ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Pawel909 »

No Resovia to rzeczywiście na takiej fali wznoszącej że ho ho! Klękaj matko z córką bo pół Polski zalane przez tę rzeszowską fale! Tylko telefony z większym wyświetlaczem trzeba kupować żeby ich w tabeli odnaleźć ;)

Martwcie się o swoje kluby bo tam rzeczywiście jest czym :]
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Lucarelli »

WolskiPatriota pisze:
hardy pisze:Aha, czyli wszyscy zaczną grać, a Zaksa już teraz gra maksimum i będzie tylko gorzej?
No w poprzednim sezonie od 18 kolejki było już tylko gorzej :)
No tak jak 2 i 3 lata temu, co?
To wzruszające jak kibice innych klubów martwią się o Zakse, taka troska, takie wielkie serce.
Szacun.
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Pawel909 »

WolskiPatriota pisze:Też mam takie wrażenie.
Twoje zdanie nikogo nie obchodzi ;)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Murilo0 »

Nie spinajcie się aż tak, nikt nie mówił że Zaksa nie ma szans. Były za to głosy, że inni nie mają szans "nie ma z kim przegrać", z czym pozwoliłem sobie się nie zgodzić. Resovii w tym momencie lepiej nie lekceważyć, wszak będąc kompletnie bez formy, z koszulką Miki na boisku, przegrała z Zaksą po tie-breaku na przewagi. Do play-offów Resovia pewnie rzutem na taśmę się dostanie biorąc pod uwagę upadek Szczecina.
Gdybym był sympatykiem Zaksy jednak martwiłbym się o play-offy, obecnie Kędzierzyn gra zdecydowanie najbardziej poukładaną siatkówkę w lidze, przez co siłą rzeczy pole do progresu może być (choć oczywiście nie musi) najmniejsze spośród zespołów pretendujących do mistrzostwa. Żeby było jasne: Zaksa ma duże szanse na mistrzostwo, na pewno nie jestem jakimś hejterem tej drużyny, to zespół będący jedną z wizytówek ligi, grający w dodatku najprzyjemniejszą do oglądania siatkówkę.
All work and no play makes Jack a dull boy...
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: wieloryb_wacek »

Pawel909 pisze:
WolskiPatriota pisze:Też mam takie wrażenie.
Twoje zdanie nikogo nie obchodzi ;)
Mnie obchodzi, więc niestety nie masz racji :x

Zaksa przy słabej Resovii i upadłej Stoczni medal powinna zdobyć, może nawet srebrny. Z drugiej strony w zeszłym roku w play-off cudem wygrali z Olsztynem (były piłki meczowe w górze), więc czemu nie mieliby odpaść w tym roku z mocniejszym Radomiem?

Aha, no i na litość nie porównujcie Zaksy De Giorgiego do Zaksy Gardiniego, przecież te zespoły dzielą lata świetlne.
Irenka7
Posty: 121
Rejestracja: 15 lut 2018, o 20:52
Płeć: K

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Irenka7 »

Nie porownujcie Zaksy z tamtego sezonu do obecnego. Zaksa w walce o medale była bez formy oraz Sam był po kontuzji i do końca sezonu nie wrócił do swojej dobrej dyspozycji. W tym sezonie Zaksa będzie grała mniej meczy odpadły jej KMS. Zaksa nie jest jeszcze w swojej optymalnej dyspozycji, a to że wygrywaja to świadczy tylko o ich klasie.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Marcy$ »

Ale przecież Gardini już po tych kilku kolejkach zrobił więcej zmian niż w całym zeszłym roku :P Czyli jednak jakieś wnioski tam wyciągają.
zibibobi
Posty: 795
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: zibibobi »

Jak widzę głowa najbardziej boli "sympatyków" Zaksy. Z zazdrości. Na koniec sezonu będą się wymądrzać "a nie mówiłem" lub "jednak wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu". Bez względu na końcowy wynik, Zaksa gra swoje i od lat jest w czołówce naszej ligi. Sport już taki jest, i to jest jego urok, ktoś wygrywa , ktoś przegrywa. Z kędzierzyńską siatkówką ( począwszy od Chemika, Mostostalu i obecnej Zaksy) świętowałem wszystkie sukcesy i przeżywałem wszystkie porażki. Tak więc nic mnie nie zdziwi. Póki co jest dobrze i niech tak zostanie do końca sezonu, wbrew wszystkim zawistnym tego zespołu.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1796
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: hardy »

tych co porównują zeszły sezon do obecnego można zapytać: "skoro jak byłeś mały i srałeś w gacie to czy dalej to robisz?"
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Xenio »

