PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: leeon »

Jakby to wyglądało jakby przyjmował junior? Skra nie ma właściwie zabezpieczone pozycji przyjmującego. Orczyk jest kompletnie zbędny jako slabsza wersja Katica.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Skrzypek »

grzegorzg pisze:A ja kompletnie nie rozumiem tego wpisu, przynajmniej jako polemikI z moim postem, albowiem tak ogólnie, to ja się z Tobą zgadzam. :D
Warto czasami przeczytac cos dwa razy...
No właśnie, może warto przeczytać 2 razy. ;)
W pierwszym akapicie nie polemizuję z Twoimi hipotezami. Podważam natomiast sens przywoływania opinii skrajnie nieobiektywnego Kadziewicza jako źródła informacji nt. Wlazłego.
Drugi akapit to zupełnie niezależny wątek, w którym wyrażam swoje zdanie nt. wykorzystywania podeszłego wieku (sportowego wieku) zawodników jako narzędzia, słóżącego do ukrywania ich wad.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: grzegorzg »

Wiesz, ja tego nie rozumiem, bo zwyczajnie polemizujesz z tezami, których ja nie postawiłem, bo ich w zasadzie nie ma ;) Natomiast do tej jednej jedynej nie odnosisz sie zupełnie, dlatego cytowanie mojego posta i polemizowanie z tezami tam niezawartymi, jest dla mnie bez sensu, delikatnie pisząc...
alcio333
Posty: 112
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: alcio333 »

Perugia - Skra od 18 pod tym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=Veb6cdLGX-Y

Edit: Perugia wygrywa 3:1
Statystyki
Obrazek
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: jaet »

Perugia wygrywa najgłębszymi możliwymi rezerwami...
Strasznie ta Skra nadal niewyraźna.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Marcy$ »

Dzień konia Taht'a :)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Taht ponad 70%.. Przy Heynenie nawet Estończyk wygląda rewelacyjnie na tle Skry
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kibic_siatki »

Oglądałem fragmenty tego meczu: to co się najbardziej rzucało w oczy to przyjęcie Skry, a w zasadzie całkowity jego brak. To potwierdza to co widzimy na co dzień: kłopoty w meczach nawet z dołem tabeli (Ślepsk). W zasadzie nie ma szans na jego poprawę, bo takie kaleczenie tego elementu powoduje dużą przypadkowość i trudno wymagać od rozgrywającego, że coś sensownego wystawi.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Taht to może głębokie rezerwy, ale też nie byle jaki zawodnik. W naszej lidze to była główna gwiazda Cuprum, które z nim biło się jeszcze o play-offfy. Peruggia ma po prostu niesamowitych rezerwowych na każdej pozycji. Może z wyjątkiem libero i atakującego, ale i Holendra stać na dobre mecze. A linia przyjęcia w Skrze to już główny problem od paru lat. Nawet w sezonie mistrzowskim słabo wyglądali w tym elemencie, ale wygrali mistrzostwo bo Zaksa dolowala a oni dobrze wyglądali na zagrywce. Ale obecnie gdy jest większa rywalizacja to przy takim przyjęciu nie mają szans na mistrza. Potrzebują albo lepszego libero albo lepiej przyjmującego zawodnika do pary z Ebadipourem i nie wykluczone, że wybiorą tą opcję bo wraz z końcem sezonu kończy się kontrakt Szalpukowi.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Skrzypek »

kibic_siatki pisze:Oglądałem fragmenty tego meczu: to co się najbardziej rzucało w oczy to przyjęcie Skry, a w zasadzie całkowity jego brak. To potwierdza to co widzimy na co dzień: kłopoty w meczach nawet z dołem tabeli (Ślepsk). W zasadzie nie ma szans na jego poprawę, bo takie kaleczenie tego elementu powoduje dużą przypadkowość i trudno wymagać od rozgrywającego, że coś sensownego wystawi.
Skoro jest słabe przyjęcie, to rozgrywający powinien opierać ofensywę zespołu na skrzydłowych. Łomacz tego nie robi i w 4-setowym meczu wystawia 33 piłki do środkowych, z których nikt nie przekracza 50% skuteczności. Problemem Skry - prócz przyjęcia - jest wizja gry rozgrywającego.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: leeon »

Łomacz wirtuozem nie jest. Ja bym mimo wszystko zaczął od stabilizacji przyjęcia.
alcio333
Posty: 112
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: alcio333 »

Drugi sparing na remis.
Obrazek
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

Pierwszy bardzo dobry mecz Szalpuka, gdzie sobie blok-fest zrobił na Hoogendornie i co do pierwszego meczu to tyle.
Jeszcze mała obserwacja z pierwszego pojedynku. Leon pojawiał się jako właśnie zmiennik Niderlandczyka i w ataku 4/4.
Drugiego już meczu nie widziałem (btw. była transmisja??) ale cyferki znów nie powalają. Pozytyw to przyjęcie Milczarka i wracający do formy Kochanowski.
Kłamca.
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: TommyLeeJones »

Taka ostra krytyka Łomacza na forum (a i ja nie miałem serca go bronić), a tu ze statystyk Bednaruka, które są wrzucone w temacie AZS-u Olsztyn wynika, że Skra to najlepsza drużyna na kontrze w lidze. Gdzie tu sens, gdzie logika?
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: ursula127 »

