przedstawione, bez żadnych jak to nazwałeś "maniakalnych udawań". Tylko że ni cholery nie jest to podejście marketingowe, bo z tego punktu widzenia jeden news z całym składem jest tragicznym rozwiązaniem. Temu niestety chyba chcąc używać pojęcia marketing, trzeba wybierać z czegoś zbliżonego do tego, co przytoczyłem w ostatnim poście.

Co do Resovii, widać zmianę w stosunku do poprzednich zarządów przy ogłaszaniu ruchów - tym razem ogłaszano co nieco hurtowo. Czy to wynikało właśnie z jakości niektórych ruchów, czy też z nowego podejścia prezesa Ignaczaka - ciężko obecnie stwierdzić. Niemniej jednak mi osobiście poprzedni system jeden dzień - jeden zawodnik bardziej się podobał. Człowiek będąc zainteresowany składem odwiedzał stronę wiedząc, że dzisiaj pojawi się jakieś nazwisko, marketingowo świetny ruch.


Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: SevenUP »

Camillo Marcotti pisze:Co do Resovii, widać zmianę w stosunku do poprzednich zarządów przy ogłaszaniu ruchów - tym razem ogłaszano co nieco hurtowo. Czy to wynikało właśnie z jakości niektórych ruchów, czy też z nowego podejścia prezesa Ignaczaka - ciężko obecnie stwierdzić. Niemniej jednak mi osobiście poprzedni system jeden dzień - jeden zawodnik bardziej się podobał. Człowiek będąc zainteresowany składem odwiedzał stronę wiedząc, że dzisiaj pojawi się jakieś nazwisko, marketingowo świetny ruch.
No dokładnie w punkt. Czy filmiki Chemika są super, czy nie, jest nieistotne w tej dyskusji - chodzi po prostu o podejście. Widać, że jest to robione z głową, ciekawie, z pomysłem, co kompletnie nie uzasadnia sprowadzenia tego sposobu marketingowego do "g****" przez kolegę niepoinformowanego.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

Marketingowo - cukierek. Już na prawdę ostatni post...
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: qtp »

Zmusiłem się sprawdziłem. Filmik "Iga Chojacka" oglądnęło całe 236 osób :]
Brawo, marketingowy majstersztyk, prawdziwy cukiereczek jak pisze kolega nieponformowany :P
Ale specjaliści z 2 roku marketingu swoje wiedzą ;)
kanimo

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: kanimo »

Szerszen poszedl na wypozyczenie, czy doszlo do jakiegos rozwiazania/wykupienia?
Camillo Marcotti

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Camillo Marcotti »

qtp pisze:Zmusiłem się sprawdziłem. Filmik "Iga Chojacka" oglądnęło całe 236 osób :]
Brawo, marketingowy majstersztyk, prawdziwy cukiereczek jak pisze kolega nieponformowany :P
Ale specjaliści z 2 roku marketingu swoje wiedzą ;)
Kiedyś, jak studiowałem, na grupę Facebookową mojego roku wrzuciłem jakiś śmieszny filmik o prowadzącym, miał więcej wyświetleń :D także jak widać, dużo bardziej warto robić marketing wtedy, kiedy jest on rzeczywiście potrzebny.



Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: SevenUP »

Gratuluję kolegom ignorancji, screen z filmu z Igą Chojnacką poniżej. Warto to rozpowszechniać nieprawdziwe informacje? Każdy z tych filmów ma 1.8-2.5 k wyświetleń.
Załączniki
1813503A-0904-4FDD-B234-2DD7AD76EB23.jpeg
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

Nierówno trzeba mieć pod sufitem, żeby płodzić post z ignorancją wobec kogoś, samemu nie poświęcając 30 sekund na sprawdzenie, że ta ilość wyświetleń tyczy się YouTube. Jak FB liczy wyświetlenia to szczerze nie wiem.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: SevenUP »

No wiesz, jeżeli ktoś czyta dyskusję o marketingu na FB i Instagramie a potem informuje o wyświetleniach na Youtube (bez informacji na ten temat) to zapewne powinien wrócić do podstawówki i czytania ze zrozumieniem. Post napisany w ten sposób bez informacji że chodzi o YT wprowadza w błąd.

