KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

RedNine
Posty: 13
Rejestracja: 24 lis 2018, o 21:55

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: RedNine »

Myślę że sprawy Stoczni nadal nie znamy do końca i głupotą jest rzucać tego typu teksty bo zwyczajnie nie mamy wystarczająco dużo wiedzy na ten temat, jest dużo sprzecznych informacji i nie wiadomo jakie były zapewnienia sponsora, kto tak na prawdę podjął decyzje o wydaniu takich pieniędzy. Bo jak można znaleźć w artykule na stronie Weszło z 1 lipca tego roku rzecznik prasowy klubu mówił że "Początkowo pomysły dotyczyły sponsora tytularnego, który pomoże w rozwoju klubu i będzie gwarancją nieco wyższych celów. Czyli już nie walki o utrzymanie, ale o miejsca 6-10. Chodziło o postęp, żeby kibice mieli czym się pasjonować, a klub był budowany krok po kroku. Ale w trakcie negocjacji pojawiły się sygnały ze strony sponsora, że ten krok ma być jednak skokiem na głęboką wodę. Umowa została podpisana do końca najbliższego sezonu z opcją przedłużenia."
dankwi
Posty: 8
Rejestracja: 22 maja 2014, o 18:12
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: dankwi »

uszat pisze:Gdyby krowa skrzydła miała to by orłem była.

Bez pokrycia to się okazały być mrzonki o pieniądzach a nie moja (subiektywna) opinia. Ja lubię fakty. Przez to ze kilku panów chciało się bawić w „tworzenie wyższego poziomu” będąc już na starcie w ciemnej d*** klasowi gracze zostali z ręką w nocniku a z naszej ligi śmieje się cały świat. Chcieć nie zawsze znaczy móc.

Btw. Jeśli nazywasz 4mln długu brakiem stabilności finansowej to serdecznie gratuluje poczucia humoru!

To pomówmy o faktach.

Otóż Łukasz Żygadło zdaje się miał dostęp do tzw 'papieren', bo w owym wywiadzie w "Prawda Siatki" jasno stwierdza:
- poczekajmy do poniedziałku;
- to Stocznia Szczecińska była głównym sponsorem klubu;


Zbyt często na tym forum się nie wypowiadam, choć siatkówkę kocham i jako kibic przeżywam to, co dzieje się ze Stocznią, ale swój głos muszę teraz zabrać. Bo jak nic jest/ był to pozytywny kop dla ligi, jeżeli ludzie jak Kaziyski oraz Hoag wchodzą i angażują się. Wiem też, że miałem okazję oglądać kilka dobrych meczów tygodniowo w +Lidze, m.in. z tą Stocznią. Teraz to się zmienia.


Wiele osób skreśliło z Was Stocznię, ten styl budowania zespołu, prezesa Markiewicza. Ile tu się hejtu wylewa na forum to aż szkoda oczu na to. A krótkie pytanie: czy ktoś z Was widział dokumenty? Czy ktoś był przy budowie tego zespołu? Ja nie byłem, nie widziałem. Ergo, wolałem się nie wypowiadać. Ale podejrzenia swoje mam.


I gdy widzę Łukasza Żygadło, jak reaguje na sugestie redaktora Mielewskiego (1 min 03), że Stocznia Szczecińska, co sama ta Stocznia przedstawia w mediach, miała być sponsorem strategicznym, gdy widzę, że ten sam Łukasz Żygadło kręci oczami w niesmaku - bo zdaje się MIAŁ dostęp do papierów i WIEDZIAŁ co podpisuje - i oświadcza: w poniedziałek będziemy mieli odpowiedz, ja wtedy rozumiem jedno: ktoś tych chłopaków prawdopodobnie wyrolował.


Spójrzcie na człowieka, który włożył serce w ten projekt i do końca zachowuje się profesjonalnie. Łączą ich umowy i on te umowy szanuje, ale stwierdza jasno: poczekajmy do poniedziałku, zobaczymy kto był sponsorem. Na owe pytanie, że Stocznia Szczecińska miała być sponsorem strategicznym, widzę w oczach tego człowieka coś w stylu: cholera jasna, no dobry Boże, jaki sponsor strategiczny, ja widziałem papiery, jakie ma być ich zaangażowanie sponsorskie w ten projekt...

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... dyscyplina
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: WolskiPatriota »

Stocznia deklarowała, że miała być sponsorem symbolicznym. A Stocznia raczej nie kłamie, bo wtedy kłamstwo wyszłoby na jaw przy okazji udostępniania papierów itp. Czyli musiał być ktoś jeszcze bo zarząd Stoczni nie ściągałby takich zawodników gdyby nie mieli zapewnień o dużych pieniądzach. Klub kończył poprzedni sezon z zadłużeniem, więc tym bardziej musiały być tam rozmowy z potężnym sponsorem żeby to wszystko ogarnąć.

