PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

Wlazłego zapraszamy na emeryturkę, Łomacza do Wisłoka Strzyżów a Piazzę na śmieci we Włoszech.
Trzej winowajcy kompromitującej porażki. No i w sumie czwarty to Kondzio, który ich zatrudnił.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: batmanowski »

Najlepiej niech spadną za Resovie może ktoś przyjdzie po rozum do głowy. Trener to jakaś porażka. Zaczynając od tego, że wolał Katica od Penczeva. Ściągnął jakiegoś Tepana. Kończąc na tym, że nie wprowadza żadnych zmian bo nie ma na kogo. :D

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Verdungo »

batmanowski pisze:Najlepiej niech spadną za Resovie może ktoś przyjdzie po rozum do głowy. Trener to jakaś porażka. Zaczynając od tego, że wolał Katica od Penczeva. Ściągnął jakiegoś Tepana. Kończąc na tym, że nie wprowadza żadnych zmian bo nie ma na kogo. :D

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Zmiana była, bo wszedł Fiel za Kłosa, ale konserwa wróciła do bezproduktywnego dzisiaj Karola.

PS. Fiel dostał dwa ataki i skończył. Myślę, że jakby pograł trochę więcej to by się rozkręcił. Ławka rezerwowych w Skrze jest potrzebna tylko do treningów :D
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, o 17:15 przez Verdungo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: grzegorzg »

Nie wiem jak było w innych meczach tego sezonu, mało ogladałem, ale w tamtym sezonie Skra forsowała pierwsze temp i wychodziło to na dobre. W tym niestety tak nie jest. Byc moze nie słuzy to tez Łomaczowi.

Ja po prostu nie lubię jak sie kopie upadajacego. Np Taki Kadziewicz wychwalał Wisniewskiego przed meczem załujac, ze formy klubowej nigdy nie pokazał w reprze. No i dzisiaj zagrał Wisniewski w zasadzie fatalnie, ale skomentowac tego pan Kadzio nie raczył...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Noworoczny »

WolskiPatriota pisze:Wlazłego zapraszamy na emeryturkę, Łomacza do Wisłoka Strzyżów a Piazzę na śmieci we Włoszech.
Trzej winowajcy kompromitującej porażki. No i w sumie czwarty to Kondzio, który ich zatrudnił.
Nie byłbym tak surowy w ocenach. Skra pokazała cojones ze stali a Zaxa znowu zagrała miękko. Na całe szczęście Piazza wie, że nie można za dużo wygrywać. Pokazał, że wystarczy, że jeden zawodnik zagrywa a Zaxa miała pełno w portkach.
Śliwka jest daremny. Wszyscy o tym wiedzą i dali mu MVP na pocieszenie, jak puchar w Misiu dla wnuka ministra. Deroo znowu słabo. Wiśnia tragicznie, widać, że gość nigdy by nie grał w Pluslidze, jakby nie miał polskiego paszportu. Kaczmarek może się uczyć o Wlazłego, jak ładować się w pojedynczy blok niskiego rozgrywającego, żeby nie wygrać niepotrzebnie spotkania. Aaa, no i Bieniek. Może się uczyć od Kłosa, jak nie blokować. Zapomniałem o kimś (poza libero)? Wynik finału wydaje się przesądzony.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Hirako »

Wielka radość ze zwycięstwa, jeszcze większa z MVP dla Śliwki! Brawo chłopie bałem się że będzie problem w ataku ale pociągnął to. Kaczmarek słaby początek lecz potem wszedł na dobry poziom. No to miesiąc przerwy, niech wszyscy odpoczną porządnie przed drugą częścią sezonu ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: aezakmi »

Kaczmarek w ataku z 55% skutecznością, 45,1% efektywności. Łącznie zdobył 20 punktów w meczu.
Śliwka w ataku z 60% skutecznością, 43,3% efektywności. Łącznie zdobył 18 punktów w meczu.
Super! Tak trzymać! 8-)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Skrzypek »

grzegorzg pisze:Nie wiem jak było w innych meczach tego sezonu, mało ogladałem, ale w tamtym sezonie Skra forsowała pierwsze temp i wychodziło to na dobre. W tym niestety tak nie jest. Byc moze nie słuzy to tez Łomaczowi.
Ale to Łomacz kreuje grę, więc skąd stwierdzenie, że brak krótkiej, skoro to on powinien ją rozegrać? Problem jest taki, że jak Łomacz wystawia krótką to na podwójny blok. Łomacz nie służy Kochanowskiemu. Rozegrania Woickiego do Kochana to zypełnie inne tempo, zupełnie inny poziom.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

Czekam niecierpliwie na informację o zwolnieniu Piazzy. To jedyne co może uratować Skrze sezon. Od kilku lat nie było tak źle. A jak ktoś pamięta, kiedy po raz ostatni było tak źle to wie na którym miejscu Skra skończyła.

