Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Nagor »

witalis99 pisze:Warta Zawiercie dokona ciekawego wzmocnienia. Nowym Jurajskim Rycerzem ma zostać Pieter Verhees.
On jeszcze chodzi o wlasnych silach? Z tego co pamietam to jest to wiekowy i kontuzjogenny zawodnik.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7809
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Verhees grał w drużynach, które regularnie lubię oglądać (Monza, Ravenna), i w sumie w ostatnich sezonach nic ciekawego tam nie pokazywał - zarabiał średnio (zwłaszcza w Ravennie) i grał średnio.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Nagor pisze:
witalis99 pisze:Warta Zawiercie dokona ciekawego wzmocnienia. Nowym Jurajskim Rycerzem ma zostać Pieter Verhees.
On jeszcze chodzi o wlasnych silach? Z tego co pamietam to jest to wiekowy i kontuzjogenny zawodnik.
Gość ma 29 lat, faktycznie wiekowy :] Masny Ty chodzący nieboszczyku :o
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7809
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Pieter Verhees, czy jednak Peter Veres? ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Nagor »

WysokiPortorykanczyk pisze:Pieter Verhees, czy jednak Peter Veres? ;)
No i wszystko jasne z mojej strony 8-)
kamil1999
Posty: 5497
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Verhees będzie wzmocnieniem. Na tej pozycji Zawiercie ma stosunkowo przeciętnych zawodników. Verhees to nie jest czołówka światowa, ale ma swoje atuty jak zagrywka. Ciekawe co z tym zawodnikiem na przyjęcie. Musi to być ktoś lepszy niż Ferens bo został zapowiedziany jako "niezwykle wartościowy zawodnik" przez prezesa Warty.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7809
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze:Verhees to nie jest czołówka światowa, ale ma swoje atuty jak zagrywka.
Dawno i nieprawda, serwuje tak, jak wyglądają jego statystyki - przeciętnie. Za to w ataku jest w stanie grać na wysokim poziomie przy odpowiednim rozgrywającym, a Masny potrafi uruchomić środek - ale przez ostatnie sezony ledwo co przekraczał 50% w ataku. Nie wiem czy ta informacja jest prawdziwa, ale jak na zagranicznego środkowego, to średnie nazwisko, chyba, że nawiąże do tych najlepszych sezonów z Modeny.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Noworoczny »

Wątek już miał umrzeć śmiercią naturalną a tu ze względu na sytuację w Warszawie odżyje na nowo.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1566
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: lukecik »

kamil1999 pisze:Ciekawe co z tym zawodnikiem na przyjęcie. Musi to być ktoś lepszy niż Ferens bo został zapowiedziany jako "niezwykle wartościowy zawodnik" przez prezesa Warty.
Gdzie Baran zapowiadał transfer nowego przyjmującego? Umknęło mi to kompletnie.
e: ok, znalazłem ten wywiad.

Wyglądało na to, że przyjęcie poza Ferensem się nie zmieni. Czyli Achrem musi dalej mieć problemy. Nikomu nie ubliżając, ale to chyba największa wtopa transferowa w lidze od lat, jeśli nie w ogóle. Podpisał dwuletni kontrakt, a nawet nie wiadomo, czy w tym czasie zdąży chociaż zadebiutować. :|

@down nie pamiętam tego, ale taka zmiana to tyle co nic.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2019, o 13:22 przez lukecik, łącznie zmieniany 1 raz.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Aquino »

Zadebiutował wchodząc do drugiej linii na początku sezonu.
kamil1999
Posty: 5497
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

A może będzie jakaś wymiana typu Łukasik albo nawet Kwolek przy bardzo pozytywnych dla Warty wiatrach za Achrema.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Nagor »

Jest jakas szansa, zeby AZS Olsztyn skubnal jakiegos siatkarza ONICO? Moze powrot lukasika?
Prusikson
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, o 18:41
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Prusikson »

Do Olsztyna mógłby dołączyć czwarty środkowy.Dobrą opcją byłby Patryk Niemiec
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Ten Achrem to w końcu zostaje w Zawierciu, skoro ma być jeszcze jeden nowy przyjmujący, to chcą mieć 5?
Camillo Marcotti

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Camillo Marcotti »

Może koncepcja vice-prezesa :D trzy równe szóstki, czy jakoś tak.

