Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: mewa »

Link do dyskusji w sezonie 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6192

Karuzela transferowa:
https://siatka.org/wyniki/ligi-polskie1 ... /plusliga/

Będę wdzięczny, gdyby ktoś wrzucił aktualny skład zespołu na sezon 2018/2019.
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: fixz_9 »

Rozgrywający: Dejan Vinčić, Reto Giger
Przyjmujący: Wojciech Żaliński, Tomasz Fornal, Kamil Kwasowski, Jakub Rybicki
Środkowi: Alen Pajenk, Norbert Huber, Michał Ostrowski, ???
Atakujący: Maksim Zhigalov, Michał Filip
Libero: Michał Ruciak, Kacper Wasilewski
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Re_soviaczka »

Czarni po zakontraktowaniu Żygałowa pisali, że to ostatni transfer, więc nie będą mieli czwartego środkowego.
kanimo

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: kanimo »

Czy fakt, że dla obserwatorów nie będzie pan już debiutantem w PlusLidze, a środkowym, który prezentuje bardzo dobry poziom sportowy i jest tym, który ma stanowić o sile seniorskiej kadry narodowej, będzie stanowił jakąś presję? Lepszą czy gorszą?
Jak myslicie, z kim to wywiad?
Alez z Norbertem Huberem. ??? :] :]
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: jaet »

kanimo pisze:
Czy fakt, że dla obserwatorów nie będzie pan już debiutantem w PlusLidze, a środkowym, który prezentuje bardzo dobry poziom sportowy i jest tym, który ma stanowić o sile seniorskiej kadry narodowej, będzie stanowił jakąś presję? Lepszą czy gorszą?
Jak myslicie, z kim to wywiad?
Alez z Norbertem Huberem. ??? :] :]
Powołał go Pan dziennikarz i jeszcze ustalił hierarchię w kadrze :].
Ale tak poważnie, to środek Pajenk, Huber na papierze wygląda bardzo ciekawie. Zobaczymy jak będzie "żarło" w realu.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
kanimo

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: kanimo »

Uwazam; ze « papiery » to oni maja na co najmniej 6 miejsce.
Pozostaje wartosc dodana od trenera i tutaj jednak wyzej szacuje trenerow Warszawy, Olsztyna? Gdanska.
I tez mysla, ze nowa hala niekoniecznie pomoze. Stara byla specyficzna i trudna dla przyjezdnych.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Kiepski »

Także zastanawiam się jak na nowej hali odnajdzie się zespół Czarnych. Czy już od pierwszego meczu czyli de facto dziś z Jastrzębiem grają na nowej hali?
Ps. Poszukałem i hala ma być oddana oficjalnie 12 listopada, więc parę kolejek trzeba poczekać
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Skrzypek »

Ponoć Czarni chcą grać w starej hali całą rundę zasadniczą.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Kliper »

Skrzypek pisze:Ponoć Czarni chcą grać w starej hali całą rundę zasadniczą.
Co ty za brednie piszesz w grudniu będą grać na Struga.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Kliper »

Enea Wytwarzanie została dziś jednym z głównych sponsorów Czarnych Radom.
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: REddy »

Słyszałem ze z oddaniem hali może być obsuwka, także nie wiadomo czy w tym roku jeszcze tam zagrają.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: jaet »

REddy pisze:Słyszałem ze z oddaniem hali może być obsuwka, także nie wiadomo czy w tym roku jeszcze tam zagrają.
A co z KMŚ startującymi z końcem listopada?
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: kanonier »

Pod znakiem zapytania stoi także gala bokserka, która miała się odbyć 17. listopada
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: REddy »

jaet pisze:
REddy pisze:Słyszałem ze z oddaniem hali może być obsuwka, także nie wiadomo czy w tym roku jeszcze tam zagrają.
A co z KMŚ startującymi z końcem listopada?
Informacji brak, wygląda na to że będzie walka z czasem do końca
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: reeman »

Hala nie gotowa, KMŚ przeniesione do Płocka
https://sport.onet.pl/siatkowka/kms-mec ... ka/fme3rk4
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Bartek O »

reeman pisze:Hala nie gotowa, KMŚ przeniesione do Płocka
https://sport.onet.pl/siatkowka/kms-mec ... ka/fme3rk4
Dlaczego taka informacja pojawią się w wątku dotyczącym Czarnych Radom, a nie KMŚ ;-) ? To jest robienie Czarnym czarnego PR-u ;-). A to przecież nie wina Tomka Fornala, Dejana Vincicia czy Wojtka Zalinskiego, że hala nie zostanie oddana w terminie.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Kiepski »

Czarni dziś bardzo dobrze. Poza pierwszym meczem Zygalow pokazuje się bardzo dobrze, nie do końca w niego wierzyłem, ten transfer myślę możemy zawdzieczać Robertowi Pryglowi i jego znajomości rynku rosyjskiego. Nie po raz pierwszy wyciąga fajnego zawodnika z tego rynku i w Czarnych gra ważną rolę. Mam nadzieję że Robert utrzyma drużynę w formie cały sezon i znajdą się w szóstce.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: jarek8dywan »

Ciekawostki z zapisow kontraktowych siatkarzy Czarnych:

