ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Aranger »

Oby on jeszcze przyjęcie floata ogarnął na dobry poziom, bo tu ma ciągle dużo problemów, dzisiaj chyba więcej niż zwykle brał na palce i wychodziło mu to dobrze. Zagrywkę z wyskoku przyjmuje w porządku i można to raczej uznać za jego mocną stronę. A swojego floata ma w tym sezonie jakby ostrzejszego niż rok temu. U niego zresztą sfera mentalna wydaje się być kluczowa.

I tak sobie jeszcze pomyślałem, że możemy mieć do czynienia z sytuacją, w której Zaksa zdobywa mistrzostwo, Śliwka gra bardzo dobry sezon i jest ważną częścią zespołu, a mimo to latem nie dostaje się do kadry na najważniejszą imprezę. Sporo tego materiału ludzkiego mamy.
kanimo

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: kanimo »

Mika chyba za ofensywnego robi, wiec raczej bedzie 2 defensywnych. Kubi + ? (Sliwka/Fornal?/ Kwolek/?)
Sporo zalezy od formy Miki. Ale wieksze problemy moze miac Artur .

Tez mysle, ze Olek powinien byc na plus, w stosunku do zelaznego « mistrza swiata » -Buszka. Troche jeszcze w bloku i serwisie powinien i moze podciagnac swoj poziom.
Zaksa gra najbardziej poukladana siatkowka. Chyba najmniejsze zmiany i najlepiej wpasowane w styl gry. Zobaczymy jak starczy sil, i co bedzie z forma fizyczna na PO. W zeszlym sezonie Gardini sie nie pokazal.
Konkurencja na lawce, poza Reska i moze Stocznia, ma zblizona sytuacje. Brak wartosciowych i pewnych zmiennikow w Skrze, JW.
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Grembi »

Gratulacje dla kibiców Zaksy za wygranie nagrody buraków wszechczasów. Nauczcie się jak się szanuje hymny klubowe np. w angielskiej Premier League. Szczyt chamstwa i żenady.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Pele »

Grembi pisze:Gratulacje dla kibiców Zaksy za wygranie nagrody buraków wszechczasów. Nauczcie się jak się szanuje hymny klubowe np. w angielskiej Premier League. Szczyt chamstwa i żenady.
Ale że co?
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Grembi »

Jak kibice Resovii zaczęli śpiewać hymn klubowy, [ingerencja moderatora] z Kędzierzyna z premedytacją zaczęły walić w bęben i krzyczeć "zaksa". Macie świetną drużynę, szkoda że nie dorastacie im do pięt kibicowską kulturą.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2018, o 23:05 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 13 regulaminu
bono
Posty: 3487
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: bono »

No faktycznie pochwalać tego nie należy ale żeby od razu tak obrażać całą grupę kibiców.Zresztą kiedyś spokojnie byście ich zagłuszyli ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Crosby
Posty: 188
Rejestracja: 13 sty 2017, o 15:21
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Crosby »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 11 lis 2018, o 16:09 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Taki hejt nie będzie na tym forum tolerowany.
bono
Posty: 3487
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: bono »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 11 lis 2018, o 16:10 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Posty niezgodnie z regulaminem raportujemy, łatwiej wtedy o reakcje. Prosiłbym na przyszłość o nie przypisywanie zachowań jednostki jakiejkolwiek grupie kibiców, bo można kogoś niesłusznie skrzywdzić.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: adamow »

Grembi pisze:Gratulacje dla kibiców Zaksy za wygranie nagrody buraków wszechczasów. Nauczcie się jak się szanuje hymny klubowe np. w angielskiej Premier League. Szczyt chamstwa i żenady.
To już będzie drugie takie "trofeum" w gablocie Zaksy. Pierwsze zdobyli na koniec minionego sezonu jak wszyscy wyszli tuż po finałowym meczu i dekoracja Mistrzów Polski z Bełchatowa odbyła się na puściutkiej hali :]
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Robert77 »

Grembi pisze:Gratulacje dla kibiców Zaksy za wygranie nagrody buraków wszechczasów. Nauczcie się jak się szanuje hymny klubowe np. w angielskiej Premier League. Szczyt chamstwa i żenady.
Jeszcze kilka kolejek i jak będziecie chcieli we dwóch odśpiewać wasz hymn prowadzący będzie musiał ogłaszać minutę ciszy.
:D :D :D
Jeśli grupa 8-miu osób potrafi zagłuszyć was na waszej własnej hali to nic tylko pogratulować ,,kibice''.