W meczu z Onico Zaksa w drugim secie 8 czap a w trzecim bęcki do 18. Jak Antiga to poukłada a Łukasik zagra cały mecz tak jak zagrał pierwszego seta z Cuprum lub trzeciego z Zaksą to w rewanżu różnie może być. Tegoroczne rozgrywki są nieprzewidywalne, co nie znaczy, że Zaksa nie jest moim faworytem do złota.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Murilo0 »

zibibobi pisze:Jak widzę głowa najbardziej boli "sympatyków" Zaksy. Z zazdrości. Na koniec sezonu będą się wymądrzać "a nie mówiłem" lub "jednak wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu".
Takie agresywne posty są bez sensu i nic nie wnoszą. Forum jest po to by dyskutować, nikogo głowa nie boli. Uzurpowanie sobie wyłącznego prawa do dyskusji o drużynie przez kibiców danej drużyny jest dziecinne.
All work and no play makes Jack a dull boy...
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: uszat »

Co będzie jaki, kiedy, gdy...
Trochę jak w Szczecinie, puste gadanie.
Liczą się fakty, to co jest a nie to co może byc jeżeli coś innego się wydarzy. Takie ciut mało poważne.

Pożyjemy, zobaczymy.
Mostostal BB´97´02´08
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: qtp »

Jedynym zespołem z którym Zaksa może przegrać to MP jest JW jak Fefe przygotuje jakąś kosmiczną forme, ale jakoś specjalnie się na to nie zanosi. Resovia przy ogarniętmy Schulzu też nie była by bez szans, ale Resovi w PO nie będzie... Skra jest dramatyczna i trenuje ją włoski Kowal. Reszty nie ma co liczyć, może szanse miał by Radom gdyby wszystkie mecze rozgrywać w tym ich kurniku. Tak że w obecnej sytuacji MP staje się obowiązkiem Zaksy. Oczywiście zakładając że nie wydarza się nic przykrego typu kontuzja.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: WolskiPatriota »

Krzaczastobrewy pisze: To, że ciebie obchodzi, to też nikogo nie obchodzi. Na jednym forum, gość już tak długo smrodzi pod kilkoma nickami i szkaluje Zaksę, że wszyscy mają go dość. Teraz tutaj szczytuje. Trzeba mieć nieźle sfrustrowany, żeby samemu sobie odpisywać na posty i udawać głupka. Co bystrzy już to dawno wyczaili. To, że masz jakiś aluzje do Zaksy, to zachowaj dla siebie. Założył sobie kilka kont i udaje kozaka. Polski patriota karwasz twarz, czy jakiś rekin placek, czy inny portorykańczyk lub etiopczyk itp. Proponuje stanąć w kolejce po rozum. Może się jeszcze załapiesz na jakis rabat. Bo inaczej pozostaje tylko terapia a i tak nie wiadomo, czy da jakieś efekty.
Mogę wiedzieć co do mnie masz i na jakiej podstawie wypisujesz takie brednie ;) ?
kamil1999
Posty: 5519
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

WolskiPatriota pisze:
Krzaczastobrewy pisze: To, że ciebie obchodzi, to też nikogo nie obchodzi. Na jednym forum, gość już tak długo smrodzi pod kilkoma nickami i szkaluje Zaksę, że wszyscy mają go dość. Teraz tutaj szczytuje. Trzeba mieć nieźle sfrustrowany, żeby samemu sobie odpisywać na posty i udawać głupka. Co bystrzy już to dawno wyczaili. To, że masz jakiś aluzje do Zaksy, to zachowaj dla siebie. Założył sobie kilka kont i udaje kozaka. Polski patriota karwasz twarz, czy jakiś rekin placek, czy inny portorykańczyk lub etiopczyk itp. Proponuje stanąć w kolejce po rozum. Może się jeszcze załapiesz na jakis rabat. Bo inaczej pozostaje tylko terapia a i tak nie wiadomo, czy da jakieś efekty.
Mogę wiedzieć co do mnie masz i na jakiej podstawie wypisujesz takie brednie ;) ?
Jednej rzeczy nie da się zaprzeczyć ,ewidentnie nie lubisz Zaksy i pisałeś już wiele razy barddzo negatywne ,nieraz niezasłużon komentarze na temat Zaksy lub jej zawodników jak to ,że Wiśniewski jest słabym środkowym i nie ma zagrywki podczas gdy jest to czołówka ligi lub ,że Deroo nie poradzi się we włoskim średniaku.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: WolskiPatriota »

