GKS Katowice 2018/2019

perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

phantom pisze:no i hop - Jan Firlej w pakiecie :D
O czyli jest szansa, że nie będę już musiał oglądać popisów Fijałka :D Teraz czekam tyko jeszcze na jakiegoś porządnego rozgrywacza do pierwszego składu. W Prawdzie siatki poniekąd już potwierdzili przyjście Szymury oraz wspomnieli też o Kwasowskim. Nie są to jakieś zwalające z nóg nazwiska ale jak przyjdzie do tego solidny zagraniczny przyjmujący to 4 Szymura, Kwasowski, Depowski (chyba miał kontrakt na 2 lata) + wspomniany obcokrajowiec może wyglądać porównywalnie albo nawet trochę lepiej niż w bieżącym sezonie.
dyletant
Posty: 5087
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: dyletant »

A Quiroga nie zostanie? Jak jest zdrowy to całkiem fajny grajek.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

dyletant pisze:A Quiroga nie zostanie? Jak jest zdrowy to całkiem fajny grajek.
Chyba kończy mu się kontrakt. A wątpię czy z nim przedłużą bo jednak ilość kontuzji w tym sezonie powodowała, że więcej czasu był poza składem. No i od operacji barku to wydaje mi się, że to już nie jest ten sam zawodnik co w poprzednim sezonie.
phantom
Posty: 12
Rejestracja: 7 mar 2019, o 12:14
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: phantom »

Jan Firlej na pierwszego, niestety .... (cytując P.Gruszkę - "wystawiacza") :<
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

phantom pisze:Jan Firlej na pierwszego, niestety .... (cytując P.Gruszkę - "wystawiacza") :<
Mam nadzieje, że nie. A jeżeli to prawda to coś czuje, że następny sezon będzie typowo przejściowy, byle by się spokojnie utrzymać. Może i za wcześnie na takie wnioski ale patrząc na dotychczasowe doniesienia na temat zmian personalnych i znając jak w ostatnich sezonach działały władze klubu nie wróży to nic dobrego.
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: fixz_9 »

Na razie wygląda to tak.

R: Firlej, Fijałek
A: Jarosz, (Filipiak)
P: Szymura, Kwasowski, (jeden mocny zagraniczny), ???
Ś: Zniszczoł, Nowakowski Jan, Krulicki, ???
L: ???, ???

Nowy trener i prawie cała nowa drużyna, moim zdaniem jest duża szansa, że zespół szybko odpali i będziemy mieć kolejny dobry wynik tej ekipy. Patrząc na bardzo nierówną grę Komendy, wiele kontuzji Quirogi oraz bardzo słabą ofensywę na środku widzę szansę na podobny wynik jak w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że pojawi się jeszcze jeden ofensywny środkowy oraz poprawny libero i może to na prawdę ciekawie wyglądać :)
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

fixz_9 pisze:Na razie wygląda to tak.

R: Firlej, Fijałek
A: Jarosz, (Filipiak)
P: Szymura, Kwasowski, (jeden mocny zagraniczny), ???
Ś: Zniszczoł, Nowakowski Jan, Krulicki, ???
L: ???, ???

Nowy trener i prawie cała nowa drużyna, moim zdaniem jest duża szansa, że zespół szybko odpali i będziemy mieć kolejny dobry wynik tej ekipy. Patrząc na bardzo nierówną grę Komendy, wiele kontuzji Quirogi oraz bardzo słabą ofensywę na środku widzę szansę na podobny wynik jak w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że pojawi się jeszcze jeden ofensywny środkowy oraz poprawny libero i może to na prawdę ciekawie wyglądać :)
Całe szczęście, że jeszcze nic nie jest potwierdzone bo jeżeli tak ma wyglądać skład to jest to praktycznie osłabienie na każdej pozycji. Może z wyjątkiem przyjęcia ale tutaj musiałby przyjść ktoś na prawdę dobry w miejsce Rousseaux. Zaczynajac od rozegrania to jeżeli władze klubu zostawią na 5 sezon Fijałka zawodnika z nadwagą, który ma już problemy żeby zdążyć do bardziej wymagających piłek to gratuluje. Co do Firleja to szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak będzie wyglądał po pobycie w Belgii ale moim zdaniem musi przyjść jeszcze ktoś bardziej doświadczony. Jeżeli chodzi o atak to ewentualna para Jarosz/Filipiak jest na prawdę ok ale tutaj znowu w stosunku do Butryna trochę regres. No i na koniec środkowi Zniszczoł, J. Nowakowski, Krulicki wszyscy niestety o podobnej charakterystyce czyli mało ofensywni, a Krulicki który ma sezon życia i tak chyba dalej jest lepszą opcją niż pozostała 2. A i wydaje mi się, że Woch podpisywał kontrakt na 2 lata. Szczególnie nie przekonuje mnie talent J. Nowakowskiego, może nie jestem obiektywny ale nie widziałem chyba jeszcze jego dobrego meczu. Co do libero chętnie bym widział Potere, myśle że wyjęcie go z Bedzina nie byłoby jakimś większym broblemem no chyba, że ma dalej kontrakt.
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: fixz_9 »

