Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

qtp pisze:Różnica w poziomie jest taka że ty na 200 postów masz już 2 warny, a kolega na ponad 3tys ani jednego.

Wiadomo na ile podpisze Petkovic?
Brawa dla niego ! Niesamowite. Kibice RRz trzymają sie razem, ależ solidarnie.

Nie wiadomo na ile podpisze Petkovic, żadne źródło o tym nie informuje. Trzeba czekać na oficjalne info.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: grzegorzg »

Wracajac do tego Petkovica, o ile nikt nie zwrócił na to uwagi, to chciałem dodac, że granie w słabym klubie i bycie absolutnie pierwszą armatą, jest bronia obosieczną jesli chodzi o argumenty. Dostaje się duzo piłek, ale taki zawodnik jest szczególnie pilnowany przez blok przeciwnika. To tak w kontekscie dyskusji o ilości punków w stosunku do statystyk skuteczności i efektywności.
APD87
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2019, o 10:41
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: APD87 »

Gdyby Petkovic gral w Będzinie Lublinie badz Olsztynie i zdobywal srednio po 23 punkty na mecz wszyscy piali by z zachwytu nad jego transferem do Skry. Boimy sie tego czego nie widzimy. Malo osob obserwuje Ligę Włoską a jesli juz to ze względu na mecze Lube Perugii Trentino Modeny. Ja sledzilem Lige Wloską regularnie w tym mecze Sory ze wzgledu na gre Kedzierskiego i Petkovic poprostu wymiatal wedlug mnie byl zdecydowanie najlepszym atakujacym Seria A1. Uderza po kierunkach w taki sposob i z taka sila ze przyjemnie sie na to patrzy. Nie jest to gracz pokroju Torresa sila razy ramie. Wedlug mnie bardzo dobry transfer Skry. Wszyscy grzeją sie na Rychlickiego ale on tez gral w slabszym klubie byl pierwsza armatą a mimo to w zdobyczach punktowyh nie przebil Petkovicia dla ktorego to juz jest drugi z rzedu swietny sezon

https://www.youtube.com/watch?v=0WDTURwdqXA
kanimo

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kanimo »

A Rychlicki nie jest troche mlodszy i mniej doswiadczony? Ok, sprawdzilam, 5 lat roznicy. Rychlicki jest 96, to mega roznica.
Dodatkowo na ataku troche wbrew wlasnym upodobaniom. I nie mogl miec we Wloszech 2 dobrych sezonow jako swiezo tam przybyly.

Co oczywiscie nie ujmuje nic jesli chodzi o Twoja ocene Petkovica. Ogladanie zawodnika na boisku to cos czego nie zastapia ststystyki.
mac 1
Posty: 238
Rejestracja: 12 maja 2016, o 10:52

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: mac 1 »

Dlaczego tak trudno znaleźć zastępstwo w Skrze dla Mariusza? 1) Mariusz sam nie chce ustąpić z zajmowanego "stanowiska" 2) Wszyscy patrzymy na ewentualnego pierwszego przez pryzmat Mariusza z jego najlepszych sezonów. Jak wiemy był on wówczas jednym z najlepszych atakujących na świecie a na ten moment na takiego siatkarza Skry nie stać. Więc tak naprawdę kto by nie przyszedł to będzie pewien niedosyt, poza tym z przyjęciem jakim dysponujemy na chwilę obecną to atakujący łatwego życia miał nie będzie.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

mac 1 pisze:Dlaczego tak trudno znaleźć zastępstwo w Skrze dla Mariusza? 1) Mariusz sam nie chce ustąpić z zajmowanego "stanowiska" 2) Wszyscy patrzymy na ewentualnego pierwszego przez pryzmat Mariusza z jego najlepszych sezonów. Jak wiemy był on wówczas jednym z najlepszych atakujących na świecie a na ten moment na takiego siatkarza Skry nie stać. Więc tak naprawdę kto by nie przyszedł to będzie pewien niedosyt, poza tym z przyjęciem jakim dysponujemy na chwilę obecną to atakujący łatwego życia miał nie będzie.
Skrę jak najbardziej stać na zawodnika poziomem zbliżonego do Wlazłego z najlepszych lat ale jest jeden warunek.. odejście Wlazłego i jego niemałą pensyjkę przeznaczyć na takiego zawodnika a wtedy na drugiego może być nawet Filipiak czy Ziobrowski (choć w tym sezonie jeden z najsłabszych atakujących w lidze obok kapitana Skry), którzy kroci nie zarabiają. Z kolei Wlazły + Teppan/Petkovic to max. Skry względem budżetu na tej pozycji.
APD87
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2019, o 10:41
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: APD87 »

