ONICO Warszawa 2018/2019

Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Bartek O »

Lucarelli pisze:
Bartek O pisze:
Lucarelli pisze:No no Onico na bogato, 4 atakujących to nawet Rzeszów nigdy nie miał.
Coś mnie ominęło? Kto czwarty? Vernon - Evans, Araujo, Romanutti i ...?
Bartek Kurek Bartek.
Nie jestem ich wielkim sympatykiem, ale ciągle się łudzę, że Stocznia w obecnym składzie jakimś cudem przetrwa. Jeśli jednak faktycznie niebawem dojdzie w Szczecinie do "świątecznej promocji", to widok Bartka w koszulce Onico nawet by mnie ucieszył. Tylko czy nie są to wyłącznie pobożne życzenia sympatyków klubu ze stolicy?
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Lucarelli »

Bartek O pisze:
Lucarelli pisze:
Bartek O pisze:
Coś mnie ominęło? Kto czwarty? Vernon - Evans, Araujo, Romanutti i ...?
Bartek Kurek Bartek.
Nie jestem ich wielkim sympatykiem, ale ciągle się łudzę, że Stocznia w obecnym składzie jakimś cudem przetrwa. Jeśli jednak faktycznie niebawem dojdzie w Szczecinie do "świątecznej promocji", to widok Bartka w koszulce Onico nawet by mnie ucieszył. Tylko czy nie są to wyłącznie pobożne życzenia sympatyków klubu ze stolicy?
Może znaleźli jakiegoś sponsora indywidualnego na jego kontrakt? Narzeczona ma grać ponoć w Legionovii.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: MWi »

1. Skąd te ploty?

2. Jeśli się nie potwierdzą, to rozumiem, że jesteś gotów ponieść konsekwencje (z banem włącznie)?

Bardzo nie lubimy tutaj urojonych niesprawdzonych ploteczek, nie oceniam oczywiście prawdziwości tej o Kurku...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Aranger »

Nie wiem, czy info @Lucarelli pochodzi akurat stąd, czy też z jakiejś wiedzy tajemnej, ale w każdym razie pojawiło się coś takiego: https://twitter.com/FotoPyK/status/1067728551250673664
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: bono »

No - ciekawe to Warszawa ma tyle kasy?
https://nowiny24.pl/najbardziej-znana-s ... r/13704669
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Aranger »

https://twitter.com/onicowarszawa/statu ... 8530996226

No to kwestia kontraktu Kurka chyba wyjaśniona. Pytanie na jaką pozycję ?

Chyba że to jakiś genialny trolling. :D
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: majonez »

Aranger pisze:https://twitter.com/onicowarszawa/statu ... 8530996226

No to kwestia kontraktu Kurka chyba wyjaśniona. Pytanie na jaką pozycję ?

Chyba że to jakiś genialny trolling. :D
https://onicowarszawa.pl/aktualnosci/ba ... bpa0Ovi7uI
Oficjalnie ;)
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: nikt wazny »

wow - jestem pod wrażeniem.
Może rozhula się w końcu ta siatkówka w Warszawie. Ludzie będą chodzić "na Kurka"
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: knightrider »

Teraz pytanko skoro jest Kurek to kogo zastąpi w składzie Araujo czy Łukasika ?
kanimo

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: kanimo »

To juz Bednaruk ze swoimi wilkami wprowadzil mode na siatkowke w Warszawie.
A pusto na Torwarze dawno nie bylo, czasy gdy w meczach ze Skra kibicki pszczol przekrzykiwaly kibicow PW dawno minely.

