PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Adik_wwy »

Skra opublikowała filmik z "nowym graczem" jak o nim mowi. Jakies pomysły?
rafael86
Posty: 329
Rejestracja: 3 sie 2009, o 10:44
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: rafael86 »

To będzie sponsor, zakłady bukmacherskie.
kamil1999
Posty: 5500
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Zdecudowanie ,można wnioskować to choćby po tym:
1 - dużo wygranych?
X - emocjonujące akcje?
2 - odpowiedzialną grę?
Tylko ciekawe jaki to bukmacher będzie.A skład jeśli chodiz o zawodników to raczej juz zamknięty.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: lipa210 »

Niby brakuje jeszcze czwartego środkowego, ale pewnie jakiś junior do treningu będzie. Dziwne że wypozyczyli Nedelijkovicia i Adamczyka, a pewnie włączą do kadry gorszego zawodnika.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Re_soviaczka »

Na razie w składzie na stronie PlusLigi jako czwarty środkowy jest Hubert Węgrzyn, i nie wydaje mi się, żeby to się miało zmienić.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Michal5 »

kamil1999 pisze:Tylko ciekawe jaki to bukmacher będzie.
Raczej na pewno nie STS, stawiam na Fortunę.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

belchatow
Posty: 1
Rejestracja: 4 paź 2018, o 17:21
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: belchatow »

Fajny news z tym Totolotkiem. Zawsze więcej kasy w klubie, a jak ktoś lubi zakłady to aktualnie najlepszy buk w Polsce :P
Miszczu-xdd
Posty: 547
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Miszczu-xdd »

Tak z ciekawości jak myślicie, co będzie z Mario po sezonie ? Przedłuży jeszcze na sezon, a może zakończy karierę ? A jeśli by zakończył, to czy widzicie w Teppanie następcę którego Skra ściągnęła już teraz by powoli się do tego szykował, czy może widzicie jakiegoś innego zawodnika który jest w zasięgu Skry na podpisanie po sezonie ? Może jakiś Polski kandydat ?
kanimo

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kanimo »

Moze Skra czeka na ewentualnego nastepce. Mozliwosci: rozwoj Muzaja, rozwoj Kaczmarka, wziecie Kapicy z obstawieniem na 2-3 lata pozycji pierwszego jakims bardziej dojrzalym zawodnikiem (zagranicznym).
Poczekanie na Kurka plus np obstawienie Kapicy albo de Oliveiry.
Luburic na dluzej.
Innych kombinaci nie widze, ale moze nieslusznie zakladam, ze Skra wolalaby polskiego atakujacego.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: jaet »

Myślę, że temat Kurka można już sobie darować. Stocznia nie wygląda na jednoroczny eksperyment, a Bartek przed IO w Tokio będzie szukał stabilizacji. Zresztą kto wie, może w następnym sezonie dołączy do niego Kubi?
Skra kilka ciekawych nazwisk na rynku miała, ale dopóki króluje Mario, dopóty nikt poważny nie przyjdzie grzać ławy.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
kamil1999
Posty: 5500
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Wydaje mi się ,że Skra raczej kogoś zagranicznego zakontraktuje na pozycji atakującego.Bo raz ,że nie mają problemów z limitami a Kurek czy Schulz wydaje się ,że przy tym problemie z limitami jakie ma Stocznia i jakie może mieć Asecco bo oni zazwyczaj mają dużo zagranicznych siatkary nie puszczą swoich polskich atakujących.Jest dużo atakujących na wysokim poziomie a będących w zasięgu Skry jak Luburić ,Hernandez ,Sanchez ,Boyer ,Ghafour a może nawet Patry czy Muzaj jeśli sie bardziej rozwiną.Teppan raczej nie jest szykowany jako pierwszy na przyszły sezon ,jest to raczej odciążanie niemłodego Wlazłego.Będą grali prawdopodobnie obaj na zmianę a w przyszłym sezonie gdy Wlazłemu skończy się kontrakt nie spodziewam sie już żadnego z tej dwójki.
Miszczu-xdd
Posty: 547
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Miszczu-xdd »