perykles pisze: Całe szczęście, że jeszcze nic nie jest potwierdzone bo jeżeli tak ma wyglądać skład to jest to praktycznie osłabienie na każdej pozycji. Może z wyjątkiem przyjęcia ale tutaj musiałby przyjść ktoś na prawdę dobry w miejsce Rousseaux. Zaczynajac od rozegrania to jeżeli władze klubu zostawią na 5 sezon Fijałka zawodnika z nadwagą, który ma już problemy żeby zdążyć do bardziej wymagających piłek to gratuluje. Co do Firleja to szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak będzie wyglądał po pobycie w Belgii ale moim zdaniem musi przyjść jeszcze ktoś bardziej doświadczony. Jeżeli chodzi o atak to ewentualna para Jarosz/Filipiak jest na prawdę ok ale tutaj znowu w stosunku do Butryna trochę regres. No i na koniec środkowi Zniszczoł, J. Nowakowski, Krulicki wszyscy niestety o podobnej charakterystyce czyli mało ofensywni, a Krulicki który ma sezon życia i tak chyba dalej jest lepszą opcją niż pozostała 2. A i wydaje mi się, że Woch podpisywał kontrakt na 2 lata. Szczególnie nie przekonuje mnie talent J. Nowakowskiego, może nie jestem obiektywny ale nie widziałem chyba jeszcze jego dobrego meczu. Co do libero chętnie bym widział Potere, myśle że wyjęcie go z Bedzina nie byłoby jakimś większym broblemem no chyba, że ma dalej kontrakt.

Każdy może mieć własne zdanie na ten temat, ale wydaje mi się, że jeśli uda się zastąpić ze zdrowym rozsądkiem Zahorskiego oraz dojdzie 2-3 poprawnych zawodników (przyjęcie, atak, libero) zagranicznych to przy odrobinie szczęścia i dobrej chemii w zespole chłopaki powtórzą spokojnie wynik z tego sezonu :)
kijak102
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2019, o 10:38
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: kijak102 »

Krulicki nie zostaje w GKS na przyszły sezon.
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

fixz_9 pisze:Na razie wygląda to tak.

R: Firlej, Fijałek
A: Jarosz, (Filipiak)
P: Szymura, Kwasowski, (jeden mocny zagraniczny), ???
Ś: Zniszczoł, Nowakowski Jan, Krulicki, ???
L: ???, ???

Nowy trener i prawie cała nowa drużyna, moim zdaniem jest duża szansa, że zespół szybko odpali i będziemy mieć kolejny dobry wynik tej ekipy. Patrząc na bardzo nierówną grę Komendy, wiele kontuzji Quirogi oraz bardzo słabą ofensywę na środku widzę szansę na podobny wynik jak w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że pojawi się jeszcze jeden ofensywny środkowy oraz poprawny libero i może to na prawdę ciekawie wyglądać :)
Pełno miejsc dla zagranicznych zawodników. Może zagraniczny libero? Wbrew opinii wielu takie kluby jak Kemerovo ,Trentino czy Fakieł pokazują ,że warto mieć na tych pozycjach klasowych zawodników nawet jeśli blokują jedno miejsce w składzie dla zagranicznego. Zagraniczny przyjmujący będzie na pewno no i zostanie albo rozgrywacz a Firlej ławka albo zagraniczny środkowy ,najlepiej ofensywny z ofensywną zagrywką jak Kohut tylko młodszy.
dyletant
Posty: 5087
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: dyletant »