- kara pieniezna za kazdy dzien opuszczony z powodu choroby(przeziebienia). Trener Prygiel takowy zapis tlumaczy tym, ze nie jest majatkiem pare zl na zakup suszarki i po kazdym treningu, gdzie zawodnik bierze prysznic, poswiecic te 10 min i wysuszyc glowe, a nie isc pedem z szatni na zewnatrz. Dodatkowo, kazdy zgodzil sie na obnizke kontraktu (10%), aby w przypadku awansu do szostki dostac premie w wysokosci 20% calej sumy. Hazardowe zagranie ;)
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Guilder »

jarek8dywan pisze:Dodatkowo, kazdy zgodzil sie na obnizke kontraktu (10%), aby w przypadku awansu do szostki dostac premie w wysokosci 20% calej sumy. Hazardowe zagranie ;)
Sprytne ze strony klubu, bo podwyżka o 20% obniżonego kontraktu daje w sumie tylko 108% bazowego. ;)
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Pawel9221 »

Guilder pisze:
jarek8dywan pisze:Dodatkowo, kazdy zgodzil sie na obnizke kontraktu (10%), aby w przypadku awansu do szostki dostac premie w wysokosci 20% calej sumy. Hazardowe zagranie ;)
Sprytne ze strony klubu, bo podwyżka o 20% obniżonego kontraktu daje w sumie tylko 108% bazowego. ;)
Padłem :D tak czy inaczej, 120% wynagrodzenia za awans do 6, jest dość motywujące, no chyba, ze te 20% naliczane jest od kontraktu obniżonego jak kolega zasugerował(oczywiście w formie zartu) :D :]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: weary_skier »

jarek8dywan pisze: Trener Prygiel takowy zapis tlumaczy tym, ze nie jest majatkiem pare zl na zakup suszarki i po kazdym treningu, gdzie zawodnik bierze prysznic, poswiecic te 10 min i wysuszyc glowe, a nie isc pedem z szatni na zewnatrz.
:| :| :|
Rozumiem, że gość zalecił i także kupno czapki i wełnianych skarpet. Co raz mniejszy mam szacunek do Prygla.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

A ja przeciwnie. Dbałość o zdrowie to bardzo ważna cecha pracownika. Z powodu przeziębienia jakiegoś gracza można stracić punkt decydujący o awansie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: weary_skier »

Ale jak rozumiem skoro klub wymaga od zawodników nie chorowania to również dba o takie sprawy jak
- okresowe badania i indywidualne plany żywieniowe i suplementacyjne
- nie wozi ich 10 letnim Ikarusem z zgarzybiałą klimatyzacją na mecze
- wyklucza z zapisów kontraktowych dolegliwości "niemokrowłoso" pochodne np. jelitówka
itp.
Myślę, że powinniśmy przenieść ten zapis na grunt pracy etatowej i zaniechać wypłacania zasiłków chorobowych. Przecież dbałość o zdrowie to ważna z cech pracownika.

Choroba to często rzecz losowa, powodowana przez czynniki zewnętrzne jak np dzieci w żłobku. Jeśli zawodnik jest nieprofesjonalny to się go nie kontraktuje, albo kara porządkowo.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: jarek8dywan »

Pawel9221 pisze:no chyba, ze te 20% naliczane jest od kontraktu obniżonego jak kolega zasugerował(oczywiście w formie zartu) :D :]
Niedokladnie opisalem o co mi chodzi ;) Mialem na mysli oczywiscie 20% z kontraktu poczatkowego, przed obnizeniem.
Ja mam mieszane odczucia, poniewaz przeziebienie moze sie przytrafic kazdemu, bo to nie zawsze jest wynikiem niedbalego prowadzenia sie. Natomiast ciekawe jest to drugie, z dodatkowa premia za awans.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Ja to widzę tak. Jak ktoś nie myje rąk i nóg a zacznie myć nogi, to lepiej, niż jakby dalej nic nie mył. W oczywisty sposób pracownik, który wyjdzie z treningu z mokrą głową ma większą szansę na przeziębienie się. Ja staram się dbać o zdrowie i pracodawcy to we mnie cenią.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: wieloryb_wacek »

Ale wiecie, że dostawanie przeziębienia od wychodzenia z mokrymi włosami na dwór to mit?

https://www.huffingtonpost.com.au/entry ... _n_6739144
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: ursula127 »

weary_skier pisze:
jarek8dywan pisze: Trener Prygiel takowy zapis tlumaczy tym, ze nie jest majatkiem pare zl na zakup suszarki i po kazdym treningu, gdzie zawodnik bierze prysznic, poswiecic te 10 min i wysuszyc glowe, a nie isc pedem z szatni na zewnatrz.
:| :| :|
Rozumiem, że gość zalecił i także kupno czapki i wełnianych skarpet. Co raz mniejszy mam szacunek do Prygla.
pewnie miał jakąś sytuację , która skłoniła go do takich kroków.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Kamil92 »

Noworoczny pisze:Ja to widzę tak. Jak ktoś nie myje rąk i nóg a zacznie myć nogi, to lepiej, niż jakby dalej nic nie mył. W oczywisty sposób pracownik, który wyjdzie z treningu z mokrą głową ma większą szansę na przeziębienie się. Ja staram się dbać o zdrowie i pracodawcy to we mnie cenią.
To może jakaś premia dla tych, co nie opuszczą ani jednego treningu/meczu z powodu choroby, a nie karanie za coś co jest w sumie często dość losowe, jak pokazał @weary_skier?
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Dam ci premię 10 zł do umówionych 90 zł wynagrodzenia to dokładnie to samo, co zabiorę ci 10 zł z umówionych 100 zł wynagrodzenia. Fakt, że premia ładnie brzmi.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: pewniak »

Noworoczny pisze:Dam ci premię 10 zł do umówionych 90 zł wynagrodzenia to dokładnie to samo, co zabiorę ci 10 zł z umówionych 100 zł wynagrodzenia. Fakt, że premia ładnie brzmi.
No jednak nie. Bo w pierwszej wersji mam gwarantowane 90 zł, a w drugiej jak jestem chorowity to mogę skończyć bez kasy.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”