Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: lipa210 »

Mam nadzieję, że Orczyk nie zostanie w Bełchatowie. Kilka lat młody Penchev na wypożyczeniach to mógłby jeden sezon być w kadrze zespołu, na pewno byłby lepszą opcją niż Orczyk. Nadal nie będzie chyba ciekawych transferów zagranicznych. Większość szuka wzmocnień wewnątrz ligi. Jedyna szansa na ciekawych zawodników to przebudowa Resovii, ktoś za Fromma w Jastrzębiu lub wymiana Teppana w Skrze.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: grzegorzg »

Jesli to prawda o Kowalu w Bydgoszczy, to będe mu szczerze kibicował. W koncu człowiek powinien na błedach sie uczyc. ;)
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Gandalf »

Dochodzą mnie słuchy jakoby Marcin Możdżonek nie chciał przedłużyć kontraktu z Resovią jako zawodnik ale już jako drugi trener jednak Resovia chce by jeszcze grał
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Kiko »

Gandalf pisze:Dochodzą mnie słuchy jakoby Marcin Możdżonek nie chciał przedłużyć kontraktu z Resovią jako zawodnik ale już jako drugi trener jednak Resovia chce by jeszcze grał
To Schulz byłby zachwycony
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: ollo0 »

Schulz to powinien siedziec cicho i ogarnac fochy bo jego gra nie powala przez cały sezon
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: pewniak »

ollo0 pisze:Schulz to powinien siedziec cicho i ogarnac fochy bo jego gra nie powala przez cały sezon
Czy prawdą jest, że Schulzowi nie po drodze z Gruszką i stąd taka chęć odejścia?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: ollo0 »

z tego co wiem to Damian zostaje wiec nie ma zadnego problemu z Piotrkiem a zreszta to sa sprawy druzynowe i szybko sobie to wyjasnią
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: pewniak »

ollo0 pisze:z tego co wiem to Damian zostaje wiec nie ma zadnego problemu z Piotrkiem a zreszta to sa sprawy druzynowe i szybko sobie to wyjasnią
To że zostaje, nie znaczy że nie ma problemu :) To znaczy tylko tyle, że kontrakt nie będzie rozwiązany :) Oby się dogadali, bo ja osobiście chciałbym żeby Damian został u nas na dłużej.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: grzegorzg »

W aktualnej formie?
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: ollo0 »

mial przyjsc Butryn ale jednak nie wiec Damian zostaje
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Kiko »

Mi się marzy Muzaj i Runem Schott. Nadal młodzi, ale już ograni i głodni gry oraz sukcesów. A tutaj Zibi co prawda walczak, ale już raczej u schyłku kariery i Penchev, który uciekał z Rzeszowa bo mu tak źle tu było.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Bartman u schyłku kariery? rocznik 87 Natomiast kibiców Skry niedługo obiegnie wiadomość o przedłużeniu kontraktu z 1 atakującym, rocznik 83 :D Więc może dajmy Zbyszkowi jeszcze pograć pare sezonów nie kończąc mu kariery w wieku 32 lat ;)
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: qtp »

pewniak pisze:Czy prawdą jest, że Schulzowi nie po drodze z Gruszką i stąd taka chęć odejścia?
Tak to prawda, mają kose od czasu gdy będący w podstawówce Damian wydał kieszonkowe na Bravo Sport w którym miał być plakat Giby a jak się okazało był plakat Gruszki. Damian nigdy mu tego nie wybaczył.

Dziwna ta zamiana Jarosza na ZB. Kuba jest idealnym rezerwowym, jak wchodzi to gra swoje, a na ławce nie obraża się tylko trenuje i czeka na szanse. Jak Bartman będzie siedział to coś mi się wydaje że tak miło nie będzie.
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: dyletant »

W Bravosport nie było plakatów siatkarzy :(
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

dyletant pisze:W Bravosport nie było plakatów siatkarzy :(
Były : )
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: grzegorzg »

qtp pisze:Dziwna ta zamiana Jarosza na ZB. Kuba jest idealnym rezerwowym, jak wchodzi to gra swoje, a na ławce nie obraża się tylko trenuje i czeka na szanse. Jak Bartman będzie siedział to coś mi się wydaje że tak miło nie będzie.
Może jednak Bartman na lewe ? - Linia przyjęcia z Penczewem i Perrym byłaby bardzo fajna. Belg jako zmiennik Bartmana a Buszek Penczewa, albo w skrajnych wypadkach za Zibiego z tyłu na poprawę przyjęcia, a pajpa Buszek cały czas miał i ma w porzadku.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: weary_skier »

Ja to już się pogubiłem, który Bartman istnieje, ale bardzo wątpię w powyższe rozwiązanie.

Poza tym wszystko co piszesz brzmi logicznie, ale niestety w Rzeszowie tak nie działają.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: grzegorzg »

Dlaczego?

