ONICO Warszawa 2018/2019

JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

niepoinformowany pisze:
kanimo pisze:A kadra B powinna raczej sluzyc ograniu graczy, ktorzy obecnie pokazuja, ze maja role do odegrania w A w przyszlosci jak Muzaj czy Kwolek. IMHO oczywiscie. Szczegolnie, ze mamy sezon, gdzie wyjatkowo bedzie dla B powazna impreza tzn PS.
Dlaczego uważasz, że Muzaj i Kwolek nie mogą odegrać roli w kadrze A już w 2019r.?
Dołączając do Waszej dyskusji chciałbym dorzucić jeszcze jedno nazwisko, któresie nie pojawiło. W kadrze B absolutnie powinien znaleźć się moim zdaniem Szymura. Szczególnie, że ze swoją charakterystyką może grać zarówno z Bednorzem jak i Kwolkiem w parze.

Co do Łukasika, to tak jak wielokrotnie zaznaczałem, nie jestem w stanie określić gdzie jest granica jego potencjału, dlatego też bardzo chętnie zobaczyłbym go na poziomie międzynarodowym. Warto pamiętać, że Heynen już w te wakacje zaprosił go do Spały na indywidualne konsultacje.

Uważam, że Muzaj powinien domyślnie zostać pierwszym atakującym kadry B. Będzie miał dużo grania, wiele okazji by sie sprawdzić i co najważniejsze dla tego zawodnika- komfort psychiczny. Granica błędu będzie większa itd. Stąd jest to dla niego idealne miejsce.
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: ciorny17 »

Łukasik imponuje mi charakterem i samozaparciem. Jednakże w chwili obecnej ma za dużo mankamentów aby traktować go jako kadrowicza na już. Mam nadzieję, że zostanie w Warszawie i zrobi kolejny krok. Ma możliwości, ale nie mogę one mu przesłonić jego wad i niedoskonałości.

Co do charakteru Bednorza i wywiadów. 2 razy miałem przyjemność rozmawiać z Bartkiem i zrobił na mnie mega wrażenie. Co innego np Ruciak czy Woicki.
A niepasowanie charakterów Heynenowi, to trochę działało to w 2 strony i wiem z dobrego wewnątrzkadrowego źródła, że szczególnie jeden zawodnik miał, jak to mi zostało przekazane, "robione pod górkę" aby zaistnieć w kadrze. I tu nie chodzi o Bednorza.
Kłamca.
kanimo

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: kanimo »

Kwolek? ktorys z atakujacych?

Nieistotne. Jesli Kwolu to jednak wytrzymal. A atakujacy obaj maja jeszcze sporo czasu.
Wybory trenera co by nie powiedziec sie sprawdzily.

Po Bartoszu Kwolku widac bylo utrate pewnosci siebie w czasie sezonu repry. Podejrzewam tez, ze nie gadajac biegle po angielsku byl nieco ograniczony w mozliwosci przekazania swoich odczuc w czasie slawnych rozmow i spacerow. Zreszta juz z Kuba Bednarukiem tez mial lekki problem, nadawali na innych falach.
Te bezstresowo wychowane pokolenia sa troche wrazliwe i ciezkie w obsludze :D . Trzeba strasznie uwazac, zeby kazdy komunikat byl maksymalnie pozytywny, czasem sie po prostu nie da i pokolenie obecnych trenerow nie przywyklo do tagiego owijania w bawelne.
Niewazne. Jak pisalam Bartosz w reprze zostal i nawet troche wszedl. Co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2019, o 20:55 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2737
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Simao »

Dlaczego niektórzy wyżej stawiają Szalpuka niż Kwolka? Mam na myśli obecny stan faktyczny, Szalpuk jest po kontuzji, zobaczymy ile będzie mu potrzeba czasu, aby powrócić na optymalny poziom, obecnie bardziej na miejsce w pierwszej kadrze zasługuje Kwolek, ze względu na swoją dyspozycję i postawę, ale o wszystkim zadecyduje trener. Mogą tu być jeszcze różne decyzje, uwarunkowane różnymi często niezależnymi sytuacjami od samych zawodników. Nie skreślałbym też Bednorza odnośnie pierwszej kadry jak niektórzy już to zrobili, zobaczymy co przyniesie przyszłość, spodziewam się jeszcze różnych scenariuszy. Jak dla mnie pewni są tylko Leon i Kubiak, odnośnie pierwszej kadry, oby nie przytrafiły się żadne urazy. W kadrze powinni grać najlepsi zawodnicy w danym czasie, taki zawodnik jak Kubiak, nawet jak będzie lekko pod formą to będzie w kadrze, on jest sercem tej drużyny, kapitanem, Leon to oczywista sprawa, podobnie Zator. Zawsze są jakieś główne filary drużyny, z całym szacunkiem, ale za takiego nie uważam Artura Szalpuka, choć gdy będzie w dobrej dyspozycji to miejsce w kadrze powinien sobie wywalczyć, jego mankament to zagrywka, podobnie jak Śliwki, w tym przypadku jest naprawdę słabo.
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: ciorny17 »

