Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: skrowiec »

pawcio006 pisze:
Verdungo pisze:Pewny jesteś?
Jestem bardzo pewny. Nawet jeśli takie Zawiercie czy Radom nie odbiegnie od Zaksy poziomem sportowym to koncertowo przegrają wszystko co na styku. Tak jak Olsztyn rok temu. Takie zepsoły w normalnych warunkach (czyt. regularnej Skry i Resovii) nigdy by w półfinale nie zagrały.

Z takimi drabinkami PO to emocje ograniczą się do starcia finałowego Zaksy z Onico.
A jesli twoje przewidywania sie nie spelnia to co wtedy??

Mozesz nam obiecac ze znikniesz wtedy z tego forum?
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: Verdungo »

skrowiec pisze:
pawcio006 pisze:
Verdungo pisze:Pewny jesteś?
Jestem bardzo pewny. Nawet jeśli takie Zawiercie czy Radom nie odbiegnie od Zaksy poziomem sportowym to koncertowo przegrają wszystko co na styku. Tak jak Olsztyn rok temu. Takie zepsoły w normalnych warunkach (czyt. regularnej Skry i Resovii) nigdy by w półfinale nie zagrały.

Z takimi drabinkami PO to emocje ograniczą się do starcia finałowego Zaksy z Onico.
A jesli twoje przewidywania sie nie spelnia to co wtedy??

Mozesz nam obiecac ze znikniesz wtedy z tego forum?
To samo miałem zaproponować, ale zapewne założyłby nowe konto ;)
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: pawcio006 »

Oczywiście. Jeśli Zaksa nie zagra w finale z tej słabiutkiej drabinki to znikam z forum.

Na szczęście to czyste science-fiction, a w awans Skry z 5 chyba już nikt nie wierzy.
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: Pawel909 »

Niebywały tydzień Skry. Trzy razy z rzędu wykorzystać czyjeś frajerstwo to trzeba umieć.
czerwonecinquecento
Posty: 42
Rejestracja: 18 lut 2019, o 09:23
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: czerwonecinquecento »

Mówmy o faktach a nie gdybajmy. Od tych hipotez już zaczyna mnie i zapewne innych użytkowników głowa boleć.

Skra to Skra, mistrz Polski i jedna z trzech najlepszych drużyn ostatnich 25 lat w kraju nad Wisłą i Odrą. Jak by nie naciągać rzeczywistość, Bełchatowianie jeśli awansują do szóstki będą najgroźniejszym rywalem Kędzierzynian w walce i mistrzostwo obok Jastrzębia które jest również marką samą w sobie.
Zaksa puszczająć w iście hollywoodzki sposób mecz z Politechniką ustawiła sobie trochę prawdopodobny pojedynek najgroźniejszych rywali w walce o złoto. Warszawą bym się nie przejmował, oni nie są gotowi rozegrać trzech, czterech spotkań na takim poziomie. Zageają raz kosmos i dwa razy piach. To odróżnia mistrzów od pretendentów, ci pierwsi potrafią w odpowiednim momencie wrzucić szósty bieg. Patrz Skra.
Ciekawie zapowiada się pojedynek GKSu ze Skrą. Obawiam się ze to zwycięstwo i awans Bełchatowa w LM mogą okazać się pyrrusowym.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

czerwonecinquecento pisze:Mówmy o faktach a nie gdybajmy. Od tych hipotez już zaczyna mnie i zapewne innych użytkowników głowa boleć.

