PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Cóż, najlepszego - spodziewałem się gimbazy.
Jakbys się wczytał w statystyki, to stwierdziłbyś, ze dla zespołu Kłosa rozegrał podobne zawody jak Fiel. Nie wiem jak trenerzy licza zagrywki, ale mogłoby wyjśc, ze lepsze.
I tyle w temacie...
PS Tak dla jasności - Kłos miał Łomacza w dwóch ustawieniach pod siatka z odpowiednimi implikacjami.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

grzegorzg pisze:Cóż, najlepszego - spodziewałem się gimbazy.
Jakbys się wczytał w statystyki, to stwierdziłbyś, ze dla zespołu Kłosa rozegrał podobne zawody jak Fiel. Nie wiem jak trenerzy licza zagrywki, ale mogłoby wyjśc, ze lepsze.
I tyle w temacie...
Odezwę się do Ciebie Grzegorzu po play-off i porozmawiamy sobie o postawie Kłosa. Rób swoje statystyki najlepiej.
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

VolleyFan10 pisze:Jak pytał o Kłosa Rzeszów to masz dowód na to, że w Resovii źle się dzieje :] szkoda, że się nie dał namówić.

i tutaj gościu pytanie.. po co reprezentacji Kłos ? coo ? No dawaj argumenty.. skrowiec

Nowakowski na trzeciego w zupełności wystarczy a potem wprowadzać młodszych np. Hubera.
1.Ktoś tutaj za bardzo nie oglądał i nie śledził reprezentacji rok temu, w hierarchii Heynena Nowakowski był wyraźnie pierwszym środkowym, rotacja w najważniejszych meczach szła na linii Bieniek-Kochan. Wobec czego Nowakowski nie będzie trzecim środkowym. Nawet wybiegając w objęcia fantazji jego charakterystyka średnio do takiej roli pasuje.
2. Deprecjonowanie Kłosa niepoparte kompletnie niczym poza opiniami (które także są niczym niepoparte) są żenujące. Przypominam, mówimy o czwartym pod względem ilosci bloków środkowym w lidze, który dodatkowo był w trakcie sezonu kontuzjowany. Do tego, uwaga- 17 zagrywajacym pod względem asów. Kłos ma tylko jednego asa mniej od Bieńka (22 do 23), któryjest wychwalany za swoją zagrywkę. Do tego Karol jest mega dynamicznym, szybkim w ataku środkowym, który potrafi atakować z piłki "wznoszącej".

Co dozasady super, że wyrażacie swoje opinie, dyskusja o siatkówce to to, co wszyscy kochamy. Jednak jak już głosicie jakieś kontrowersyjne tezy, to dbajcie o formę i spróbujcie je jakoś uzasadnić.

Co do kadry to tak jak pisałem w innym wątku- Kłos będzie w kadrze, ale raczej nie przebije się do składu. Sądzę, że Heynen zdaje sobie sprawę jak cieżkie mecze czekaja nas w sierpniu i chce mieć "pod bronią" dużo róznych opcji. Poza tym nie jest powiedziane, że np. Nowakowski będzie grał później na ME.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

JanuszzPodkarpacia pisze: Deprecjonowanie Kłosa niepoparte kompletnie niczym poza opiniami (które także są niczym niepoparte) są żenujące(...)
Myslę, ze to w jakiejś mierze wynika z sympatii/antypatii pozasportowych. Kłos od początków w Skrze miał sporo antyfanów, którzy woleli schyłkowego Kooistrę. Ile wtedy było batalii. Cóż, bywa... ;)
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: skrowiec »

VolleyFan10 pisze:Jak pytał o Kłosa Rzeszów to masz dowód na to, że w Resovii źle się dzieje :] szkoda, że się nie dał namówić.

i tutaj gościu pytanie.. po co reprezentacji Kłos ? coo ? No dawaj argumenty.. skrowiec

hehehe lubie cie :D
Będziesz musiał zapytać (najlepiej osobiście) Heynena a z pewnością powie Ci dlaczego widzi Kłosa w kadrze. Ja ci tego nie powiem bo nie jestem trenerem, tak samo nie powiem ci dlaczego widzi w kadrze pozostałych środkowych i nie tylko.
To są decyzje trenerów bla bla bla bla i tak dalej nie będę produkował tego co wszyscy wiedzą.

Ale moim skromnym zdaniem powiem Ci tak... jest tyle do rozegrania turniejów, że nie da się orać ciągle tymi samymi środkowymi, i uważam że Kłos w nie jednym meczu jeszcze zagra :)

Głupie pytania strasznie zadajesz na tym forum, specjalistów ani trenerów tutaj nie ma.. (chyba tylko sędzia Maroszek czasem czyta) - przynajmniej się nie udzielają.

