PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 774
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: jimiq »

Kewin Sasak
a bo już się bałem że Muzaj...a przecież on jest tak słaby że nawet prostej meczowej na potrójnym bloku nie skończył


Kewin ok, ale za parę wiosen.
Nie rozumiem hejtu na Muzaja po tym meczu, Zdobył najwięcej pkt w meczu z wielkim Zenitem. Fakt szkoda 4seta, ale jednak wielki mecz i jego i drużyny. Alekno był zagotowany w zlotym secie.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

Muzaja trzeba zatrudnić długoterminowo. Inne kierunki są albo mrzonkami albo rozwiązaniami na sezon, góra dwa.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: compact »

Lepa otwarcie powiedział w Prawdzie Siatki, ze Wlazły przedłuża kontrakt i odejdzie ze Skry dopiero wtedy, gdy będzie chciał. Eh xD
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Tez bardziej wierzę w status quo...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

compact pisze:Lepa otwarcie powiedział w Prawdzie Siatki, ze Wlazły przedłuża kontrakt i odejdzie ze Skry dopiero wtedy, gdy będzie chciał. Eh xD
Do wieku emerytalnego jeszcze trochę ma ;) Wlazły jako rezerwa ok, jako pierwszy atakujący śmiech na sali
SF pisze że Katic i Orczyk mają pozostać. Nic o Teppanie. Jak na następny sezon będzie status quo to przy założeniu braku kontuzji i tak szału nie będzie.

Nieważne, dziś jest mecz w LM do wygrania. Zobaczymy czy ostatnie wyniki to tendencja wzrostowa czy chwilowe przebudzenie.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: skrowiec »

leeon pisze:
compact pisze:Lepa otwarcie powiedział w Prawdzie Siatki, ze Wlazły przedłuża kontrakt i odejdzie ze Skry dopiero wtedy, gdy będzie chciał. Eh xD
Do wieku emerytalnego jeszcze trochę ma ;) Wlazły jako rezerwa ok, jako pierwszy atakujący śmiech na sali
SF pisze że Katic i Orczyk mają pozostać. Nic o Teppanie. Jak na następny sezon będzie status quo to przy założeniu braku kontuzji i tak szału nie będzie.

Nieważne, dziś jest mecz w LM do wygrania. Zobaczymy czy ostatnie wyniki to tendencja wzrostowa czy chwilowe przebudzenie.
Ja jestem święcie przekonany ze Teppan podpisywal na 2 lata. Daje sobie paznokcia uciąć.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

skrowiec pisze:
leeon pisze:
compact pisze:Lepa otwarcie powiedział w Prawdzie Siatki, ze Wlazły przedłuża kontrakt i odejdzie ze Skry dopiero wtedy, gdy będzie chciał. Eh xD
Do wieku emerytalnego jeszcze trochę ma ;) Wlazły jako rezerwa ok, jako pierwszy atakujący śmiech na sali
SF pisze że Katic i Orczyk mają pozostać. Nic o Teppanie. Jak na następny sezon będzie status quo to przy założeniu braku kontuzji i tak szału nie będzie.

Nieważne, dziś jest mecz w LM do wygrania. Zobaczymy czy ostatnie wyniki to tendencja wzrostowa czy chwilowe przebudzenie.
Ja jestem święcie przekonany ze Teppan podpisywal na 2 lata. Daje sobie paznokcia uciąć.
Bo podpisywał na 2 lata.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

No ta sama karawana pojedzie w przyszłym sezonie :] bosko. :]
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Skrzypek »

leeon pisze: Do wieku emerytalnego jeszcze trochę ma ;) Wlazły jako rezerwa ok, jako pierwszy atakujący śmiech na sali
SF pisze że Katic i Orczyk mają pozostać. Nic o Teppanie. Jak na następny sezon będzie status quo to przy założeniu braku kontuzji i tak szału nie będzie.
No tak. Czyli prezes Piechocki uznał, że jest na tyle wybitny, że nie mógł popełnić błędów w kompletowaniu składu, więc nie będzie wyciągać żadnych wniosków - rezerwowych przyjmujących Skra mieć nie będzie.