Więc wychodzi na to, że pewnie chodzi o Orlen, który oszukał Stocznię zmieniając w ostatniej chwili zdanie i wrzucając kasę na Kubicę.

Być może wszystkiego dowiemy się jutro ale gdyby się okazało, że jest w to zamieszany Orlen a cała ta sprawa ma charakter polityczny to wizerunek rządu mocno ucierpi.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: knightrider »

WolskiPatriota pisze:Stocznia deklarowała, że miała być sponsorem symbolicznym. A Stocznia raczej nie kłamie, bo wtedy kłamstwo wyszłoby na jaw przy okazji udostępniania papierów itp. Czyli musiał być ktoś jeszcze bo zarząd Stoczni nie ściągałby takich zawodników gdyby nie mieli zapewnień o dużych pieniądzach. Klub kończył poprzedni sezon z zadłużeniem, więc tym bardziej musiały być tam rozmowy z potężnym sponsorem żeby to wszystko ogarnąć.

Więc wychodzi na to, że pewnie chodzi o Orlen, który oszukał Stocznię zmieniając w ostatniej chwili zdanie i wrzucając kasę na Kubicę.

Być może wszystkiego dowiemy się jutro ale gdyby się okazało, że jest w to zamieszany Orlen a cała ta sprawa ma charakter polityczny to wizerunek rządu mocno ucierpi.
Tak jest to sprawa polityczna grubo z wizerunkiem wiadomo kogo.
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: uszat »

@dankei

Wiesz, to co opisałeś to nie fakty tylko czytanie z mimiki Łukasza Zygadly.
Fakt jest taki ze z jakiegoś powodu czołowi zawodnicy opuścili klub. Gdyby wszystko było dobrze to... masowo by nikt nie odchodził. Jakby tego nie obracać i nie okręcić, coś spowodowało taki bieg wydarzeń.

Dodam tylko ze machanie na lewo i prawo wyświechtanym „hejtem” to taka oznaka obecnych czasów. Każda krytyczna opinia jest „hejterstwem” i „trollowaniem”.
W biznesie jest prosta zasada tak jak i w sporcie. Ten kto siedzi na górze, podejmuje decyzje (prezes, trener) ponosi odpowiedzialność. Tyle.
Mostostal BB´97´02´08
RedNine
Posty: 13
Rejestracja: 24 lis 2018, o 21:55

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: RedNine »

uszat pisze: Fakt jest taki ze z jakiegoś powodu czołowi zawodnicy opuścili klub. Gdyby wszystko było dobrze to... masowo by nikt nie odchodził. Jakby tego nie obracać i nie okręcić, coś spowodowało taki bieg wydarzeń.
Oczywiście, odeszli ponieważ nie było pieniędzy i to jest oczywiste. Faktem jest również że te wielkie gwiazdy wcześniej podpisały te kontrakty i nie są to osoby głupie żeby podpisać i angażować się jeżeli nie mają powodu sądzić że obietnice zostaną spełnione. Jeżeli zawodnicy mówią że przy podpisywaniu umów sprawdzali wiarygodność finansową projektu i wszystko było w porządku, rzecznik prasowy w lipcu mówi że sponsor naciskał na budowę zespołu na takim pułapie finansowym, a teraz się okazuje że główny sponsor miał być tylko symboliczny to coś tu nie gra. Oczywiście można zrzucać wszystko na prezesa i osoby pod nim że zaufali, nie sprawdzili, nie załatwili ale chyba jesteśmy na tyle dorośli że wiemy że świat czarno biały nie jest
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: uszat »

Owszem ale taki biznes nie opiera się na przyklepnięciu „piony” i zaufaniu tylko na twardych umowach. Jeśli umowa była czarno na białym to odpowiedzialność w pełni spada na stronę która się z niej nie wywiązała. Jeśli natomiast było zadufanie „na gębę” to jest to na tym poziomie skraja oznaka braku kompetencji.

W całym tym bajzlu najbardziej szkoda środowiska szczecińskiego i zawodników.
Mostostal BB´97´02´08
dankwi
Posty: 8
Rejestracja: 22 maja 2014, o 18:12
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: dankwi »

uszat pisze:@dankei

Wiesz, to co opisałeś to nie fakty tylko czytanie z mimiki Łukasza Zygadly.
Fakt jest taki ze z jakiegoś powodu czołowi zawodnicy opuścili klub. Gdyby wszystko było dobrze to... masowo by nikt nie odchodził. Jakby tego nie obracać i nie okręcić, coś spowodowało taki bieg wydarzeń.