Skra to Skra, mistrz Polski i jedna z trzech najlepszych drużyn ostatnich 25 lat w kraju nad Wisłą i Odrą. Jak by nie naciągać rzeczywistość, Bełchatowianie jeśli awansują do szóstki będą najgroźniejszym rywalem Kędzierzynian w walce i mistrzostwo obok Jastrzębia które jest również marką samą w sobie.
Zaksa puszczająć w iście hollywoodzki sposób mecz z Politechniką ustawiła sobie trochę prawdopodobny pojedynek najgroźniejszych rywali w walce o złoto. Warszawą bym się nie przejmował, oni nie są gotowi rozegrać trzech, czterech spotkań na takim poziomie. Zageają raz kosmos i dwa razy piach. To odróżnia mistrzów od pretendentów, ci pierwsi potrafią w odpowiednim momencie wrzucić szósty bieg. Patrz Skra.
Ciekawie zapowiada się pojedynek GKSu ze Skrą. Obawiam się ze to zwycięstwo i awans Bełchatowa w LM mogą okazać się pyrrusowym.
25 lat temu to tego klubiku nie było
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: Verdungo »

A jednak Skra odwróciła mecz jak z Zawierciem. Następnym razem poczekam do końca meczu z oceną ;)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: Simao »

Szczerze powiedziawszy przed meczem myślałem, że Radom nie ugra nawet punkt z tym Szwajcarem na rozegraniu. Ciekawe jak długo Skra będzie mieć tyle szczęścia. Trzeci mecz wygrany po tie breaku, oczywiście jeśli chodzi o ligę.
kanimo

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: kanimo »

Panta rei.
Gdzie jest Plomien Milowice dzisiaj?

Liczylam na TB i w ostatnich kalkulacjach na 2 pkt Skry.
Liczylam tez na zwyciestwoa Resvii z JW. Ciekawe czy sie sprawdzi.
Zreszta moze byc prawie pyrrusowe.
Ostatnio zmieniony 2 mar 2019, o 17:19 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: grzegorzg »

Verdungo pisze:A jednak Skra odwróciła mecz jak z Zawierciem. Następnym razem poczekam do końca meczu z oceną ;)
Trudno żeby nie odwórciła. Kto ma grac w tym Radomiu?
AZS OLSZTYN 1978 pisze:25 lat temu to tego klubiku nie było
ByL...
czerwonecinquecento
Posty: 42
Rejestracja: 18 lut 2019, o 09:23
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: czerwonecinquecento »

Którego?
Może wyraziłem się mało precyzyjnie, chodziło mi o to ze są kluby w lidze które kreowały obraz Polskiej siatkówki klubowej od czasów, nazwijmy to nowożytnych, zmiany punktowania do 25. To AZS Czeęstochowa, Mostostal(Zaksa), Skra, Jastrzębie czy Resovia. Swego czasu AZS Olsztyn który niestety od dłuższego czasu jest solidnym ale jednak średniakiem, co nie zmienia faktu ze również wspaniałym klubem z wielkimi tradycjami.
Craftek
Posty: 15
Rejestracja: 20 paź 2016, o 18:18
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: Craftek »

A więc z GKS-em o wszystko.
czerwonecinquecento
Posty: 42
Rejestracja: 18 lut 2019, o 09:23
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: czerwonecinquecento »

Gratulacje dla Skry. Mistrz nawet nie w formie to mistrz.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: pawcio006 »

czerwonecinquecento pisze:Mówmy o faktach a nie gdybajmy. Od tych hipotez już zaczyna mnie i zapewne innych użytkowników głowa boleć.

Skra to Skra, mistrz Polski i jedna z trzech najlepszych drużyn ostatnich 25 lat w kraju nad Wisłą i Odrą. Jak by nie naciągać rzeczywistość, Bełchatowianie jeśli awansują do szóstki będą najgroźniejszym rywalem Kędzierzynian w walce i mistrzostwo obok Jastrzębia które jest również marką samą w sobie.
Zaksa puszczająć w iście hollywoodzki sposób mecz z Politechniką ustawiła sobie trochę prawdopodobny pojedynek najgroźniejszych rywali w walce o złoto. Warszawą bym się nie przejmował, oni nie są gotowi rozegrać trzech, czterech spotkań na takim poziomie. Zageają raz kosmos i dwa razy piach. To odróżnia mistrzów od pretendentów, ci pierwsi potrafią w odpowiednim momencie wrzucić szósty bieg. Patrz Skra.
Ciekawie zapowiada się pojedynek GKSu ze Skrą. Obawiam się ze to zwycięstwo i awans Bełchatowa w LM mogą okazać się pyrrusowym.
:] :] :]

