ONICO Warszawa 2018/2019

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

To raczej zalezy od charakterystyki zawodnika. Ten bardziej techniczny, jak Kubiak, może nawet skorzystac. A inny, bazujacy na sile i zasięgu, moze się nazbyt przyzwyczaic do ichniego bloku. ;)
Ostatnio zmieniony 8 cze 2019, o 15:55 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 3 razy.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: aezakmi »

WysokiPortorykanczyk pisze:(...) Przede wszystkim w kontekście obciążeń Monza będzie miała mocnych w ataku lewoskrzydłowych, a Onico będzie miało poza ligą przecież Ligę Mistrzów, może KMŚ.
I włoskiego trenera: Anastasiego - miłośnika odpoczynku.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Tzn?

Czasem ważniejsze jest jednak chyba to, co jest "nad" trenerem. ;)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: aezakmi »

grzegorzg pisze:Tzn?

Czasem ważniejsze jest jednak chyba to, co jest "nad" trenerem. ;)
Czy Ty przypadkiem nie nazywasz się Mariusz Wlazły? ;)

Jak zadbano o Kurka w minionym sezonie, u nas w Polsce? Bartka eksploatowano do granic możliwości aż doznał kontuzji. Cały sztab ludzi w klubie, rodzina, znajomi - to nie pomogło wygrać z przeciążeniami. WysokiPortorykanczyk dobrze zna Serie A1, mówi o świetnych lewoskrzydłowych Monzy, którzy będą w stanie odciążyć Kurka w ataku. W Onico masz Tillie, Kwolka i Łukasika - tak trochę słabo to wygląda pod względem brania na siebie ciężaru gry. Rozumiem obawy w kontekście IO, ale patrząc pozytywnie, że nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło, to może się okazać, że Kurek w tej Monzy będzie miał lżej niż w Onico. A poziom sportowy ligi włoskiej - nie odbiega od naszej plusligi. :D Ale poczekajmy jeszcze, bo może być Azja lub Turcja.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Mam wrażenie, że cos nie tak napisałem.
Naprawdę tak Kurka wyekslpoatowano w minionym sezonie? Może cos przeoczyłem...
Ligę włoską porównywałem tylko w jednym elemencie, tym najbardziej istotnym dla atakujacego. Nigdzie nie pisałem, ze sa na tym samym poziomie. Ogólnie nie są, akurat w tym przypadku to raczej gorzej.
Rozumiem, że we Włoszech miałby dobre skrzydła, ale na nasza ligę, to chyba Onico tez ma niezgorsze?
Raczej w tym przypadku wartałoby porównac proporcjonalnioe chyba, prawda?
Zresztą ok, jak nieraz pisałem, chętnie sie pomylę..

PS Dwa słowa o obciązeniu Kurka w Onico w ub sezonie. Jesli chodzi o ilośc ataków na set, to praktycznie taka samą miał Damian Schulz w poprzednim tj 17/18. Oczywiście samą ilosc ataków miał ok trzy razy mniejszą w Onico. jakby dodac te ze Stoczni, to pewnie miałby ok połowy pi razy drzwi
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: aezakmi »

