PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: Noworoczny »

Ni miał rację. Przecież zwycięstwa ze Skrą nie można przeceniać. To obowiązek każdej szanującej się drużyny środka tabeli.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: Adamde »

Wygląda na szybkie 3:0 onico
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: tomasol »

Warszawianie właściwie bez ataku, ale zabili nas zagrywką i blokiem. Cała drużyna AZS-u zagrała na ratio -2 ciężko w takiej sytuacji wygrać seta.
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: Adamde »

I tak podają nam rękę czasami, znowu brak atutów w ataku.
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: Adamde »

Jedyny chyba plus na razie, to że Gil dał dobrą zmianę. Mógłbym pograć nim już do końca.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: ursula127 »

pawcio006 pisze:Ale z kim oni grają? Z 10 drużyną w tabeli. I nie ma znaczenia, że Trefl ma większy potencjał i potrafi wygrywać z mocniejszymi, bo przecież według ciebie liczy się tylko pozycja w tabeli.
po prostu wygrywają z drużyną niżej w tabeli, czy to źle?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: pawcio006 »

ursula127 pisze:
pawcio006 pisze:Ale z kim oni grają? Z 10 drużyną w tabeli. I nie ma znaczenia, że Trefl ma większy potencjał i potrafi wygrywać z mocniejszymi, bo przecież według ciebie liczy się tylko pozycja w tabeli.
po prostu wygrywają z drużyną niżej w tabeli, czy to źle?
Oczywiście, że nie. To bardzo dobrze, że nie gubią punktów ze słabszymi. Ale ja pisałem wówczas o ich tendencji do wypstrykiwania się w jednego seta. A i z Zaksą i ze Skrą po jednym, maksymalnie dwóch dobrych setach kompletnie padli i dzisiaj do pewnego momentu wyglądało na powtórkę.

I jeżeli Skra się nie wprosi na miejsca 4-5, to półfinał Zawiercia z Zaksą będzie wyglądał klasycznie - w jednym secie Warta wgniecie Zaksę a w pozostałcyh położą się jak juniorzy. W najlepszym wypadku wyjdzie tak jak rok temu Olsztynowi i koncertowo zmarnują wszelkie szanse na wygraną. Tym samym Zaksa drugi rok z rzędu zagra w finale niezależnie od formy, a emocji będzie jak na lekarstwo.

Choć jest jeszcze inna opcja, i coś mi się wydaje, że będzie ciekawe przetasowanie na szczycie tabeli ;)
Ostatnio zmieniony 8 mar 2019, o 21:53 przez pawcio006, łącznie zmieniany 1 raz.
tomkasz
Posty: 86
Rejestracja: 2 paź 2008, o 08:45
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: tomkasz »

Polsat twierdzi, że w Uranii jest awaria prądu, a tymczasem trzeci set trwa w najlepsze...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: Aranger »

Adrian Brzozowski
@a_brzozowski
Niestety problemy techniczne nas nie oszczędzają. W Uranii padł prąd, który zasila system challenge i także nasz sprzęt. Walka o przywrócenie zasilania trwa. Mecz toczy się bez problemów.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: Hirako »

Zaksa gra już od trzech lat w finale "niezależnie od formy" ekspercie :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: drukjul »

Blackout w Szczecinie, teraz w Olsztynie.

Wszędzie gdzie zaczyna pracować Michał Mieszko po jakimś czasie, krótszym lub dłuższym występuje przerwa w dostawie prądu. Tylko przypadek, czy wampir energetyczny? :]

A faceta w przyszłym roku zamierzają posadzić na ławce trenera w Bełchatowie!!! Widać że ciągnie wilka do lasu, ale to oznacza że w przyszłym roku grozi więc nam blackout w całym kraju, więc to naprawdę nie są już żarty. :D
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: pawcio006 »

Hirako pisze:Zaksa gra już od trzech lat w finale "niezależnie od formy" ekspercie :D
I od 3 lat, także niezależnie od formy, nie dostała ani jednego poważnego rywala w półfinale ;)
Nie sądzisz, że pora to zmienić?
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: PabloFX »

pawcio006 pisze:
Hirako pisze:Zaksa gra już od trzech lat w finale "niezależnie od formy" ekspercie :D
I od 3 lat, także niezależnie od formy, nie dostała ani jednego poważnego rywala w półfinale ;)
Przywilej pierwszego miejsca.
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: Adamde »

Wszędzie gdzie zaczyna pracować Michał Mieszko po jakimś czasie, krótszym lub dłuższym występuje przerwa w dostawie prądu. Tylko przypadek, czy wampir energetyczny? :]