mac 1 pisze:Dlaczego tak trudno znaleźć zastępstwo w Skrze dla Mariusza? 1) Mariusz sam nie chce ustąpić z zajmowanego "stanowiska" 2) Wszyscy patrzymy na ewentualnego pierwszego przez pryzmat Mariusza z jego najlepszych sezonów. Jak wiemy był on wówczas jednym z najlepszych atakujących na świecie a na ten moment na takiego siatkarza Skry nie stać. Więc tak naprawdę kto by nie przyszedł to będzie pewien niedosyt, poza tym z przyjęciem jakim dysponujemy na chwilę obecną to atakujący łatwego życia miał nie będzie.
Jesli ja mialbym decydowac to Orczyk Katic Szalpuk i Piechocki out. Nie wiem jak z kontraktem Olenderka w Gdansku ale wydaje mi sie ze bylby bardzo dobrą opcją na libero. Mika po slabym sezonie drogi nie bedzie i warto by było zaryzykować bo jesli uporał by się wkoncu ze zdrowiem to siatkarz naprawde bardzo dobry. Jednak on juz jest raczej po slowie z innymi klubem. Napewno Tillie bylby swietna opcją podobnie Ishikawa
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

APD87 pisze:
mac 1 pisze:Dlaczego tak trudno znaleźć zastępstwo w Skrze dla Mariusza? 1) Mariusz sam nie chce ustąpić z zajmowanego "stanowiska" 2) Wszyscy patrzymy na ewentualnego pierwszego przez pryzmat Mariusza z jego najlepszych sezonów. Jak wiemy był on wówczas jednym z najlepszych atakujących na świecie a na ten moment na takiego siatkarza Skry nie stać. Więc tak naprawdę kto by nie przyszedł to będzie pewien niedosyt, poza tym z przyjęciem jakim dysponujemy na chwilę obecną to atakujący łatwego życia miał nie będzie.
Jesli ja mialbym decydowac to Orczyk Katic Szalpuk i Piechocki out. Nie wiem jak z kontraktem Olenderka w Gdansku ale wydaje mi sie ze bylby bardzo dobrą opcją na libero. Mika po slabym sezonie drogi nie bedzie i warto by było zaryzykować bo jesli uporał by się wkoncu ze zdrowiem to siatkarz naprawde bardzo dobry. Jednak on juz jest raczej po slowie z innymi klubem. Napewno Tillie bylby swietna opcją podobnie Ishikawa
Olenderek sezon przecietny delikatnie mowiac.
APD87
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2019, o 10:41
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: APD87 »

Szampon093 pisze:
APD87 pisze:
mac 1 pisze:Dlaczego tak trudno znaleźć zastępstwo w Skrze dla Mariusza? 1) Mariusz sam nie chce ustąpić z zajmowanego "stanowiska" 2) Wszyscy patrzymy na ewentualnego pierwszego przez pryzmat Mariusza z jego najlepszych sezonów. Jak wiemy był on wówczas jednym z najlepszych atakujących na świecie a na ten moment na takiego siatkarza Skry nie stać. Więc tak naprawdę kto by nie przyszedł to będzie pewien niedosyt, poza tym z przyjęciem jakim dysponujemy na chwilę obecną to atakujący łatwego życia miał nie będzie.
Jesli ja mialbym decydowac to Orczyk Katic Szalpuk i Piechocki out. Nie wiem jak z kontraktem Olenderka w Gdansku ale wydaje mi sie ze bylby bardzo dobrą opcją na libero. Mika po slabym sezonie drogi nie bedzie i warto by było zaryzykować bo jesli uporał by się wkoncu ze zdrowiem to siatkarz naprawde bardzo dobry. Jednak on juz jest raczej po slowie z innymi klubem. Napewno Tillie bylby swietna opcją podobnie Ishikawa
Olenderek sezon przecietny delikatnie mowiac.
W porównaniu do Piechockiego wybitny
Krystian2973
Posty: 192
Rejestracja: 4 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Krystian2973 »

