Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: nikt wazny »

Jestem pod wrażeniem. Daniel to naprawdę bomba dla Olsztyna
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
dyletant
Posty: 5087
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: dyletant »

O matko. Tylko nie On.
Nikodem Dyzma polskiej siatkówki.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
plukotje
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2019, o 15:21
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: plukotje »

Dwie opcje:albo na spokojnie z Mierzejewskim lub innym tanim ale już z małym parciem na wynik albo: ostra szarża pieniędzmi na jakieś nazwisko - oczekiwany wynik duży, ale przy klapie może być kiepsko z pieniążkami. Raczej będzie ta pierwsza, bo druga to duże ryzyko, a Jankowski nie taki, no i głupia, bo jak kończą ci "na kredyt, a może się uda, będzie sukces" to już wiemy. Efekt taki że to nie będzie TEN sezon azsu

Czy to jednak ta szarża? Źródło jest niepewne więc zobaczymy, mam nadzieję że jest to dogadane ze sponsorami
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

dyletant pisze:O matko. Tylko nie On.
Nikodem Dyzma polskiej siatkówki.
No teraz to pojechane....
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Cóż, oficjalnie Daniel wraca do Polski jako trener Olsztyna. Świetny ruch.
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: pigula »

Szampon093 pisze:Cóż, oficjalnie Daniel wraca do Polski jako trener Olsztyna. Świetny ruch.
Oficjalnie czyli gdzie podane?
plukotje
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2019, o 15:21
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: plukotje »

Oficjalnie, to gdy klub ogłosi. Klub nie ogłosił więc nieoficjalnie. Prawdopodobnie ale jeszcze oficjalnie nic potwierdzonego. Na razie to domysły dziennikarzy i och informacje, a te lubił się nie sprawdzać. Czekamy, w Olsztynie na oficjalne zawsze się długo czeka.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: hubert »

Dobry ruch Olsztyna. Byłby jeszcze lepszy, gdyby zakontraktowali go z góry na następny sezon tak aby już teraz rysował plany personalne a nie jakiś spadochroniarz na przełomie czerwca i lipca. Poza tym to też wabik dla zawodników bo chyba łatwiej kogoś przekonać do gry u Castellaniego niż Mariano-Italiano z A2 czy dołu A1.
Chyba najbardziej utytułowany trener w historii AZSu. Chociaż to bardziej ciekawostka niż gwarancja sukcesu bo np. taki Lozano w Radomiu jakoś specjalnie dobrego wyniku nie zrobił.
Z drugiej strony pytanie do działaczy dlaczego nie pomyśleli o kimś z tej półki przed sezonem ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Lemon
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2019, o 12:42
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Lemon »

Bardzo słuszne uwagi. Mnie ciekawi jeszcze 1 aspekt ..czy klub zakontraktuje jakiegoś siatkarza na przyjęcie bo jakoś trudno mi uwierzyć że DC zgodził się grać o utrzymanie lub o play offy bez wzmocnienia gdy jest tyle kontuzji. Olsztyn poszedł już raz w kierunku argentyńskim chociaż szału nie było .Okienko zamyka się z końcem stycznia?
plukotje
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2019, o 15:21
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: plukotje »

No wiadomo że zawodników nowych nie będzie. To jest Olsztyn i tu nie ma nie wiadomo jakich pieniędzy. Na razie są toczone rozmowy z Castellanik, decyzja ma być jutro, jaka- zobaczymy. Jankowski mówił że transferu medycznego nie będzie bo liczą że Kapica wróci w tym sezonie
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: drukjul »

plukotje pisze: Na razie są toczone rozmowy z Castellanim, decyzja ma być jutro, jaka- zobaczymy. Jankowski mówił że transferu medycznego nie będzie bo liczą że Kapica wróci w tym sezonie
Skoro Castellani już dziś wieczorem zamelduje się w Olsztynie, to już wszystko zostało ustalone. A "rozmawiamy" to tylko oficjalna formuła dyplomatyczna, do momentu kiedy umowa z nowym trenerem w blasku fleszy zostanie podpisana i ogłoszona.
"Tak to prawda, rozmawiamy z Danielem Castellanim. Więcej szczegółów jutro – esemesa takiej treści wysłał nam dzisiaj prezes Indykpolu AZS Olsztyn Tomasz Jankowski. Niezbyt rozmowny był także 58-letni argentyński trener. „Jestem w podróży do Polski, wieczorem będę w Olsztynie, ale o więcej szczegółów proszę pytać prezesa” – napisał Castellani. Niby niewiele, ale wystarczy, by potwierdzić informację włoskich mediów"


https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... -z/vvrdrhm
plukotje
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2019, o 15:21
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: plukotje »

W mediach społecznościowych już ogłoszone, zaraz komunikat klubu. Czy dobrze? Raczej tak, lepiej w tym momencie się nie dało. Gorzej że Hadrava jeszcze 2-3 mecze ma pauzować..
https://mobile.twitter.com/indykpolazs/ ... 6923052033
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Wess »

Po siedmiu latach, Daniel Castellani wraca do Polski. Argentyński trener obejmie funkcję pierwszego trenera Indykpolu AZS Olsztyn!