kamil1999 pisze:
WolskiPatriota pisze:
Krzaczastobrewy pisze: To, że ciebie obchodzi, to też nikogo nie obchodzi. Na jednym forum, gość już tak długo smrodzi pod kilkoma nickami i szkaluje Zaksę, że wszyscy mają go dość. Teraz tutaj szczytuje. Trzeba mieć nieźle sfrustrowany, żeby samemu sobie odpisywać na posty i udawać głupka. Co bystrzy już to dawno wyczaili. To, że masz jakiś aluzje do Zaksy, to zachowaj dla siebie. Założył sobie kilka kont i udaje kozaka. Polski patriota karwasz twarz, czy jakiś rekin placek, czy inny portorykańczyk lub etiopczyk itp. Proponuje stanąć w kolejce po rozum. Może się jeszcze załapiesz na jakis rabat. Bo inaczej pozostaje tylko terapia a i tak nie wiadomo, czy da jakieś efekty.
Mogę wiedzieć co do mnie masz i na jakiej podstawie wypisujesz takie brednie ;) ?
Jednej rzeczy nie da się zaprzeczyć ,ewidentnie nie lubisz Zaksy i pisałeś już wiele razy barddzo negatywne ,nieraz niezasłużon komentarze na temat Zaksy lub jej zawodników jak to ,że Wiśniewski jest słabym środkowym i nie ma zagrywki podczas gdy jest to czołówka ligi lub ,że Deroo nie poradzi się we włoskim średniaku.
Kiedy ja takie rzeczy pisałem :] ?
Jedyne co napisałem o Wiśniewskim to, że sobie kompletnie nie poradził w reprezentacji rok temu. Zresztą masz do wglądu wszystkie moje posty więc skończ z insynuowaniem, że ja i wacek to jedna osoba. A nie rozumiem dlaczego to akurat mnie się czepiacie o oto. Tak nie jest.
kamil1999
Posty: 5519
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Ja nic ci takiego nie mówiłem ,że ty i wacek to jedna osoba mnie to nawet nie obchodzi o tym mówił ktoś inny na tym forum. Ja zauważyłem tylko ,że jednak masz ewidentnie coś do Zaksy bo najeżdzasz na tę drużynę w każdej możliwej sytuacji a prawda jest taka ,że ta drużyna ze wszystkich w Pluslidze ma najmniej do zarzucenia bo grają najładniejszą siatkówkę ,prowadzą w tabeli ,płacą regularnie swoim zawodnikom ,zatrzymują największe gwiazdy i mają bardzo inteligentną politykę transferową.
bono
Posty: 3491
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: bono »

Generalnie każdy kibicuje jakiemuś zespołowi a to że Pasjonat nie lubi Zaksy - ma takie prawo.
Natomiast czy Zaksa na koniec sezonu będzie zajechana, jeszcze bardziej miękka , a inni dopiero zaczną grać i czy fuksem ugra brąz czy może nawet srebro to wróżenie z fusów. Fakt jest taki że grają równo bez fajerwerków bez nadmiernych obciążeń meczowych z jakąś tam ilością zmian(już teraz można powiedzieć większą niż w zeszłym roku).Na ligę to wystarcza.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: wieloryb_wacek »

Kochani, po pierwsze, bardzo nieładnie komuś zarzucać multikonto, kiedy nie ma się na to dowodów - a nie macie, bo nic takiego nie ma miejsca.