A sytuacja jest o tyle kuriozalna, że Skra przed sezonem dokonała jednych z najlepszych transferów w lidze które tylko Kurek przebija. Niestety zapomniano o rezerwie i przekątnej. Jak widać wielka trójca Wlazły - Łomacz - Piazza wszystko może zepsuć.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Noworoczny »

WolskiPatriota pisze:Czekam niecierpliwie na informację o zwolnieniu Piazzy.
No co ty? Gardiniego powinni zwolnić, bo znowu za dużo wygrywa, jak w poprzednim sezonie. Piazza wie, co robi.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Elgarten »

Warto podkreślić bardzo dobrą końcówkę w wykonaniu Śliwki i Kaczmarka.
WolskiPatriota pisze:Tak tak, powtarzajcie dalej, że Skra przegrywa przez Wlazłego.
Może nie tylko przez niego, ale ta nieskończona piłka na pojedynczym bloku Toniuttiego mocno się do tego przyczyniła.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, o 19:15 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie życzymy sobie tutaj takich bezsensownych napinek. Punkt 23. regulaminu
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Noworoczny »

Ze złością. Bo jak pisze wielu na forum, nie jest dobrze wygrywać.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
bono
Posty: 3491
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: bono »

Deroo dziś potwór 74% w ataku 4 bloki 1 As i 9 BP ale faktycznie Śliwka zagrał w końcu tak jak powinien(czy u niego też mental słaby? - że często dużo klepie i dziwnie kiwa?)
Szkoda że obaj tak nie zagrali we Włoszech - w końcu Modena to taka Polska Skra ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: grzegorzg »

Skrzypek pisze:
grzegorzg pisze:Nie wiem jak było w innych meczach tego sezonu, mało ogladałem, ale w tamtym sezonie Skra forsowała pierwsze temp i wychodziło to na dobre. W tym niestety tak nie jest. Byc moze nie słuzy to tez Łomaczowi.
Ale to Łomacz kreuje grę, więc skąd stwierdzenie, że brak krótkiej, skoro to on powinien ją rozegrać? Problem jest taki, że jak Łomacz wystawia krótką to na podwójny blok. Łomacz nie służy Kochanowskiemu. Rozegrania Woickiego do Kochana to zypełnie inne tempo, zupełnie inny poziom.
Nie jestem w tym sezomie pilnym obserwatorem ligi, zatem by może. Prwda jednak pierwsz jest taka, że Kłos w zeszłym sezonie grał, a prawda druga z kolei mówi, ze -statystycznie przynajmniej - Skra zadołowała przyjeciem. Tak patrzę na ranking przyjecia i pierwszy jest Piechocki na pozycji... 21. Za to aż roi sie w czołówce od zawodników Zaksy. Moze Łomacz zmeczył sie bieganiem? :] :]
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Hirako »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, o 19:17 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8 i 13 regulaminu
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, o 19:17 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. regulaminu forum.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Bartek O »

krzychszp pisze:Deroo jest kapitalny. Po sezonie pójdzie pewnie do Włoch albo Rosji, bo nie wierze że Zaksa zdoła go zatrzymać.
Łudzę się, że jednak nie będziesz miał racji i Belga uda się zatrzymać w Kędzierzynie. Kolejny już sezon jest najlepszym przyjmującym PlusLigi. Ostatnio rzucił mi się w oczy wpis o dziesiątce najlepszych obecnie przyjmujących na świecie. Jeśli nawet Sama w niej w nie ma, to jest jej bardzo blisko. Może kibice ZAKSY w tym roku również otrzymają fajny prezent pod choinkę, w postaci informacji o prolongacie umów Deroo i Toniuttiego. Najlepiej na dwa lata ;-). Ku rozpaczy kibiców drużyn rywalizujących z ZAKSĄ (zatem i mojej), ale dla dobra PlusLigi.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Skrzypek »

grzegorzg pisze: Nie jestem w tym sezomie pilnym obserwatorem ligi, zatem by może. Prwda jednak pierwsz jest taka, że Kłos w zeszłym sezonie grał, a prawda druga z kolei mówi, ze -statystycznie przynajmniej - Skra zadołowała przyjeciem. Tak patrzę na ranking przyjecia i pierwszy jest Piechocki na pozycji... 21. Za to aż roi sie w czołówce od zawodników Zaksy. Moze Łomacz zmeczył sie bieganiem? :] :]
Dziś skra przyjmowała na 55% pozytywnego i 26% perfekcyjnego. Znacznie lepiej od Zaksy. W 3 secie Skra miała 70% przyjęcia pozytywnego i 25% perfekcyjnego. Krótka zagrała 5 razy, dwa skutecznie.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

Nie przypominam sobie drużyny z tej ligi, w której dwóch zawodników tak kpiłoby z reszty ligi i samemu wygrywałoby kolejne mecze swojej ekipie.

Nawet jakby wziąć Wlazłego w najlepszej formie do pary z Kurkiem na przyjęciu to by nie było takiego efektu.