grzegorzg pisze:Ligę włoską porównywałem tylko w jednym elemencie, tym najbardziej istotnym dla atakujacego. Nigdzie nie pisałem, ze sa na tym samym poziomie. Ogólnie nie są, akurat w tym przypadku to raczej gorzej.
Serio pisałem, a "happy" skierowany raczej do kibiców Serie A1. Bo ja uważam, że nasza liga oprócz 3 czołowych włoskich drużyn, to wg mnie ten sam poziom. Pod tym względem Bartek nic nie traci, jak przejdzie do Włoch. Dalej będzie grał w jednej z najsilniejszych lig świata.
Dlaczego gorzej? Pogra sobie z najlepszymi drużynami i zawodnikami na świecie - przy mniejszej ilości spotkań niż w Onico.
I do tego nie potrzebna będzie liga mistrzów. Looz blues.
grzegorzg pisze:Rozumiem, że we Włoszech miałby dobre skrzydła, ale na nasza ligę, to chyba Onico tez ma niezgorsze?
Oczywiście, że Onico ma niezgorsze, ale prawdopodobnie mniej ofensywne:
WysokiPortorykanczyk pisze:W Monzy w przyszłym sezonie na przyjęciu zagra bardzo utalentowany Czech Donovan Dzavoronok, który rok temu był po Leonie najlepiej punktującym przyjmującym całej ligi, więc akurat zajechanie w Monzy by Kurkowi chyba nie groziło, zwłaszcza, że sama liczba meczów we Włoszech byłaby jednak mniejsza.
Tillie znamy doskonale, Kwolek na razie nie błyszczy w kadrze, a Łukasik dostawał względnie mało piłek.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Mi w sumie o tylko to chodziło, że podstawowym wymogiem jaki stawia sie przed atakujacymi, jest walka przeciwko dobrze zorganizowanemu blokowi . I na tym polu lidze włoskiej nie ustępujemy w żadnym aspekcie, co widac nawet w meczach repry.
Poza tym, ja przeciez nie mówie, że ogólnie skrzydła w Onico sa lepsze, ale na pewno sa lepsze na tle ligi, z konsekwencjami.
Minusem sa skłonnosci Brizarda, ale moze Anastasi go bardziej przekona do pierwszego tempa, bo byłby to ogolnie potęzny grzech zaniechania przy tym przyjeciu i środku. Takze relatywnie, to ja nadal nie jestem przekonany gdzie bedzie miał łatwiej w sensie natęzenia gry. Czas pokaze... ;)

PS A pisałem, ze w tym wypadku gorzej, poniewaz jest więcej meczów wyrównanych. Przy takim składzie jaki w tej chwili ma Onico, to trzy czwarte ligi objadą środkiem jakby chcieli. Niech popatrzą na Skrę. A śrdokowi i tak skaczą... ;)
Także te mecze LM, to mogą zostac zrekompensowane bez problemu.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: aezakmi »

grzegorzg pisze: (...) Minusem sa skłonnosci Brizarda, ale moze Anastasi go bardziej przekona do pierwszego tempa, bo byłby to ogolnie potęzny grzech zaniechania przy tym przyjeciu i środku.
To nie skłonności, tylko brak umiejętności. Brizard stara się dokładnie wystawić na skrzydła, a na środek - brak mu odpowiedniego przyspieszenia. Jest przewidywalny, mało elastyczny, rozgrywa wolno, rywale łatwo go czytają. Brizard przychodził do naszej ligi, to od początku mi się nie podobał, bo za dużo świeczkował, taki wystawiacz był, lecz powoli
- wyrabia się. Krytykowałem: nie raz, francuskiego rozgrywającego. Wolałem Firleja, z którego... Raphaela. Niestety, Antiga postawił na swojego. Może miał rację. Kurczę, a Firlej Skrę ogrywał i Jastrzębski też! Oby dobrze się rozwijał - nasz rodak.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Nie byłbym dla Brizarda aż tak surowy, przynajmniej w zakresie pierwszego tempa. Jak już cos zagrał krótką, to nie było zle z gruntu. Może to kwestia odwagi, pole do pomyłki jednak większe zdecydowanie.
Mlody922
Posty: 61
Rejestracja: 23 mar 2019, o 17:59
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Mlody922 »

Czy słyszeliście o jakiś innych potencjalnych atakujących którzy są w kręgu zainteresowań Onico?
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: uszat »

Salah
Mostostal BB´97´02´08
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: drukjul »

Kilka lat temu to był naprawdę całkiem ciekawy atakujący, ale zwrócę uwagę że Salah jest tylko rok młodszy od Wlazłego i nigdy w swojej karierze nie grał jeszcze w kraju niemuzułmańskim. ;)
Mlody922 pisze:Czy słyszeliście o jakiś innych potencjalnych atakujących którzy są w kręgu zainteresowań Onico?
Trudno powiedzieć, na kogo ostatecznie padnie wybór AA i prezesa Gacka, ale w tym momencie "krąg zainteresowań" siłą rzeczy ograniczony być musi do atakujących, którzy w tym momencie prawdopodobnie nie mają jeszcze ważnej umowy na przyszły sezon, czyli:

- z ligi rosyjskiej z poprzedniego sezonu Artura Udrysa, Australijczyków Paula Carrolla i Lincolna Williamsa, oraz Serba Saszy Starovica

- z włoskiej Serie A1 Niemca Simona Hirscha (Mediolan) Słoweńca Tonceka Sterna (Latina) i ewentualnie, po warunkiem Kurek rzeczywiście podpisze w Monzy Austriaka Paula Bucheggera, który ma co prawda ważny kontrakt z Monzą, ale w takiej sytuacji mógłby z włoskiego klubu pewnie odejść.