- Bardzo cieszę się z podpisania umowy z Danielem Castellanim – przyznaje Tomasz Jankowski, Prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA. – To znakomity fachowiec, jeden z najlepszych trenerów na świecie. Jestem przekonany, że nasza drużyna może grać lepiej i wrócić do dyspozycji z początku sezonu. Mam również nadzieję, że limit kontuzji w tym sezonie został wyczerpany. Wierzę, że pod wodzą nowego trenera, awansujemy do najlepszej ósemki.

Debiutem dla argentyńskiego szkoleniowca będzie piątkowy mecz przed własną publicznością z Treflem Gdańsk. Początek meczu w Hali Urania o godz. 17:30 – bilety dostępne na indykpolazs.pl/bilety!
http://indykpolazs.pl/aktualnosci/3526_ ... sztyn.html
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: PvK »

Wiadomo na ile kontrakt?
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: pigula »

Z tego co wyczytałem to do końca sezonu.Później pewnie usiąda do rozmów co dalej.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: hubert »

Jeśli budżet nie wzrośnie to nie zostanie. Resovia czy Zawiercie będą szukać trenera a tam płacą sporo więcej.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: pigula »

hubert pisze:Jeśli budżet nie wzrośnie to nie zostanie. Resovia czy Zawiercie będą szukać trenera a tam płacą sporo więcej.
Resovia płaci dużo a widać właśnie jakie ruchy podejmują, także ich bym o tak rozsądny ruch nie podejrzewał.Zresztą skoro Olsztyn było stać teraz na DC, to i będzie stać w przyszłym sezonie.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: hubert »

pigula pisze:
hubert pisze:Jeśli budżet nie wzrośnie to nie zostanie. Resovia czy Zawiercie będą szukać trenera a tam płacą sporo więcej.
Resovia płaci dużo a widać właśnie jakie ruchy podejmują, także ich bym o tak rozsądny ruch nie podejrzewał.Zresztą skoro Olsztyn było stać teraz na DC, to i będzie stać w przyszłym sezonie.
Inną stawkę rzucił DC jak nie miał pracy a inna będzie jak kiła ofert będzie miał.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Marcy$ »

Z jakiegoś powodu tej pracy teraz nie miał.... chyba, że zdziała cuda w Olsztynie :)
Adamde
Posty: 821
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Adamde »

Ależ zagraliśmy piach... Nie pamiętam tak słabo grającego azs-u. Castellani będzie miał co robić. Wcale się nie zdziwię jak po powrocie Hadravy, Andringa zacznie grać na libero...
Bartes
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2020, o 18:07
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Bartes »

Wszystko co tu napiszę to moja subiektywna opinia i punkt widzenia po obejrzeniu meczu na żywo. Niestety dzisiaj kompletnie na trybunach nie było czuć walki ze strony AZS. Gdańsk nie grał nie wiadomo jakiego meczu jeżeli chodzi o swój poziom gry. Olsztyniacy w pierwszych dwóch setach niestety dostali ostre lanie, natomiast w trzeciej partii wyglądało to już troszeczkę lepiej. Myślę, że głównym "błędem" AZS'u było banie się uderzyć mocno piłkę w ataku. Wszystkie kiwki były dzisiaj bronione przez ekipę Winiara. W trzeciej odsłonie Mika trochę się odbudował i zaczął uderzać wreszcie na poziomie Plusligi. Wiadomo, że nie jest to aż tak wysoka forma tego zawodnika, ale trzeba szukać chociaż małego pozytywu :) Najbardziej szkoda mi jest Wojtka Żalińskiego. Widać, że chłop stara się coś zrobić, ale nie może. Nie wiem czy to kwestia złego przygotowania fizycznego czy może psychicznej blokady ??? Trzeba trzymać kciuki za chłopaków no i przede wszystkim za trenera Castelaniego, żeby trochę ruszył tą drużynę do przodu. Do boju AZS!
dyletant
Posty: 5087
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: dyletant »

Macie swojego Maga neptyka. Gramy najgorszą siatkówkę w lidze, a wiem co mówię, bo oglądałem wczoraj Resovię.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: pigula »

