PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: rzr »

grzegorzg pisze:Moze ja znam inna siatkówkę. :D Dla mnie (i nie tylko) zawsze liczyło sie połozenie piłki w momencie rozpoczecia kontsaktu z nią. Reszta jest rzecza wtórna. Podbnie jak w ataku, bloku etc.
https://twitter.com/MaroszekW/status/10 ... 4887269376
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: aezakmi »

Rozkręcili się, panowie :)
batmanowski pisze:W sumie to i tak dziwię się, że Teppan, Orczyk, Milczarek i Katic coś się postawili Resovii. Wszyscy się podniecaja a tak na prawdę Resovia wymeczyla zwycięstwo z ławka przeciętniaków. Mało brakowało byłby 5 set. :)
Dużo gorzej grali w Będzinie, a też wywieźli komplet 3 punktów. W końcowym rozrachunku tylko to się liczy.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: pawcio006 »

No to czekamy na apogeum formy Resovii w następnej kolejce w Kędzierzynie. Ten mecz może odwrócić losy tego sezonu.
Ale by było, gdyby Resovia, okupująca przez pół sezonu przedostatnie miejsce nagle awansowała do TOP6 :]
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Przeraża mnie to,jak mało macie szacunku dla zawodników. Psy wieszane na Wlazłym,który nie gra (?!), za to że nie gra. Tak naprawdę co roku słychać ten sam skowyt i lawinę hejtu. Kłos, który w Waszych oczach jest przeciętnym środkowym, a gra nieźle, szczególnie, że w poprzednim i obecnym sezonie, nijako z konieczności Skra dużo akcji przeprowadza przez środek. Kłos ma jeden blok mniej od Kochanowskiego, a był kontuzjowany ;) Do tego jakieś dziwne zwrotu w kierunku zawodników (per Mariuszek, Karolek- to już jestdla mnie kompletnie niezrozumiałe i nieco creepy). Skra ma problem z przygotowaniem do sezonu, praktycznie wszyscy kluczowi zawodnicy są lub byli kontuzjowani. ponadto faktycznie zawodnicy nie są najwyższej jakości. Jednak ta jazda, która odbywa się tutaj w ostatnim czasie to wstyd. Szczególnie, że dzis gracze serio walczyli i gryźli parkiet.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: Milten »

Ja tam Wlazłego lubiłem do momentu kiedy odwalił cyrk z Piechockim i wypieprzyli we dwójke Falasce i Conte. Od tamtego momentu jest dla mnie zwykłym graczem, na dodatek coraz starszym, o coraz niższym poziomie i podatnym na kontuzje. A że ten skład to jest parodia, a Teppan i ORczyk to sie nadają do Stali Nysa (z całym szacunkiem do tego bardzo zacnego klubu) to co innego.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
kanimo

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: kanimo »

Verdungo pisze:Moja przepowiednia się sprawdziła. W kolejnym meczu zanosi się na lanie od Lubina. Gra Skry to jest obraz nędzy i rozpaczy, zero ładu i składu. Piazza to powinien sam odejść. Winiar też może dokończyć ten sezon za niego. Gorzej już grać się nie da.
Przesadzasz. Reska w 2 i 3 secie strasznie kopala zagrywka. W 4tym Skra byla blisko.
Teppan jak na niego bardzo pewnie. Orczyk niezle w ataku. Tylko Katic jest dosyc nijaki we wszystkich elementach.

Edit-widze, ze pare osob ocenilo to wczesniej podobnie jak ja. Sorrki za powtorke, ale jechanie po zawodnikach jakby to byli wasi nielubiani koledzy z klasy (by nie napisac kumple od piwa) jest wkurzajace.
Orczyk nie jest taki slaby, choc moze jak na ambicje Skry i pozycje pierwszego wchodzacego za slaby. Warto miec 3ciego typu Penczew, minimum Szymura (jak sie gra w czubie tabeli). Od Szymurki Orczyk odstaje w przyjeciu.
Warta tez znalazla kolejnego przyjmujacego w ostatniej chwili, ale znalazla, dobrego. Nie wiem czy Orczyk od takiego Kwasowskiego czy Ferensa jest slabszy. Brak mu ogrania w PL i ma z nich najslabsze przyjecie. Nawet Cuprum wynalazlo tego goscia z kapelusza.