- z ligi francuskiej z Rennes odchodzi Bram Van Den Dries (zastąpi go tam atakujący Onico w poprzednim sezonie Rafael Araujo).
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: uszat »

drukjul pisze:Kilka lat temu to był naprawdę całkiem ciekawy atakujący, ale zwrócę uwagę że Salah jest tylko rok młodszy od Wlazłego i nigdy w swojej karierze nie grał jeszcze w kraju niemuzułmańskim. ;)
Chodziło mi o Zbigniewa Salacha z TKKF Orzeł Polska Cerekiew. Niemniej dziękuje za przybliżenie postaci. (Mejd maj dej Drukjulu)
Mostostal BB´97´02´08
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Gibson »

To się zdecyduj czy Salah czy Salach bo pieprzysz głupoty
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Bartek O »

drukjul pisze:
Trudno powiedzieć, na kogo ostatecznie padnie wybór AA i prezesa Gacka, ale w tym momencie "krąg zainteresowań" siłą rzeczy ograniczony być musi do atakujących, którzy w tym momencie prawdopodobnie nie mają jeszcze ważnej umowy na przyszły sezon, czyli:

- z ligi rosyjskiej z poprzedniego sezonu Artura Udrysa, Australijczyków Paula Carrolla i Lincolna Williamsa, oraz Serba Saszy Starovica

- z włoskiej Serie A1 Niemca Simona Hirscha (Mediolan) Słoweńca Tonceka Sterna (Latina) i ewentualnie, po warunkiem Kurek rzeczywiście podpisze w Monzy Austriaka Paula Bucheggera, który ma co prawda ważny kontrakt z Monzą, ale w takiej sytuacji mógłby z włoskiego klubu pewnie odejść.

- z ligi francuskiej z Rennes odchodzi Bram Van Den Dries (zastąpi go tam atakujący Onico w poprzednim sezonie Rafael Araujo).
A może Michal Finger? Czołowy atakujący naszej PlusLigi Hadrava toczy z nim zaciętą rywalizację o miano pierwszego "młota" reprezentacji Czech, więc Finger wcale nie musiałby być tym gorszym z czeskich atakujących, gdyby trafił do Polski ;-).
Odszedł on z Turcji (w jego miejsce Ziraat pozyskał Yadriana Escobara) i nie słyszałem, żeby gdzieś był już podpisany.

Albo najlepszy atakujący minionego sezonu francuskiej Ligue 1, Holender Robin Overbeeke?
kamil1999
Posty: 5513
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Bartek O pisze:
drukjul pisze:
Trudno powiedzieć, na kogo ostatecznie padnie wybór AA i prezesa Gacka, ale w tym momencie "krąg zainteresowań" siłą rzeczy ograniczony być musi do atakujących, którzy w tym momencie prawdopodobnie nie mają jeszcze ważnej umowy na przyszły sezon, czyli:

- z ligi rosyjskiej z poprzedniego sezonu Artura Udrysa, Australijczyków Paula Carrolla i Lincolna Williamsa, oraz Serba Saszy Starovica

- z włoskiej Serie A1 Niemca Simona Hirscha (Mediolan) Słoweńca Tonceka Sterna (Latina) i ewentualnie, po warunkiem Kurek rzeczywiście podpisze w Monzy Austriaka Paula Bucheggera, który ma co prawda ważny kontrakt z Monzą, ale w takiej sytuacji mógłby z włoskiego klubu pewnie odejść.

- z ligi francuskiej z Rennes odchodzi Bram Van Den Dries (zastąpi go tam atakujący Onico w poprzednim sezonie Rafael Araujo).
A może Michal Finger? Czołowy atakujący naszej PlusLigi Hadrava toczy z nim zaciętą rywalizację o miano pierwszego "młota" reprezentacji Czech, więc Finger wcale nie musiałby być tym gorszym z czeskich atakujących, gdyby trafił do Polski ;-).
Odszedł on z Turcji (w jego miejsce Ziraat pozyskał Yadriana Escobara) i nie słyszałem, żeby gdzieś był już podpisany.

