PlusLiga 2018/2019 - 17 kolejka

Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 17 kolejka

Post autor: Aershis »

grzegorzg pisze:Wcale nie jestem przekonany, kto zasiadzie na ławie w Zaksie po powrocie Deroo.
Serio? Nie wierzę, że w Gardini posadzi Olka.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 17 kolejka

Post autor: Ejpok »

Witam,
Aershis pisze:
grzegorzg pisze:Wcale nie jestem przekonany, kto zasiadzie na ławie w Zaksie po powrocie Deroo.
Serio? Nie wierzę, że w Gardini posadzi Olka.

Niestety, ja też...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 17 kolejka

Post autor: grzegorzg »

Nie jest wykluczone, ze kwestia wiary jest tu decydująca, Gardiniego oczywiście. :D ;) Ale Szymura ma (chyba) lepsza efektywnośc gry. Naprawdę poprawił blok (vide nasza dyskusja - juz nie ma dramatu), a w przyjęciu imho potencjał wcale Śwlice nie ustepujacy. Sam jestem ciekawy...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga 2018/2019 - 17 kolejka

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Gardini nie posadzi pewnie Śliwki, ale zupełnie inną dyskusją jest czy Śliwka w ogóle jest lepszym od Szymury graczem... A jak weźmiemy pod uwagę, w jakich klubach i w jakiej roli grali obaj od momentu wejścia w seniorską siatkówkę, na kogo piąty sezon się chucha i dmucha, i że wciąż o jednym mówi się jako nadziei naszej reprezentacji, co pewnie wpływa na to, jaką percepcję ma i Gardini... Co nie znaczy, że Śliwka nie jest dobrym graczem, ale piąty sezon w lidze i 24 lata... Każdy może sobie dopowiedzieć. Z podsumowaniami trzeba poczekać na koniec sezonu, osobiście liczyłem, że Śliwka zyska w Zaksie podobnie jak Konarski - na ten moment, nic z tych rzeczy. A to idealnie skrojona dla Aleksandra drużyna. Trochę oglądam tą Zaksę i pod względem samej wydajności gry oni są tak podobni praktycznie w każdym elemencie... A, patrz wyżej, to Śliwka (obiektywnie) powinien być po prostu lepszy. Ba, to Szymura miał raczej w ataku występy naprzeciw Włochom, o jakie Śliwce bardzo ciężko.
huta9912
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 21:35
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 17 kolejka

Post autor: huta9912 »

Czemu wszyscy sie ożywają jak Zaksa przegra? Jaki to Śliwka jest słaby, Szymura itp a tak to cisza bo żal sciska kibiców skry i Resovii etc.. ze ich klub tak nie gra i ma problem z głupim wejściem do Playoff
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”