PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Gierek
Posty: 273
Rejestracja: 16 lip 2014, o 18:58
Płeć: M

PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Gierek »

Już jutro się rozpoczyna 6 kolejka PlusLigi w sezonie 2018/2019. Oto mecze, które zobaczymy:

7 listopad, godzina 18:00: Chemik Bydgoszcz - Czarni Radom
7 listopad, godzina 18:00: Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice
8 listopad, godzina 20:30: Stocznia Szczecin - Onico Warszawa mecz w Polsacie Sport
7 listopad, godzina 18:00: MKS Będzin - Cuprum Lubin
7 listopad, godzina 18:00: Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów mecz w Polsacie Sport Extra
7 listopad, godzina 20:30: ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Jastrzębski Węgiel mecz w Polsacie Sport Extra

Mecz Trefla Gdańsk z AZS Olsztyn odbył się 31 października. Gdańszczanie wygrali ten mecz 3:2.

Oto moje typy na tą kolejkę:
Chemik - Czarni Radom: Myślę, że radomianie raczej powinni sobie poradzić z Chemikiem, ale jak Chemik utrzyma przyjęcie, to mogą powalczyć. Pomimo wszystko - 1:3 dla radomian bym typował.
Warta Zawiercie - Katowice: Zapowiada się ciekawy mecz, ale myślę, że po przygodzie z ubiegłej kolejki (bardzo pewne zwycięstwo radomian, w tym w 1 secie do chyba 13) katowiczanie chyba sobie dadzą rady, z drugiej strony nie wierzę w tak słaby mecz drugi z rzędu zawiercian. Obstawiałbym 1:3 z delikatną przewagą katowiczan.
Stocznia Szczecin - Warszawa: Kolejny ciekawy mecz. Tutaj może być tie-break dla szczecinian.
MKS Będzin - Lubin: Będzinianie raczej wygrają - 3:1. Tak myślę.
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów: Bardzo interesujący mecz :D Myślę, że jednak bełchatowianie sobie powinni dać rady - 3:0.
I na koniec - Kędzierzyn vs Jastrzębski Węgiel. Kolejny ciekawy mecz ale raczej myślę, że Kędzierzyn powinien sobie dać rady. 3:1.

PS. Ale w tej kolejce niestety jest biednie z transmisjami - tylko trzy transmisje...
Ostatnio zmieniony 7 lis 2018, o 00:11 przez Gierek, łącznie zmieniany 2 razy.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Verdungo »

Gierek pisze: I na koniec - Kędzierzyn vs Gdańsk. Kolejny ciekawy mecz ale raczej myślę, że Kędzierzyn powinien sobie dać rady. 3:1.

PS. Ale w tej kolejce niestety jest biednie z transmisjami - tylko trzy transmisje...
Zaksa gra z Jastrzębskim ;)

PS. Tylko trzy, ale wybrali w sumie najciekawsze spotkania.
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: kamil1999 »

Chemik-Czarni-0:3 ,Czarni są w gazie i obok Zaksy grają najlepszą siatkówkę w lidze.
Aluron-Katowice-3:1 ,Warta u siebie mocna i wystarczy na średniaka jakim jest Gieksa.
Stocznia-Onico-3:1 ,Onico gra całkiem dobrze ,ale na Stocznie nie wystarczy.
Będzin-Cuprum Lubin-3:1 ,Cuprum gra najbardziej bezbarwną siatkówkę w lidze ,MKS ma indywidualności dzięki którym wygra
Skra-Resovia-2:3 ,Skra nie gra jakoś dużo lepiej od Resovii ,która kiedyś w końcu musi się przełamać a taki mecz gdzie nie są faworytem jest do tego idealny bo aż takiej presji i ciśnienia nie będzie.
Zaksa-Jastrzębski-3:0 ,Jastrzębski jeśli chodzi o punkty to dobrze wystartował nie licząc jednej porażki ze Stocznią ,ale gra nie jest idealna i obawiam się ,że rozpędzona Zaksa nie będzie miała problemów.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: dyletant »