Z pewnością jak Artur wróci do formy to on Leon Kubiak i właśnie Kwolek powinni być w kadrze A.
Bartosz znów zrobił postęp, mam nadzieję, że będzie zdrowy bo to on dla mnie jest dużo większą wartością dla Onico jak Łukasik.
Kłamca.
kanimo

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: kanimo »

Bo Szalupa juz gral jako podstawowy zawodnik (ofensywny)? Moze i gorzej serwuje ale lepiej blokuje.
Kwolek chyba bedzie raczej defensywnym. Uwazam ze tak powinien byc ustawiany i do tego powinien dazyc w przyszlosci. Tak byl ustawiany przy Lukasiku. 193 cm na ofensywnego to troche ciezko. Sam tez o tym mowil. Nalezy do najnizszych skrzydlowych ligi obok Schotta i Semeniuka (nie licze Lesiuka czy Bobrowskiego)
Zreszta przy Leonie i Kubim nie pograja.
Wiec niech Kwolu, jak Maciek Muzaj bedzie jednym z liderow w B. Niech powalczy na PS. To duza przygoda, duza gra a obciazenie psychiczne mniejsze.

Uwazam ze Kwolek i Muzaj sa mniej predysponowani do A ze wzgledu
1 sa zawodnicy, ktorzy wiecej pograli pod cisnieniem i na nich bedzie stawial Heynen jako na dublerow. Sliwka pewnie pojedzie i nie dlatego, ze ja stawiam go wyzej (bo tak nie jest) ale trener repry.
Jesli sie myle to chapeau bas przed Vitalem.
2 samym zawodnikom oplaca sie do rozwoju liderowac zespolowi w PS bardziej niz siedziec na lawce w czasie ME albo eliminacji.
3  mam nadzieje, ze w LS dojdzie do kilku rotacji i wymienieni zawodnicy tez cos w niej zagraja.
4 jest tez problem pasowania do koncepcji trenera i wzajemnego zaufania.Po wstawieniu Kwolka na rezerwowego libero w poczatkach MS reakcja jego menadzera byla bardzo nerwowa i publiczna. Niepotrzebnie.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2737
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Simao »

@kanimo
Wiesz, to jest dla mnie żaden merytoryczny argument, że Artur grał już jako podstawowy zawodnik (ofensywny) w kadrze. Nie był kluczowym zawodnikiem skrzydłowym na którym była oparta gra. Był swoistego rodzaju uzupełnieniem dla Kurka i Kubiaka. Szczerze, to spodziewałem się takiego argumentu. Obecnie będzie w kadrze Leon i Kurek, Kubiak mimo swoich warunków to zawodnik uniwersalny i ataku tez da sobie radę, wiadomo że nie będzie pierwszą opcją, jednak mimo wszystko. W Kwolku to ja upatruję własnie takiego naturalnego następcę Kubiaka. Wiesz, obecnie siatkówka na najwyższym poziomie to szybka urozmaicona, kombinacyjna gra, taki zawodnik jak Kwolek poradzi sobie w ofensywie. Ponieważ pierwszym wyborem będzie Leon i Kurek, oraz środek. Przy niedokładnym przyjęciu na wysokiej piłce również będzie Leon lub Kurek. Nie wiem czy dobrze uważam, ale chyba Szalpuka stawiasz w roli zmiennika dla Leona, Śliwka dla Kubiaka. Bardziej prawdopodobny jest uraz Kubiaka niż Leona, który nie należy do zawodników często łapiących kontuzje, urazy, raczej to rzadkość u niego. Kwolek powinien być zmiennikiem Kubiaka. To czwarte miejsce sobie wywalczy najlepszy przyjmujący w danym momencie. Przy założeniu, że Kwolek będzie w obecnej dyspozycji. Oczywiście to jest tylko moja subiektywna opinia ;) Zobaczymy jak to wszystko poukłada Vital, treningi, mecze kontrolne, wszystko zweryfikuje boisko. W kontekście obecnie zbliżającego się sezonu reprezentacyjnego masz rację, może pozytywnie by wpłynęła na nich regularna gra w kadrze B. Mam na myśli Maćka Muzaja i Bartosza Kwolka. Może post mało merytoryczny w wątku, ale w sumie odnoszący się do Kwolka, zawodnika podstawowego ONICO Warszawa :)
kanimo