Verheesa dawno nie widziałem, ale kiedyś robił na mnie dobre wrażenie. Myślę, że swoje w Zawierciu pokaże.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1566
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: lukecik »

Gorszy od Gawryszewskiego nie będzie, a to już coś. Oby tylko zdrowie dopisywało Czarnowskiemu, to środek, który w tamtym sezonie był najsłabszym punktem Warty, powinien spisywać się o niebo lepiej.
barti522 pisze:Ten Achrem to w końcu zostaje w Zawierciu, skoro ma być jeszcze jeden nowy przyjmujący, to chcą mieć 5?
Podpisał dwuletni kontrakt. Miał być teraz tym czwartym przy Walińskim, Aleksie i Ferensie, ale skoro podpisali jeszcze jednego, to znaczy, że Achrem jednak nie nadaje się do gr. Ferreira też był podpisany, gdy okazało się, że Achrem nie będzie mógł grać.
raff1322
Posty: 27
Rejestracja: 4 wrz 2018, o 10:00
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: raff1322 »

Jakub Urbanowicz przechodzi do Bydgoszczy.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Mariusz Marcyniak przechodzi z Lubina do czeskiej Ostrawy.
kamil1999
Posty: 5497
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Alen Sket w Radomiu. W sumie transfer bardzo dobry jak na ligowego średniaka jakim jeszcze dalej jest Radom. Zawodnik klasowy, choć obawiam się, że w parze z z Włodarczykiem i Masłowskim czy Ruciakiem na libero nie utrzymają przyjęcia. Alen Sket miał też tak w ogóle iść do Werony, więc jego nieobecność tam oznacza według mnie albo, że do Werony pójdzie grać Penchev albo Tillie. Któryś z tej dwójki może iść grać również do Halkbanku, który może ściągnąć jeszcze jednego zagranicznego zawodnika. Może być też taka opcja, że Penchev zostaje w Warszawie jednak a Tillie do Werony, ale ona obawiam się, że jest mało prawdopodobna.
Paragon
Posty: 288
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Paragon »

Słoweński zaciąg w Radomiu: Vincic/Sket/Pajenk.
Masło/Włodarczyk-Sket/Butryn/Vincic/Pajenk-Grzechnik. Skład na pierwszą ósemkę
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Aranger »

Czyli Filip na przyjęcie ?
Paragon
Posty: 288
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Paragon »

Nie. Po prostu uważam, że wygra rywalizację Butryn, choć to takie 50/50. Obaj prezentują podobny poziom
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Aranger »

Nie było pytania, popełniłem faux pas i wziąłem Alana Sketa za Tonceka Sterna. :D

Enigmatycznie dosyć to wygląda, bo tego Sketa nikt się nie spodziewał, a miał być Włodarczyk, jest początek sierpnia i go ciągle nie ma. W każdym razie jak jeszcze on jest podpisany, to konstrukcja składu pełną parą w stylu rzeszowskim.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Noworoczny »

Jak nie ma jak jest?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kamil1999
Posty: 5497
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Musi być Włodarczyk bo nie ma innego Polaka do pary z zagranicznym zawodnikiem no chyba, że ktoś z Warszawy. Łukasik lub może nawet Kwolek. No i jaki jeszcze ewentualny inny wybór ma Włodarczyk? Pewnie Werona albo Halkbank, ale mi się wydaje za słabym nazwiskiem na te kluby.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Noworoczny »