Ja jestem święcie przekonany ze Teppan podpisywal na 2 lata. Daje sobie paznokcia uciąć.
To wcale nie oznacza, że musi wypełnić ten kontrakt.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

W Bełku stawia się na stabilnośc składu. Jak to było? ... xD ?
Craftek
Posty: 15
Rejestracja: 20 paź 2016, o 18:18
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Craftek »

No pewnie, przecież ten skład ugrał szóste miejsce w sezonie, nic nie trzeba zmieniać, wszystko gra :v
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Robert77 »

Craftek pisze:No pewnie, przecież ten skład ugrał szóste miejsce w sezonie, nic nie trzeba zmieniać, wszystko gra :v
Naprawdę nie wiem o co chodzi kibicom Skry?
Ludzie ogarnijcie się z tym hejtem- Wasza drużyna w ubiegłym sezonie zdobyła Mistrza Polski i nie wykluczone, że w tym roku zrobi to samo.
Ponadto bardzo duże szanse, że jako jedyna wejdzie do F4 LM, a tutaj ciągle hejt na Wlazłego, Piechockiego i ciągłe narzekanie.
Jak narazie to wygląda na to, że koncepcja prezesa jest słuszna i wstrzymałbym się z jakimikolwiek osądami dla przyzwoitości choć do końca sezonu, bo może się okazać, że na koniec niektórzy wyjadą na .........
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

grzegorzg pisze:W Bełku stawia się na stabilnośc składu. Jak to było? ... xD ?
Juz widzę jak za 3 lata przy okazji końca kontraktu Milada Bińczyk będzie opisywał świetny sezon Mario :]
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: drukjul »

Craftek pisze:No pewnie, przecież ten skład ugrał szóste miejsce w sezonie, nic nie trzeba zmieniać, wszystko gra :v
A jakie to ma właściwie znaczenie? Ani za 6 miejsce, ani za 1 w sezonie zasadniczym nikt medali nie przyznaje. W tym momencie Skra ma ciągle takie same szanse na mistrzostwo w sezonie 2018/19 jak ZAKS-a, czy Onico.

Myślę zresztą, że na dziś wśród typujących niewiele osób w gronie potencjalnych, prawdopodobnych medalistów wskazałoby z przekonaniem na jakiś inny, czwarty zespół - Skra powinna się w tym gronie znaleźć, natomiast oczywiście zostaje pytanie o kolejność na podium. Awans bezpośrednio do półfinałów niekoniecznie ZAKS-e i Onico zapewni jakąś przewagę - obie drużyny wypadną teraz z rytmu meczowego, bo nawet granie sparringów między sobą nie zastąpi im prawdziwej rywalizacji; walki na 100% do ostatniego gwizdka, pełnej koncentracji, adrenaliny i stresu.
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: dyletant »

Zdaje się był taki sezon we Francji, gdzie PV z 8ego miejsca po sezonie został mistrzem. Ale mimo wszystko nie przystoi mistrzowi Polski, przegrywać niemal połowy spotkań i nie wszystko można zrzucić na kontuzje, bo Skra kilka spotkań przegrała też w najmocniejszym składzie i w fatalnym stylu (Olsztyn, Zawiercie, Katowice, Bydgoszcz, Noliko)
Mimo wszystko ciągle mogą sezon zakończyć z dobrym wynikiem w przeciwieństwie choćby d takiego Gdańska, którego heroiczna, ale nieskuteczna postawa zrobiła na wszystkich wrażenie. Siatkówka to nie łyżwiarstwo figurowe. Czasami trzeba też liczyć na sprzyjający system. Przecież nasza reprezentacja została mistrzem, mimo 3 porażek w turnieju, w tym jedną ze słabą Argentyną.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: drukjul »

dyletant pisze: Ale mimo wszystko nie przystoi mistrzowi Polski, przegrywać niemal połowy spotkań i nie wszystko można zrzucić na kontuzje.
Zaraz wstyd. Mając na uwadze górniczy profil działalności sponsora, to że w tym sezonie byli już zakopani po uszy, ale potrafili sami wydobyć się z kłopotów można nawet potraktować jako product placement. :D
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Jednak to, że wciąż mają szanse na majstra, nie oznacza, że mają takie same szanse, jak piec pozostałych drużyn. A przynajmniej bóki tak nie uważają.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: drukjul »

Noworoczny pisze:Jednak to, że wciąż mają szanse na majstra, nie oznacza, że mają takie same szanse, jak piec pozostałych drużyn. A przynajmniej bóki tak nie uważają.
To akurat może się bardzo szybko zmienić. Wystarczy, że dziś przekonująco rozprawią się z Zenitem Sankt Petersburg, a w niedzielę pokonają ZAKS-ę i u buków niespodziewanie wyrosną nawet na faworyta nr 1 do mistrzostwa. Ostatecznie w tej rundzie rewanżowej Skra przeważnie grając w mocno rezerwowym składzie, z pięciu pozostałych drużyn którym udało się zakwalifikować do fazy pucharowej przegrała na razie tylko z Jastrzębiem. Kędzierzyn jako się rzekło będzie miał okazję jeszcze w tym tygodniu ten całkiem dobry bilans Bełchatowa z ligową czołówką pogorszyć, ale jeżeli Skra to spotkania wygra będzie miała prawo czuć się przed play-offami mimo wszystko dość pewnie. Jeżeli jeszcze wróci do gry w pełnym wymiarze Szalpuk, to Piazza nie ma powodów do narzekań. Krótsze, lub jednak częściej trochę dłużej trwające problemy zdrowotne Wlazłego, Szalpuka, Ebadipoura i Kochanowskiego pozwoliły mu w ostatnich tygodniach ograć, lub odblokować w meczach o punkty Teppana, Katica, Orczyka, czy nawet Fiela. To też może się liczyć w meczach o medale.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Tak się jednak składa, że pierwszą rundę przegrali z tym JW, jeszcze w pełnym składzie, oraz tak, że są najbardziej ze wszystkich drużyn uzależnieni od własnej wykładziny, a jeszcze i tak, że w żadnej z rund przewagi wykładziny mieć nie będą.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: dyletant »