Pasuje mi Patry i osobiście bardzo chciałbym go zobaczyć, bo Francuzów lubimy w Pluslidze i oni lubią tu grać, 23 lata chyba będzie miał za rok i to będzie już taki wiek żeby w końcu odejść z tego Montpellier w którym gra już kilka sezonów i spróbować czegoś w większej siatkówce, a Skra to może być odpowiednia drużyna z kliku powodów dla niego, po pierwsze on będzie chciał być 1 atakującym, a Skra takiego będzie szukać, po drugie Skra ( prawdopodobnie) będzie grała w Lidze Mistrzów( moim zdaniem powinni w tym sezonie ugrać mistrza bądź srebro ) więc pokaże się też na tle europejskim, no i Plusliga jest dobrą ligą żeby wyrobić sobie dobrą markę przez 2-3 sezony i iść do Włoch już z jakąś renomą, bądź jeśli mu się spodoba zostać na dłużej :D A Skra lubi młodych zawodników tak mi się wydaję.
A jeśli będzie Prezes chciał jakieś egzotyczne rozwiązanie, to ciekawi mnie jak w europejskiej siatkówce sprawdził by się ten Chińczyk Chuan Jiang, bo on akurat bardzo mi się w Lidze Narodów podobał, z resztą tam był tak obciążony że dostawał po 50 piłek na mecz i ciągle atakował na podwójnym bądź potrójnym blokiem bo wszyscy wiedzieli że piłki do niego będą szli, a w Skrze mógłby sobie spróbować właśnie tej Europejskiej siatkówki i ja osobiście jestem ciekaw jakby sobie poradził... :D
Ale to tylko moje przemyślenia, które wydają mi się w miarę realne jak na Skrę.
kanimo

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kanimo »

Nie wiem czy Patry jest juz wystarczajaco dobry na potrzeby Skry. Jeszcze troche chimeryczny. Ale oczywiscie poprzygladac sie w tym roku warto.

Co do Chinczyka, to nie wiem jak oni tam zarabiaja. Raczej niezle, wiec moze nie miec interesu zeby wyjechac. Bo o rozwoj sportowy to bardziej powinni zadbac jego koledzy.

Kapica bedzie konczyl SMS i wchodzil w seniorskie granie. Fajnie by bylo, zeby poszedl gdzies, gdzie sie sporo nauczy i dostanie kilka szans.
Mi by sie podobal uklad-cudzoziemiec na 2-3 lata i Remek jako drugi, ale moze troche za wysokie progi i lepiej by poszedl gdzies na do tabeli, powalczyc o 6ke.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Skrzypek »

Nie wiadomo, jak Skra będzie wyglądać w pełnym zestawieniu, natomiast turniej w Wieluniu pokazał, że zawodnicy podstawowego składu mogą nie mieć zbyt wielkiego wsparcia z ławki rezerwowych, a na pewno takiej pomocy jak w minionym sezonie nie dostaną. Niewykluczone, iż brak zmienników odbije się na wyniku sportowym drużyny. Niestety Droszyński jest jednak słabszy niż Janusz, który ratował Skrę w ważnych momentach. Wygląda na to, że pierwszym rezerwowym przyjmującym zostanie Katić. O zgrozo! Co będzie, gdy Szalpuk złapie kryzys formy po mistrzostwach świata, co się stanie, jeśli Ebadipour kolejny raz będzie bardzo nierówny? Piazza spojrzy w kwadrat, a tam uśmiechną się Orczyk i Serb. O zgrozo... Przeczuwam, że w wielu meczach będzie można zobaczyć Milczarka przebranego w identyczną koszulkę jak reszta zawodników, pomijając Piechockiego rzecz jasna. Przeczuwam ciężki sezon dla Skry, choć prawdopodobnie podstawową 6 mają najsilniejszą.
Miszczu-xdd
Posty: 547
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Miszczu-xdd »