FB liczy wyświetlenia tak samo jak YT.
Camillo Marcotti

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Camillo Marcotti »

SevenUP pisze:No wiesz, jeżeli ktoś czyta dyskusję o marketingu na FB i Instagramie a potem informuje o wyświetleniach na Youtube (bez informacji na ten temat) to zapewne powinien wrócić do podstawówki i czytania ze zrozumieniem. Post napisany w ten sposób bez informacji że chodzi o YT wprowadza w błąd.

FB liczy wyświetlenia tak samo jak YT.
To ciekawe... Film na YouTube, udostępniony na Facebooku obejrzało ponad 2 tysiące ludzi, a w sumie, z YouTubem obejrzało 200? Zresztą nawet jakby obejrzało 2 tysiące, jak na klub uważający się za najlepszy w Polsce, to naprawdę nieprawdopodobny aż wynik.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Didek »

SevenUP pisze:Uważacie, że przygotowanie minutowego filmiku to wywalanie hajsu na marketing? Przecież takie coś można przygotować w krótkim czasie i naprawdę nie są to filmy nad którymi pracowało 10 osób.
niepoinformowany pisze:No, to jak osoba, która ogląda siatkówkę a nie czyta forum, mediów społecznościowych, sportowych stron internetowych, nie ogląda klubowych kanałów na YT - to w jaki sposób ten marketing miały sprawić, że ta osoba jednak dowiedziałaby się o transferze przed 1. meczem w nowym sezonie? Odnotowanie transferu w sporcie po Wydarzeniach albo Faktach? Jeżdzące billboardy po mieście?
To, że nie większość nie czyta forów i nie ogląda klubowych kanałów nie oznacza że nie ma Facebooka czy Instagrama. Czy to się komuś podoba czy nie, większość ludzi korzysta z aplikacji społecznościowych. Ja np. w ten sposób właśnie dowiedziałem się o transferach Chemika właśnie, bo nie chce mi się śledzić 20 stron o siatkówce.
Większy zasięg miałby artykuł w lokalnej prasie, niż cuda na kiju w Internecie. Już przed sezonem transferowym lokalna gazeta nowiny napisała skład. Więc te nazwiska na nikim wrażenia nie robią. A wpływ mediów społecznościowych jest przeceniany.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Didek »

SevenUP pisze:Uważacie, że przygotowanie minutowego filmiku to wywalanie hajsu na marketing? Przecież takie coś można przygotować w krótkim czasie i naprawdę nie są to filmy nad którymi pracowało 10 osób.
niepoinformowany pisze:No, to jak osoba, która ogląda siatkówkę a nie czyta forum, mediów społecznościowych, sportowych stron internetowych, nie ogląda klubowych kanałów na YT - to w jaki sposób ten marketing miały sprawić, że ta osoba jednak dowiedziałaby się o transferze przed 1. meczem w nowym sezonie? Odnotowanie transferu w sporcie po Wydarzeniach albo Faktach? Jeżdzące billboardy po mieście?
To, że nie większość nie czyta forów i nie ogląda klubowych kanałów nie oznacza że nie ma Facebooka czy Instagrama. Czy to się komuś podoba czy nie, większość ludzi korzysta z aplikacji społecznościowych. Ja np. w ten sposób właśnie dowiedziałem się o transferach Chemika właśnie, bo nie chce mi się śledzić 20 stron o siatkówce.
Większy zasięg miałby artykuł w lokalnej prasie, niż cuda na kiju w Internecie. Już przed sezonem transferowym lokalna gazeta nowiny napisała skład. Więc te nazwiska na nikim wrażenia nie robią. A wpływ mediów społecznościowych jest przeceniany.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Son »