Po drugie to ja pisałem o tym że 1) Wiśniewski jest słabszy od Lisinaca (to naprawdę chyba nie jest jakaś bardzo kontrowersyjna opinia, i zgadzają się z nią wszyscy oprócz skrajnych fanbojów Zaksy i/lub hejterów Skry)

2) Wiśniewski jest za słaby sportowo na kadrę - to też niezbyt kontrowersyjna opinia. Gdyby było inaczej, to by w niej grał.

i 3) Jedyną przewagą Wiśniewskiego nad Lisinacem jest jego polski paszport, bez którego nie grałby w Pluslidze - trochę bardziej kontrowersyjna opinia, ale po prostu nie widzę żadnej wartości w środkowym poniżej 2 m, który nie robi różnicy w żadnym elemencie na tyle, żeby marnować na niego miejsce dla obcokrajowca. W lidze polskiej, włoskiej i rosyjskiej nie przypominam sobie środkowego z zagranicy poniżej 2 metrów w ostatnich ok. 15 latach. Jeśli taki był to mnie poprawcie.

Nie napisałem nigdzie, że Wiśniewski jest słabym środkowym.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Pisałeś, że Wiśniewski nie znalazłby zatrudnienia w żadnym klubie plusligi, jeśli nie byłby Polakiem. Jeśli to nie jest pisanie, że jest słabym środkowym, to już nie wiem co.
Murilo0 pisze:Nie spinajcie się aż tak, nikt nie mówił że Zaksa nie ma szans. Były za to głosy, że inni nie mają szans "nie ma z kim przegrać"
Kolejność była odwrotna (-;
Murilo0 pisze:Forum jest po to by dyskutować
No to tak sobie podyskutujemy. Kibic Skry napisze, że Zaxa nie zdobędzie prawdopodobnie medalu w tym roku a ja, że Skra nie wejdzie do play offs. Czy coś z tej dyskusji wyniknie? Nie. Do typowania najlepszy jest typer, a tam Wielki Wacek postawił Zaxę na pierwszym miejscu.
A zresztą, jak trudno jest w sporcie coś wytypować, świadczy, że obecny lider typera ma ledwie pięćdziesiąt kilka procent wszystkich możliwych do zdobycia punktów.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: wieloryb_wacek »

Noworoczny pisze:Pisałeś, że Wiśniewski nie znalazłby zatrudnienia w żadnym klubie plusligi, jeśli nie byłby Polakiem. Jeśli to nie jest pisanie, że jest słabym środkowym, to już nie wiem co.
Pisałem, że nie grałby w Pluslidze gdyby nie miał polskiego paszportu, to różnica. Jest sporo dobrych środkowych, którzy nie grają w Pluslidze tylko dlatego, że zabierają miejsce obcokrajowcom na innych pozycjach. Proponuję następnym razem uważniej czytać moje posty, jeśli chcesz z nimi polemizować, bo potem oburzasz się na rzeczy, których nie napisałem.
Do typowania najlepszy jest typer, a tam Wielki Wacek postawił Zaxę na pierwszym miejscu.
Nie biorę udziału w żadnym typerze, Twoje wielokrotne oskarżenia o multikonto bez żadnych dowodów są naprawdę żenujące.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Jaka jest różnica pomiędzy "nie byłbym Polakiem" a "nie miałby polskiego paszportu (jak mniemam, nie biega o paszport a o licencję)" w kontekście rozmowy o Wiśniewskim?
wieloryb_wacek pisze:Nie biorę udziału w żadnym typerze
Traktuję to równie poważnie, jak to, że Zaxa nie zdobędzie w tym sezonie medalu.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: wieloryb_wacek »