Ten Zniszczoł to już pewny? Zostawienie u nas jednego Poręby na lawce to trochę ryzykowne
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

kijak102 pisze:Krulicki nie zostaje w GKS na przyszły sezon.
Też mi się tak wydawało bo kończy mu się kontrakt ale liczyłem, że może jednak po dobrym sezonie z nim przedłużą. Ale to już potwierdzone ? Jeżeli tak to gdzie się wybiera ?
dyletant pisze:Ten Zniszczoł to już pewny? Zostawienie u nas jednego Poręby na lawce to trochę ryzykowne
Jeżeli kontrakt nie jest podpisany to nic nie jest pewne :D
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

gieksik89 pisze:Mam pytanie dla kibicow Gieksy wcozraj na meczu z Treflem byl hymn siatkarskiej Gieksy badz piosenka czy ktos zna tytul albo link ? Pzdr
Już wiadomo kto jest autorem tego dzieła :]

https://youtu.be/T29HHjfJoDk
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2747
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: Simao »

perykles pisze:
gieksik89 pisze:Mam pytanie dla kibicow Gieksy wcozraj na meczu z Treflem byl hymn siatkarskiej Gieksy badz piosenka czy ktos zna tytul albo link ? Pzdr
Już wiadomo kto jest autorem tego dzieła :]

https://youtu.be/T29HHjfJoDk
To jest naprawdę niezły kawałek :)
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Simao pisze:
perykles pisze:
gieksik89 pisze:Mam pytanie dla kibicow Gieksy wcozraj na meczu z Treflem byl hymn siatkarskiej Gieksy badz piosenka czy ktos zna tytul albo link ? Pzdr
Już wiadomo kto jest autorem tego dzieła :]

https://youtu.be/T29HHjfJoDk
To jest naprawdę niezły kawałek :)
Szkoda, że w przyszłym sezonie najprawdopodobniej nikogo z teledysku nie zobaczymy.
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: gieksik89 »

Dziekuje za info :)
Tak szkoda mi bardzo rozpadu tego skladu Gieksy , nie wielkie korekty lekka swiezosc ( 2 3 zawodnikow wzmocnien ) i byloby 2019/2020 bardzo fajnie a tak ?
Juz po teoretycznym kandydacie p. Da...
Podliczylem sobie 3 sezony dopingu 21 spotkan na ktorych goscilem i teraz wielka ... bedzie eh !!!
Ciekawe panowie w zwiazku Gieksy dlaczego budujecie zeby rozje... ?!
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: adamow »

perykles pisze:
gieksik89 pisze:Mam pytanie dla kibicow Gieksy wcozraj na meczu z Treflem byl hymn siatkarskiej Gieksy badz piosenka czy ktos zna tytul albo link ? Pzdr
Już wiadomo kto jest autorem tego dzieła :]

https://youtu.be/T29HHjfJoDk
Hahaha śmieszny klip :] Wyszedł taki trochę pastisz polskich raperów :]
Przynajmniej wiadomo, że po zakończeniu kariery siatkarskiej Bartek raperem nie zostanie bo po tej parodii w branży jest już spalony :]
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: barti522 »

A ktoś wie do jakiego klubu odchodzi Krzysiek? mógłby gdzieś pograć w zespołach z dołu tabeli jako 1 atakujący spokojnie.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Niestety chyba wygląda to nawet trochę gorzej niż myślałem. Wiadomo trzeba jeszcze poczekać na oficjalne informacje ale myśle, że nazwiska jakie pojawią się w klubie dadzą nam odpowiedź w jaką stronę on zmierza. Wydaje mi się jednak, że coś musi być na rzeczy skoro powstał nawet jakiś list, a szef sekcji tak nerwowo to komentuje.

http://sportdziennik.pl/gieksa-przed-rewolucja-lyczko/
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: gieksik89 »

Dobry wieczor
Kilka slow od kibica Gieksy :)
Stwierdzam po tym co czytam ze ten sezon to rozsypka Gieksy ! Komu czemu i dlaczego na tym zalezalo ---> panie Prezesie ?!
Pierwszy blad slaby trener Daszkiewicz ( zorientowani wiedza jakie kluby prowadzil i gdzie je zaprowadzil haha )
Trener moim zdaniem powinien byc z charyzmy, polotem i autorytetem.
Takim kandydatem zamiast Gruchy mysle bylby
A. KOWAL ( niestety chyba do Bydgoszczy zawita )

Teraz pytam sie puszczajac trenera i 12 zawodnikow i sporwadzajac smieszne transfery czy bedziemy wstanie utrzymac sie ?!