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: kanimo »

No wlasnie. Rywalizacja odbywa sie na linii Kwolek/Sliwka. I tez widze Kwolka jako mozliwego nastepce Kubiaka, chyba najlepszego obecnie. Po IO.
Bo Artur pewnie zostanie rezerwowym ofensywnym.
Owszem, wbrew temu co sugerujesz, ma znaczenie kto juz gral pod cisnieniem na poziomie miedzynarodowym, a kto nie.
Po pierwsze dla trenera. To on a nie kibice powoluja. Po drugie do gry w momentach na styku. Latwiej sie pozbierac, czy ogarnac jak ma sie za soba podobne doswiadczenie.

Dlatego naszymi liderami byli Kurek i Kubi. Dlatego mistrzami IO bywaja zawodnicy kolo 30ki; ktorzy sa odlegli w czasie od pierwszego wystrzalu formy fizycznej. Za to daja rade psychicznie.


W sportach bardziej technicznych i tych wymagajacych wytrzymalosci jak himalaizm czy nurkowanie to optimum przesuwa sie nawet na po 40ce

Co do Leona i urazow to ostatnio mial 2 jednoczesnie. Czas leci. Wczesniej nie gral kadra/klub.
Zreszta czasem to przeciazenia a czasem zwykly pech. Nie wiem w jaki sposob chcesz zagwarantowac, ze nie bedzie mial pecha on lub Kurek.?

Nie wiem czemu czepiasz sie mnie. Wyraznie napisalam, ze sadze, ze Heynen powola Sliwke. Czytaj ze zrozumieniam.
Ciorny cos wspominal o zawodniku co « mial pod gore ». Jak dla mnie to ktos z trojki Kwolek/ Kaczmarek/ Muzaj.
Sliwka wszedl z Amerykanami i zrobil co mial zrobic. Kwolek wszedl z Argentyna i wiele nie pokazal. Inna sprawa, ze wczesniej kredytu zaufania nie dostal a i oczekiwano od niego czegos wiecej niz od Sliwki. Nie chodzi o sprawiedliwa ocene, ale o to co sadzi trener.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2737
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Simao »

Nie neguję tego co wyżej napisałaś, masz racje, doświadczenie jest niezbędne i w takich turniejach, na najwyższym szczeblu jak MŚ i IO ma wręcz kluczowe znaczenie. Kwestia radzenia sobie z presją, Kwolek to charakterny zawodnik, jednak brakuje mu tego doświadczenia, które przyjdzie z czasem. Muzaj w tej chwili też moim zdaniem nie udźwigną by presji w takich newralgicznych momentach, to wymaga ogrania na tym najwyższym poziomie. Jednak trzeba zbierać kiedyś te szlify i doświadczenia. Kochan jakoś sobie świetnie radzi z tą presją, myślę że Kwolek w kwestii mentalnej jakoś bardzo nie odbiega. W tym sezonie klubowym już będzie trochę presji i ciśnienia dla Kwolka, Onico będzie walczyć o medale.
Tak na marginesie skąd ta sugestia, że czepiam się Ciebie odnośnie Śliwki, w którym momencie to tak odebrałaś? Jednak jeśli tak to zinterpretowałaś to zapewniam że w ogóle Śliwki nie miałem na myśli. Pisząc tego posta skupiałem się na osobie Szalpuka i Kwolka ;)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2019, o 21:57 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
karmel
Posty: 209
Rejestracja: 2 maja 2014, o 20:29
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: karmel »

kanimo pisze: Ciorny cos wspominal o zawodniku co « mial pod gore ». Jak dla mnie to ktos z trojki Kwolek/ Kaczmarek/ Muzaj.
Sliwka wszedl z Amerykanami i zrobil co mial zrobic. Kwolek wszedl z Argentyna i wiele nie pokazal. Inna sprawa, ze wczesniej kredytu zaufania nie dostal a i oczekiwano od niego czegos wiecej niz od Sliwki. Nie chodzi o sprawiedliwa ocene, ale o to co sadzi trener.
Mi doskonale pasuje tutaj Kaczmarek. Świderski wspominał, że Łukasz miał duży żal do Heynena o sposób w jaki dowiedział się o tym, że trener nie widzi go w składzie na Mistrzostwa.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7857
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kanimo pisze: Sliwka pewnie pojedzie i nie dlatego, ze ja stawiam go wyzej (bo tak nie jest) ale trener repry.
Kwolek jest tak bardzo lepszym siatkarzem od Śliwki, że tutaj nie będzie żadnego dylematu w lecie.