Skrzypek pisze:Nie wiadomo, jak Skra będzie wyglądać w pełnym zestawieniu, natomiast turniej w Wieluniu pokazał, że zawodnicy podstawowego składu mogą nie mieć zbyt wielkiego wsparcia z ławki rezerwowych, a na pewno takiej pomocy jak w minionym sezonie nie dostaną. Niewykluczone, iż brak zmienników odbije się na wyniku sportowym drużyny. Niestety Droszyński jest jednak słabszy niż Janusz, który ratował Skrę w ważnych momentach. Wygląda na to, że pierwszym rezerwowym przyjmującym zostanie Katić. O zgrozo! Co będzie, gdy Szalpuk złapie kryzys formy po mistrzostwach świata, co się stanie, jeśli Ebadipour kolejny raz będzie bardzo nierówny? Piazza spojrzy w kwadrat, a tam uśmiechną się Orczyk i Serb. O zgrozo... Przeczuwam, że w wielu meczach będzie można zobaczyć Milczarka przebranego w identyczną koszulkę jak reszta zawodników, pomijając Piechockiego rzecz jasna. Przeczuwam ciężki sezon dla Skry, choć prawdopodobnie podstawową 6 mają najsilniejszą.

Zawsze jeśli nie będzie szło to w grudniu będzie można zakontraktować na przyjęcie Kovara, jeśli skończył sobie popalać :D
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Franko »

O jakiego Chińczyka chodzi Kani
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: dyletant »

Masz przecież wyżej napisane, zacznij czytać posty, chociażby z racji tego, że jest to szacunek dla pozostałych współrozmówców, a ograniczysz swoje o połowę
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Skrzypek »

Miszczu-xdd pisze:Zawsze jeśli nie będzie szło to w grudniu będzie można zakontraktować na przyjęcie Kovara, jeśli skończył sobie popalać :D
Kovar prawdopodobnie zakończy karierę.
Matakujce
Posty: 32
Rejestracja: 23 cze 2014, o 15:30
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Matakujce »

On ma dopiero 29 lat, poza tym dziwne są te przepisy antydopingowe, gdzie nawet THC jest dopingiem.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

Skrzypek pisze:Nie wiadomo, jak Skra będzie wyglądać w pełnym zestawieniu, natomiast turniej w Wieluniu pokazał, że zawodnicy podstawowego składu mogą nie mieć zbyt wielkiego wsparcia z ławki rezerwowych, a na pewno takiej pomocy jak w minionym sezonie nie dostaną. Niewykluczone, iż brak zmienników odbije się na wyniku sportowym drużyny. Niestety Droszyński jest jednak słabszy niż Janusz, który ratował Skrę w ważnych momentach. Wygląda na to, że pierwszym rezerwowym przyjmującym zostanie Katić. O zgrozo! Co będzie, gdy Szalpuk złapie kryzys formy po mistrzostwach świata, co się stanie, jeśli Ebadipour kolejny raz będzie bardzo nierówny? Piazza spojrzy w kwadrat, a tam uśmiechną się Orczyk i Serb. O zgrozo... Przeczuwam, że w wielu meczach będzie można zobaczyć Milczarka przebranego w identyczną koszulkę jak reszta zawodników, pomijając Piechockiego rzecz jasna. Przeczuwam ciężki sezon dla Skry, choć prawdopodobnie podstawową 6 mają najsilniejszą.
Nic nowego. Brak alternatywy na przyjęciu to brakujące ogniwo sensownego składu.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Skrzypek »

Moim zdaniem to jednak coś nowego, bo trzeba przyznać, że w ostatnich latach co najmniej jedna alternatywa na przyjęciu siedziała na ławce rezerwowych.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

Coś nowego w kontekście strategii budowania składu. W kontekście oceny szans na nowy sezon juz nie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: drukjul »

Skrzypek pisze:
Miszczu-xdd pisze:Zawsze jeśli nie będzie szło to w grudniu będzie można zakontraktować na przyjęcie Kovara, jeśli skończył sobie popalać :D
Kovar prawdopodobnie zakończy karierę.
Myślę, że kończenie kariery Kovarowi w tym momencie jest zdecydowanie przedwczesne. Na razie tydzień temu został już oficjalnie ukarany 4 miesięczną dyskwalifikacją - ale zakończy się ona już 30 listopada, bo trybunał zaliczył mu do tej kary okres zawieszenia. Od grudnia Kovar teoretycznie będzie mógł więc grać, choć problemem dla ewentualnego nowego pracodawcy może być to, że wciąż wiąże go umowa z Lube. Kilka dni temu, zaraz po wyroku, menadżer klubu w wypowiedzi dla mediów oświadczył, że będą teraz musieli wraz z patronem/właścicielem klubu zastanowić się i ewentualnie postanowić co dalej robić z Kovarem, ale do jakich wniosków doszli jeszcze nie wiadomo.
Miszczu-xdd
Posty: 547
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Miszczu-xdd »