#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Ciekawy i dość zaskakujący transfer Sketa, tylko pytanie teraz co z przyjęciem w Radomiu, Sket i Włodarczyk razem w parze wydaje się bardzo ofensywnie. Słoweniec z tego co pamiętam nie tak dawno grał jeszcze na ataku, linia przyjęcia Sket - Włodarczyk - Masłowski troszkę niepokoi. Pewnie Protopsaltis będzie szykowany w każdym secie na 3 ustawienia do 2 linii za Sketa, gdyż za Włodarczyka nie będzie mógł wchodzić, jeśli na boisku będą przebywać wówczas Vincic i Pajenk, więc szykuje się też zabawa z limitami.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

brzydal pisze: 4 środkowym Cieślik z drużyny juniorów
19-letni Paweł Cieślik to młody, perspektywiczny zawodnik, który już w poprzednim sezonie przez większość czasu trenował z pierwszym zespołem. Dostał nawet szansę zagrania w PlusLidze. To trzeci rozgrywający, który dołącza do klubu z Bydgoszczy. O szansę na grę będzie rywalizował z Piotrem Lipińskim oraz Radosławem Gilem.
Tekst ze strony głównej, który jednak wydaje się, iż nie jest prawdą i Cieślik nie będzie 3 rozgrywającym...

Młody atakujący Paweł Cieślik już w zeszłym sezonie z powodu problemów kadrowych podpisał kontrakt z naszym klubem, lecz zdołał rozegrać tylko jednego seta.
Tutaj z kolei tekst z oficjalnej strony Chemika Bydgoszcz, która podaje Cieślika, jako atakującego swojego zespołu.
https://www.luczniczkabydgoszcz.pl/Boni ... szcz,33181

Mamy zatem 3 różne wersje, co do pozycji tego zawodnika. Strona główna - rozgrywający, strona oficjalna klubu - atakujący, użytkownik forum Brzydal - środkowy. Z tego wszystkiego najmniej prawdopodobne wydaje się, aby faktycznie miał pełnić funkcję rozgrywającego skoro wcześniej zakontraktowano już Gila i Lipińskiego natomiast zarówno na ataku, jak i środku pozostawały wakaty w drużynie z Bydgoszczy. Teraz pytanie, jaka ma być jego rola w zespole, czy będzie on przymierzany jako zmiennik Gryca? Czy też faktycznie zajmie pozycję 4 środkowego obok Kalembki, Wocha i Gałązki, a na atak zostanie zakontraktowany jeszcze zawodnik zagraniczny o którym ktoś kiedyś tutaj wspominał.
Camillo Marcotti

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Camillo Marcotti »

@barti522

Logika sugerowałaby, że jednak środkowy. Gdyby zbudowali atak z Gryca, który więcej kariery spędza w gabinetach niż na boisku i gościa, którego nie jesteśmy w stanie ustalić pozycji, na której występuje, to możliwe że byłaby to "najlepsza" para atakujących ever, nie przypominam sobie czegoś takiego w PlusLidze szczerze mówiąc.

Nawet uwielbiane przeze mnie Kielce czy Bielsko miewały na ataku Jungiewicza, Gonzaleza.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Też najbardziej pasuje mi na środkowego biorąc pod uwagę kogo do tej pory zakontraktowano w Bydgoszczy, aczkolwiek fajnie by było gdyby autor artykułu na stronie głównej pisząc o nim najpierw pofatygował się żeby sprawdzić na jakiej pozycji będzie grał, a nie pisać w ciemno o rywalizacji z Gilem i Lipińskim... plus wstawiać go w karuzeli transferowej jako Paweł Cieślik(rozgrywający) jednocześnie podając jako źródło łuczniczkabydgoszcz.pl, a tam jak byk stoi w 1 zdaniu, młody atakujący. :)

Edit: Teraz post na stonie głównej wygląda już tak: ,,Co ciekawe, w przyszłym sezonie siatkarz nie będzie występował na pozycji rozgrywającego, na którą Chemik zakontraktował już Piotra Lipińskiego i Radosława Gila. Cieślik będzie grał jako atakujący.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”