Pare zespolow jednak sie troche odbudowalo zawodnikami po upadku Stoczni. Dziwie sie, ze Skra nie skorzystala. Juz bylo widac, ze przyjecie tam lezy i kwiczy a serwisu tez brakuje. Penczew ma oba elementy.

W ogole po co jechac po zawodnikach. Oni sie do zespolu na sile nie wepchneli.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2019, o 17:31 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: grzegorzg »

Skrzypku - ja nie znam tych "wypowiedzi, nie slędzę, ale wielokrotnie widziałem chocby w spotkaniach miedzypaństwowych, rozgrywających o warunkach np Gianellego, którzy grali piłke ze strefy "buforowej" oburącz, i siła rzeczy łokiec musiał byc za piłka i nikt tego nie gwizdał. Zresztą, taka była wykładnia kiedyś, ze w tej strefier bezpośrednio nad siatką rozgrywający będące w dowolnej linii jest chroniony. Może sie cos zmieniło, ale watpie, nawet komentatorzy byli zdziwieni.
Wyjdę na upierdliwca, pewnie jakis złoslwieic napisze, ze nie pierwszy raz :D , ale ja nie rozumiem tego wyjasnienia. Rzecz nie była o tym, kto pierwszy dotyka piłke, tylko chyba powinna by o tym gdzie ja dotyka. Jesli sedzia Maroszek ocenił, ze piłka była juz po stronie bełchatowian, to ok. Ale ja tak nie oceniłem. Pytanie gdzie jest błąd ? Mój oceny połózenia piłki?
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: Skrzypek »

grzegorzg pisze: Wyjdę na upierdliwca, pewnie jakis złoslwieic napisze, ze nie pierwszy raz :D , ale ja nie rozumiem tego wyjasnienia. Rzecz nie była o tym, kto pierwszy dotyka piłke, tylko chyba powinna by o tym gdzie ja dotyka. Jesli sedzia Maroszek ocenił, ze piłka była juz po stronie bełchatowian, to ok. Ale ja tak nie oceniłem. Pytanie gdzie jest błąd ? oceny połózenia piłki?
W ocenie takich sytuacji nie patrz, gdzie jest piłka, patrz grze jest ręka rozgrywającego lub atakującego. :)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: grzegorzg »

To co, jak mam piłke, która ledwie przeszła na moja strone, a ja atakujac pociagnałem nadgarstiem na strone przecwinika, to zrobiłem bład? Przeciez to bzdura.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: batmanowski »

pawcio006 pisze:No to czekamy na apogeum formy Resovii w następnej kolejce w Kędzierzynie. Ten mecz może odwrócić losy tego sezonu.
Ale by było, gdyby Resovia, okupująca przez pół sezonu przedostatnie miejsce nagle awansowała do TOP6 :]
Nie awansują. :)

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: Skrzypek »

grzegorzg pisze:To co, jak mam piłke, która ledwie przeszła na moja strone, a ja atakujac pociagnałem nadgarstiem na strone przecwinika, to zrobiłem bład? Przeciez to bzdura.
Dokładnie tak, w tym sezonie dokładnie takie akcje były odgwizdywane. Chodziło właśnie o ataki z piłek przechodzących. Piłka przechodząca, czysta siatka, środkowy wykonuje atak, kończy, ale po challengu sędzia odgwizduje przełożoną rękę, bo środkowy miał pół palca na 2 stronie.
Mnie też to się nie podoba, ale takie są niestety przepisy. Martwe przepisy, bo takie błędy są w stanie wychwycić tylko sędziwe w Polsce.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: grzegorzg »

Jesli taka jest w istocie wykładnia przepisów w Polsce, to zwracam honor i przepraszam, chociaz jest to nie tylko głupie, ale i kompletnie niespójne wzgledem np bloku.