Castellani pojawił się w Olsztynie wczoraj wieczorem.Nie przeprowadził nawet jednego treningu z drużyną.Faktycznie mógł przez ten czas odmienić drużynę.Nie żartuj.
dyletant
Posty: 5087
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: dyletant »

pigula pisze:Castellani pojawił się w Olsztynie wczoraj wieczorem.Nie przeprowadził nawet jednego treningu z drużyną. Faktycznie mógł przez ten czas odmienić drużynę.Nie żartuj.
Nie mógł, ale to był delikatny spoiler, jak będzie wyglądała nasza gra do końca sezonu.
Warszawa nas rozrzuci jak gnój po polu, nawet Suwałki nas pojadą. Jeśli wczoraj Halaba z Filipiakiem zrobił sobie strzelnicę, to Bołądź z Szerszeniem zrobią nam z 4 liter jesień średniowiecza. Potem już górki- szybkie lania od JW i ZAKsy, pewnie strata punktów w Będzinie. Dobrze, że Stern wyjechał, bo się zastanawiam czy wygralibyśmy z Bydgoszczą.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: hubert »

Olsztyn chyba właśnie przebił serię Będzina bez zwycięstwa. Gdyby nie Visła to Olsztyn mógłby w lidze się nie utrzymać. Od kilku miesięcy gra najgorszą siatkówkę w lidze jaką widziałem od wielu lat.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: firefoxkk »

hubert pisze:Olsztyn chyba właśnie przebił serię Będzina bez zwycięstwa. Gdyby nie Visła to Olsztyn mógłby w lidze się nie utrzymać. Od kilku miesięcy gra najgorszą siatkówkę w lidze jaką widziałem od wielu lat.
A najlepsze że skład na papierze wygląda najlepiej od kilku lat, no może kontuzja Hadravy trochę pokrzyżowała plany klubowi, który praktycznie nie brał 2 atakującego. Po prostu chyba jakiś format/pomysł drużyny skończył się, a mam tutaj głównie na myśli Andringę,Woickiego i Żurka. :|
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: pigula »

Na miejscu włodarzy Olsztyna robiłbym wszystko żeby ściągnąć Marcina Janusza.Chłopak zaczął grać na fajnym poziomie a myślę że za wypłatę Woickiego by przyszedł.
Adamde
Posty: 821
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Adamde »

Na miejscu włodarzy Olsztyna robiłbym wszystko żeby ściągnąć Marcina Janusza.Chłopak zaczął grać na fajnym poziomie a myślę że za wypłatę Woickiego by przyszedł.
W życiu, zapomnij. Zdolnych polskich sypaczy jak na lekarstwo, a Janusz ma papiery na granie. Już teraz jest numerem 3 jeśli chodzi o reprezentację i to tylko dlatego że Grzesiu Łomacz się mocno ostatnio ogarnął. W naszym zasięgu może jest Firlej z Katowic, albo Pająk z Będzina z polskich sypaczy. Janusz jeżeli zmieni klub to pewnie wróci do skry lub pójdzie do jw.
kanimo

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: kanimo »

Dlaczego do Skry? Lomacz sie gdzies wybiera?
Chyba na jedynke do Skry to przydalby sie jeszcze co najmniej jeden sezon w klubie bez presji. To podobny przeskok jak z pozycji drugiego w Skrze na pierwszego w Gdansku. W pierwszym sezonie w Gdansku bardzo roznie to wygladalo.

Roznice widac tez po Komendzie.

Wiec co najmniej jeszcze sezon gry by sie przydal, a moze wlasnie jakis posredni etap, klub z pucharami a niekoniecznie LM.
Nie wiem, czy Olsztyn zalapie sie na miejsce pucharowe :D , obecnie Trefl jest blizej.
Ostatnio zmieniony 5 lut 2020, o 17:03 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Adamde
Posty: 821
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Adamde »

Dlaczego do Skry? Lomacz sie gdzies wybiera?
Chyba na jedynke do Skry to przydalby sie jeszcze co najmniej jeden sezon w klubie bez presji. To podobny przeskok jak z pozycji drugiego w Skrze na pierwszego w Gdansku. W pierwszym sezonie w Gdansku bardzo roznie to wygladalo.

Roznice widac tez po Komendzie.

Wiec co najmniej sezon gry by sie przydal, a moze wlasnie jakis posredni etap, klub z pucharami a niekoniecznie LM.
Nie wiem, czy Olsztyn zalapie sie na miejsce pucharowe :D , obecnie Trefl jest blizej.
Grzesiek rocznik 87 więc już też nie młodzieniaszek, w końcu przyjdzie czas na pokoleniową zmianę, a Janusz już tam grał i to całkiem nieźle, zostawił po sobie dobre wspomnienie. Moim zdaniem poradziłby sobie już teraz, ale wiadomo że każdy ma swoją opinię. Do Olsztyna na pewno nie przyjdzie, bo niby po co? Ani tu jakiejś specjalnej kasy, ani możliwości rozwoju. Podobno Brizard się ewakuuje z Warszawy, więc ten kierunek też jakoś tam prawdopodobny. Tym bardziej że trenerem jest AA.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”