Podobnie w tym sezonie zrobili wlodarze Asseco 9 nowych ( tylko dobrych zawodnikow z taka roznica ) sporwadzono ale coz kiedy oni mieli byc zgrani, poukladani taktycznie itp.

Do samych transferow o ktorych gdzies słyszymy moim zdaniem obiecujacy jest tylko : Szymura co pokazal w Zaksie pod nieobecnosc Deroo ( niesapominajac ze tez mial u boku Zatora i Sliwke do pomocy ) a w Gieksie ?
Kwasowskiego rezerwowy Radomia , Buchowski nie najlepszego Bedzina...

Eh szkoda przed tym sezonem bylem bardzo zaskoczony pozytywnie jak buduje sie Giekse czyli 2 lub 3 mocne transfery do tych ktorzy juz grali dobrze i na poziomie a teraz jednym slowem

ROZPIZ....

btw : szacun dla Trefla ( 3:2 z Zenitem ) tak niewiele zabraklo :)
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

No teraz to GKS nie ma za bardzo innej opcji jak inne kluby są w stanie zapłacić więcej za zawodników Gieksy. Pozostaje im tylko stworzyć nową drużynę. Szymura ,Jarosz czy Buchowski na trzeciego pewnie to dobre transfery jak na budżet ,którym dysponuje Gieksa.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

gieksik89 pisze:Pierwszy blad slaby trener Daszkiewicz ( zorientowani wiedza jakie kluby prowadzil i gdzie je zaprowadzil haha )
A gdzie je zaprowadził haha? :D

Daszkiewicz to naprawdę niezły trener, a wyniki jakie miał były prosta pochodna klasy zawodników jakimi dysponował. Rozdzwieku nie ma tutaj raczej żadnego z tego co pamiętam.
Tak jak Kolega Kamil wyżej napisał, zawodnicy i trener są na miare budżetu. Zresztą, mysle, ze rywalizacja Jarosza z Musiałem może byc bardzo ciekawa. Może to wpłynie ambicjonalnie na Jarosza? On jeszcze ma potencjał na niezła grę. Kohuta ja nie żałuję. Wczoraj Komenda np dostał zmianę, po jego irracjonalnym, slepym ataku. Przynajmniej ja obiecuję sobie sporo po grze Szymury i wcale nie jestem przekonany, czy w obecnym sezonie w Gieksie jest jakikolwiek lepszy zawodnik na tej pozycji. Jak zostanie Krulicki, to jest jeden filar środka na dobrym poziomie. Nie bedzie tak zle moim zdaniem.

PS Musiał to imho taki jest trochę "butrynopodobny" :D Nie ma powalajacego zasięgu, ale jest szybki, ma cios, i chyba - z tego co oserwowałem przynajmniej, i mówiac jak Such - ma oba kierunki. ;)
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Wprost genialna polityka kadrowa władz :D Z klubu ma odejść 12 zawodników a kontrakty zostały przedłużone z Kohutem i Fijałkiem panami rocznik 1982. Gratuluje i niecierpliwością czekam na następne doniesienia.

https://siatkowka.gkskatowice.eu/n/nowe ... BXTXjxb6x4
Ostatnio zmieniony 21 mar 2019, o 13:20 przez perykles, łącznie zmieniany 1 raz.
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: fixz_9 »

perykles pisze:Wprost genialna polityka kadrowa władz :D Z klubu ma odejść 12 zawodników a kontrakty zostały przedłużone z Kohutem i Fijałkiem panami rocznik 1982. Gratuluje i niecierpliwością czekam na następne doniesienia.
Co w tym dziwnego?
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

fixz_9 pisze:
perykles pisze:Wprost genialna polityka kadrowa władz :D Z klubu ma odejść 12 zawodników a kontrakty zostały przedłużone z Kohutem i Fijałkiem panami rocznik 1982. Gratuluje i niecierpliwością czekam na następne doniesienia.
Co w tym dziwnego?
Dla mnie osoby, która wie czego można się spodziewać po obecnych władzach w sumie nic ;)
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: fixz_9 »