Dodam tylko ze machanie na lewo i prawo wyświechtanym „hejtem” to taka oznaka obecnych czasów. Każda krytyczna opinia jest „hejterstwem” i „trollowaniem”.
W biznesie jest prosta zasada tak jak i w sporcie. Ten kto siedzi na górze, podejmuje decyzje (prezes, trener) ponosi odpowiedzialność. Tyle.


Ja nie widziałem dokumentów, papierów, więc podchodziłem i podchodzę z rezerwą. Czy Ty te dokumenty sponsoringowe widziałeś? Raczej wątpię...
Ale Łukasz Żygadło zdaje się, że je widział, co sam zresztą potwierdził. I teraz słuchając go i odczytując po nim, mam podstawę wierzyć, że on nie przychodził w ciemno, były zapewnienia o solidnym wsparciu, tudzież budowano tenże projekt sportowy bazując na jakimś racjonalizmie... Summa summarum, to co przedstawiłem w poprzednim poście jakoś się dodaje. Tak czy siak, mam nadzieję, że jutro coś usłyszymy więcej i dowiemy się, jak to było z tą Stocznią.


Ktoś tu napisał, że jest to decyzja polityczna. Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują, panowie i panie. Bo umowa jest podpisana ze spółką Skarbu Państwa. I ta Spółka zadeklarowała się na określony sponsoring. W pewnym momencie ktoś jednak mógł dojść do wniosku (ktoś: czytaj władza tam na górze, ale póki co nie mamy pewności, czy tak na 100 było, choć jest tu jakaś logika), że skoro wy sobie ludzie tak (np. glosujecie), to my sobie tak zadecydujemy (zdaje się, że jedynie słuszna partia-matka nie okazała się jedynym słusznym wyborem tam na ziemi szczecińskiej - jeżeli to, co usłyszało mi się, się nie zgadza, niech mnie ktoś poprawi). Tudzież: nie, jednak zainwestujemy w Formula 1. No ale kontrakt jest kontraktem i mam nadzieję, że jutro poznamy szczegóły.


Teraz co do odejść zawodników - jeżeli ma miejsce decyzja polityczna o zakręceniu kurka, być może niektórzy doszli do wniosku, że nie chcą kopać się z koniem / władzą i skoro mają alternatywy to wolą z nich skorzystać?


Co do hejtu - ja uznaję dyskusję merytoryczną, otwartą, opartą na argumentach. No ale to co się wydarzyło w ostatnich tygodniach inaczej jak hejtem nazwać nie mogę. Niektórzy to by widzieli zarząd Stoczni i prezesa najchętniej w kotle piekielnym. A jeszcze jakby im dać możliwość regulacji płomienia - no chyba byliby w niebie... Nie mając wyłożonej kawy na ławę (bo przecież nie znamy ustaleń sponsor-klub) dochodzi do samosądów. No ludzie, jak to inaczej nazwać jak nie hejtem? A od siebie też dodam, że niektórym zwyczajnie żal d ściska, że to nie ich drużyny szczycą się takimi nazwiskami...

Czy ktoś pomyślał chociaż: a co jeżeli dano im jakieś zapewnienia (uprzedzam, na piśmie), oni zbudowali coś, a a potem ich zwyczajnie wyrolowali?


http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... dyscyplina
dezerter
Posty: 1269
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: dezerter »

O której to oświadczenie zarządu o zatopieniu klubu ma być?
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1065
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: mitam »

Sezon temu również nad morzem doszło do wycofania się Głównego sponsora jednak nikt z zawodników nie uciekł a wręcz przeciwnie środowisko siatkarskie staralo się pomóc .... Więc dlaczego teraz tak się nie stało?
aziente
Posty: 270
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: aziente »