Otóż to. Warszawa raz zagra kosmos i dwa razy piach a Jastrzębie cały czas gra piach :]

Lansowanie Jastrzębia na tym forum i to takimi głupotami to największa zagadka dziejów. Zdaje się, że Skra to wyjaśni w ćwierćfinale ;)
Ostatnio zmieniony 2 mar 2019, o 17:36 przez pawcio006, łącznie zmieniany 2 razy.
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: dyletant »

Włączyłem w połowie 4ego seta, dlaczego grali Giger i Kwasowski?

Skra ostatnio wszystko na styk, bo nawet ten mecz z Berlinem to na końcówki był, ale trzeba im oddać, że wychodzą skutecznie z tarapatów. Ciekawe jak długo tak pociągną.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: kamil1999 »

pawcio006 pisze:
Lansowanie Jastrzębia na tym forum i to takimi głupotami to największa zagadka dziejów. Zdaje się, że Skra to wyjaśni w ćwierćfinale ;)
A ja nie rozumiem dlaczego w każdej swej wypowiedzi aż tak lansujesz Onico jako głównego faworyta. Prawda jest taka, że Jastrzebski gra średnio, ale Onico gra równie kiepsko. Dodam jeszcze, że w ostatnim meczu między tymi drużynami lepszy był Jastrzebski.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: pawcio006 »

kamil1999 pisze:
pawcio006 pisze:
Lansowanie Jastrzębia na tym forum i to takimi głupotami to największa zagadka dziejów. Zdaje się, że Skra to wyjaśni w ćwierćfinale ;)
A ja nie rozumiem dlaczego w każdej swej wypowiedzi aż tak lansujesz Onico jako głównego faworyta. Prawda jest taka, że Jastrzebski gra średnio, ale Onico gra równie kiepsko. Dodam jeszcze, że w ostatnim meczu między tymi drużynami lepszy był Jastrzebski.
Ile mam ci pisać, że to był jedyny dobry mecz Jastrzębia w tym sezonie :] ?
Zresztą ja tu nikogo nie lansuje, w końcu to nie ode mnie latają teksty o pewniakach do medali.
kanimo

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: kanimo »

dyletant pisze:Włączyłem w połowie 4ego seta, dlaczego grali Giger i Kwasowski?

Skra ostatnio wszystko na styk, bo nawet ten mecz z Berlinem to na końcówki był, ale trzeba im oddać, że wychodzą skutecznie z tarapatów. Ciekawe jak długo tak pociągną.
Vincic chyba ciagle kontuzjowany. A Fornal gral ale zostal zmieniony.
czerwonecinquecento
Posty: 42
Rejestracja: 18 lut 2019, o 09:23
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: czerwonecinquecento »

Broń Boże! Jestem daleki od jak to nazwałeś lansowania.
Piszmy o faktach.
Jakie zespoły były mistrzem w ciągu ostatnich 25lat?
Od 1994: AZS Częstochowa, Mostostal/Zaksa Kędzierzyn, Skra Bełchatów, Jastrzębie, Resovia.
Jakie zespoły grały wLM?
AZS Cz, Kędzierzyn, Jastrzębie, Bełchatów, Rzeszów
Jakie zespoły grały w finałach LM/CEV?
AZS Cz, Kędzierzyn, Skra, Jastrzębie, Resovia

Tu nie na żadnego lansowania.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: skrowiec »

pawcio006 pisze:Oczywiście. Jeśli Zaksa nie zagra w finale z tej słabiutkiej drabinki to znikam z forum.

Na szczęście to czyste science-fiction, a w awans Skry z 5 chyba już nikt nie wierzy.