PS Podobna systuacja w aktualnym meczu, ale piłka wyraznie przeszła na stronę przeciwnika. :D
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: weary_skier »

grzegorzg pisze:To co, jak mam piłke, która ledwie przeszła na moja strone, a ja atakujac pociagnałem nadgarstiem na strone przecwinika, to zrobiłem bład? Przeciez to bzdura.
Niejednoznaczny opis. Wszystko zależy, gdzie skończyłeś kontakt z piłką. Czy nad swoją przestrzenią czy nad przeciwnika.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: grzegorzg »

Dobrze, ze jesteś.
Oczywiscie zaczynam po jednaj stronie siatki, konczę po drugiej.

PS A przy okazji:
- taka sama sytuacja, ale blokujemy
- taka sama sytuacja tzn atak zaczynajacy się po stronie własnej lub nad siatka i konczący po stronie przeciwnika, ale z własnej wystawy
- a co z blokiem ataku przeciwnika po jego stronie (oczywiscie po trzecim odbiciu)
Ostatnio zmieniony 10 lut 2019, o 19:37 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 526
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: pietrus72 »

ktoś tutaj napisal że Reska awansuje do TOP 6 :] ,obserwuję jak toczy się gra o walkę do szóstki,nie oglądam wszystkich spotkań ale najważniejsze jak najbardziej,więc teraz przypomnę z kim zagra Reska do końca: ZAKSA -WYJAZD, TREFL - DOM, OLSZTYN -WYJAZD,JSW- DOM,BYDGOSZCZ -WYJAZD,CUPRUM -WYJAZD,RADOM -DOM... teraz przypiszę Skierkę CUPRUM-DOM, ONICO -WYJAZD, ZAWIERCIE- DOM,RADOM -WYJAZD,GKS -DOM,TREFL -WYJAZD, ZAKSA -WYJAZD...Trefl ma po za dzisiejszym spotkaniem 5 meczy domowych -ZAKSA<JSW< SKRA<ZAWIERCIE<CUPRUM, Katowice takze pięć spotkań ale z ZAKSA<JSW<RADOM<BEDZIN<BYDGOSZCZ...A Olsztyn też trochę ma pod górkę ,więc mozna wywnioskować co komu lepiej wyjdzie mordercze tempo ...ja myślę że Reska poza tymi dwoma spotkaniami /Będzin 3-1,Skra 3-1/w następnych 4 meczach moze zdobyć góra 2-3 pkt ,na więcej nie liczę z taką formą...Skierka w 4 meczach pokazując to co widziałem dzisiaj w Rzeszowie grając już praktycznie bez rezerwy,śmiem twierdzić jeśli nie wygrają z Cuprum u siebie to mozemy snuć że wypadną z TOP6 ...nie ta liga nie ten poziom.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: bono »

Patrząc na statystyki z meczu Assecco - PGE - mecz wygrał Tibo 29pkt 77% w ataku :o , 17 BP połowę co całego zespołu, 4 asy i 43% w przyjęciu i tylko 14 razy przyjmował - Masłowski i Buszek po 30.Czy Skra ma w ogóle statystów???
Druga przyczyna to linia przyjmujących Katić,Orczyk i Pichocki popełnili 14 błędów w przyjęciu, tak się nie da grać.

Myślę że Zaksa i jej statystycy nie pozwolą na taką hulankę Francuzowi ale jeżeli reszta drużyny dobrze zagra i wspomoże Francuza może być ciekawy mecz.
nie ma już nic... :<
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: Ejpok »