Akcja crowfundingowa zakończyła się sukcesem, za co należy się szacunek wszystkim biorącym udział, ale zebrali oni chyba 150 000zł. Na jednomiesięczną wypłatę Kurkowi by starczyło;). Poza zbiórką, zgodzili się obniżyć sobie pensje, trochę pomogło miasto, trochę ktoś dołożył, i dali radę. Chyba też chodzi o to, że marketkngowo spierniczyli to po całości, bo jak poszła plotka o tym że nie mają pieniędzy, to zamiast się przyznać (i poprosić o pomoc), szli w zaparte, że to pogłoski, kłamstwa i w ogóle jak tak można. Miesiąc później zmiana o 180° - klub upada
Lotos podobno dawał 4mln, Stocznia/Orlen/tajemniczy sponsor tych pieniędzy miał dać pewnie koło 10 mln.
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: dante_azs »

mitam pisze:Sezon temu również nad morzem doszło do wycofania się Głównego sponsora jednak nikt z zawodników nie uciekł a wręcz przeciwnie środowisko siatkarskie staralo się pomóc .... Więc dlaczego teraz tak się nie stało?
Pewnie z uwagi na rozmach tego tzw. projektu. Rok temu cała drużyna zapewne nie zbliżyła się w rocznych zarobkach do 1,5 mln zł. Teraz taka kwota miała być wypłacona dla jednego człowieka. Domyślam się, że cztery inne gwiazdy kasowały niewiele mniej.
dezerter
Posty: 1269
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: dezerter »

aziente pisze:Akcja crowfundingowa zakończyła się sukcesem, za co należy się szacunek wszystkim biorącym udział, ale zebrali oni chyba 150 000zł. Na jednomiesięczną wypłatę Kurkowi by starczyło;). Poza zbiórką, zgodzili się obniżyć sobie pensje, trochę pomogło miasto, trochę ktoś dołożył, i dali radę. Chyba też chodzi o to, że marketkngowo spierniczyli to po całości, bo jak poszła plotka o tym że nie mają pieniędzy, to zamiast się przyznać (i poprosić o pomoc), szli w zaparte, że to pogłoski, kłamstwa i w ogóle jak tak można. Miesiąc później zmiana o 180° - klub upada
Lotos podobno dawał 4mln, Stocznia/Orlen/tajemniczy sponsor tych pieniędzy miał dać pewnie koło 10 mln.


W tym roku kibice zebrali 7,8k.
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: uszat »

Kogoś jeszcze dziwi ta cisza mimo chucznych zapowiedzi?
No dobrze, poniedziałek jeszcze się nie skończył, może zamiast „wieczorynki” jakiś info.
Mostostal BB´97´02´08
kamil1999
Posty: 5520
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Zobaczymy jeśli zwrócą pieniądze za te dwa miesiące kontraktu wszystkim zawodnikom a ktoś(miasto ,kibice ,liga) zechce ich jeszcze wesprzeć to jeszcze mogą dograć składem:Żygadło-Kluth,Penchev-Wika,Gałązka-Voorde i Rossard na libero.I mogą wtedy budować tą potge małymi krokami jak Warszawa bo jak widać było po pełnej hali jest to dobry grunt na taki klub.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: WolskiPatriota »

kamil1999 pisze:Zobaczymy jeśli zwrócą pieniądze za te dwa miesiące kontraktu wszystkim zawodnikom a ktoś(miasto ,kibice ,liga) zechce ich jeszcze wesprzeć to jeszcze mogą dograć składem:Żygadło-Kluth,Penchev-Wika,Gałązka-Voorde i Rossard na libero.I mogą wtedy budować tą potge małymi krokami jak Warszawa bo jak widać było po pełnej hali jest to dobry grunt na taki klub.
Teraz to sobie mogą. Kto tam przyjdzie skoro klub praktycznie stracił całą wiarygodność tym zajściem?
Powiedzmy sobie szczerze, klub jest już spalony i nawet ten oczekiwany przed sezonem zastrzyk gotówki wiele nie zmieni.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: drukjul »

W Szczecinie bez zmian. Pozostała 8 zawodników odbyła dziś nawet trening, czyli jeszcze dryfują na powierzchni https://24kurier.pl/aktualnosci/sport/s ... wieszeniu/
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: uszat »

Dała mnie z dniem dzisiejszym stracili kompletnie wiarygodność.
Zgraja krętaczy. Niech rozwiążą ten małpi cyrk w pi***u.

Dobranoc
Mostostal BB´97´02´08
dyletant
Posty: 5086
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: dyletant »

OK, klub się jeszcze jakoś zachował, ale na chwilę obecną mają 1 atakującego, rozgrywającego i 2 środkowych. Nawet jak na drastycznie obniżone aspiracje, sięgające zapewne teraz po prostu przetrwania to te ubytki nadal są zbyt duże. Trzeba będzie upychać skład juniorami.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: WolskiPatriota »

dyletant pisze:OK, klub się jeszcze jakoś zachował
A to sprawdzone informacje?
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: Murilo0 »

dyletant pisze:OK, klub się jeszcze jakoś zachował, ale na chwilę obecną mają 1 atakującego, rozgrywającego i 2 środkowych. Nawet jak na drastycznie obniżone aspiracje, sięgające zapewne teraz po prostu przetrwania to te ubytki nadal są zbyt duże. Trzeba będzie upychać skład juniorami.
Spokojnie, widziałem w telewizji jak grali w siatkówkę we 2, nawet medale zdobywali :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: leeon »