P.S Z tego co obiło mi się o uszy to jesteś kibicem Skry?? Bo jeśli tak to przyznam szczerze że w imieniu pozostałych kibiców skry aż wstyd mi tutaj za ciebie na tym forum...
Ostatnio zmieniony 12 mar 2019, o 20:26 przez skrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Ooo, jak sędzia Maroszek czyta, to niech powie tym specom od czalendż, że pokazanie stopklatki, że był aut, to jak pokazanie stopklatki, że nie było bloku, to jak pokazanie stopklatki, że nie było dotknięcia siatki, to jak pokazanie stopklatki, że nie było dotknięcia antenki.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Noworoczny pisze:Ooo, jak sędzia Maroszek czyta(...)
A jak pisze? ;)
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

grzegorzg pisze:
JanuszzPodkarpacia pisze: Deprecjonowanie Kłosa niepoparte kompletnie niczym poza opiniami (które także są niczym niepoparte) są żenujące(...)
Myslę, ze to w jakiejś mierze wynika z sympatii/antypatii pozasportowych. Kłos od początków w Skrze miał sporo antyfanów, którzy woleli schyłkowego Kooistrę. Ile wtedy było batalii. Cóż, bywa... ;)
Jasne, pamiętam. Chociaż trzeba wspomnieć o obecnych wtedy Możdżonku i Plińskim.
A tak serio to dość celna konstatacja, Kłos ma dość spory fanbase i równie wielu hejterów.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

JanuszzPodkarpacia pisze:Chociaż trzeba wspomnieć o obecnych wtedy Możdżonku i Plińskim.

A ja chyba mam początki sklerozy, bo nawet nie pamietam, kto grał na drugim środku, tzn który z nich, i dlaczego nie obaj. :D ;)
Tzn chodzi mi o drugi sezon Kooistry.
PS To juz Możdzonka nie było- sprawdziłem
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 12 mar 2019, o 21:56 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulamiu
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: BadTrue »

Akurat przedłużenie kontraktu Kłosa to jedna z nielicznych dobrych decyzji Skry w ostatnim czasie, czekamy na potwierdzenie Milada.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

BadTrue pisze:Akurat przedłużenie kontraktu Kłosa to jedna z nielicznych dobrych decyzji Skry w ostatnim czasie, czekamy na potwierdzenie Milada.
Ja czekam aż ogłoszą przedłużenie z Wlazłym :D
knightrider
Posty: 925
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: knightrider »

Kłos ma swoje plusy które w rzeczywistości nie są współmierne z tym hajsem co zarabia. W mocnej ekipie nawet wyśmiewany tu na forum Gałązka miał liczby w Stoczni za o wiele mniejszy kontrakt. Wolałbym taniego środkowego z zagranicy, ale mocniejsze skrzydła. Mecze się wygrywa jakością gry przyjmujących/atakującego, nie najlepiej zarabiającym środkowym bez zagrywki z wyskoku...
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Murilo0 »

Coś w tym jest. Stawiam orzechy przeciw dolarom, że przykładowo z Hainem zamiast Kłosa i droższym o różnicę kontaktów środkowych rozgrywającym bylibyście silniejsi. No ale to tylko nieweryfikowalne gdybanie...
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Jak róznica jest rzędu powiedzmy 100 tys według tych informacji podanych wczesniej, to zyczę najlepszego w poszukiwaniu lepszego rozgrywającego od Łomacza za te 100 tys dodatku.
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: tomaszn »

VolleyFan10 pisze:
BadTrue pisze:Akurat przedłużenie kontraktu Kłosa to jedna z nielicznych dobrych decyzji Skry w ostatnim czasie, czekamy na potwierdzenie Milada.
Ja czekam aż ogłoszą przedłużenie z Wlazłym :D
A ja czekam na 10letni kontrakt libero :D
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: skrowiec »

tomaszn pisze:
VolleyFan10 pisze:
BadTrue pisze:Akurat przedłużenie kontraktu Kłosa to jedna z nielicznych dobrych decyzji Skry w ostatnim czasie, czekamy na potwierdzenie Milada.
Ja czekam aż ogłoszą przedłużenie z Wlazłym :D
A ja czekam na 10letni kontrakt libero :D
Po cholere się tak naśmiewasz??? Nic to nie wnosi do rozmowy...
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