A faceta w przyszłym roku zamierzają posadzić na ławce trenera w Bełchatowie!!! Widać że ciągnie wilka do lasu, ale to oznacza że w przyszłym roku grozi więc nam blackout w całym kraju, więc to naprawdę nie są już żarty. :D
Dlatego idzie do Bełchatowa, gdzie sponsorem jest pge, prundu będzie pod dostatkiem:)
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: Adamde »

Hehe oddali nam seta, chyba chcą przećwiczyć jakąś taktykę na play-offy:)
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: witalis99 »

Antiga myślał, że wygra na skróty ścigając Kurka. No to się przeliczył. Będzie śmiesznie jak się AZS rozkręci i doprowadzi do piątego seta :D
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: drukjul »

Adamde pisze:
Wszędzie gdzie zaczyna pracować Michał Mieszko po jakimś czasie, krótszym lub dłuższym występuje przerwa w dostawie prądu. Tylko przypadek, czy wampir energetyczny? :]

A faceta w przyszłym roku zamierzają posadzić na ławce trenera w Bełchatowie!!! Widać że ciągnie wilka do lasu, ale to oznacza że w przyszłym roku grozi więc nam blackout w całym kraju, więc to naprawdę nie są już żarty. :D
Dlatego idzie do Bełchatowa, gdzie sponsorem jest pge, prundu będzie pod dostatkiem:)
Taaa...Jak się będzie tak zachowywał na czasach jak w dzisiejszym meczu z Warszawą, to wszystkie korki tamtejszej elektrowni wysadzi i prądu nie będzie nie tylko w hali "Energia", ale na połowie terytorium Polski.

Najlepiej to by było spróbować zakopywać Mieszka po szyję w ziemi, może wtedy z niego ta zła elektryka wyjdzie i nie będzie robił tylu spięć. Nie dość, że prądu zabrakło to i Kurek - nie wiedzieć czemu - nagle jakiś czarny się zrobił. :]
Avenged_7x
Posty: 93
Rejestracja: 22 paź 2016, o 01:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: Avenged_7x »

Hirako pisze:Zaksa gra już od trzech lat w finale "niezależnie od formy" ekspercie :D
I po co ta uszczypliwość?
#kowalout
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Oglądalem dwa pierwsze sety i matematyka mi podpowiada, że w 3 i 4 secie Kwolek skończył 10/11 w ataku. Poza Płotnickim który lepiej przyjmuje nie ma chyba lepszego skrzydłowego w tym wieku.
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: Gibson »

A Dzavoronok
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: pawcio006 »

[post nie na temat]
Ostatnio zmieniony 9 mar 2019, o 01:48 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: punkt 23. Regulaminu Forum
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: dyletant »

Naciągane mvp Kurka, zdecydowanie lepszy Kwolek, choć jeszcze spodziewałem się lepszej zagrywki. Ale najlepiej to chyba dziś Brizard wyglądał.

Przeglądam staty Zawiercia i patrzę, że Semeniuk chyba na dobre przegrał rywalizację z Walińskim i Portugalczykiem.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: Noworoczny »

drukjul pisze:Blackout w Szczecinie, teraz w Olsztynie.

Wszędzie gdzie zaczyna pracować Michał Mieszko po jakimś czasie, krótszym lub dłuższym występuje przerwa w dostawie prądu. Tylko przypadek, czy wampir energetyczny? :]

A faceta w przyszłym roku zamierzają posadzić na ławce trenera w Bełchatowie!!! Widać że ciągnie wilka do lasu, ale to oznacza że w przyszłym roku grozi więc nam blackout w całym kraju, więc to naprawdę nie są już żarty. :D
Ale w sensie, że Szczecin to Szczecin, Olsztyn to Olsztyn, a Bełchatów to cały kraj? Że Dobro Narodowe?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: kamil1999 »

Noworoczny pisze:
drukjul pisze:Blackout w Szczecinie, teraz w Olsztynie.

Wszędzie gdzie zaczyna pracować Michał Mieszko po jakimś czasie, krótszym lub dłuższym występuje przerwa w dostawie prądu. Tylko przypadek, czy wampir energetyczny? :]

A faceta w przyszłym roku zamierzają posadzić na ławce trenera w Bełchatowie!!! Widać że ciągnie wilka do lasu, ale to oznacza że w przyszłym roku grozi więc nam blackout w całym kraju, więc to naprawdę nie są już żarty. :D
Ale w sensie, że Szczecin to Szczecin, Olsztyn to Olsztyn, a Bełchatów to cały kraj? Że Dobro Narodowe?
W sensie ,że PGE zasila połowę Polski.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: kuki91 »

Noworoczny pisze: Ale w sensie, że Szczecin to Szczecin, Olsztyn to Olsztyn, a Bełchatów to cały kraj? Że Dobro Narodowe?
Chodzi o EL Bełchatow, najwieksza w Polsce elektrownie :p
kanimo

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: kanimo »

Gibson pisze:A Dzavoronok
I Semyszew.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: ciorny17 »

W tym sezonie Kwolek gra w mojej ocenie dużo lepiej jak w poprzednim gdzie i tak był jednym z lepszych przyjmujących w lidze. Na szczęście w kadrze będzie trochę grania bo i ME i PŚ więc granie się znajdzie. Przy zachowaniu odpowiednich proporcji, dla mnie Bartosz może się okazać nawet lepszą ofensywnie wersją Kubiaka. Co przy obecności w kadrze Leona jest bardzo ważną rzeczą.