:D
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: weary_skier »

Ano i nie wiem czy obecny Bartman przyjmujący to zawodnik lepszy od Rousseaux. Nie żebym Belga jakoś specjalnie cenił, ale wciąż...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: grzegorzg »

Ja widzę dwa powody, dla których nie jest to niemozliwe. Po pierwsze - sądzę, ze Bartman ciągle jest jednak wyraznie lepszy od Belga, moze nie potencjalnie, ale realnie. Zbyszek nie pęka jak Belg do tej pory, a i zagrywka potrafi kopnąc. Druga sprawą jest granica jakiegos sensownego grania na poziomie ( czytaj za konkretne pieniadze). Moim zdaniem, kazdy kto nie jest Kurkiem, czyli nie zarobił stosownej kasy, chciałby pograc jak najdłuzej. A przyjmujący nie sa jednak tak zalezni od fizyki. Oczywiscie, ci ofensywni na pewno w jakims stopniu bardziej, ale na ataku orze się więcej, więc najczęściej krócej.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

grzegorzg pisze:Ja widzę dwa powody, dla których nie jest to niemozliwe. Po pierwsze - sądzę, ze Bartman ciągle jest jednak wyraznie lepszy od Belga, moze nie potencjalnie, ale realnie. Zbyszek nie pęka jak Belg do tej pory, a i zagrywka potrafi kopnąc. Druga sprawą jest granica jakiegos sensownego grania na poziomie ( czytaj za konkretne pieniadze). Moim zdaniem, kazdy kto nie jest Kurkiem, czyli nie zarobił stosownej kasy, chciałby pograc jak najdłuzej. A przyjmujący nie sa jednak tak zalezni od fizyki. Oczywiscie, ci ofensywni na pewno w jakims stopniu bardziej, ale na ataku orze się więcej, więc najczęściej krócej.
Nie chce byc absolutnie uszczypliwym, ale kiedy ostatni raz ogladales Zbyszka? Ciężko bedzie cokolwiek powiedziec aktualnie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: grzegorzg »

Jesli ktos gra na ataku i radzi sobie jako tako, to na lewym jest jednak w zdecydowanie wiekszej ilości przypadków łatwiej w tym elemencie, oczywiście zakładając całkiem sprawnego atakujacego, czyli np Schulza na poziomie z okolic ub sezonu. Nie mówimy o zawodniku, który ma 22 lata i zmienia pozycję.
Na lewym masz często przeciwko sobie rozgrywajacego o bloku np Toniutti, Woicki, Łomacz. Naprawdę nie sadzę, zeby Bartman miał problemy w takich wypadkach. ;)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

Zostałem właśnie oświecony, że jest często jest rozgrywający.
Nie oceniajmy kogoś, kogo nie ogladamy od właściwie kilku lat. Pod kątem tego co było, oczywiście, że Bartman jest lepszym zawodnikiem w ataku dodatkowo bardziej nieprzewidywalnym, ale porownanie kiepskie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: grzegorzg »

Które porównanie kiepskie i dlaczego?
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: tosterpro »

Ciekawa ekipa w Olsztynie się szykuje. Mika, Żaliński, Vigras...Chyba coś więcej niż gra o utrzymanie.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: pewniak »

grzegorzg pisze:W aktualnej formie?
Wiadomo, że chodzi mi o jego najlepszą formę. Jestem zwolennikiem budowania. A polski, młody, bardzo dobry atakujący jest do tego świetnym fundamentem. Tylko temu fundamentowi trzeba powiedzieć że jest fundamentem, a nie tylko stawiać go pod ścianą :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: grzegorzg »

A ja myslałem, ze Resovia bierze dojrzałego zawodnika. Coś takiego... :D ;)
Zresztą, raczej dalej pozostajemy w sferze domysłów czy Schulz się obraził, czy zdrówko się na niego obraziło. Jesli jednak zostaje i nie ma wielkiej konkurencji, to raczej jest nadzieja na odnowę... wolicjonalną ;)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: pewniak »

grzegorzg pisze:A ja myslałem, ze Resovia bierze dojrzałego zawodnika. Coś takiego... :D ;)
Mogłeś się domyślić o co mi chodzi :) W kontekście pojawiających się wyżej Wlazłego i Bartmana, to jest on jednak młodym graczem. Młodym = może być atakującym na bardzo wysokim poziomie przez min. 4 lata.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: grzegorzg »

Ale wiesz, że ja w swoim poscie w sumie najmniejszym stopniu miałem na mysli wiek? ;)
Bardziej chodziło mi o to, że informowanie zawodnika pokroju Schulza o celach zatrudnienia w Rzeszowie, jest dla mnie lekko smieszne. Przeciez wiadomym było, ze przychodzi odegrac podobną rolę jak w Treflu, pewnie tylko za zdecydowanie bardziej konkretny hajs.
Dlatego mocno bym się zawiódl gdyby były prawdą jego fochy i mam szczera nadzieję, że to tylko jakieś przewlekłe sprawy zmeczeniowe nie pozwalające na duże obciązenia treningowe.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: pewniak »

grzegorzg pisze:Bardziej chodziło mi o to, że informowanie zawodnika pokroju Schulza o celach zatrudnienia w Rzeszowie, jest dla mnie lekko smieszne. Przeciez wiadomym było, ze przychodzi odegrac podobną rolę jak w Treflu, pewnie tylko za zdecydowanie bardziej konkretny hajs.
A mi chodziło o to, żeby wprowadzić w czyn to o czym mówił Ignaczak. To że liczono w klubie na ciągniecie ataku przez Damiana to oczywista oczywistość. To do czego zmierzam, to kwestia rozmawiania z Schulzem jak z najemnikiem, od którego się wymaga lub jak z liderem klubu, którego częścią się czuje.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”