Jakie to jest żałosne. Oczywiście liga nie widzi problemu. Profesjonalna...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: drukjul »

leeon pisze:Jakie to jest żałosne. Oczywiście liga nie widzi problemu. Profesjonalna...
"W środę dojdzie do spotkania przedstawicieli Stoczni Szczecin z władzami Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Działacze mają przedstawić sytuację w klubie z ekstraklasy, z którego w ostatnich dniach z powodu niewypłacalności odeszło kilku zawodników. [...]

[...] - Na razie nic nie dostaliśmy. Czekamy szczególnie na informacje dotyczące nie tego, co już się stało, ale tego co będzie. Jak tylko otrzymamy oficjalne dokumenty, to będziemy się nimi zajmować. Będziemy się zastanawiali, jakie środki dotyczące przyszłości klubu podjąć. Bo może być tak, że klub rezygnuje z występów w lidze z różnych względów, ale może być też taka opcja, że my będziemy musieli podjąć taką decyzję, bo nie będzie spełniał warunków do grania w zawodowej lidze - powiedział rzecznik prasowy Kamil Składowski."


https://24kurier.pl/aktualnosci/sport/s ... zyla-kolo/
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

1. Być może Stocznia dokończy sezon, pomóc chcą im innne kluby oraz władz ligi. Finansowo i być może wspierajac zawodnikami.
2. Ciekawsze, zawodnicy twierdzą, że ich kontrakty były parafowane nie tylko przez zarząd klubu, ale także sponsora tytularnego, jakim jest Stocznia Szczecin costoi w oczywistej sprzecznosći z oświadczeniem wydanym przez spółkę.
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3B4R-cOelVc
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: drukjul »

JanuszzPodkarpacia pisze:1. Być może Stocznia dokończy sezon, pomóc chcą im innne kluby oraz władz ligi. Finansowo i być może wspierajac zawodnikami.
Niby jakiś cień optymizmu pozostawia także ta notatka ze słowami prezesa Markiewicza na głównej stronie naszego serwisu
"Na chwilę obecną rozwiązania są dwa – Stocznia Szczecin gra dalej, ale w osłabionym składzie, albo klub zostanie wycofany z rozgrywek. Prezes Jakub Markiewicz nie chciał się wypowiadać po środowym spotkaniu. – Nie będę dziś rozmawiał o sytuacji. Jeszcze walczymy, są różne pomysły i jest szansa – powiedział."

https://siatka.org/pokaz/czwartek-wyjas ... -szczecin/
ale nie sposób oprzeć się wrażeniu, że to już tylko dawanie ludziom złudnej nadziei.....

Obrazek

A władze Plusligi, które w zapewnienia prezesa klubu zadłużonego po same uszy u zła, że coś się może do jutra, przez te kilkanaście godzin zmienić jeszcze na lepsze chyba nie uwierzyły, skoro na oficjalnej stronie Plusligi zniknęła już nawet godzina rozpoczęcia sobotniego meczu z Bydgoszczą (choć mecz zaplanowany na 20:30 - jest ciągle jeszcze w tym momencie podawany w ramówce Polsatu) mogą pomóc chyba już tylko w jeden sposób - zadając konającemu cios łaski. :<
dyletant
Posty: 5086
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: dyletant »

No inne kluby na pewno chętnie pomogą. Skra przygarnie Pencheva, Resovia libero i Żygadłę, Przed świętami to ceny powinny być nawet lepsze niż na black friday.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: adamow »

I w zamian Skra podrzuci do Szczecina Orczyka, Sovia Redwitza i Masłowskiego a i Onico pewnie pożyczyłoby Romanuttiego albo nawet Vernona :]
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: mewa »

JanuszzPodkarpacia pisze:1. Być może Stocznia dokończy sezon, pomóc chcą im innne kluby oraz władz ligi. Finansowo i być może wspierajac zawodnikami.
Zapewne Chemik pierwszy wpłaci...
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: Franko »

Albo Ci, którzy już z silną Stocznią przegrali, a w razie jej upadku dostaliby walkowera :]
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: KPS Stocznia Szczecin 2018/2019

Post autor: dante_azs »

PLS pozostawił Stoczni możliwość popełnienia dzisiaj sepuku... Nie chcieli sami sobie rąk brudzić.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”