MKS Będzin 2018/2019

Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: Gibson »

W nba są jeszcze większe wałki, np. Los Angeles Clippers w lutym oddali swojego najlepszego zawodnika do Phily żeby mieć lepszy skład w następnym sezonie, podczas gdy w tym zajmują w swojej konferencji 8 miejsce na 15 druzyn, co oznacza że zakwalifikowaliby się do play offów gdyby je utrzymali.
Adamde
Posty: 818
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: Adamde »

Z punktu widzenia sportowego to oczywiście karygodne zachowanie, ale z punktu widzenia praktyczne, a zwłaszcza finansowego jest to zachowanie jak najbardziej racjonalne, oczywiście najbardziej cierpią z tego powodu kibice
Dlatego właśnie powinien być zapis w regulaminie i zakaz jakikolwiek transferów z i do, po zakończeniu okienka transferowego.
Zresztą to argument bez sensu, bo przecież to samo mozna powiedzieć o Onico, Jastrzębiu czy Olsztynie, ze jedni grali z np. Onico bez Kurka i PEncheva i wygrali, a inni juz z nimi i przegrali
Chybiony argument, Onico wzmocniło się Kurkiem i Penchevem w trakcie sezonu transferowego, który trwał do końca stycznia, teoretycznie wszyscy mogliby się w tym czasie wzmocnić, o ile oczywiści budżet pozwala. Będzin oddał zawodnika bo już nie ma o co walczyć i zbiera kasę na następny sezon, w tym już pewnie nic nie ugrają i będą tylko tłem dla przeciwników (tym bardziej jeżeli np. Faryna dostanie w czasie reszty sezonu kontuzji - czego mu absolutnie nie życzę oczywiście).
Oskar
Posty: 95
Rejestracja: 8 gru 2013, o 15:12
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: Oskar »

A w sumie napiszę tutaj bo dalej mnie śmieszy.

Dzisiaj MKS Będzin z okazji walentynek wrzucił na twittera taką grafikę:

Obrazek


Pomyślałem ok, spróbuję zainicjować rozmowę więc w kilka minut zrobiłem swój kolaż:

Obrazek


A po chwili zobaczyłem to:

Obrazek


Nie polecam współpracy z klubem z Będzina :D
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: Gibson »

hehe mnie zablokowali na fejsie, tylko ja po prostu napisałem, że są żałosnym klubem
dyletant
Posty: 5086
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: dyletant »

adamow pisze:Żenada. Skoro w tym sezonie o nic już nie walczą to kibice na znak protestu nie powinni przychodzić na mecze...
I tak już nie chodzą, w tym roku mają rekord pod względem antyfrekwencji - 350 osób na meczu :]

grafika Oskara wymiata :]
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Adamde
Posty: 818
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: Adamde »

Prawidłowo, popieram akcję, grafika trafiona w punkt, może da im do myślenia.
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: spell »

Reprezentant Iranu Purya Fayazi został nowym przyjmującym MKS-u Będzin. 26-letni gracz to aktualny mistrz i MVP ligi irańskiej oraz klubowy mistrz Azji

Taka bomba a na forum cisza ;)
Warto dodać, że Będzin dokonał ciekawych ruchów w składzie i można zaryzykować stwierdzenie iż rośnie nam kolejna "siła" w +L.
jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: jarek8dywan »

Ciekawy transfer. Zastanawiajac sie troche, zapewne Bedzin nie byl jego szczytem marzen i dziwne, ze szostkowy gracz Iranu nie byl w stanie znaleźć lepszego klubu. W gre nie wchodza duze wymagania finansowe skoro przyszedl do najslabszej drużyny plusligi... chodzi o charakter. Mam obawy czy po kilku porazkach nie bedzie psul druzyny od srodka. W jednym z ostatnich meczow widziałem jak go Maruf musial uspokoic po nieudanej akcji, mial za duzo do powiedzenia do swoich kolegów. Oby Bednaruk mial podobny posluch co iranski rozgrywajacy, bo poza nim nie widac w skladzie kogos, kto dotrze do goracej glowy Iranczyka.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: Nagor »

jarek8dywan pisze:Ciekawy transfer. Zastanawiajac sie troche, zapewne Bedzin nie byl jego szczytem marzen i dziwne, ze szostkowy gracz Iranu nie byl w stanie znaleźć lepszego klubu. W gre nie wchodza duze wymagania finansowe skoro przyszedl do najslabszej drużyny plusligi... chodzi o charakter. Mam obawy czy po kilku porazkach nie bedzie psul druzyny od srodka. W jednym z ostatnich meczow widziałem jak go Maruf musial uspokoic po nieudanej akcji, mial za duzo do powiedzenia do swoich kolegów. Oby Bednaruk mial podobny posluch co iranski rozgrywajacy, bo poza nim nie widac w skladzie kogos, kto dotrze do goracej glowy Iranczyka.
Drużyny z jakimiś większymi celami nie mogą sobie pozwolić na furiata w składzie. Będzin postawił na jedną kartę - albo to wypali i będą zadowalające wyniki, albo nie wypali i będą wyniki takie, jakie się wszyscy po nich spodziewają.
kamil1999
Posty: 5517
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Nagor pisze:
jarek8dywan pisze:Ciekawy transfer. Zastanawiajac sie troche, zapewne Bedzin nie byl jego szczytem marzen i dziwne, ze szostkowy gracz Iranu nie byl w stanie znaleźć lepszego klubu. W gre nie wchodza duze wymagania finansowe skoro przyszedl do najslabszej drużyny plusligi... chodzi o charakter. Mam obawy czy po kilku porazkach nie bedzie psul druzyny od srodka. W jednym z ostatnich meczow widziałem jak go Maruf musial uspokoic po nieudanej akcji, mial za duzo do powiedzenia do swoich kolegów. Oby Bednaruk mial podobny posluch co iranski rozgrywajacy, bo poza nim nie widac w skladzie kogos, kto dotrze do goracej glowy Iranczyka.
Drużyny z jakimiś większymi celami nie mogą sobie pozwolić na furiata w składzie. Będzin postawił na jedną kartę - albo to wypali i będą zadowalające wyniki, albo nie wypali i będą wyniki takie, jakie się wszyscy po nich spodziewają.
Właśnie o to chodzi, że po transferach Sandersa, Sossenheimera, środkowych czy Irańczyka, kibice spodziewają się po nich myślę, że walki o 8 na pewno.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: barti522 »