knightrider pisze:Kłos ma swoje plusy które w rzeczywistości nie są współmierne z tym hajsem co zarabia. W mocnej ekipie nawet wyśmiewany tu na forum Gałązka miał liczby w Stoczni za o wiele mniejszy kontrakt. Wolałbym taniego środkowego z zagranicy, ale mocniejsze skrzydła. Mecze się wygrywa jakością gry przyjmujących/atakującego, nie najlepiej zarabiającym środkowym bez zagrywki z wyskoku...
Przecież już ktoś podał, że Kłos w rankingu zagrywajacych jest koło Bieńka. Efektywny nie zawsze jest efektowny a jak widać flot Kłosa jest bardzo efektywny. A Kłos na swój kontrakt zawalczyć dobrą grą przez wiele sezonów jest to dobra marka i jego, Wiśni czy Wrony nie stawiałbym niżej niż Bieńka czy Nowakowskiego tylko dlatego bo tak postawił Heynen i to oni grali na MŚ. Jedynie Kochanowskiego mógłbym postawić wyżej. On robi różnicę tak jak Lisinać, ale jest młody i niedoswiadczony na dodatek przychodził z klubu który grał o nizsze cele więc nie mógł dostać wyższego kontraktu niż Kłos.
Ger@rd
Posty: 72
Rejestracja: 16 gru 2018, o 13:14
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Ger@rd »

kamil1999 pisze: Przecież już ktoś podał, że Kłos w rankingu zagrywajacych jest koło Bieńka.
W tym sezonie Kłos nie jest w rankingu zagrywających koło Bieńka. Jest daleko za Bieńkiem. Patrzenie na same asy jest jak patrzenie kto ile pkt zdobywa w meczu bez podawania jego skuteczności czy efektywności.
Kłos grał świetne sezony 3-4 lata temu (kiedy rozgrywał Uriarte), ale obecnie już drugi sezon jego forma kuleje.
kanimo

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kanimo »

Powiedzmy, ze faluje, miewa dobre mecze.
Niby mozna przyciagnac jakiegos srodkowego z zagranicy, ale przy mlodszych, typu Averill zawsze jest jakas doza niepewnosci, zreszta nie przyjda siedziec na lawce. Fiel na 3 jest OK. Nalezy postawic sobie pytanie co do trzymania Czarnowskiego.

Moze jednak przedluzenie z Teppanem byloby niezla opcja. Juz zgral sie z Lomaczem, serwis ma fajny, chyba odnalazl sie w zespole. Jaksis bardzo wybitny atakujacy nie przyjdzie, jesli Mariusz zostanie.

I zmiana trenera przygotowania fizycznego.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2019, o 10:50 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
knightrider
Posty: 925
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: knightrider »

kamil1999 pisze:
knightrider pisze:Kłos ma swoje plusy które w rzeczywistości nie są współmierne z tym hajsem co zarabia. W mocnej ekipie nawet wyśmiewany tu na forum Gałązka miał liczby w Stoczni za o wiele mniejszy kontrakt. Wolałbym taniego środkowego z zagranicy, ale mocniejsze skrzydła. Mecze się wygrywa jakością gry przyjmujących/atakującego, nie najlepiej zarabiającym środkowym bez zagrywki z wyskoku...
Przecież już ktoś podał, że Kłos w rankingu zagrywajacych jest koło Bieńka. Efektywny nie zawsze jest efektowny a jak widać flot Kłosa jest bardzo efektywny. A Kłos na swój kontrakt zawalczyć dobrą grą przez wiele sezonów jest to dobra marka i jego, Wiśni czy Wrony nie stawiałbym niżej niż Bieńka czy Nowakowskiego tylko dlatego bo tak postawił Heynen i to oni grali na MŚ. Jedynie Kochanowskiego mógłbym postawić wyżej. On robi różnicę tak jak Lisinać, ale jest młody i niedoswiadczony na dodatek przychodził z klubu który grał o nizsze cele więc nie mógł dostać wyższego kontraktu niż Kłos.
Pokolenie środkowych od Możdzonka po Kłosa to pokolenie bez zagrywki. Co do Kłosa mierny balonik często w sytuacjach stykowych psuty nie dający żadnych korzyści.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Hhmmm... Podczas sotatniego meczu Kłos wykonał najwięcej zagrywek. ;)
Np w porównaniu do Kubanczyka 22/9
Ostatnio zmieniony 13 mar 2019, o 10:55 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 2 razy.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

Marudzicie na tego Kłosa okropnie. Mnie osobiscie denerwuje, ze wzglegu na to, że psuje wazne pilki - atak/zagrywka zwlaszcza przy koncowkach seta natomiast w parze z Kochanowskim zaryzykuje, ze aktualnie najlepsza para srodkowych ligi MIMO WSZYSTKO, jezeli chodzi o wszechstronnosc. Kochanowski nie odstaje w zadnym elemencie, a i Kłos potrafi zagrac wredna zagrywke.
Dla mnie to swietna wiadomosc, ze Karol zostaje bo aktualnie jest 2 polskich srodkowych, nic nie blokuje limitu, wystarczy spojrzec jaka dziura w Zaksie po odejsciu Bienka sie zrobi biorac pod uwage blokowanie miejsca obcokrajowca, mimo ze Zaksa raczej miec problemu z limitami nie bedzie. Smith swietny srodkowy, ale jednak blokowanie miejsca jako obcokrajowiec - srodkowy musi byc top top, Smith z pewnoscią poziom wysoki lecz nie uwazam, zeby podjezdzal np do Srecko.
Dobry ruch.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