Rozumiem, ze na atak, skoro jest przedtawiany jako « 30 letni atakujacy »?
skysplif
Posty: 160
Rejestracja: 29 mar 2016, o 22:07

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: skysplif »

Dzięki Bartkowi zwolni się miejsce dla obcokrajowca w ‚6’ jeśli się nie mylę. Może ten Oliva jest realny w Warszawie skoro Penchev ma się pojawić w Jastrzebiu.
karmel
Posty: 209
Rejestracja: 2 maja 2014, o 20:29
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: karmel »

Znakomita wiadomość, że z polskich klubów to jednak Warszawa :)
I po upadku Stoczni, powstaje od razu kolejna aspirująca do play-off drużyna.
dyletant
Posty: 5087
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: dyletant »

Jak to się ciekawie w tej naszej siatkówce układa. Klub, biedny jak mysz kościelna, którego sponsorowała pizzeria, dziś kontraktuje mvp MŚ. Fajnie :) . Może do 12 grudnia Kurek trochę pofaluje z formą, bo nasze szanse deczko spadają z małych na minimalne :P , pomijając, że z Warszawą nie wygraliśmy już długo na jej terenie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: aezakmi »

Ciekawie jest w Onico:
Zagumny dyrektorem sportowym - 3 przyjmujących
Gacek dyrektorem sportowym - 4 atakujących

Jak to wszystko się teraz zmienia, gdy Stocznia upadła... Kończy się granie o nico. Brizarda rozegranie idealnie pasuje pod Kurka, takie mam wrażenie więc Kurek szybko i bez problemu wkomponuje się w zespół. Araujo z dołem tabeli kręci świetne procenty, gorzej z tymi lepszymi zespołami. Ale teraz mają Kurka, super transfer. Morale zespołu rośnie.
Ostatnio zmieniony 7 gru 2018, o 18:31 przez aezakmi, łącznie zmieniany 1 raz.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:
Rozumiem, ze na atak, skoro jest przedtawiany jako « 30 letni atakujacy »?
"30-letni" to pewnie aluzja, że z Bartka już stary koń.

Może niekoniecznie akurat trojański - choć w kontekście jutrzejszego meczu Onico w Gdańsku, to jednak dosyć ciekawe że Bartek cały ten tydzień trenował z Treflem. Może nie na atak, ani nawet w ogóle na boisko, tylko jako scouta go w Warszawie zatrudnili? Albo wręcz trenera w miejsce Antigi? :D
kanimo

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: kanimo »

Dobrze sie Mociumpanie bawisz, a mnie troche smutno.
To dosyc groteskowe.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: drukjul »

Trochę pół-żartem, pół-serio - bo nie jestem wcale w 100% przekonany, czy sam Antiga już wie właściwie w jakiej roli Kurka do Onico zakontraktowano i na jakiej pozycji przyjdzie mu grać w jego zespole. ;)

Przecież całkiem niedawno, w "Prawdzie Siatki" zaraz po MŚ Stephane powiedział ni mniej, ni więcej, że dostał wyraźną dyspozycję "z góry" że kapitanem drużyny ma zostać Antoine Brizard w miejsce Wrony. Jeżeli Antiga się nie przejęzyczył, oraz dobrze zrozumiał pytanie to świadczyłoby to, że w Onico dzieją się nieraz naprawdę różne dziwne rzeczy i że I trener wcale nie o wszystkich takich wydawałoby się istotnych dla zespołu sprawach decyduje, a nawet może więcej - nie zawsze jest też konsultowany.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Aranger »

Romanutti ma kontrakt do końca grudnia, więc zostaje zaledwie 3 atakujących. Ja typuję, że podstawowym warunkiem negocjacyjnym Kurka było to, aby był wystawiany po przekątnej z rozgrywającym.

https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... cs&utm_v=2
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Lucarelli »

To oczywiste, że Kurek będzie grał na ataku, jest o przynajmniej klasę lepszy niż ich pozostali atakierzy, duże wzmocnienie.
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Od Łukasika lepszy to też jest raczej ,ale pewnie faktycznie będzie grał na ataku skoro już nawet przedstawiają go jako atakującego a na pytanie o 4 atakujących w składzie Gaacek odpowiada ,ze Argentyńczyk jest tylko do końca grudnia nie prostując ,że Kurek ma grać na przyjęciu.A zatem będzie grał pewnie na ataku.Vernona-Evansa mogą wypożyczyć do Stoczni ,albo rozwiązac kontrakt z Araujo.Z Kanadyjczyka było by szkoda rezygnować bo nie wiadomo czy Onico zatrzyma Kurka na dłużej.Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz.Otóż jesli Kurek zagra na pozycji atakującego to jest miejsce dla Pencheva na poprawę przyjęcia ,elementu w ,którym jak wielu na tym forum mówiło Onico kuleje i jeśli by zatrudnili Bułgara to mieliby skład zdolny walczyć kto wie?aMoże nawet o mistrza.
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Franko »