Słuchaj Panie kolego... przestań się teraz wykręcać tyłem do drzwi... napisałeś że wszystko się ogranicza do meczu ZAKSA-Onico i z tego Cię wszyscy rozliczą a nie jak to teraz wynika z Twojej wypowiedzi - Zaksa i ktoś jeszcze. To zbyt łatwe. Twoje słowo na forum się rzekło a raczej "napisało" i tyle w temacie.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: pawcio006 »

czerwonecinquecento pisze:Broń Boże! Jestem daleki od jak to nazwałeś lansowania.
Piszmy o faktach.
Jakie zespoły były mistrzem w ciągu ostatnich 25lat?
Od 1994: AZS Częstochowa, Mostostal/Zaksa Kędzierzyn, Skra Bełchatów, Jastrzębie, Resovia.
Jakie zespoły grały wLM?
AZS Cz, Kędzierzyn, Jastrzębie, Bełchatów, Rzeszów
Jakie zespoły grały w finałach LM/CEV?
AZS Cz, Kędzierzyn, Skra, Jastrzębie, Resovia

Tu nie na żadnego lansowania.
Ale liczy się to co tu i teraz, a nie to co kiedyś. A aktualnie Jastrzębie jest na słabszym poziomie nie tylko od Onico i Zaksy, ale i od Resovii i Skry. I klepanie słabeuszy nie uczyni z nich faworytami do medalu.

Zresztą dali popis w meczach z Zaksą. Polegli jak juniorzy, na 3 mecze aż 1 ugrany set ;)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: Simao »

pawcio006 pisze:
czerwonecinquecento pisze:Broń Boże! Jestem daleki od jak to nazwałeś lansowania.
Piszmy o faktach.
Jakie zespoły były mistrzem w ciągu ostatnich 25lat?
Od 1994: AZS Częstochowa, Mostostal/Zaksa Kędzierzyn, Skra Bełchatów, Jastrzębie, Resovia.
Jakie zespoły grały wLM?
AZS Cz, Kędzierzyn, Jastrzębie, Bełchatów, Rzeszów
Jakie zespoły grały w finałach LM/CEV?
AZS Cz, Kędzierzyn, Skra, Jastrzębie, Resovia

Tu nie na żadnego lansowania.
Ale liczy się to co tu i teraz, a nie to co kiedyś. A aktualnie Jastrzębie jest na słabszym poziomie nie tylko od Onico i Zaksy, ale i od Resovii i Skry. I klepanie słabeuszy nie uczyni z nich faworytami do medalu.
Widzę, że jesteś świeży tu na forum w porównaniu do innych użytkowników. Wracając do tematu, to jest sport, wszystko może się wydarzyć, choć mi też Jastrzębie w tym sezonie jakoś specjalnie nie imponuje. Jednak z kontekstu Twoich postów można wywnioskować, że to jakiś przeciętniak, tak więc spójrz na tabelę, to jednak coś odzwierciedla, miejsce w tabeli. Tak więc nie wydaje mi się nic dziwnego w tym,że stawia się ich w roli kandydatów do medali, nikt oprócz Ciebie nie wątpi w ich potencjał. W każdym momencie są w stanie wejść na wyższy poziom i spokojnie zawalczyć o medal MP.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: skrowiec »

pawcio powiedz no Ty.... komu kibicujesz?
otwarcie, żeby wszyscy wiedzieli.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: Simao »

Niektórzy eksperci tutaj na forum kilka kolejek wstecz pisali, że Zawiercie czy Radom wypadnie z PO kosztem Resovii czy Gdańska :]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: Noworoczny »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 2 mar 2019, o 20:41 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. regulaminu forum.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: Aranger »

W fantastycznej formie jest Kwolek od jakiegoś czasu.
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: Gibson »

Nie trzeba istnieć przez 25 lat żeby być najlepszym klubem 25-lecia
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: leeon »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 2 mar 2019, o 20:46 przez weary_skier, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Punkt 23. regulaminu forum.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: Noworoczny »

Ale przecież mówił. Pawcio, wacek, wolski, szary wilk, wszyscy oni kibicują Skrze.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Plusliga 2018/2019 - 23. kolejka

Post autor: Hirako »

Uraz Kampy. Dyskopatia z uciskiem na struktury nerwowe. Nie wiem czy to poważne ale klub dał komunikat. Słabo dla JW.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”