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym marketingiem Resovii. Wydaje się być w porządku. Pamietam jak JW robiło grę miejska, był Stachurski, a zawodnikami ogłoszono chyba Wike, jakiegoś Paczko Bozko i Ashley Neymara, to była tragedia. Siatkówka to nie piłka nożna, gdzie można zrobić jakieś wielkie prezentacje zawodników. Na forum i tak każdy wiedział dużo wcześniej. A dla niedzielnego kibica, wielki plakat z Bartmanem chyba jest wystarczający. Lepiej zrobić plakat z Bartmanem niż jakieś filmy z no namami dla przeciętnego kibica, które obejrzy kilka osób. Siatkówka to mimo wszystko sport trochę niszowy. Myśle, ze taki Zibi jest bardziej znany, choć długo go nie było, niż Butryny, Kedzierskie i tak dalej.
Zaksa na maksa
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Tharaster »

https://www.assecoresovia.pl/2019/06/ka ... 2019-2020/

Pełna kadra Resovii na przyszły sezon już jest oficjalnie podana. Wie ktoś dlaczego nie został uwzględniony Jacek Rusin jako fizjoterapeuta? Czyżby zrezygnowano z jego usług? Odwalał fajną robote w ostatnich latach.
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: repres1 »

Jacek Rusin zrezygnował z dalszej współpracy (bez jakichkolwiek podtekstów).
andrzej_k
Posty: 14
Rejestracja: 5 mar 2019, o 14:00

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: andrzej_k »

Koleżanki i koledzy, nie za bardzo wiem gdzie na forum można by umieścić takie pytanie, to miejsce wydaje mi się najodpowiedniejsze: czy ktoś może orientuje się gdzie (i czy w ogóle) w przyszłym sezonie będzie występował były kapitan Resovii Jochen Schôps? Odszedł z Poitiers, gdzie zastąpi go Teppan, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji o nowym klubie. Gdyby ktoś coś wiedział i podzielił się informacjami to byłbym wdzięczny :)
kanimo

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: kanimo »

Hmm. Forum Volleyweb, ktore przy wszystkich odchodzacych podaje kluby docelowe, dla niego nie podalo nic.
Koniec kariery czy jakis mniej ambitny klub w Niemczech?
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: reeman »

Szuka klubu info u konkurencji
andrzej_k
Posty: 14
Rejestracja: 5 mar 2019, o 14:00

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: andrzej_k »

reeman pisze:Szuka klubu info u konkurencji
To znaczy gdzie? Jakiś link?
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

andrzej_k pisze:Koleżanki i koledzy, nie za bardzo wiem gdzie na forum można by umieścić takie pytanie(...)
Był chyba kiedyś taki wątek: "Gdzie grają?" , czy jakos tak. Zginał jednak w otmętach forum (czytaj: iloscia postów wynikających z wszelakich kłótni. :D ;) )
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: reeman »

andrzej_k pisze:
reeman pisze:Szuka klubu info u konkurencji
To znaczy gdzie? Jakiś link?
Była informacja na SF i tam trzeba szukać, bo na tym forum nie wolno dawać ich linków
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2732
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Simao »

Z tego co wiem na rynku transferowym jest możliwość pozyskania kilku ciekawych zawodników, wiąże się to z problemami finansowymi ONICO. W poprzednich sezonach Resovia często potrafiła to wykorzystać. Robiąc jakieś roszady już w niby skompletowanej kadrze, wypożyczając jakiegoś zawodnika, a pozyskując innego wartościowego zawodnika dostępnego na rynku.
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: repres1 »

I zapłaciła za to w kolejnych (ostatnich dwóch) sezonach. Pożyczone wtedy pieniądze trzeba było zwrócić.
Teraz Resovia niech oszczędza na utrzymanie w składzie Komendy w kolejnych sezonach. A można było przed LN załatwić sprawę taniej. Znów zabrakło wyobraźni.
Jeśli ktoś z Onico, to Kwolek.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”