Ciekawe kiedy Woicki zda sobie sprawę, że pora ze sceny zejść? Podobny casus co Wlazłego i trochę Indyki są jego "niewolnikiem". Już nawet jakieś 3 sezony temu mówiłem, że Paweł często sabotuje grę olsztynian, ale w tym sezonie to przechodzi sam siebie.
Kłamca.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: grzegorzg »

TommyLeeJones pisze:Ja już jestem przerażony
Oj, no to nie mogę zostawic Ciebie - sympatycznego Kolegi - w takim stanie... :D ;)

To na poczatek ;) :
A Sobański nie wbije już na wyższy poziom.
Myśle, ze jeste w nim tyle zapału i uporu, ze wejdzie, nie wiem tylko jaki.
Lebedev z umiejętnością rotowania szerokim składem powinien być numerem 1 włodarzy Resovii, jak nic :D . W tym sezonie Zawiercie gra całą ławą i gra dobrze, najwyraźniej się da.
Nie jestem przekonany, czy to zasługa trenera. Może po prostu jest paru zawodników, którzy z niejednego pieca... tfu... niejedną ławke w zyciu podgrzewali, sa z tym stanem obeznani, i nie wpływa to na ich morale. ;)
drukjul pisze:Najlepiej to by było spróbować zakopywać Mieszka po szyję w ziemi, może wtedy z niego ta zła elektryka wyjdzie i nie będzie robił tylu spięć.
A czemu takimi średniowiecznymi metodami? :D ;) Bransoletki uziemiajace mu załozyc, takie od lutowania na przykład, albo jakis kondensator stosowny do plecaka. :] Fakt, potem jakis saper by sie przydał, zeby ten kondensator rozładowac. ;)
Ale juz sia zamykam, bo wpadnie Noworoczny i powie, ze to pewnie przez kontrakt w Skrze.... :] ;)

A tak bardziej serio, ale lekko nawiazujac, to szkoda mi Antigi. W nim jest tak mało takiej energii...

PS A Gogol z takimi bransoletkami i kablem uziemiajacym wyglądałby na meczu jal trolejbus...
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: Maniac`18 »

Kwolek, Semyszew, Dzavoronok, Plotnicki. Warto ich obserwować. Choć moim zdaniem największą szansę na zrobienie dużej kariery, ma Kwolek(który już ma z nich największe sukcesy). Biorąc pod uwagę charakterystyki fizyczno-techniczne dalej uważam że to Kwolek może być najlepszym graczem na tej pozycji z wyżej wymienionej czwórki.

P.S.
Tak, uwzględniłem ich wzrost :D
Tak, napisałem też tak, min. dlatego, że nie doceniamy często Polaków.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PlusLiga 2018/2019 - 24 kolejka

Post autor: TommyLeeJones »

grzegorzg pisze:Myśle, ze jeste w nim tyle zapału i uporu, ze wejdzie, nie wiem tylko jaki.
Dla mnie jest na szczycie, oby został na nim jak najdłużej.
grzegorzg pisze:Nie jestem przekonany, czy to zasługa trenera. Może po prostu jest paru zawodników, którzy z niejednego pieca... tfu... niejedną ławke w zyciu podgrzewali, sa z tym stanem obeznani, i nie wpływa to na ich morale.
Charakter i usposobienie zawodników na pewno nie jest bez znaczenia ale z drugiej strony w Resovii też nigdy nie siedziały nieotrzaskane żółtodzioby, tylko poważni zawodowcy, wyjadacze. A to jednak w Zawierciu mimo rotacji, niemal każdy robi swoje. Malinowski gra na nieosiągalnym wcześniej poziomie, Kania to już w ogóle, nikt trzeźwy przed sezonem nie wyjąłby go z kwadratu, Masny utrzymuje grę mimo 40-stki na karku. Zawiercie nie ma wielkich personaliów, a potrafiło osiągnąć play-offy, jest tak ułożone, że jaki trybik nie wejdzie na boisko, pasuje do reszty. Czyja to zasługa, jak nie trenera ;) ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”