TommyLeeJones pisze:Taka ostra krytyka Łomacza na forum (a i ja nie miałem serca go bronić), a tu ze statystyk Bednaruka, które są wrzucone w temacie AZS-u Olsztyn wynika, że Skra to najlepsza drużyna na kontrze w lidze. Gdzie tu sens, gdzie logika?
takie wpisy jakie forum , hejt i dyletanctwo rządzą w temacie Skry
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: dyletant »

Czytacie na własną odpowiedzialność. Dzbanowatość, ignorancja i megalomania lokalnego pseudodziennikarzyny przekracza wszelkie skale żenady ;)
Biedna Skierka. Syndrom oblężonej twierdzy ma się dobrze.
https://dzienniklodzki.pl/skandal-w-sia ... vxN-Ci3ydI
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Aquino »

Nie no ,to napewno jakiś Fake News. Nie wierzę, że ktoś mógłby napisać coś tak durnego.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Son »

No dobra, dla nas to oczywiste. Skra zawsze opierała się na wizerunku poszkodowanych i „wszyscy przeciw nam”, ale jakiś kibic, który nie siedzi w temacie faktycznie weźmie to do siebie. Co oni? Zabralonili im grać z Messim światowej siatkówki?!?
Ogólnie dobrze spędziłem te minutę czytając artykuł. Można się pośmiać :)
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: laanca »

Przecież ten artykuł to jakaś prowokacja w stylu Betlejewskiego. Nie wierzę, że normalny dorosły dziennikarz może rzucać takimi porównaniami i stosować taką dziecinną retorykę ...
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Son »

Nie mamy 5 lat, żeby wierzyć w bezinteresownosc dziennikarzy. I nie trudno domyślić się na czyją prośbę taki artykuł powstał.
Ale pośmiać i tak się można
Zaksa na maksa
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: adamow »

Z osądzaniem artykułu poczekajmy do wtorku/środy i zobaczymy kiedy mecz się faktycznie odbędzie. Wtedy zobaczymy, czy potwierdzi się info w nim zawarte. Jeśli tak to faktycznie gruby skandal i na miejscy Skry przy najbliższej okazji wnioskowałbym o odwołanie Zagumnego z funkcji prezesa.
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: dyletant »

adamow pisze:Z osądzaniem artykułu poczekajmy do wtorku/środy i zobaczymy kiedy mecz się faktycznie odbędzie. Wtedy zobaczymy, czy potwierdzi się info w nim zawarte. Jeśli tak to faktycznie gruby skandal i na miejscy Skry przy najbliższej okazji wnioskowałbym o odwołanie Zagumnego z funkcji prezesa.
Dokładnie. Siatkówkę ligową racz zbawić Panie...Konradzie
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Nie wiem co jest bardziej absurdalne. Porównanie Ebadipoura do Messiego czy Seyeda do jakiegoś Pereza z Widzewa.
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Ked »

adamow pisze:Z osądzaniem artykułu poczekajmy do wtorku/środy i zobaczymy kiedy mecz się faktycznie odbędzie. Wtedy zobaczymy, czy potwierdzi się info w nim zawarte. Jeśli tak to faktycznie gruby skandal i na miejscy Skry przy najbliższej okazji wnioskowałbym o odwołanie Zagumnego z funkcji prezesa.
no przecież Ty jesteś złotem :] :]
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kamien »

Piechocki chce wykolegowc Zagumnego? A kogo ma w planie wsadzić na jego miejsce?
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
Anula
Posty: 45
Rejestracja: 23 sty 2019, o 19:58
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Anula »

adamow pisze:Z osądzaniem artykułu poczekajmy do wtorku/środy i zobaczymy kiedy mecz się faktycznie odbędzie. Wtedy zobaczymy, czy potwierdzi się info w nim zawarte. Jeśli tak to faktycznie gruby skandal i na miejscy Skry przy najbliższej okazji wnioskowałbym o odwołanie Zagumnego z funkcji prezesa.
Głubszego artykułu nie czytałam. Mecze bez tego pożal się Boże " Messiego z Bełchatowa" Skra już grała, bo po prostu był słaby i trener sadzał go na ławce. Jeśli wg pismaka Skra może przegrać z osłabionym brakiem Janka Hadrawy Olsztynem to znaczy , że nie zasłużyła na udział w finale PP . Idąc za słowami autora tych bzdur Kuczmery - należy przekładać wszystkie mecze Bełchatowa , w których zawodnicy z pierwszej szóstki będą mieć kontuzje. Jednak idiotów wśród pseudo-pismaków nie brakuje.
plukotje
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2019, o 15:21
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: plukotje »

A Bełchatów miał inne terminy w styczniu i lutym, sami je odrzucili
sqlinjection
Posty: 22
Rejestracja: 1 maja 2019, o 07:27
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: sqlinjection »

Dziennik łódzki uzyskał kolejny link pozycjonujący. Cel został osiągnięty.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: jaet »

O mamo :o
Srogie dropsy autor tego czegoś gryzie. Ja bym na jego miejscu hamował, bo to "one way ticket" :].
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: dyletant »

Ciąg dalszy popisów łódzkiej redaktorzyny ;)
Teraz nawet umieścił JW w półfinale, w oryginale już tego nie ma, ale internet nie zapomina :]
Obrazek

To już nawet człowiek na ostatnim miejscu w Polsce pod względem zapisu ŻŻ się tak nie kompromitował chyba, a też pisał bełchatowskie panegiryki.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”