Dałbym seta Jastrzębiu, bo Fromm z Francuzem ogarniają, może nawet 2 gdyby zaskoczył Konarski. ZAKsa już z nami miała problemy.
A tak to typuję jak kolega wyżej. Skra też nic nie gra, generalnie może być ciekawy mecz jak przystało na drużyny walczące o utrzymanie :)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Aranger »

Generalnie Skra z JW miała fragmenty dobrej gry mimo porażki, Resovia wręcz przeciwnie, oni są dosłownie z meczu na mecz gorsi, a z Będzinem to już był poziom kompletnie żałosny, do tego atut własnej hali po stronie Bełchatowian, więc trochę się zdziwię, jak wtopią, ale kto wie.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: aezakmi »

Dzisiaj gra Bydgoszcz więc wrzucę tu cytat z twittera Bednaruka, który po meczu z Gdańskiem dostrzegł kolejny przywilej bycia zagranicznym trenerem w polskiej pluslidze:
Trenerzy się mylą, zawodnicy się mylą, sędziowie też się mylą
Ale jedno wiem. Jeżeli chce kogoś zbluzgać muszę to zrobić po włosku lub angielsku
Nic mi nie grozi
Sam też to zauważyłem. Jak lecą "kury", to polski trener nie jest merytoryczny, jest wuefistą i jeszcze mogą dowalić mu karę. Ale jak lecą "faki" i inne "puty", to trener wyraża swoje zdenerwowanie, zaniepokojenie, musi w ten sposób wstrząsnąć drużyną, trzeba go zrozumieć - wszystko jest OK, super, cacy.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

Pisanie, że Skra nic nie gra jest bzdurą.
Bo jak dotąd to "nic" to i tak dużo więcej niż to co prezentuje Resovie.

Resovia oczywiście ma szansę, ale nie z taką grą jak dotychczas. Jeśli nic nie poprawią to się skończy 3:0 dla Skry.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Murilo0 »

Mega ciekawie zapowiada się ta kolejka. Na taką Plusligę czekałem!
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Noworoczny »

WolskiPatriota pisze:Pisanie, że Skra nic nie gra jest bzdurą.
Bo jak dotąd to "nic" to i tak dużo więcej niż to co prezentuje Resovie.

Resovia oczywiście ma szansę, ale nie z taką grą jak dotychczas. Jeśli nic nie poprawią to się skończy 3:0 dla Skry.
Zgadzam się. Jak na potencjał Skra gra całkiem niezłe, co odzwierciedla pozycja w tabeli - o wiele wyższa, niż Resovii. Sport to jednak sport i nie zawsze faworyt wygrywa, wiec liczę dziś na ciekawe widowisko.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: dyletant »

WolskiPatriota pisze:Pisanie, że Skra nic nie gra jest bzdurą.
Bo jak dotąd to "nic" to i tak dużo więcej niż to co prezentuje Resovie.

Resovia oczywiście ma szansę, ale nie z taką grą jak dotychczas. Jeśli nic nie poprawią to się skończy 3:0 dla Skry.
Rozjechaliśmy ich w jej własnej hali, przegrali też z Bydgoszczą tak Skra nic nie gra. Gra tylko 3 zawodników na poziomie czyli Kuba, Ebadipour i o dziwo Piechocki. To trochę za mało na zespołowe laurki.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Noworoczny »

Guye z Polsatu przeniosły Zaxę do extra, bo na głównym leci trzygodzinne studio do meczu, którego i tak za darmo, tj w ramach abonamentu, nie można obejrzeć. Uprasza się o linkę.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: qtp »

Czy znajde w necie transmisje Skry z Resa? Bo bo standardowych stronkach nie ma nic
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: dyletant »

qtp pisze:Czy znajde w necie transmisje Skry z Resa? Bo bo standardowych stronkach nie ma nic
tu też nic?
http://iscore24.com/live/volleyball/skr ... a-504.html
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: qtp »