[ingerencja moderatora]
Ostatnio zmieniony 11 lis 2018, o 23:09 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 8 regulaminu
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Hirako »

Bieniek powinien troche zluzować z bluzgami bo już 2 mecz z rzędu go łapią na wiązance :D A dzisiejsza "szmata" troszeczkę nie przystoi
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: hubert »

Dokładniej to "szmata pier...a". Tylko nie wiem czy miał na myśli piłkę czy Rossarda, który chyba specjalnie celował w głowę spóźnionego do bloku Bieńka.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: gregy69 »

Robert77 pisze:
Grembi pisze:Gratulacje dla kibiców Zaksy za wygranie nagrody buraków wszechczasów. Nauczcie się jak się szanuje hymny klubowe np. w angielskiej Premier League. Szczyt chamstwa i żenady.
Jeszcze kilka kolejek i jak będziecie chcieli we dwóch odśpiewać wasz hymn prowadzący będzie musiał ogłaszać minutę ciszy.
:D :D :D
Jeśli grupa 8-miu osób potrafi zagłuszyć was na waszej własnej hali to nic tylko pogratulować ,,kibice''.

[ingerencja moderatora]
Nadrabiasz kompleksy używając cudzysłowu przy słowie kibice ?
Nie szarżuj z tekstami o pustej hali w Rzeszowie, bo ta, mimo koszmarnych wyników zespołu, wciąż jest pełna. Cztery lata temu, gdy Zaksa miała swój kryzys, hala w Kędzierzynie (znacznie mniejsza niż Podpromie), była w połowie pusta. Ty może zapomniałeś, ja pamiętam ten przygnębiający widok.
Nikt nie mówi o zagłuszaniu.... Czy byli w stanie zagłuszyć, czy nie... Zupełnie nie o tym mowa. Mowa jest o tym, czy ktoś potrafi zachować się z kibicowską klasą, czy też prezentuje zachowania prostacko-buraczane...
Byłem kilka razy na hali w Kędzierzynie i mam naprawdę dobre wspomnienia. Spotkałem na trybunach wielu fajnych ludzi, z którymi super się rozmawiało i oglądało mecz, mimo, że kibicowaliśmy różnym drużynom.
Niestety mam zupełnie inny obraz grup, które od kilku lat przyjeżdżają do Rzeszowa. Już nie chcę przypominać tych kompletnie nagrzanych gości, którzy ledwo trzymali się na nogach...
Dla większości kibiców na całym świecie, hymn klubowy jest świętością... Przynajmniej dla tych, którzy mają własny.. Bo są tacy, co nie mają, ale mają np. przefajne zaśpiewki, o mróweczkach co szły przez las... albo jakoś tak...
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Robert77 »

gregy69 pisze:
Robert77 pisze:
Nadrabiasz kompleksy używając cudzysłowu przy słowie kibice ?
Moje wszystkie kompleksy leczy to, kiedy patrzę na tabelę- to prawdziwy balsam dla moich oczu :D :D

Doskonale pamiętam jak w 2013 po finale zachowywali się niektórzy kibice Resovi pod halą w Kędzierzynie, więc nie wyjeżdżajcie tutaj z kulturą kibicowską bo nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

A tak na marginesie o hymnach i przyśpiewkach, to jak widać niektórym wystarczą głupawe przyśpiewki o mróweczkach, żeby wygrywać z każdym,
a niektórym nie pomagają nawet wzniosłe ,,święte'' hymny, bo grają padakę.
Jak tak dalej pójdzie (mam szczerą nadzieję) to w kolejnym sezonie wasz klub będzie jedynym w pierwszej lidze, który ma super hiper hymn.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4618
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

[interwencja moderatora]

Wczoraj hala dosyć pełna i dosyć głośna. Oby tak dalej, o mało ostatnia drużyna w tabeli nie ograła lidera, ciężko jednak wygrać bez jednego skrzydłowego.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2018, o 13:00 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: atakuj argumenty, nie interlokutora
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Grembi »

Robert77 pisze:
Grembi pisze:Gratulacje dla kibiców Zaksy za wygranie nagrody buraków wszechczasów. Nauczcie się jak się szanuje hymny klubowe np. w angielskiej Premier League. Szczyt chamstwa i żenady.
Jeszcze kilka kolejek i jak będziecie chcieli we dwóch odśpiewać wasz hymn prowadzący będzie musiał ogłaszać minutę ciszy.
:D :D :D
Jeśli grupa 8-miu osób potrafi zagłuszyć was na waszej własnej hali to nic tylko pogratulować ,,kibice''.