APD87 pisze:
mac 1 pisze:Dlaczego tak trudno znaleźć zastępstwo w Skrze dla Mariusza? 1) Mariusz sam nie chce ustąpić z zajmowanego "stanowiska" 2) Wszyscy patrzymy na ewentualnego pierwszego przez pryzmat Mariusza z jego najlepszych sezonów. Jak wiemy był on wówczas jednym z najlepszych atakujących na świecie a na ten moment na takiego siatkarza Skry nie stać. Więc tak naprawdę kto by nie przyszedł to będzie pewien niedosyt, poza tym z przyjęciem jakim dysponujemy na chwilę obecną to atakujący łatwego życia miał nie będzie.
Jesli ja mialbym decydowac to Orczyk Katic Szalpuk i Piechocki out. Nie wiem jak z kontraktem Olenderka w Gdansku ale wydaje mi sie ze bylby bardzo dobrą opcją na libero. Mika po slabym sezonie drogi nie bedzie i warto by było zaryzykować bo jesli uporał by się wkoncu ze zdrowiem to siatkarz naprawde bardzo dobry. Jednak on juz jest raczej po slowie z innymi klubem. Napewno Tillie bylby swietna opcją podobnie Ishikawa
A mi sie marzy za rok scigniecie Muzaja, Leona i Kogi za kontrakty Wlazlego, Petkovicia, Szalpuka, Katicia czy Piechockiego. Wtedy slabszy drugi atakujacy typu Ziobrowski i jeden przyjmujacy typu Buchowski. W takim ukladzie Orczyk moglby zostac. Ale czy w Skrze to jest wogole mozliwe?
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Re_soviaczka »

Nie, Leon w Skrze nie jest możliwy.

Olenderek to libero, który też nie potrafi dobrze przyjmować.
dociekliwy
Posty: 10
Rejestracja: 3 mar 2019, o 12:01
Płeć: K

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: dociekliwy »

Bednaruk chciałby ściągnąć do Będzina Wojtka Włodarczyka
greatworldofvolley
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2018, o 14:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: greatworldofvolley »

Piechocki właśnie powiedział w magazynie lm CEV, że rozmowy na temat transferu zarówno Petkovica jak i Luburica są otwarte. Oprócz tego rozmawiali trochę o Mariuszu i jego roli.
APD87
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2019, o 10:41
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: APD87 »

greatworldofvolley pisze:Piechocki właśnie powiedział w magazynie lm CEV, że rozmowy na temat transferu zarówno Petkovica jak i Luburica są otwarte. Oprócz tego rozmawiali trochę o Mariuszu i jego roli.
Jeśli miałbym wybierać to zdecydowanie Petkovic. Naprawdę w ostatnich dwóch sezonach zrobił na mnie kolosalne wrażenie.
gabres96
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2017, o 16:04
Płeć: K

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: gabres96 »

A co mówił o Teppanie?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: drukjul »

gabres96 pisze:A co mówił o Teppanie?
Prezes Piechocki już dwa dni temu w wywiadzie dla sport.pl powiedział, że Teppan nie ma ważnego kontraktu na przyszły sezon i co więcej dał też do zrozumienia, że w przeciwieństwie do Wlazłego nie złożono Estończykowi propozycji przedłużenia umowy. A to czy Wlazły - jeżeli sam zaakceptuje propozycje klubu przedłużenia kontraktu i zostanie na przyszły sezon w "Skrze" - będzie pierwszym, czy drugim atakującym pozostaje sprawą otwartą.
"Mariusz Wlazły zostaje w PGE Skrze na kolejny rok. Jako pierwszy czy drugi atakujący?

- Mariusz jest dla nas zawodnikiem szczególnym. Jest ewenementem w skali światowej - od 19. roku życia gra dla jednego klubu. W dzisiejszej siatkówce, w której rządzi kult pieniądza, jest to bardzo rzadkie. Był świadkiem i autorem wszystkich naszych sukcesów, przejdzie do legendy. On też, jak i cały zespół, miał w tym sezonie słabsze momenty, ale mimo wszystko wielokrotnie pokazał, jaki ma potencjał i umiejętności mimo swoich 36 lat. Formalnie jego kontrakt nie jest jeszcze podpisany. Dostał od nas propozycję. Renee Teppan nie ma z kolei ważnej umowy na kolejny sezon. Jesteśmy na etapie analizy rynku, więc na razie nie można powiedzieć, kto będzie kolejnym zawodnikiem Skry na tej pozycji. Kwestia tego, czy Mariusz zostanie pierwszym czy drugim atakującym, jest więc otwarta."


http://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,2 ... niosl.html
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Skrzypek »

drukjul pisze:
Prezes Piechocki już dwa dni temu w wywiadzie dla sport.pl powiedział, że Teppan nie ma ważnego kontraktu na przyszły sezon
Już nie ma. ;)
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: knightrider »

Petkovic, zdrowy Mika i nowy libero to by mnie zadowoliło, ale raczej tego się nie spodziewam.
aleksiej
Posty: 57
Rejestracja: 23 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: aleksiej »

Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

Renee Teppan zgłosił się do draftu a Korei.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Czyli Fronckowiak wyciągnął przyjmującego z Brazylii. Zaczyna to ciekawie wyglądać: Sacharewicz, Lipiński, Dvoranen. Ktoś wie, kto z obecnego składu zostaje w klubie na przyszły sezon?
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

aleksiej pisze:http://webvolei.com.br/2019/04/vaivem-e ... lonia/?amp

Robinson Dvoranen w Lubinie
36-letni przyjmujący. Będzie drugi Bożko.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7852
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

aleksiej pisze:http://webvolei.com.br/2019/04/vaivem-e ... lonia/?amp

Robinson Dvoranen w Lubinie
Solidny transfer jak na Lubin.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Jest ktoś w stanie napisać jak sobie radził w tym sezonie nowy nabytek Cuprum ?

Niby przychodzi Lipiński a Yanagida ma przedłużyć kontrakt. Ja bym powalczył o Australijczyka Smitha, który fajnie się zaprezentował po dołączeniu do zespołu w trakcie sezonu.

Jeśli chodzi o Dvoranena to widziałem na filmikach, że gość ledwo skacze. No chyba, że to typowy zadaniowiec przyjąć, obronić.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

VolleyFan10 pisze:
aleksiej pisze:http://webvolei.com.br/2019/04/vaivem-e ... lonia/?amp

Robinson Dvoranen w Lubinie
36-letni przyjmujący. Będzie drugi Bożko.
Wkomponuje się w naszą ligę bez problemu ;)
Masny(40), Toobal(40), Żygadło(40), Redwitz(39), Grzyb(38), Tichacek(37), Fijałek(37), Kohut(37), Kapelus(37), Andrzejewski(36), Achrem(36), N.Kovacevic(36), Rusek(36), Vinhedo(36), Patucha(36), Woicki(36), Wlazły(36), Ruciak(36), Wika(36), Milczarek(36), Kazijski(35), Perłowski(35), Gorzkiewicz(35), Kalinin(35), Gladyr(35), Kozłowski(34), Możdżonek(34), D.Smith(34), Czarnowski(34), Gawryszewski(34), Żuk(34), Oliva(34).
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2019, o 08:44 przez barti522, łącznie zmieniany 1 raz.
APD87
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2019, o 10:41
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: APD87 »

Nie śledzę Ligi Brazylijskiej więc nie będę się wypowiadał co do zawodnika. Zapewne transfer na wzmocnienie przyjęcia aczkolwiek wydaje mi się że na rynku są ciekawsi zawodnicy za podobną cenę.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: leeon »

knightrider pisze:Petkovic, zdrowy Mika i nowy libero to by mnie zadowoliło, ale raczej tego się nie spodziewam.
Nie wiem co bardziej nieprawdopodobne. Zdrowy Mika czy niwy libero w Skrze :]
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Robinson Dvoranen ma 35 lat i za sobą występy między innymi w Sadzie Cruzeiro, ACS Volei Municipal Zalau i Castellanie Grotte, a ostatnie dwa sezony spędził w brazylijskim Minas/Fiat. W ubiegłych rozgrywkach był podstawowym zawodnikiem swojego zespołu, który zajął piąte miejsce w rozgrywkach fazy zasadniczej Superligi i odpadł w ćwierćfinale play-off po przegraniu dwóch meczów z SESC-RJ. Do lubińskiego zespołu ma trafić również Bartłomiej Lipiński z Chemika Bydgoszcz, a niewykluczone, że kontrakt przedłuży inny przyjmujący, Japończyk Masahiro Yanagida.

Raczej nie powinno być źle z tym przyjęciem w Lubinie w nadchodzącym sezonie.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2019, o 09:04 przez barti522, łącznie zmieniany 2 razy.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Aershis »

Krystian2973 pisze: A mi sie marzy za rok scigniecie Muzaja, Leona i Kogi za kontrakty Wlazlego, Petkovicia, Szalpuka, Katicia czy Piechockiego. Wtedy slabszy drugi atakujacy typu Ziobrowski i jeden przyjmujacy typu Buchowski. W takim ukladzie Orczyk moglby zostac. Ale czy w Skrze to jest wogole mozliwe?
Proponuję jeszcze Kubiaka, Lucasa i Christensona.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Ejpok »

Witam,
leeon pisze:
knightrider pisze:Petkovic, zdrowy Mika i nowy libero to by mnie zadowoliło, ale raczej tego się nie spodziewam.
Nie wiem co bardziej nieprawdopodobne. Zdrowy Mika czy niwy libero w Skrze :]
Też mi się wydaje że nawet opcja "wybierz 2 z 3" wydaje się mało prawdopodobna.

Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”