Witam.
bono pisze:Patrząc na statystyki z meczu Assecco - PGE - mecz wygrał Tibo 29pkt 77% w ataku :o , 17 BP połowę co całego zespołu, 4 asy i 43% w przyjęciu i tylko 14 razy przyjmował - Masłowski i Buszek po 30.Czy Skra ma w ogóle statystów???
...
Myślę że Zaksa i jej statystycy nie pozwolą na taką hulankę Francuzowi ale jeżeli reszta drużyny dobrze zagra i wspomoże Francuza może być ciekawy mecz.
Statystów ma, cały obecny pierwszy skład to statyści:)
Rzeszów wyglądał dzisiaj jakby zagrali na totalnym luzie, gdzie nikt od nich niczego nie wymagał, i zatrybiło. Ciekawe czy faktycznie uda im się doczłapać do Top 6, były to nieźle jaja:) Trefl i Olsztyn też mają szansę więc mogą się nie poddać łatwo.
Mecz w przyszłym tygodniu zapowiada się bardzo ciekawie.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: pawcio006 »

Jeśli Resovia wejdzie z taką zagrywką jak w 2 i 3 secie dzisiejszego meczu to zwycięstwo Zaksy będzie bardzo poważnie zagrożone. Zresztą pokazał to pierwszy mecz między tymi drużynami w tym sezonie.

Wygrana z Zaksą to żadna wielka filozofia, wystarczy ich stłamsić zagrywką. Żaden z ich skrzydłowych nie ma potencjału na seryjne ogrywanie bloku na sytuacyjnych piłkach. Z kolei wdawanie się z nimi w walkę na powtarzanie akcji i kontry to samobójstwo. A Resowia jako jedna z nielicznych drużyn w lidze kiwek i baloniarzy umie uderzyć mocno z serwisu.

Jeśli Resovia wejdzie na dobry i stabilny poziom (przy czym wygra z Zaksą) to na spokojnie awansuje do szóstki. Ani Jastrzębie, ani Olsztyn, ani Radom to nie są nadzwyczaj mocni przeciwnicy.
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: Ked »

Przecież to co piszesz jest śmieszne :D
Wszystkie Twoje argumenty można obalić pisząc "17-0".
Jeżeli ogranie Zaksy jest takie proste to te liczby powinny być inne.
Kolejna sprawa:
Ani Jastrzębie, ani Olsztyn, ani Radom to nie są nadzwyczaj mocni przeciwnicy.
pisząc to z poziomu Resovii która dostała od Będzina narażasz się na pośmiewisko i, przynajmniej moim zdaniem, brak Ci kultury i obrażasz kluby które wymieniłeś.

Póki co Resovia wygrała z Katićem, Teppanem i Orczykiem, czy nie za wcześnie wyciągasz wnioski?
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 526
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: pietrus72 »

tylko jedno ale...Reska grała z zespołami ktore nie mają formy,Będzin mógł urwać pkt bo poziom gry praktycznie 1 liga,,,,z Skrą grali na tyle co przeciwnik pokaże a wiadomo pszczółki mają tyle problemów na głowie ,że nawet nie mają pokryć rezerwy, z Zaksą Resovia musialaby wskoczyć na poziom 90 % swoich możliwości, Skra gra z Lubinem ,Gks z Radomiem ,Olsztyn z Bydgoszczą ,a Trefl z JSW tym bardziej w polowie tygodnia mecz ze Skierką o awans w grupie LM. Ciekawe zagrywki bo walka o jedno miejsce na sześć ekip :]
Anula
Posty: 45
Rejestracja: 23 sty 2019, o 19:58
Płeć: K

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: Anula »

bono pisze:Patrząc na statystyki z meczu Assecco - PGE - mecz wygrał Tibo 29pkt 77% w ataku :o , 17 BP połowę co całego zespołu, 4 asy i 43% w przyjęciu i tylko 14 razy przyjmował - Masłowski i Buszek po 30.Czy Skra ma w ogóle statystów???
Druga przyczyna to linia przyjmujących Katić,Orczyk i Pichocki popełnili 14 błędów w przyjęciu, tak się nie da grać.