I jeszcze jedno - w porównaniu do tego Fiela, Kłos zagrywaL z Łomaczem w linii bloku, zatem bez porównania.
karmel
Posty: 209
Rejestracja: 2 maja 2014, o 20:29
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: karmel »

grzegorzg pisze:Hhmmm... Podczas sotatniego meczu Kłos wykonał najwięcej zagrywek. ;)
Np w porównaniu do Kubanczyka 22/9
Za Fiela regularnie na zagrywkę wchodził Orczyk, więc Kubańczyk miał ciężko, ale fakt zdejmowania go raz na seta przed zagrywką o czymś świadczy. Zdobył jednego ważnego asa, ale zagrywka wygląda na dość prostą, w dodatku stosunkowo często jest psuta.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Dzieki za istotną uwagę.

Mozemy zatem dodac 7+9=16 do 22 Kłosa przy zdecydowanie gorszych warunkach tego ostatniego.

A swoja drogą, nie mam teraz czasu, ale ktos mógłby sprawdzic(albo ja pózniej to zrobie), który ze środkowych serwuje z Łomaczem w linii bloku, bo chyba powinien lepszy serwujacy imho, tzn ten, którego serwis daje wieksze korzyści. Jesli nie było zmiany i Fiel wprost zastapił Kochanowskiego, to wniosek jest ciekawy. ;)
karmel
Posty: 209
Rejestracja: 2 maja 2014, o 20:29
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: karmel »

grzegorzg pisze:Dzieki za istotną uwagę.

Mozemy zatem dodac 7+9=16 do 22 Kłosa przy zdecydowanie gorszych warunkach tego ostatniego.

A swoja drogą, nie mam teraz czasu, ale ktos mógłby sprawdzic(albo ja pózniej to zrobie), który ze środkowych serwuje z Łomaczem w linii bloku, bo chyba powinien lepszy serwujacy imho, tzn ten, którego serwis daje wieksze korzyści. Jesli nie było zmiany i Fiel wprost zastapił Kochanowskiego, to wniosek jest ciekawy. ;)
Tak z pamięci, zawsze po Kochanowskim na zagrywkę idzie atakujący, więc Kuba serwuje z Wlazłym/Teppanem pod siatką. Kłos najczęściej ma Łomacza, choć raz w secie, ma jeszcze wchodzącego na podwójnej zmianie Wlazłego/Teppana/Szalpuka/Orczyka, czy kogo tam wymyśli sobie Piazza.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Dla niektórych jak już piłka nie leci ponad 100km/h to jest balonik i prosta piłka. To zabawne dlaczego tak często przyjmujący mają z nią problemy? Balonik to zagrywa Fiel bo nie jest to ani flot ani mocna zagrywka ,zagrywka z wyskoku Szalpuka ,która nie osiąga 100 na godzinę też ma blisko do określenia balonik. Zagrywki Kłosa z tego co widziałem lecą nisko przy siatce ,do tego mają czasami dziwną trajektorię lotu więc nie są łatwe ,to nawet wizualnie widać ,że przyjmujący przeciwnika największe problemy mają gdy w pole serwisowe idzie Kochanowski i Kłos. Dlatego między innymi przedłużenie kontraktu z Kłosem jest dobrą decyzją a teraz po słabszym sezonie mimo wszystko kontrakt i tak będzie mniejszy. Do tego Kłos jest Polakiem a zatem nie blokuje miejsca dla zagranicznego i jest to dobry technicznie jak na środkowego zawodnik z szybką ręką. On ,Wiśnia i Kochanowski jako jedyni mają chyba ten nadgarstek ,że atakują ze wznoszącej.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: ursula127 »

zagrywka Kłosa jest naprawdę trudna, ale w pamięci zostaje ,jak często potrafi ją psuć w newralgicznych momentach
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Wydaje mi się, że o Nowakowskim tez tak pisano... ;)

A robiąc malutkie resume w "sprawie Kłosa" :D ;) , zawodnik osiaga co najmniej dobre wyniki w zagrywce i bloku mimo ewidentnie gorszych okoliczności. Pozostałoby rozważyc jak gra w ataku przy rozgrywajacym, czyli jak ustawienie atakujacego wpływa na skutecznosc ataku, ale na to, to już jestem zbyt "chudy w uszach" taktycznie. ;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”