Albo najlepszy atakujący minionego sezonu francuskiej Ligue 1, Holender Robin Overbeeke?
Overbeeke jakiś bardzo młody chyba nie jest a to był jego pierwszy tak dobry sezon. Ale Finger rzeczywiście mnie by bardziej przekonywał niż Udrys. W Monzy grał dobrą siatkówkę przed przejściem do Turcji.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: krzysiu »

Ma być 2 solidnych :) a jakich to pan Malke nie powiedział
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: drukjul »

Bartek O pisze:.
Albo najlepszy atakujący minionego sezonu francuskiej Ligue 1, Holender Robin Overbeeke?
Overbeeke sprawdziłem wcześniej - zdaje się nie ogłoszono tego oficjalnie, ale figuruje już w systemie jako zawodnik z kontraktem na przyszły sezon.
kamil1999 pisze: Odszedł on z Turcji (w jego miejsce Ziraat pozyskał Yadriana Escobara) i nie słyszałem, żeby gdzieś był już podpisany.

Ale Finger rzeczywiście mnie by bardziej przekonywał niż Udrys. W Monzy grał dobrą siatkówkę przed przejściem do Turcji.
Dyskutowałbym z tą opinią. Finger grając w Serie A1 w sezonie 2017-2018 w Monzy u Miguela Angela Falaski –swojego ówczesnego trenera nie tylko w klubie, ale i reprezentacji Czech zdobył tylko 217 punktów atakiem, przy 50 atakach zablokowanych i 32 błędach własnych - co daje tylko 27.4 % efektywności ataku. Z tego powodu Michał Anioł często go ściągał i dawał szansę pograć jego zmiennikowi na pozycji Niemcowi Simonowi Hirschowi, który prezentował się jednak generalnie wcale nie lepiej. Z tego powodu obu po tym sezonie grzecznie podziękowano i obaj zgłosili się do koreańskiego draftu. I najzabawniejsze, że do ligi koreańskiej (KOVO) która w ubiegłym roku urządziła ten draft właśnie we Włoszech w hali Monzy został wybrany właśnie rezerwowy Simon Hirsch, a nie Finger. Hirsch co prawda w Korei żadnej kariery nie zrobił, bo jesienią szybko powrócił do Włoch już jako rezerwowy Mediolanu, ale to osobna historia. Z kolei Finger rzeczywiście trafił do Turcji do Ziraatu, ale statystyki świadczą, ze i tam nie wybił się ponad przeciętność (co prawda efektywność miał trochę lepszą niż we Włoszech ~ 33%), o czym świadczy także i to że Ziraat nie zamierza z nim przedłużyć kontraktu.

PS. Z ligi tureckiej z poprzedniego sezonu potencjalnie najbardziej atrakcyjnym atakującym wartym zainteresowania, mógłby pewnie zostać uznany Kubańczyk Cepeda, ale jego sytuacja życiowa zdaje się - nawet pomijając sprawę fińskiego więzienia z którego dopiero rok temu wyszedł - jest dość skomplikowana.
krzysiu pisze:Ma być 2 solidnych :) a jakich to pan Malke nie powiedział
Czyli jest przynajmniej szansa, że nie będzie to nasz Bartek Bołądź, bo nim niemieckie media jeszcze kilka tygodni temu przed finałami VfB Friedrichshafen z Berlinem wyrażały się als «Superstar» der Bundesliga. A to zdaje się trochę więcej niż tylko niemiecka solidność. :D
kamil1999
Posty: 5513
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Hmm ja go jakoś tak pamiętałem z dość dobrej gry, ale skoro statystyki są jednak takie a nie inne. O Bołądziu w kontekście Onico słyszałem jeszcze gdy nie wiadomo było co z Kurkiem, więc podejrzewam, że to on będzie jednym z tych 2. Tym drugim będzie zapewne Udrys, ale wolałbym kogoś innego np. Williamsa z Australii. Pokazał się z dobrej strony w Będzinie. W kadrze wygląda równie dobrze, dzisiaj ładny mecz z Niemcami.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Son »