[ingerencja moderatora]

gdyby reszta drużyn zagrywała jak Skra z poprzedniego sezonu.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, o 19:19 przez weary_skier, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Punkt 8. regulaminu forum
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: pewniak »

Noworoczny pisze:
WolskiPatriota pisze:Wlazłego zapraszamy na emeryturkę, Łomacza do Wisłoka Strzyżów a Piazzę na śmieci we Włoszech.
Trzej winowajcy kompromitującej porażki. No i w sumie czwarty to Kondzio, który ich zatrudnił.
Nie byłbym tak surowy w ocenach. Skra pokazała cojones ze stali a Zaxa znowu zagrała miękko. Na całe szczęście Piazza wie, że nie można za dużo wygrywać. Pokazał, że wystarczy, że jeden zawodnik zagrywa a Zaxa miała pełno w portkach.
Śliwka jest daremny. Wszyscy o tym wiedzą i dali mu MVP na pocieszenie, jak puchar w Misiu dla wnuka ministra. Deroo znowu słabo. Wiśnia tragicznie, widać, że gość nigdy by nie grał w Pluslidze, jakby nie miał polskiego paszportu. Kaczmarek może się uczyć o Wlazłego, jak ładować się w pojedynczy blok niskiego rozgrywającego, żeby nie wygrać niepotrzebnie spotkania. Aaa, no i Bieniek. Może się uczyć od Kłosa, jak nie blokować. Zapomniałem o kimś (poza libero)? Wynik finału wydaje się przesądzony.
Hahaha :] :] :] "Lubię to!" ;)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: TommyLeeJones »

Mecz Skry z Kędzierzynem tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że dobrze przygotowana Skra powinna spokojnie pokonać ZAKSĘ... Ale przyjmuję już do wiadomości, że Skra takiej formy raczej nie osiągnie (uważałem, że pod koniec tej rundy wygrzebią się z błota). Kłos bezjajeczny i przede wszystkim Grzesiu Łomacz... Wręcz groteskowo tragikomiczny, dramatyczny i skandaliczny. Tyle dobrego, że ZAKSA musiała pokazać pełnię swoich możliwości i całą charakterystykę gry. Masa obron, cierpliwość, antycypowanie w grze każdego z osobna w grze, nie da się tego nie docenić.

Ktoś coś wie jak z Hidalgo w Jastrzębskim? Mówili o nim ale się nie skupiłem, za to widzę, że Fromm jawnie sabotuje grę i nie dostaje zmiany.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Noworoczny »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, o 19:19 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. regulaminu forum.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: grzegorzg »

Skrzypek pisze:
grzegorzg pisze: Nie jestem w tym sezomie pilnym obserwatorem ligi, zatem by może. Prwda jednak pierwsz jest taka, że Kłos w zeszłym sezonie grał, a prawda druga z kolei mówi, ze -statystycznie przynajmniej - Skra zadołowała przyjeciem. Tak patrzę na ranking przyjecia i pierwszy jest Piechocki na pozycji... 21. Za to aż roi sie w czołówce od zawodników Zaksy. Moze Łomacz zmeczył sie bieganiem? :] :]
Dziś skra przyjmowała na 55% pozytywnego i 26% perfekcyjnego. Znacznie lepiej od Zaksy. W 3 secie Skra miała 70% przyjęcia pozytywnego i 25% perfekcyjnego. Krótka zagrała 5 razy, dwa skutecznie.
Znacznie lepiej w pozytywnym, w perfekcyjnym w zasadzie tak samo. Ilosc ataków z krótkiej taka sama. Oba zespoły miały po jedenj "dziurze" na srodku w ataku. Siła rzeczy moglibysmy przeciez powiedziec o Toniuttim to samo. Chyba, ze słabosc Wisniewskiego to jego wina, a Kłosa to wina Łomacza...

Znowu podkresle, ja zadnej teorii o dobrej grze Łomacza nie zamierzam budowac, ale do wszystkiego nalezy przyjąc jednakowa miarę chyba...
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, o 18:01 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil1999
Posty: 5519
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: kamil1999 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, o 19:20 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Musiałem skasować post, gdyż cytował post sprzeczny z regulaminem.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Noworoczny »

Wg mnie nie wejdzie. Zaktualizowałem stopkę i widać, że Resovia jest już bardzo blisko.
Skra na wyjeździe jest przedostatnia w lidze.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, o 18:01 przez Noworoczny, łącznie zmieniany 1 raz.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, o 19:21 przez weary_skier, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: punkt 23 regulaminu forum
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Noworoczny »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, o 19:21 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. regulaminu forum.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: grzegorzg »

Noworoczny pisze:Skra na wyjeździe jest przedostatnia w lidze.
To się dobrze komponuje i z poziomem/rankingami przyjęcia, i z dzisiejszym meczem.

[ingerencja moderatora]
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, o 19:22 przez weary_skier, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Wyedytowałem Twojego posta, gdyż odnosił się do postu sprzecznego z regulaminem
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Verdungo »

A ja się nie zdziwię, jeśli majstra zdobędzie ktoś inny niż Zaksa, albo Skra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”