PlusLiga 2018/2019 - 14 kolejka

kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga 2018/2019 - 14 kolejka

Post autor: kamil1999 »

ursula127 pisze:https://siatka.org/pokaz/najlepsi-zawod ... -plusligi/

dla wszystkich bezkrytycznych fanów statystyk
I wszystko by się zgadzało tylko Masłowski został chyba pomylony z Perrym.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 14 kolejka

Post autor: dyletant »

Jak mogli dać Szymurę, skoro ilość jego przyjęć była znikoma w tym sezonie? Ten Masłowski to też niezły żart

Generalnie najlepsza 6 do tej pory: Toniutti, Kurek, Deroo, Lyneel, Bieniu, Vigrass a na libero na zachętę dam Gruszczyńskiego.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 14 kolejka

Post autor: grzegorzg »

kanimo pisze:Caly czas uwazam, ze ma potencjal na duze granie.
Pisałem o tym już kiedyś, ale ja się boję, ze Fornal ma jakis problem zdrowotny, tzn moze nie tyle w rozumieniu wady, co predyspozycji. Siatkówka to wredny sport, wiele akcji jest łaczonych i zawodnik funkcjonuje w długu tlenowym. Może ma z tym problem, lub z regeneracją po takich stanach? Nie wiem, jestem dyletantem w tej materii, ale bywa i tak, ze z dwóch zawodników, jeden przebiegnie 5 czy 10 km w słabym czasie, lub w ogóle bedzie miał trudnosci, ale za to po krótkotrwałym maksymalnym wysiłku i chwili przerwy na uspokojenie oddechu, znowu bedzie w stanie dac z reaktora 100%. A ten, który przebiegł w niezłym czasie, moze miec z tym problem.
Nie wiem, może to kwestia np poznania organizmu i indywidualnego doboru treningu fizycznego? Chocby na zasadzie Wlazłego, który zmienił trening na bardziej wytrzymałosciowy, skacze niżej, ale nie ma skurczy.
Fornal teoretycznie ma wszystko, technikę, naprawdę wystarczające zasięgi, głowę...
A problem w przyjęciu moze byc zwykła pochodną frustracji,
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”