Mamy pozytywne odczucia dotyczące Williamsa, ponieważ ciągnął mecze słabej drużyny, którą zdecydowanie przerastał poziomem sportowym i do tego widzieliśmy go praktycznie co tydzień w tv. Udrysa nie oglądaliśmy i może stąd te pewnego rodzaju obiekcje. Ja jednak uważam, że jeżeli to miałby być Udrys, to będzie to dobry ruch Warszawy. Przyjęcie raczej zabezpieczone, kombinacyjny rozgrywający i wtórujący mu świetni środkowi. Aż się do tego prosi o prawe skrzydło bazujące na sile fizycznej.
Zaksa na maksa
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: krzysiu »

Bołądź sie nie nadaje do Onico
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Aershis »

Udrys to nie jest zły wybór, ale też bym jakoś nie szalał z radości. To nie była nawet pierwsza strzelba w Fakiela, więc niekoniecznie może sobie poradzić z taką rolą w Onico.

Do tego taka sobie zagrywka, okraszona sporą ilością błędów.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Son »

Dobrze w tym wszystkim dla Onico, że zostawili sobie furtkę (przypadkiem, lub też nie) na wybór zagranicznego atakującego. Gdyby blokowały ich limity decyzja Kurka mogłaby być jeszcze bardziej komplikującą sprawę.
Zaksa na maksa
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Aershis »

Problem w tym, że takich zagranicznych atakujących, będący w stanie dźwigać ofensywę zespołu, jest raczej do wzięcia niewielu. Było postawić konsekwentnie na Vernona, co jak widzimy po meczach Kanady w LN, nie musiałoby być złym pomysłem.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Nie pamiętam, ile akcji było potrzebne Zaxie, żeby Vernona zdjąć z boiska. Tak, że do końca finałów już się nie pojawił.

Ja rozumiem, że wystawiający wystawia, ale jakoś Francuz do Muzaja potrafił szybko grać a z Evansem grali siatkówkę w stylu rosyjskim. Z dziewiętnastego wieku.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Son »

Z Vernonem, przynajmniej mi wydawało się, że będzie to inwestycja na kilka sezonów. Faktyczne trochę szkoda chłopaka.
Choć na pierwszego w takim klubie jeszcze było chyba za wczesnie
Zaksa na maksa
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Szary Wilk »

Aershis - Udrys był pierwszym atakującym w Fakiele, jak nie? A kto, jak nie on?

Liczę na takich jak: Udrys,Finger,Torres,Luburić
Ostatnio zmieniony 9 cze 2019, o 21:19 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Był pierwszym atakującym, ale nie pierwszą armatą. Taki jest sens wpisu Aershisa.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Szary Wilk »

Noworoczny pisze:Był pierwszym atakującym, ale nie pierwszą armatą. Taki jest sens wpisu Aershisa.
Mając na skrzydłach Kliukę i Wołkowa, to nie dziwi. Zwłaszcza, że to mają być gracze w kadrze Rosji na lata.

Warszawa kontraktuje Nowakowskiego i Tillie, a wy piszecie o 30 letnim Robinie Overbeeke, co całą karierę grał w Holandii,Belgii i Francji...Bez jaj, przecież ta drużyna ma walczyć o mistrzostwo. Co najwyżej jako rezerwowy, ale jeśli ma być dwóch na zbliżonym poziomie, to raczej inna kombinacja. Na pewno ktoś, kto ma jakieś doświadczenie w lepszych ligach.

Może Udrys-Hirsch? Albo Finger-Patch ?
kamil1999
Posty: 5513
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze:Aershis - Udrys był pierwszym atakującym w Fakiele, jak nie? A kto, jak nie on?

Liczę na takich jak: Udrys,Finger,Torres,Luburić
Torres i Luburić mają już kontrakt. Patch zresztą też apropo twojego postu wyżej. Udrys mnie nie przekonuje nie z racji tego, że za słabe nazwisko czy coś, ale jego charakterystyka czyli zawodnik bazujący raczej na zasięgu(jak Vernon) i słaba zagrywka mnie nie przekonują. Tutaj zwłaszcza ważna będzie zagrywka bo jak na razie pod tym względem Onico prezentuje się nawet słabiej niż Zaksa, która stawia raczej na technike bo z tych mocnych zagrywek to ma tylko Kwolka no i ewentualnie Brizard, więc tu trzeba mieć armatę, która potrafi i na zagrywce uderzyć jak Wiliams, który jest takim złotym środkiem bo łączy zasięg z szybkością ataku jak na przykład Muzaj, którego Onico jednak oddało a szkoda.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”