Ciekawe ile zespołów w Europie ma lepszą na zagrywce parę przyjmujących niż Rossard-Kwolek, swoją drogą...
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Skrzypek »

Simao pisze: Wiesz, to jest dla mnie żaden merytoryczny argument, że Artur grał już jako podstawowy zawodnik (ofensywny) w kadrze. Nie był kluczowym zawodnikiem skrzydłowym na którym była oparta gra. Był swoistego rodzaju uzupełnieniem dla Kurka i Kubiaka.
Poprzedni sezon reprezentacyjny trwał trochę dłużej niż 5 ostatnich meczów MŚ, w których Szalpuk rzeczywiście dobrze uzupełniał Kubiaka i Kurka, ale była jeszcze pierwsza faza MŚ, gdzie Szalpuk był chyba najlepszy z polskich graczy. Była także Liga Narodów, w której Szalpuk był zdecydowanie najbardziej wartościowym polskim siatkarzem.

Simao pisze: Nie wiem czy dobrze uważam, ale chyba Szalpuka stawiasz w roli zmiennika dla Leona, Śliwka dla Kubiaka. Bardziej prawdopodobny jest uraz Kubiaka niż Leona, który nie należy do zawodników często łapiących kontuzje, urazy, raczej to rzadkość u niego.
Ciekawe, że piszesz to w momencie, gdy akurat Leon zmaga się z kontuzją i to od 2 miesięcy, albo i dłużej. Co prawda uraz nie uniemożliwia mu gry, ale znacząco wpływa na jakość jaką prezentuje przyszły reprezentant Polski. ;)
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: reeman »

Wyleczy się w sezonie reprezentacyjnym :D
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2737
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Simao »

Jednak będzie miał trochę czasu po sezonie klubowym na doleczenie drobnych urazów, dopiero w sierpniu tak naprawdę może zagrac po raz pierwszy :)
Tak wracając do Szalpuka, to prawda, ja nie neguje jego umiejętności i przydatności w drużynie. Te 5 ostatnich meczy to rzecz oczywista, presja, ciśnienie, to młody zawodnik. Jak dojdzie do dobrej dyspozycji po kontuzji to powinien byc w kadrze. Zasadniczo, poprzez swoje wywody chciałem przekazać, ze nie widzę wyższości Szalpuka nad Kwolkiem, co jednoczesnie nie oznacza ze uwazam Szalpuka za slabego, nieprzydatnego reprezentacji zawodnika. Raczej widzę miejsce dla nich obu w reprezentacji. Obok Leona i Kubiaka, myślę ze Kwolek z czasem będzie coraz bardziej poprawiał swoje umiejętności w przyjęciu. W ciągu najbliższych lat liczę tez na rozwój Fornala. Upatruje w nim w przyszlosci zawodnika kompletnego, ma ku temu wszystko, odpowiednie warunki, dobre przyjecie, ciagle jeszcze rezerwy w ataku i zagrywce, bloku, licze ze uczyni znaczny postęp w przyszlym sezonie. Wcześniej pisałem ze Kwolek w przyszłości wypełni lukę po Kubiaku jak juz skończy karierę reprezentacyjną. Natomiast w Fornalu upatruje w najbliższej przyszłości zawodnika jakim był Winiarski :) Przy takim założeniu, w pierwszej reprezentacji w przyszłości nie widzę miejsca dla Śliwki. Ofensywni zawodnicy to Szalpuk i Bednorz, defensywny Kwolek, Kubiak na poczatku kariery tez nie byl wybitny w przyjęciu. Fornal byl by takim zawodnikiem kompletnym, wszechstronnym. To jest moja subiektywna opinia oczywiście ;)
nogciu
Posty: 49
Rejestracja: 9 maja 2018, o 11:32

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: nogciu »