Noworoczny pisze:Tak się jednak składa, że pierwszą rundę przegrali z tym JW, jeszcze w pełnym składzie, oraz tak, że są najbardziej ze wszystkich drużyn uzależnieni od własnej wykładziny, a jeszcze i tak, że w żadnej z rund przewagi wykładziny mieć nie będą.
Tylko problem JW polega na tym, że teraz oni nie zagrają w pełnym składzie, a to już stanowi olbrzymią przepaść jakościową, która w Skrze aż tak widoczna nie była np. między Szalpukiem a Katiciem, Teppanem a Wlazłym czy Fielem a Kłosem. Na chwilę obecną nie do zastąpienia jest tam tylko Kochan i Milad, to są zawodnicy, którzy czynią różnice i odstają poziomem od zmienników.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

Noworoczny pisze:Tak się jednak składa, że pierwszą rundę przegrali z tym JW, jeszcze w pełnym składzie, oraz tak, że są najbardziej ze wszystkich drużyn uzależnieni od własnej wykładziny, a jeszcze i tak, że w żadnej z rund przewagi wykładziny mieć nie będą.
Mecz meczowi nierówny.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Na razie bilans z zespołami ze swojej ścieżki, to 2-4.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

Dalej w zaparte. Nie jestem absolutnie fanem prowadzenia zespolu w tym sezonie od samego utworzenia skladu natomiast widac progres co cieszy oczywiscie kibica Skry, zwlaszcza progres zawodnikow, ktorzy byli rezerwowymi, a dzieki fizjo z argentyny mogli pokazac swoje umiejetnosci. Katica oglada sie bardzo przyjemnie, a Teppan gra na wyzszym % skutecznosci anizeli Mariusz.
Mecz o stawke rowniez traktuje sie inaczej, zwlaszcza, ze kolejne prawdopodobnie Onico ograli dwukrotnie.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: ursula127 »

Noworoczny pisze:Jednak to, że wciąż mają szanse na majstra, nie oznacza, że mają takie same szanse, jak piec pozostałych drużyn. A przynajmniej bóki tak nie uważają.
mają takie same szanse jak ZAKSA Onico Jastrzębie Zawiercie Radom , a to jak je wykorzystają zależy od nich a nie ( mam nadzieję ) od bóków
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Ale rozumiecie, że to tak, jakby mówić przed pierwszym gwizdkiem meczu Skra - MKS, że szanse na zwycięstwo są równe?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Kiko »

Graty z Rzeszowa, brawo Skra !!!
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: ursula127 »

Noworoczny pisze:Na razie bilans z zespołami ze swojej ścieżki, to 2-4.
a ma to jakiekolwiek znaczenie?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

Trzeba druzynie przyznać że nie pękają od pewnego czasu. Czują się silni. Do czego to wystarczy? Dziś znowu atakujący i libero byli słabszym punktem.
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Kauchuck »

Katic tak czy siak sezon na plus, zwlaszcza na tle powszechnie panującej opinii na temat gry tego zawodnika przed sezonem. Czasem puchnie w ataku, ale na 3ego w sam raz. Z czasem z dobrej strony pokazali się też Fiel i Teppan, a zwłaszcza ten drugi, który nie wiem czemu nie gra jako pierwszy.

Wlazlemu został już tylko blok i czasem włączy zagrywke. Na minus wypadł Orczyk. Piechocki też mocno średnio ale i tak dziś wypadł chyba lepiej od libero Zenita.

Zasadniczo wszystko zostało już powiedziane - Skrze potrzebny jest tylko atakujący (nawet drugi, jeżeli Teppan będzie grał jako pierwszy) i jakiś defensywny przyjmujący.
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: betkrzys »

aż musiałem się zalogować :)
świetny wynik w LM, mały sukces mamy, PO są, forma jest, specami od 5setowych meczów są... Ale i tak patrzę na przyszły sezon, absolutnie nie mam nic do Wlazłego,ale z przyjemnoścą widziałbym Muzaja ponownie w Bełchatowie jako pierwszą armatę, czy Wlazły pogodzi się z tym? Pewnie, że nie. Co do libero, tego tematu już się nie przeskoczy, a szkoda.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”