Dzięki, choć w sumie chyba lepiej bym wyszedł jednak nie oglądając popisów Resovi :P
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Aranger »

Co za akcja na 23:22. :o 8-)
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: batmanowski »

Ale Skra to dziady 5 pkt przewagi mieli.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: weary_skier »

Spokojnie, pierwszy z Będzinem też był wyrównany.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: TommyLeeJones »

Katić na ratunek xD! To żałosne, że Skra nie ma nikogo na poprawę przyjęcia, a w nim i ataku stoi jednym Ebadipourem, szkoda Persa, bo się zajedzie. Reska gra podobną degrengoladę jak z Będzinem, z tym, że Smith kopie serwisem.

Jakby chłopakom zamazać nazwiska, przyodziać w inne stroje... W nie każdym widziałbym plusligowca.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Milten »

Ten autorski skład Piazzy to jakaś wyższa forma budowania zespołu ktorej nie rozumiem.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: dyletant »

Dobry mecz, poziomem odstaje tylko Masłowski a to jak na Resovię już jest pozytyw. Chociaż prosiłoby się wpuszczać Perrego do II linii za Rossarda, bo ten dużo faluje
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: mmb »

Schulz 22%

Jarski gorzej nie zagra ;)
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: lipa210 »

Fajny mecz, i Resovii i Skra już lepiej grają. Największym problemem Resovii są rozgrywający, reszta składu jest dobra ale Redwitz już kilka lat temu grał w słabej Częstochowie a teraz trzy lata starszy prowadzi grę drużyny chcące grać o medale bo Amerykański rozgrywający jest jeszcze gorszy.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

Nadal krytykujemy Skrę? Ale za co? 60% w przyjęcia, 62% w ataku, lepsi w obronie, tylko Smith sprawia, że nie są lepsi i na zagrywce.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: weary_skier »

mmb pisze:Schulz 22%

Jarski gorzej nie zagra ;)
Ale wszystkie ataki skończone po dwudziestym punkcie ;). Schulz to akurat gość, który lubi słabo wejść w mecz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Milten »

WolskiPatriota pisze:Nadal krytykujemy Skrę? Ale za co? 60% w przyjęcia, 62% w ataku, lepsi w obronie, tylko Smith sprawia, że nie są lepsi i na zagrywce.
Ja szkaluje Piazze nie za ten mecz, ale za takie zbudowanie skladu, ze w przypadku gorszego przyjecia pierwszym ratujacym jest Milan Katic.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Lucarelli »

Skra to chyba pierwsza drużyna w tym sezonie, która nie potrafi złamać Miki na przyjęciu.
To niewątpliwie duży problem dla nich.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: jaet »

Ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe, że Ebadipour za swoje zachowanie tuż pod okiem sędziego nie zobaczył nawet żółtej kartki, choć powinien zobaczyć czerwoną?
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

jaet pisze:Ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe, że Ebadipour za swoje zachowanie tuż pod okiem sędziego nie zobaczył nawet żółtej kartki, choć powinien zobaczyć czerwoną?
Kartkę obejrzeć powinien, ale mi się nie podoba ta reguła. Czym więcej takich spięć pod siatką tym lepiej dla widowiska i dyscypliny.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: batmanowski »

jaet pisze:Ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe, że Ebadipour za swoje zachowanie tuż pod okiem sędziego nie zobaczył nawet żółtej kartki, choć powinien zobaczyć czerwoną?
Też mnie to zaskoczyło, że sędziowie nie zareagowali.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: weary_skier »

WolskiPatriota pisze:
jaet pisze:Ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe, że Ebadipour za swoje zachowanie tuż pod okiem sędziego nie zobaczył nawet żółtej kartki, choć powinien zobaczyć czerwoną?
Kartkę obejrzeć powinien, ale mi się nie podoba ta reguła. Czym więcej takich spięć pod siatką tym lepiej dla widowiska i dyscypliny.
Osobiście dałbym żółtą, ale zgadzam się, że ta reguła zabiera sporą część widowiska.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”