Piotr Łukasik zostaje w ONICO na kolejny sezon:
https://onicowarszawa.pl/aktualnosci/pi ... KCqPvfVryc
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7857
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

ToxicBoy pisze:Wszyscy trzej zawodnicy (Łukasik, Kwolek, i zapewne Rossard) z ogromnym potencjałem, a zwłaszcza na zagrywce
Chyba nie ma gorszego słowa w języku polskim niż ten mityczny ''potencjał''. ;) Trochę szkoda Łukasika, ale jednak nie, bo sam wie (albo powinien wiedzieć) na co się pisze.
Mlody922
Posty: 61
Rejestracja: 23 mar 2019, o 17:59
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Mlody922 »

Mam nadzieję, że kurek jednak zostanie w Onico a kontrakt który niby mu proponują jest na prawde interesujący.
Ciekawe kto jeszcze ma szanse wzmocnić zespół z Wawy.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Re_soviaczka »

Przecież wszystko już napisano. :(
Nowakowski, Niemiec, Rossard/Tillie/Hoag.
Mlody922
Posty: 61
Rejestracja: 23 mar 2019, o 17:59
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Mlody922 »

Rossard byłby najlepszy z tej trójki myślę, ale po co im Niemiec?
kanimo

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: kanimo »

Moze odchodzi Nowakowski lub Kowalczyk.
Ja bym zapytala raczej po co im Hoag, albo czemu Piotrek Lukasik przedluzyl.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Re_soviaczka »

O Janku Nowakowskim pisze się, że idzie do Katowic.
boftek
Posty: 195
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: boftek »

Dominik Jaglarski zostaje w ONICO na następny sezon. Czyli na ten moment wiemy, że mamy tyle:
Rozegranie : Brizard (Buczek ma chyba umowę na sezon?
Środek : Nowakowski Piotr, Wrona, Niemiec, Kowalczyk (?)
Przyjęcie : Janikowski, Kwolek, Łukasik
Atak: nic pewnego :)
Libero: Wojtaszek, Jaglarski
Ciekawe jak Janikowskim, chłopak potrafi przyjmować, tylko u AA chyba sobie nie pogra, uważam, że najlepsze rozwiązanie to wypożyczenie, z tego mogłoby być dużo dobrego :) Sezon na ławce za dużo mu nie da. Tak samo mam nadzieję, że w klubie pozostanie Kuba Kowalczyk, no dla mnie idealny czwarty środkowy. Ciekawe kto przyjdzie na przyjęcie (podobno Tille), czy zostanie Kurek i Vernon oraz kto jako drugi rozgrywający i czy może ktoś doświadczony na tą pozycję się pojawi jako wsparcie w trudnych chwilach dla kapitana
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: lobmar »

Onico bez Kurka do końca sezonu.
gabres96
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2017, o 16:04
Płeć: K

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: gabres96 »

Co z Kurkiem?
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: lobmar »

gabres96 pisze:Co z Kurkiem?
Kontuzja plecow.Chcą transferu medycznego.
https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... ji/1x33vyh
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Hirako »

Potężny cios dla Warszawy, w zasadzie gorszego być nie mogło. Szanse Jastrzębia zdecydowanie rosną w takim wypadku.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Aranger »

Jasny gwint. :| W tej sytuacji jeśli Zawiercie zwieńczy dzieło i doprowadzi w środę do wielkiej sensacji, to mistrzem Polski zostanie ktoś nieoczekiwany lub też kompletnie nieoczekiwany.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

Podobno transfer medyczny ma dotyczyć Maćka Muzaja
Szary Wilk
Posty: 7957
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: Szary Wilk »

To po Warszawie. Oni po prostu mają pecha. Brizard chyba 10 kilo w majtach, bo jak mu nie szło, to chcoiaż zamknął oczy i do Kurka przerzucił.

Transfer medyczny, ale pytanie kto? Ktos z Azji ?
@up

To jak Warszawa zostałaby mistrzem, to Muzaj dostaje medal i jest mistrzem kraju? :D
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2019, o 18:47 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2018/2019

Post autor: knightrider »

Szary Wilk pisze:To po Warszawie. Oni po prostu mają pecha. Brizard chyba 10 kilo w majtach, bo jak mu nie szło, to chcoiaż zamknął oczy i do Kurka przerzucił.

Transfer medyczny, ale pytanie kto? Ktos z Azji ?
Bartman lub Kubiak może na 4 mecze ?
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2019, o 18:50 przez knightrider, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”