Myślę że Zaksa i jej statystycy nie pozwolą na taką hulankę Francuzowi ale jeżeli reszta drużyny dobrze zagra i wspomoże Francuza może być ciekawy mecz.
W pierwszym meczu u siebie z ZAKSA - Tibo zdobył 33 punkty ( 44% skuteczność) a jednak Reska przegrała. Może się mylę ale nie wierzę, że Tibo dwa mecze z rzędu zagra na takich statystykach.
Jeszcze jedna rzecz - Schulz miał jeden dobry sezon w Treflu i został okrzykniety gwiazdą, a to po prostu gwiazdka jednego sezonu jak narazie. Mam nadzieję ze statystycy dokładnie obejrzeli dzisiejszy mecz Reski z Bełchatowem i wyciągną wnioski aby wygrać mecz za tydzień, z drugiej strony mogą grać na luzie gdyż nawet przegrana nic złego ZAKSIE nie zrobi, więc faktycznie może byc ciekawy mecz.
kanimo

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: kanimo »

Patrz, a ja myslalam, ze Schulz gra solidnie i coraz lepiej od odejscia Amerykanina z Trefla.
Dodatkow duzo wejsc i to dobrych w ostatnim, slabszym sezonie amerykanskiego atakujacego.

Nie jest tajemnica, ze Damian ledwo skonczyl poprzedni sezon klubowy z powodu bolu kolan. A wiekszosc wakacji spedzil na treningach i meczach repry.
Choc sporo tu ludzikow, latwo obrazajacych zawodnikow.

2 posty na forum i od poczatku pogratulowac pewnosci siebie.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: pawcio006 »

Ked pisze:Póki co Resovia wygrała z Katićem, Teppanem i Orczykiem, czy nie za wcześnie wyciągasz wnioski?
Jastrzębie po szczęśliwym zwycięstwie z tymi samymi panami jest określane jako pewniak do medali.
A w rzeczywistości zagrali w tym sezonie zaledwie jeden dobry mecz, z Warszawą w PP. Z nikim poważnym poza tym spotkaniem nie wygrali.

Jeśli miałbym oceniać postawę Jastrzębia i Resovii w starciu z tym samym rywalem to Resovia wypadła o klasę lepiej.


Co do Zaksy, przecież napisałem, że to liga baloniarzy i kiwek, stąd taka seria zwycięstw. Aktualnie jedynie Onico i Resovia prezentują przyzwoity poziom na zagrywce. I to jest znamienne, że to właśnie tak krytykowana i wyśmiewana Resovia miała na tacy wygranie z Zaksą.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: bono »

Anula pisze:
bono pisze:Patrząc na statystyki z meczu Assecco - PGE - mecz wygrał Tibo 29pkt 77% w ataku :o , 17 BP połowę co całego zespołu, 4 asy i 43% w przyjęciu i tylko 14 razy przyjmował - Masłowski i Buszek po 30.Czy Skra ma w ogóle statystów???
Druga przyczyna to linia przyjmujących Katić,Orczyk i Pichocki popełnili 14 błędów w przyjęciu, tak się nie da grać.

Myślę że Zaksa i jej statystycy nie pozwolą na taką hulankę Francuzowi ale jeżeli reszta drużyny dobrze zagra i wspomoże Francuza może być ciekawy mecz.
W pierwszym meczu u siebie z ZAKSA - Tibo zdobył 33 punkty ( 44% skuteczność) a jednak Reska przegrała. Może się mylę ale nie wierzę, że Tibo dwa mecze z rzędu zagra na takich statystykach.
Jeszcze jedna rzecz - Schulz miał jeden dobry sezon w Treflu i został okrzykniety gwiazdą, a to po prostu gwiazdka jednego sezonu jak narazie. Mam nadzieję ze statystycy dokładnie obejrzeli dzisiejszy mecz Reski z Bełchatowem i wyciągną wnioski aby wygrać mecz za tydzień, z drugiej strony mogą grać na luzie gdyż nawet przegrana nic złego ZAKSIE nie zrobi, więc faktycznie może byc ciekawy mecz.
Jednak 44 a 77% to trochę róznica gdyby wtedy zagrał na 10% więcej byłoby dla Resovii.Zeby tak Rossard miał psychikę np. Kubiaka byłby top 10 na świecie jeżeli chodzi o skrzydłowych.
Zaryzykuje stwierdznie że jednak himeryczna Sovia w ewentualnym półfinale będzie łatwiejsza od grającej w pełnym składzie Skry.Więc może w sobotę pierwsza... :]
nie ma już nic... :<
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: kuki91 »