[ingerencja moderatora]
Kto tu mówi o zagłuszaniu? Chodzi tylko o uszanowanie hymnu, którego wymaga kultura, a nie walenia z premedytacją w bębny. Poziom siegający dna i kilometrów mułu, tyle ode mnie w temacie.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Chal »

Robert77 pisze: A tak na marginesie o hymnach i przyśpiewkach, to jak widać niektórym wystarczą głupawe przyśpiewki o mróweczkach, żeby wygrywać z każdym,
a niektórym nie pomagają nawet wzniosłe ,,święte'' hymny, bo grają padakę
To już wyższy poziom absurdu przy napince :]
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
astronauta
Posty: 2900
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: astronauta »

"Mróweczki" to zżynka. Stare czasy, ale "zżynka".
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 390
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: KentuckiFan »

adamow pisze:
Grembi pisze:Gratulacje dla kibiców Zaksy za wygranie nagrody buraków wszechczasów. Nauczcie się jak się szanuje hymny klubowe np. w angielskiej Premier League. Szczyt chamstwa i żenady.
To już będzie drugie takie "trofeum" w gablocie Zaksy. Pierwsze zdobyli na koniec minionego sezonu jak wszyscy wyszli tuż po finałowym meczu i dekoracja Mistrzów Polski z Bełchatowa odbyła się na puściutkiej hali :]
Ale się czepiacie...Przecież trzeba było wyjść z hali i adekwatnie do okazji wrócić odświętnie ubranym :]
Dyskutować zawsze warto.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Lucarelli »

Trener Dyzma orał Bieńkiem od początku sezonu, musiał grać wszystko nawet z Cuprumem u siebie mimo że w kwadracie stoją Sacharewicz i Kalembka no i są tego efekty.
Co za beton.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: TommyLeeJones »

Lucarelli, jak piszesz o czymś nowym w temacie, to proszę o kontekst wypowiedzi. Kontuzja? Poważna, niepoważna, potwierdzone, czy wyssane z palca. W temacie LM nic nie widać. Po prostu Bieniu nie grał, bez podania przyczyny.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Re_soviaczka »

Mówili, że jest jakiś uraz, ale raczej nic poważniejszego.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Hirako »

Wiadomo coś więcej o kontuzjowanych graczach? Ponoć kontuzja Stępnia jest poważniejsza?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Re_soviaczka »

Stępień miał wypaść na co najmniej kilka tygodni.
zibibobi
Posty: 795
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: zibibobi »

Trochę nie w temacie. Chciałem przekazać szanownym forumowiczom smutna wiadomość. W wieku 48 lat zmarł znany m.in. na tym forum kolega Pele. Na co dzień dziennikarz sportowy o czym więcej w informacji w linku poniżej.
http://lokalna24.pl/index.php/miasto/20 ... 7jsxbrZ8s4
bono
Posty: 3487
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: bono »

Wspanialy człowiek[*][*][*]
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Marcy$ »

O kur...

Kondolencja dla rodziny, przyjaciół i znajomych.
Spoczywaj w spokoju!
[*]
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: GolMar »

Bardzo przykra wiadomość :( Nie znałam Go osobiście, ale bardzo szkoda człowieka - wydawało się, że kupa czasu jeszcze przed nim. I na forum będzie Go brakować :( Najszczersze kondolencje dla najbliższych.
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: JacekAZS »

Straszna wiadomość. Nie znałem go osobiście, jestem z Częstochowy. Bardzo mi przykro. Będzie nam go brakować.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: drukjul »

Masakra - ta wiadomość jest jak grom z jasnego nieba. :< :<

Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim naszego przyjaciela.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”