Traktuję to równie poważnie, jak to, że Zaxa nie zdobędzie w tym sezonie medalu.
To napisz jakie jest niby to moje multikonto? Pośmiejemy się.
kamil1999
Posty: 5519
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Nie no pisanie ,że Wiśniewski jest za słaby na kadrę i nie grałby w naszej lidze gdyby nie miał polskiego paszportu zakrawa na śmieszność z dwóch powodów.Po pierwsze Wiśniewski miał lepszy sezon niż Bieniek w zeszłym sezonie.Miał lepsze procenty w ataku i lepszy blok.Zagrywkę obaj mieli najlepszą obok Torresa bo ta Antigówka czy jak to nazwał jeden z komentatorów Wiśniówka nie jest łatwa do przyjęcia i robi spore trudności.A tego typu zagrywką mało kto dysponuje jeszcze w lidze.Takim zawodnikiem jeszcze jest Vigrass i od czasu do czasu Andringa.Także nie jest raczej za słaby na kadrę ,podobnie jak Kłos ,ale Heynen widział na tej pozycji po prostu innych środkowych.To stwierdzenie jest śmieszne i z drugiego powodu otóż to Zaksa ma miejsce na jeszcze jednego zagranicznego zawodnika ,więc skoro nie wzięli Le Goffa czy Gotseva a umówmy się ,że jeśli by ich chcieli to by pewnie ich zakontraktowali a woleli pozostać przy Wiśniewskim to chyba coś znaczy.Faktycznie chyba pomyliłem cię z WolskiPatriota ,nie oskarżam cię też o jakieś multikonto zresztą najlepiej ty wiesz ,nie wiem też do końca ,który jest tutaj takim antyfanem Zaksy może ty może Wolski ,może obaj ,ale strasznie bije po oczach o szukanie dziury w tym klubie gdzie jej nie ma(przy okazji ja nie jestem wcale fanem Zaksy a Jastrzębia tak dla jasności).
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Hirako »

Ohh dajcie już spokój, gościu jest zwykłym trollem, który nadaje tu z kilku kont, żeby nakręcać dyskusję. Na oficjalnej stronie Plusligi pod postami na forum robi to samo, tylko tam dla odmiany nie udaje już nawet cienia inteligencji. Po zmianie nicków wnioskuje że już mu poprzednie konta poblokowali.

Co do osiągnięć Zaksy, wiadomo że człowiek chciałby powrotu do zdobywania trofeów, ale nigdy nic nie wiadomo. Powiem szczerze, że miałem spore obawy przed tym sezonem, ale na razie jakoś to wygląda i Kędzierzyn dalej jest bez porażki. Udało się ograć mocną jeszcze wtedy Stocznię, kompletnie rozmontować Jastrzębie i stoczyć zwycięski, twardy bój z Resovią, w której ułomki przecież nie grają.

Personalnie, kapitalnie w tym sezonie prezentuje się Bieniek, poprawił to czego mu najbardziej brakowało, czyli blok. Nie dziwne zatem, że już mu się marzy liga włoska i może po sezonie być ciężko go zatrzymać. Ben i Zati robią swoje. Nowe nabytki czyli Kaczmarek i Śliwka na razie dają radę, choć z pewnością może to wyglądać jeszcze lepiej. Niemniej Francuz już fajnie wkomponował ich w system gry i naprawdę ciężko przewidzieć gdzie będzie rozegrana piłka. Jestem ciekaw jak to wypadnie na tle Lube czy Modeny w LM.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: andrzej13 »

wieloryb_wacek pisze:
Pawel909 pisze:
WolskiPatriota pisze:Też mam takie wrażenie.
Twoje zdanie nikogo nie obchodzi ;)
Mnie obchodzi, więc niestety nie masz racji :x

Zaksa przy słabej Resovii i upadłej Stoczni medal powinna zdobyć, może nawet srebrny. Z drugiej strony w zeszłym roku w play-off cudem wygrali z Olsztynem (były piłki meczowe w górze), więc czemu nie mieliby odpaść w tym roku z mocniejszym Radomiem?

Aha, no i na litość nie porównujcie Zaksy De Giorgiego do Zaksy Gardiniego, przecież te zespoły dzielą lata świetlne.
och... a z kim to tak super mocny Radom wygrał do tej pory??? z mocnym Olsztynem, Lubinem, Bydgoszczą, Katowicami i Będzinem??? No faktycznie z tuzami wygrywali. Fakt wygrał z ONICO ale Warszawa gra w kratkę a Zawiercie jeszcze wtedy słabiej grało . Natomiast JW i Stocznia wypunktowali Czarnych szybko łatwo i przyjemnie za 3 pkt. Zobaczymy w jakim miejscu są Radomianie po meczach ze SKRA, ZAKSA Treflem i mimo wszystko z lepiej juz grającą Resovią.
Większość piszacych twierdzi ze wszystkie druzyny będą grały lepiej , tylko ZAKSA wg nich gra na wysokim poziomie i juz nie ma co poprawiac. Głupszych stwierdzeń nie czytałem.. Co do trenera to chyba oglądamy inne mecze bo ja widze różnicę. Daje zmiany, daje odpoczynek Samowi, Wiśni Bienkowi , robi podwójne zmiany których nie robił wcale w ubiegłym sezonie.
Nie mówię ze nie mamy z kim przegrać bo można przegraćc z każdym ale proszę nie piszcie bzdur ze ZAKSA nie ma co poprawiac i bedzie grała gorzej, bo jak dla mnie gra 60-70 % swoich możliwości- Kaczmarek Wiśnia i Śliwka nie są w optymalnej formie, Szymura wchodzi coraz częściej i na dłuzej daje dobre zmiany ale szczytu formy tez nie ma więc ZAKSA ma jeszcze duze rezerwy w grze
kanimo