pawcio006 pisze:Jeśli miałbym oceniać postawę Jastrzębia i Resovii w starciu z tym samym rywalem to Resovia wypadła o klasę lepiej.
A żeby było łatwiej, to może porówna JW i Resovie w bezpośrednim starciu? I po miejscu w tabeli np na koniec pierwszej rundy?

pawcio006 pisze:Co do Zaksy, przecież napisałem, że to liga baloniarzy i kiwek, stąd taka seria zwycięstw. Aktualnie jedynie Onico i Resovia prezentują przyzwoity poziom na zagrywce. I to jest znamienne, że to właśnie tak krytykowana i wyśmiewana Resovia miała na tacy wygranie z Zaksą.
I przypomnij jakie wyniki miała Zaksa z tymi drużynami z przyzwoitym poziomem na zagrywce? Dodatkowo, Stocznie Szczecin jeszcze za czasów "gry" też można dorzucic i też jaki był wynik z Zaksa?
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: pawcio006 »

Ale Stocznia nie jest żadnym wyznacznikiem bo to był ich pierwszy mecz i zagrali tak tragicznie, że i Będzin by powalczył.

Jeśli już porównujemy wyniki z dwoma przytoczonymi przeze mnie zespołami, to z Resovią ledwo wygrali 3:2, gdzie Resovia miała nie mało okazji na wygranie poszczególnych setów, z kolei z Warszawą wygrali (3:1), ale była to Warszawa bez Kurka i Pencheva, którzy sporo wnoszą i w zagrywce i w pozostałych elementach.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: leeon »

Katic przy juniorze to zaczyna się profesor przyjęcia robić. Gratulacje za optymizm, dla wyciągających daleko idące wnioski po dzisiejszym meczu. Słaba Resovia ograła nędzną Skrę.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: Ejpok »

pawcio006 pisze:
Co do Zaksy, przecież napisałem, że to liga baloniarzy i kiwek, stąd taka seria zwycięstw. Aktualnie jedynie Onico i Resovia prezentują przyzwoity poziom na zagrywce. I to jest znamienne, że to właśnie tak krytykowana i wyśmiewana Resovia miała na tacy wygranie z Zaksą.
No tak, przegrywanie 0:2 w meczu to Zaksa na tacy :) Nie mówię że RR za tydzień nie wygra, jednak twoje komentarze są śmieszne, gloryfikujesz Zagrywkę Rzeszowa i Warszawy, a zapominasz o Zawierciu np. Które ma jeszcze lepszą Zagrywkę itp.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: pawcio006 »

Ejpok pisze:
pawcio006 pisze:
Co do Zaksy, przecież napisałem, że to liga baloniarzy i kiwek, stąd taka seria zwycięstw. Aktualnie jedynie Onico i Resovia prezentują przyzwoity poziom na zagrywce. I to jest znamienne, że to właśnie tak krytykowana i wyśmiewana Resovia miała na tacy wygranie z Zaksą.
No tak, przegrywanie 0:2 w meczu to Zaksa na tacy :) Nie mówię że RR za tydzień nie wygra, jednak twoje komentarze są śmieszne, gloryfikujesz Zagrywkę Rzeszowa i Warszawy, a zapominasz o Zawierciu np. Które ma jeszcze lepszą Zagrywkę itp.
Przypomnę, że w taju Resovia miała spore prowadzenie, bodajże nawet 12:8, nie pamiętam dokładnie. I powinna to na spokojnie wygrać.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: PlusLiga 2018/2019 - 19 kolejka

Post autor: Hirako »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 11 lut 2019, o 09:17 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Cytowanie oraz punkt 23 regulaminu forum
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”