Więc czego można się spodziewać?
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

fixz_9 pisze:Więc czego można się spodziewać?
Jeżeli chodzi o politykę kadrową zapewne niezrozumiałych i dziwnych decyzji.
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: fixz_9 »

Uzasadnisz?
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Hmmm... od czego by tu zacząć. Może od najnowszej informacji czyli przedłużenia kontraktu z zawodnikami lat 37. Kohuta jeszcze jestem w stanie zrozumieć bo trzymam poziom chociaż w tym sezonie zdarzały się już co raz częściej drobne urazy czy przeciążenia prze które nie mógł grać. Natomiast Fijałek z całym szacunkiem to jest poziom w porywach I ligowy. Fizycznie wygląda fatalnie, ma problemy ze zdążaniem do piłki. Jeszcze jakby jego wystawa była super dokładana ale tak nie jest, fakt wchodził czasami za Komendę ale było to zazwyczaj w meczach w których sytuacja była już raczej z góry przegrana. Kolejna sprawa z klubu odejść ma 12 zawodników, ok jest to zrozumiałe po bardzo przyzwoitym sezonie Gieksy ale dlaczego osoby decyzyjne w jakiś sposób nie zabezpieczyły interesów klubu i pozwoliły na zebranie ze sobą trenerowi Gruszce do Resovii połowę pierwszego składu. Mógłbym dalej wymieniać jakieś drobniejsze kwestie jak np granie meczy w spodku (trenując tam może raz przed samym meczem) i często niepotrzebne tracenie tam punktów ale chyba na ten moment wystarczy.
kanimo

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: kanimo »

grzegorzg pisze:
gieksik89 pisze:Pierwszy blad slaby trener Daszkiewicz ( zorientowani wiedza jakie kluby prowadzil i gdzie je zaprowadzil haha )
A gdzie je zaprowadził haha? :D

Daszkiewicz to naprawdę niezły trener, a wyniki jakie miał były prosta pochodna klasy zawodników jakimi dysponował. Rozdzwieku nie ma tutaj raczej żadnego z tego co pamiętam.
Tak jak Kolega Kamil wyżej napisał, zawodnicy i trener są na miare budżetu. Zresztą, mysle, ze rywalizacja Jarosza z Musiałem może byc bardzo ciekawa. Może to wpłynie ambicjonalnie na Jarosza? On jeszcze ma potencjał na niezła grę. Kohuta ja nie żałuję. Wczoraj Komenda np dostał zmianę, po jego irracjonalnym, slepym ataku. Przynajmniej ja obiecuję sobie sporo po grze Szymury i wcale nie jestem przekonany, czy w obecnym sezonie w Gieksie jest jakikolwiek lepszy zawodnik na tej pozycji. Jak zostanie Krulicki, to jest jeden filar środka na dobrym poziomie. Nie bedzie tak zle moim zdaniem.

PS Musiał to imho taki jest trochę "butrynopodobny" :D Nie ma powalajacego zasięgu, ale jest szybki, ma cios, i chyba - z tego co oserwowałem przynajmniej, i mówiac jak Such - ma oba kierunki. ;)
Kohuta nie zalujesz? Podobno z nim przedluzono?
Daszkiewicz pare razy mial niezlych zawodnikow. Kapfer, Dobrowolski , Romanutti, Zniszczol, Szczerbaniuk. Jungiewicz przez pare sezonow byl w czolowce punktujacych.
I tez o ile pamietam, ze 2 razy trener byl zmieniany w srodku sezonu (niekoniecznie przez lepszego trenera). I jednak byly jakies watpliwosci co do jakosci treningu i dosyc glosno wyrazany przez pojedynczych zawodnikow brak szacunku dla metod treningowych.
Ostatnie przejsciowe trenowanie mlodziezowki tez bez wielkich sukcesow, choc tam byly chyba problemy pozaboiskowe (zbiorowe zatrucie).
Jesli nawet jest niezly, to na pewno nie jest bardzo dobry. Jest paru niezlych trenerow nawet w I Lidze. Stelmach np. Nawet Pawlik wydaje mi sie ciekawszy.
W Kielcach to chyba prawie nikt z tych ciakawych graczy nie odpalil. No moze Kapfer, z tego co juz mgliscie pamietam. Klimat taki? Okolica piekna, ludzie z charakterem i historia, miasto calkiem fajne.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”