Jeśli z kimś mieliby walczyć o 8mke, to chyba tylko z Radomiem, gdyż Zawiercie i Olsztyn wyglądają zdecydowanie mocniej, więc podobnie jak my, Bednaruk i spółka zapewne z niecierpliwością oczekują ostatecznego składu w jakim będą grali Czarni. :)
dknvxx
Posty: 72
Rejestracja: 23 lut 2018, o 08:05
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: dknvxx »

Zawiercie zdecydowanie lepsze od Będzina na papierze? :]
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: Son »

Zawiercie, utrzymanie składu, zgranie, atut hali, trener. Tak Zawiercie jest mocniejsze na otwarcie ligi.
Zaksa na maksa
Crosby
Posty: 188
Rejestracja: 13 sty 2017, o 15:21
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: Crosby »

Będzin nie ma młota z prawdziwego zdarzenia i tu będzie największa dziura. Pewnie nie wszyscy o tym wiedzą ,ale jakieś 3-4 sezony temu Faryna mocno przyczynił się do spadku Ostrołęki do drugiej ligi po przegranym barażu z Kętami(B.Kluth wygrał właściwie ten baraż sam)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: aezakmi »

Gdzieś musieli przyoszczędzić. Skuteczność Faryny w poprzednim sezonie była na tyle dobra, że Bednaruk podejmie się próby zrobienia z niego solidnego atakującego na poziomie dwóch "Filipów": Michała i Bartka. I tradycyjnie może mu się udać.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: barti522 »

dknvxx pisze:Zawiercie zdecydowanie lepsze od Będzina na papierze? :]
No ciężko powiedzieć aby byli słabsi, prosty przykład Faryna - Sanders vs Malinowski - Masny. Do tego dochodzi zgranie, będą praktycznie w tym samym składzie co w tym sezonie, w 6-tce to zmiana Czarnowski za Rejno. Teraz nie dużo brakło a byliby w finale, więc myślę, że nie ma nadużycia w tym, iż będą sporo lepsi niż Będzin i nie wiem co w tym śmiesznego. ;)
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: mbor3k »

Crosby pisze:Będzin nie ma młota z prawdziwego zdarzenia i tu będzie największa dziura. Pewnie nie wszyscy o tym wiedzą ,ale jakieś 3-4 sezony temu Faryna mocno przyczynił się do spadku Ostrołęki do drugiej ligi po przegranym barażu z Kętami(B.Kluth wygrał właściwie ten baraż sam)
5 lat temu Mariusz Wlazły został MVP mistrzostw świata ;)
Każdy zawodnik ma wzloty i upadki. Faryna dostał szansę i ją wykorzystał, skąd prosta droga przywiodła go do zrobienia kolejnego stopnia wzwyż. Czy to wykorzysta nie wiadomo, natomiast możliwości facet ma i trzeba szansę dać. Kuba Bednaruk raczej ma do tego "rękę".
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
phantom1
Posty: 48
Rejestracja: 5 kwie 2019, o 06:05
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: phantom1 »

Szanowni Forumowicze, wie ktoś z Was czy MKS Będzin otrzymał licencję na występowanie w rozgrywkach Plus Ligi w sezonie 2019/20 ?
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: mewa »

phantom1 pisze:Szanowni Forumowicze, wie ktoś z Was czy MKS Będzin otrzymał licencję na występowanie w rozgrywkach Plus Ligi w sezonie 2019/20 ?
Nikt nie wie, bo komisja licencyjna zbiera się chyba dopiero a tydzień.
phantom1
Posty: 48
Rejestracja: 5 kwie 2019, o 06:05
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: phantom1 »

Czy MKS Będzin wystąpi w tegorocznych rozgrywkach, cz już coś wiadomo w tej kwestii ?
dociekliwy
Posty: 10
Rejestracja: 3 mar 2019, o 12:01
Płeć: K

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: dociekliwy »

phantom1 pisze:Czy MKS Będzin wystąpi w tegorocznych rozgrywkach, cz już coś wiadomo w tej kwestii ?
Pewnie Cię rozczaruje, ale tak.

Zapewne również napiszesz "a co z długami???????!!!!!!!!!!!" no to odpowiem, że wszystko jest ok.
phantom1
Posty: 48
Rejestracja: 5 kwie 2019, o 06:05
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: phantom1 »

No to super, bo już drżałam o los zawodników, ale kontrakty podobno na kredytach.
Czyli od stycznia znowu powtórka z rozrywki ?
Camillo Marcotti

Re: MKS Będzin 2018/2019

Post autor: Camillo Marcotti »

phantom1 pisze:No to super, bo już drżałam o los zawodników, ale kontrakty podobno na kredytach.
Czyli od stycznia znowu powtórka z rozrywki ?
Najwyżej pożyczą parę groszy od Warszawy :)

Będzin raczej z informacji, które do mnie docierały zawsze płacił niewiele, ale zgodnie z umową. W tym roku zbudowali mocniejszą ekipę, więc chyba "parę złotych" mają.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”