PGE Skra Bełchatów 2019/2020

fanmerc
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2018, o 20:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: fanmerc »

Ja bym Bieńkowskiego jednak bardziej pozytywnie ocenił. We wszystkich klubach w których grał oprócz Olsztyna gdzie Gardini wpuszczał Go tylko na blok, lto zarówno w Bielsku, Bydgoszczy, Czewie oraz Siedlcach grał w najważniejszych meczach o utrzymanie tych zespołów w Ligach i grał w tych meczach jak było widać po wynikach bardzo dobrze. Świadczy to o jego zarówno umiejętnościach technicznych jak i o silnej głowie w decydujących momentach. Dla mnie Kozak. Trzeba zaznaczyć że nie jest związany z żadnym klubem Umową więc jak ktoś zna realia to wie o co chodzi. Dla mnie zdecydowanie pasujący zawodnik do Grześka Łomacza. To jest moje zdanie być może subiektywne ale oparte na faktach. Pozdrawiam wszystkich komentujących
astronauta
Posty: 2904
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: astronauta »

Vilgefortz pisze:
kamil1999 pisze:Wolański całkiem nie zdał egzaminu w Jastrzębskim kiedy to Kampa był kontuzjowany. Przykro się patrzyło na tą grę.
Moim zdaniem, nie było tak źle...
A moim zdaniem było tragicznie. Jedyne czym się wyróżniał to ekstraordynaryjna egzaltacja po nielicznych udanych zagraniach.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
fanmerc
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2018, o 20:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: fanmerc »

To chyba nie byłeś kolego na tych meczach ani ich nie oglądałeś na video...albo jesteś słabym znawcą siatkówki a zwłaszcza w wykonaniu rozgrywających. Ale może to ja po prostu inaczej to widzę.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Wolański w JW nie grał właściwie zbyt dużo, pomijając 2 mecze absencji Kampy (1 fatalny i przegrany, drugi z Cuprumem całkiem pozytywny i liczyłem, że dostanie MVP). Trudno mi ocenić czy nada się do Skry, bo Łomacz to inny zawodnik niż Kampa, który prawie nie wpuszczał na parkiet zmienników... Wiem, że kibice Skry liczą na podwójną zmianę u MMG, a ona u Santilliego nie udawała się szczególnie z Nikodemem.


Sama technika to średnia półka, ale jego wartością jest bycie Atmosferoviciem ;)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
fanmerc
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2018, o 20:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: fanmerc »

Podgląd: Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020
To chyba nie byłeś kolego na tych meczach ani ich nie oglądałeś na video...albo jesteś słabym znawcą siatkówki a zwłaszcza w wykonaniu . Przepraszam szanownego kolegę ale było dość duże słońce i przez pomyłkę napisałem ten text z myślą o Bieńkowskim a nie Wolańskim 8-)
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Rysio z Klanu »

Na portalu społecznościowym Skry na fotce drużyny ze Zduńskiej Woli jest Tomasz Kowalski w koszulce Skry. Pytanie czy to cos wiążącego
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: ursula127 »

dlaczego z Radomiem nie grał Sander?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

ursula127 pisze:dlaczego z Radomiem nie grał Sander?
Pewnie dlatego, że pierwszy trening z drużyną odbył w czwartek...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
dyletant
Posty: 5087
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: dyletant »

Kolejny młody do zmarnowania. Razem z Sawickim i Kupką będą się odbudowywać za 2 lata w innym zespole
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Diomedea
Posty: 4364
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Diomedea »

dyletant pisze:Kolejny młody do zmarnowania. Razem z Sawickim i Kupką będą się odbudowywać za 2 lata w innym zespole

Akurat Kupka jeszcze przed dogadaniem sie ze Skra mial isc do I ligi i zostalo to utrzymane.
A Sawicki, IMHO nie bedacy jakims ogromnym talentem, jest podobnie jak Adamczyk i Nowak wychowankiem Skry i podobnie jak koledzy poszedl grac do I ligi, gdzie rozegral 2 sezony. Moze z niego byc kiedys solidny ligowiec, a raczej sezon treningow z I druzyna po 2 latach pierwszej ligi nie zaszkodzi. Juz drugi bez grania gorzej, od 3ciego zaczyna sie rownia pochyla.
Skra sporo wypozycza swoja mlodziez, wiec jednak graja. Trudno sie do nich przyczepic o traktowanie mlodych w ostatnim okresie. Z niezlych mlodych srodkowy Antosiewicz tez poszedl grac do I ligi.

A taki Jakubiszak, chyba troszke wiekszy majacy potencjal, wytrzymal w Gdansku ze 4 lata na lawie i nikt nad tym nie plakal.

Firszt kolejny sezon bedzie probowal dobic sie do druzyny, od Sawickiego tez chyba troche lepszy. I tez nikt nad tym nie placze.

Halaba mial klopoty by wejsc do podstawowego skladu i pecha, a jednak wiekszosc pisala, ze jest kiepski a na gre zwyczajnie nie zasluguje. Byly tez wpisy jak gral w AGHU, ze niby za slaby na I lige ;). Wyjechal z Polski, wrocil po 2 latach, pokazujac na co go stac.