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: kanimo »

Tez widze zmiany w sposobie prowadzenia Gardiniego. Wspomniana podwoja.
Troche jeszcze malo, zbyt delikatnie. Taki Jungiewicz akurat przed odejsciem z Kielc byl czesto w czolowce punktujacych PL. Wiec moze mozna by mu powierzyc sety/mecze ze slabszymi druzynami. Podobnie Szymura.
W razie czego, unika sie sytuacji jak w zeszlym sezonie, gdzie Jungiewicz wchodzil tylko na blok na jedna akcje, a potem w finale-zmiana na pozycji i a nuz da rade.

Np taki Antiga ma czasem problemy z przyjeciem Lukasika. Na zmiane ostatnio wchodzi Janikowski, pierwszy sezon w seniorze.
Tylko jak Onico problemow nie ma, a np bardzo wysoko prowadzi, to Antiga tez daje wejsc mlodemu, by go podgrzac i by poczul boisko. Podobnie jak widac, ze set w plecy, wchodzi mlody na dokonczenie tych 5-7 akcji. Nikt nie spodziewa sie zmiany obrazu gry, co uszarpie to jego, ale jakies bodzce do rozwoju sa. Takie planowe, rozmyslne przygotowanie zawodnika, do wchodzenia na coraz wyzszy poziom. U Gardiniego tego nie ma.

Co do Fefe jako trenera. Chyba jednak jego styl pracy nie zawsze pasuje zawodnikom dojrzalym i z jakas reputacja. JW wyglada ociezale, kadra tez tak wygladala. A w kadrze najlepiej wygladala mlodziez. Moze JW otrzasnie sie na PO, bo z sezonem klubowym jest inaczej niz z kadrowym-jest dluzszy.
W Zaksie trafil na zawodnikow nie za starych, ktorzy do statusu gwiazd aspirowali (Sam) albo swiezo go uzyskali (Ben).
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: alimak »

Ciężko wpuszczać Jungiewicza, jeśli ten od kilku tygodni leczy kontuzję.
kanimo

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: kanimo »

Ale na poczatku sezonu nie leczyl a wchodzil na podwojna, podobnie jak potem Kanadyjczyk.
Kanadyjskiego gracza chyba do kontuzji Jungiewicza nie widzielsmy wiele. Szymury tez niezbyt duzo.
Jak dla mnie sposob prowadzenia ekipy tylko bardzo lekko zmodyfikowany w stosunku do poprzedniego sezonu.
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: andrzej13 »

kanimo pisze:Ale na poczatku sezonu nie leczyl a wchodzil na podwojna, podobnie jak potem Kanadyjczyk.
Kanadyjskiego gracza chyba do kontuzji Jungiewicza nie widzielsmy wiele. Szymury tez niezbyt duzo.
Jak dla mnie sposob prowadzenia ekipy tylko bardzo lekko zmodyfikowany w stosunku do poprzedniego sezonu.
Jeśli słuchałeś wywiadu z Sebastianem w "prawda siatki" to powinieneś wiedzieć dlaczego Szymura rzadko wchodzil i grał z grymasem na twarzy, odczuwał silny ból. Z tego co powiedział Świderski to przebadano Rafała dokładnie i okazało się ze ma jedną nogę troszkę krótszą, co przy normalnym zyciu nie przeszkadza ale przy zawodowym uprawianiu sportu jest dokuczliwe. Z wywiadu zrozumiałem ,że wystarczyła odpowiedniej grubości wkładka do buta i już jest wszystko ok. Dlatego wierzę ze Rafał bedzie coraz częściej grał i jeszcze bedziemy miec z jego gry wiele radości.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”