Jak Pencheva to chyba tylko Roźka, bo zarówno Lukasik jak i Yanikovskij są lepsi od Niko i od wspomnianego w innym wątku Olivy zawsze sprawiedliwej. Szkoda że Hoź wybrał ogrzewanie powierzchni płaskich podwyższonych w Perugii miast walczyć na boisku w Warszawie
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: ursula127 »

czy to chwila zagrywka czy buduje się kolejna siła Plusligi?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Franko »

"Z moich informacji wynika, że Bartek miał bardziej atrakcyjne finansowo propozycje. Wybrał ONICO, bo uwierzył, że to ciekawy, długofalowy projekt. Budujemy silną drużynę w dłuższej perspektywie i cieszymy się, że Kurek w to wszedł. Podpisaliśmy kontrakt do końca sezonu, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby przekonać Bartka do dużego projektu ONICO na dłużej."
Piotr Gacek
kuchcik77
Posty: 2342
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: kuchcik77 »

Ja na miejscu Kurka juz bym sie bal.podpisywac kontrakty na ciekawe dlugofalowe projekty,,szczegolnie jesli sie opueraja na wierze:)
PabloFX
Posty: 820
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: PabloFX »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 7 gru 2018, o 10:35 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie na temat
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Bartek O »

drukjul pisze:Trochę pół-żartem, pół-serio - bo nie jestem wcale w 100% przekonany, czy sam Antiga już wie właściwie w jakiej roli Kurka do Onico zakontraktowano i na jakiej pozycji przyjdzie mu grać w jego zespole. ;)

Przecież całkiem niedawno, w "Prawdzie Siatki" zaraz po MŚ Stephane powiedział ni mniej, ni więcej, że dostał wyraźną dyspozycję "z góry" że kapitanem drużyny ma zostać Antoine Brizard w miejsce Wrony. Jeżeli Antiga się nie przejęzyczył, oraz dobrze zrozumiał pytanie to świadczyłoby to, że w Onico dzieją się nieraz naprawdę różne dziwne rzeczy i że I trener wcale nie o wszystkich takich wydawałoby się istotnych dla zespołu sprawach decyduje, a nawet może więcej - nie zawsze jest też konsultowany.
Nawet jeśli masz rację i Staphane nie nalegał jakoś szczególnie na sprowadzenie Bartosza Kurka, to nie wydaje mi się, żeby miał teraz żal do ludzi za to odpowiedzialnych ;-). W końcu dostał od przełożonych bardzo fajny "mikołajkowy upominek" w postaci jednego z najlepszych atakujących na świecie. Celowo i świadomie pisze atakujących, ponieważ jestem absolutnie przekonany, że Bartosz nie przyszedł do Warszawy poprawiać przyjęcie.

Natomiast czy to chwilowa zagrywka czy zamiar zbudowania kolejnej siły w PlusLidze? Mam nadzieję, że ta druga opcja. Już wcześniej mówiło się o dużych ambicjach warszawskiego klubu. Brak awansu do "6" w sezonie 2017-18, następnie skład na obecny sezon kazały nam w to jednak lekko zwątpić, ale może zakontraktowanie Bartka to krok do zbudowania drużyny mogącej bić się o medale?

[ingerencja moderatora]
Ostatnio zmieniony 7 gru 2018, o 10:34 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie na temat
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Franko »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 7 gru 2018, o 10:34 przez mewa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: nie na temat
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Aranger »

Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Verdungo »

Najpierw Kurek, teraz Penchev. Zbroi się Warszawa ;)
Btw. Przynajmniej będzie miał kto wejść na poprawę przyjęcia, chyba, że Penchev do szóstki.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: wieloryb_wacek »

Doskonały transfer. Jednak wprowadzanie Wiese na poprawę przyjęcia to trochę beczunia, z całym szacunkiem.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”