Semeniuk w zasadzie szanse na regularne granie dostal w Zawierciu, choc i w Zaksie wchodzil sporo i rozwijal sie stopniowo.

Sporo mamy graczy dla ktorych rozwoj w seniorze nie jest jedna, wznoszaca sie prosta. I Skra zdecydowanie nie odpowiada za wiekszosc tych sytuacji, a kilku mlodych dostalo tam szanse, lub poszlo w swiat. Niektorzy na tym forum w glowe sie pukali jak Nawrocki dawal grac mlodemu Klosowi.

Wiec milo ze Cie martwi przyszlosc akurat tych graczy, chyba jednak tak nie musisz sie martwic o spory talent Kupki i troche mniejszy Sawickiego i Adamczyka. Adamczyk w I lidze zreszta podupadl, serwis mu sie pogorszyl. Moze jako 4ty Skry bedzie mial wieksze bodzce do pracy.

Fajnie, ze sa kluby srodka jak Olsztyn, niegdys PW, czesciowo Radom, zeszloroczny Gdansk, stawiajace na mlodych polskich zawodnikow, na kontrakty lub wypozyczenia. Nie przypadkiem sa to kluby z mniejszymi budzetami. Odstepstwa od reguly nie sa liczne (Semeniuk, Popiwczak).
Kaniel Outis
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2018, o 21:47
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Kaniel Outis »

Nikodem Wolański nie zagra w PGE Skrze. Rozgrywający podpisał kontrakt w Estonii.
ciorny17
Posty: 8534
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

Niech jeszcze Kowalski gdzieś podpisze i z tym Bieńkowskim może coś Gogol uszyje.
Kłamca.
Diomedea
Posty: 4364
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Diomedea »

ciorny17 pisze:Niech jeszcze Kowalski gdzieś podpisze i z tym Bieńkowskim może coś Gogol uszyje.

Tez mysle, ze z tej trojki to najlepszy wybor. Ale przed wspomnianym sparingiem rozgrzewal sie Kowalski :( .
Kaniel Outis
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2018, o 21:47
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Kaniel Outis »

Wywiad z prezesem Piechockim, w którym można przeczytać m.in że budżet Skry nie jest jeszcze dopięty i jest mniejszy o mniej więcej 20 procent

https://sport.tvp.pl/49366825/konrad-pi ... z-dla-mnie
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Tymczasem Serbskie media podają, że Mihajlo Mitić następny sezon ma spędzić w Skrze.
https://odbojka-volleyball.com/belhatov-izabrao-mitica/
PS. Nie wiem na ile dobrze zrozumiałem Serbski, ale piszą, że podobno Łomacz odchodzi...
Jeśli tak pisze w istocie to raczej jest to wtopa dziennikarska niż jakieś poważne informacje.
alcio333
Posty: 113
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: alcio333 »

Mitić już oficjalnie w Skrze. Z tym Łomaczem chodziło raczej o to, że tylko on został po odejściu Amerykanina.
ciorny17
Posty: 8534
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

Chciałem zapytać czy ktoś w ostatnich sezonach widział Mihajlo w akcji, ale czy ktokolwiek wiedział o istnieniu drużyny takiej jak Black Volley Beskydy? :D
Kłamca.
PioterZJastrzebia
Posty: 1224
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: PioterZJastrzebia »

ciorny17 pisze:Chciałem zapytać czy ktoś w ostatnich sezonach widział Mihajlo w akcji, ale czy ktokolwiek wiedział o istnieniu drużyny takiej jak Black Volley Beskydy? :D
Mihajlo w akcji nie widziałem. Jeśli chodzi o statystyki ligi czeskiej, to był poza top10 najlepszych rozgrywających.
Co do drużyny, to był beniaminek ligi czeskiej. Skończył sezon na przedostatnim miejscu w tabeli, a Mitić dołączył do niego w trakcie sezonu.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Goscinnie »

Pomysł jakiś całkiem dziwny,
Może za darmo przyszedł grać albo ze swoim sponsorem ?
A tak całkiem serio to pytanie kto jest jego menedżerem, może tu trzeba się doszukiwać wyjaśnienia tego transferu

jedynie dziury w bloku nie będzie z rozgrywającym w pierwszej linii o ile Serb w ogóle wyjdzie na boisko
Camillo Marcotti

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

W jednym z portali widziałem ogłoszenie Miticia jako hit transferowy, w końcu przyszedł Mistrz Europy z 2011 :D przypomina mi się nieumiejący przyjmować libero, który został Mistrzem Olimpijskim, bo nie było nikogo ciekawszego a drugiego libero w Rosji. Cóż, taka magia drużynowych sportów ;)

Niemniej gość ma zastąpić Franciskovicia, nie De Cecco, więc myślę że na tą rolę się nada. Co prawda dawno go nie widziałem, w kadrze też raczej robił za tło, ale na blok wejdzie :) a chyba taka głównie będzie rola drugiego rozgrywającego przy Łomaczu. Ewentualnie porozrzucać piłki z Będzinem, z czym też raczej da sobie radę.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”