drukjul pisze:
Skrzypek pisze:
Miszczu-xdd pisze:Zawsze jeśli nie będzie szło to w grudniu będzie można zakontraktować na przyjęcie Kovara, jeśli skończył sobie popalać :D
Kovar prawdopodobnie zakończy karierę.
Myślę, że kończenie kariery Kovarowi w tym momencie jest zdecydowanie przedwczesne. Na razie tydzień temu został już oficjalnie ukarany 4 miesięczną dyskwalifikacją - ale zakończy się ona już 30 listopada, bo trybunał zaliczył mu do tej kary okres zawieszenia. Od grudnia Kovar teoretycznie będzie mógł więc grać, choć problemem dla ewentualnego nowego pracodawcy może być to, że wciąż wiąże go umowa z Lube. Kilka dni temu, zaraz po wyroku, menadżer klubu w wypowiedzi dla mediów oświadczył, że będą teraz musieli wraz z patronem/właścicielem klubu zastanowić się i ewentualnie postanowić co dalej robić z Kovarem, ale do jakich wniosków doszli jeszcze nie wiadomo.
Dlatego według mnie oczywiście dobrą opcją( jeśli Lube oczywiści nie będzie już go chciało ) może być zakontraktowanie Kovara w grudniu po tym jak upłynie okres dyskwalifikacji, wpuszczanie go pomalutku na pojedyncze piłki, jakieś sety ze słabszymi rywalami w lidze, aż doszedłby do optymalnej formy i będzie wtedy na drugą część sezonu chyba najlepsze obstawienie tej pozycji w lidze :D A Skra lubi takich graczy po przejściach, ciężkich kontuzjach, aferach i tak dalej... :D
Chyba że do grudnia Katić nagle po paru latach jak już go znamy okaże się Bogiem siatkówki i drugim Serbskim Ivoviciem który będzie niszczył zagrywką itd. albo cwaniakiem i niezwykłym technikiem jak Kovacević XDD
Albo Orczyk stanie się nagle Rossardem lub Lynelem z tą swoją lewą ręką XDD
Ale osobiście w nagłe polepszenie umiejętności przez tych graczy tak jak napisałem wyżej nie wierzę, więc opcja z Kovarem byłaby bardzo fajna i dla mnie jako kibica Skry, ale myślę że także dla ligi bo przyszedłby zawodnik ( mimo tego swojego wybryku ) o umiejętnościach na jednego z lepszych przyjmujących w lidze, a także z jakąś tam renomą bo coś tam w karierze wygrał, parę tych sezonów w lidze włoskiej jak i reprezentacji Włoch pograł, więc myślę że pod względem rozgłosu itp. nikt nie były zawiedziony, a jedynie zawiedzeni mogli by być kibice innych drużyn jeśli by się rozegrał, a nawet jeśli by się nie rozegrał to po kilku miesiącach jak liga się już skończy będzie można się z nim rozstać beż żalu i tyle ;)
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: knightrider »

Zobaczymy co dalej z Orczkiem bo raczej na podstawie tego co widziałem ostatnio to cienko. Reska i Stocznia mają więcej lepszych przyjmujących. Buszek, Szerszeń>Orczyk, Penchev>Orczyk czy z Jastrzębia Oliva>Orczyk. 1 skład dobry ale po za Czarnowskim nie ma nawet na kogo zmienić :] :]
Miszczu-xdd
Posty: 547
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Miszczu-xdd »

http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35137,24 ... hatow.html

Kontuzja Czarnowskiego chyba jakaś poważniejsza...
Ktoś coś wie więcej ?
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: damianho »

Gdzie grał ostatni sezon Fiel? W Katarze grał 2 lata temu i został ram na ostatni sezon ?
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Verdungo »

damianho pisze:Gdzie grał ostatni sezon Fiel? W Katarze grał 2 lata temu i został ram na ostatni sezon ?
O ile dobrze pamietam to przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu trenował z Dafi Społem Kielce, ale nie zakontraktowali go.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

Źle się to zaczyna. Przy braku ławki ten sezon może być dla Skry sezonem 14/15 bis.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”