PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Son »

Rozumiem, ze wspomnienie, ze był to 17 mecz wygrany z rzędu było obraźliwe?
Zaksa na maksa
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: aezakmi »

panoptico pisze:(...) Jak Lynnel nie jest w formie to Jastrzębie nie istnieje, co już zeszły sezon pokazał.
W reprezentacji Francji wykręcał świetne liczby. Dlatego wątpię, że on nie jest w formie. Wg mnie problem jest gdzie indziej - rozegranie. Kampa mógłby postać przynajmniej kilka spotkań w kwadracie, bo to w dużej mierze jego zasługa, że jest tak, a nie inaczej. Mają Vinhedo, który w sparingach przed sezonem oraz w pluslidze w ubiegłym sezonie pokazał, że potrafi dużo. Chciałbym zobaczyć JW z Vinhedo na rozegraniu.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: johnnyrotten »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 3 lis 2019, o 17:42 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zwykły spam
panoptico
Posty: 144
Rejestracja: 14 paź 2019, o 12:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: panoptico »

Son pisze:Rozumiem, ze wspomnienie, ze był to 17 mecz wygrany z rzędu było obraźliwe?
Może nie obraźliwe, ale fałszywe. Przypominam porażkę z Zawierciem, od temtego spotkania Zaksa zanotowała 7 ligowych zwycięstw, a nie 17.
RafaNada
Posty: 46
Rejestracja: 26 paź 2019, o 05:00
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: RafaNada »

aezakmi pisze:
panoptico pisze:(...) Jak Lynnel nie jest w formie to Jastrzębie nie istnieje, co już zeszły sezon pokazał.
W reprezentacji Francji wykręcał świetne liczby. Dlatego wątpię, że on nie jest w formie. Wg mnie problem jest gdzie indziej - rozegranie. Kampa mógłby postać przynajmniej kilka spotkań w kwadracie, bo to w dużej mierze jego zasługa, że jest tak, a nie inaczej. Mają Vinhedo, który w sparingach przed sezonem oraz w pluslidze w ubiegłym sezonie pokazał, że potrafi dużo. Chciałbym zobaczyć JW z Vinhedo na rozegraniu.
To raz, a dwa to takie fikanie, jak na innych, na bloku Zaksy nie może mieć miejsca.
panoptico
Posty: 144
Rejestracja: 14 paź 2019, o 12:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: panoptico »

RafaNada pisze:
To raz, a dwa to takie fikanie, jak na innych, na bloku Zaksy nie może mieć miejsca.
Sugerujesz, że blok reprezentacji Serbii, mistrzów Europy, jest gorszy od bloky Zaksy? Że panowie Podraścianin i Lisiniac gorzej blokują od panów Rejno i Wiśni, pan Atanasijević robi to gorzej od pana Kaczmarka, a pan Kovacević od pana Parodiego?
Ostatnio zmieniony 3 lis 2019, o 17:40 przez panoptico, łącznie zmieniany 1 raz.
RafaNada
Posty: 46
Rejestracja: 26 paź 2019, o 05:00
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: RafaNada »

Tak.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Son »

17 z rzędu z JW, według flashscore w oficjalnych meczach.
Ciężko znaleść podobna serię wśród drużyn zbliżonych poziomem.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2019, o 17:44 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: szanuj ortografię i innych użytkowników Forum
Zaksa na maksa
panoptico
Posty: 144
Rejestracja: 14 paź 2019, o 12:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: panoptico »

RafaNada pisze:Tak.
No to nie wiem, tamci zatrzymali Ngpatha i Boyera, z takimi zawodnikami to Zaksa chyba nawet w ogóle nie grała.

@UP

Niemożliwe. Od sezonu 14/15 (ostatnie zwycięstwo JW) zespoły te grały jedynie 12 razy.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2019, o 17:43 przez panoptico, łącznie zmieniany 2 razy.
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: zibibobi »

Zaksa gra swoja, uporządkowaną, techniczną siatkówkę. Jest dobrze zbilansowana i mimo narzekań, co niektórych forumowiczów, że ma słabe skrzydła, jak widac nie przeszkadza to im przeciwstawić się siatkówce siłowej. Mam na mysli oczywiście rywali krajowych. Żeby ograć Zaksę trzeba odrzucić ich od siatki. Do tego trzeba silnej i co najważniejsze skutecznej zagrywki. Jastrzębie próbowało to robić ale z mizernym skutkiem. Stad wynik taki a nie inny. I niech tak zostanie do końca sezonu.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Son »

panoptico pisze:
RafaNada pisze:Tak.
No to nie wiem, tamci zatrzymali Ngpatha i Boyera, z takimi zawodnikami to Zaksa chyba nawet w ogóle nie grała.

@UP

Niemożliwe. Od sezonu 14/15 (ostatnie zwycięstwo JW) zespoły te grały jedynie 12 razg.
Boyer to gra w zbyt słabych zespołach, żeby się z Zaksa mierzyc
Zaksa na maksa
RafaNada
Posty: 46
Rejestracja: 26 paź 2019, o 05:00
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: RafaNada »

panoptico pisze:
RafaNada pisze:Tak.
No to nie wiem, tamci zatrzymali Ngpatha i Boyera, z takimi zawodnikami to Zaksa chyba nawet w ogóle nie grała.

@UP

Niemożliwe. Od sezonu 14/15 (ostatnie zwycięstwo JW) zespoły te grały jedynie 12 razy.
Jest to równie prawdziwe, jak to, że Zaksa w ub. sezonie nie zdobyła medalu a Wiśniewski nie łapałby się do żadnego zespołu w pluslidze, jakby nie miał obywatelstwa ;)
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Son »

Mam wrażenie, ze Jastrzębski się po prostu bal. Jak kiedyś inni bali się wielkiej Skry. Pamietam, aż za dobrze.
Teraz wyglada to podobnie
Zaksa na maksa
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: bono »

Anula pisze:
bono pisze:Nie spodziewam sie wyrównanego meczu - jeżeli Jastrzębie nie da ciała (jak choćby w ostatnim sezonie) to wygra 3-0 lub 3-1.
W Zaksie za dużo słabych punktów - brak zgrania,brak zagrywki,himeryczny atak i skrzydła,osłabiony środek.
Rozgrywający i libero wystarczył ledwo na Będzin i to bez Irańczyka.
Martwi brak reakcji trenera na słabą gre Parodiego.

W jednym miałeś rację - to nie był wyrównany mecz. No cóż - osłabiona ZAKSA ze " słabym" Olkiem, Łukaszem i Parodim, bez Deroo i Bienia i nawet bez Jankesa tylko z Rejno i Wiśnią pokonała wzmocnione Jastrzebie na ich hali.
A tak na marginesie tyle zepsutych zagrywek przez gospodarza na własnym podwórku to dawno nie widziałam
Dawno się tak nie pomyliłem - ale to było celowe - po prostu często moje prognozy się nie sprawdzają i oby tak było zawsze ;)
Świetny mecz Zaksy zwłaszcza Bena Kaczmarka i Śliwki.
nie ma już nic... :<
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 526
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: pietrus72 »

na początku powiem tak po meczu JW-Zaksa - spodziewaliśmy się trudnego ,zaciętego spotkania,większość forumowiczów typowało 50 /50 ,bo dla JW pierwszy mocny rywal a ZAKSA dopiero drugie spotkanie w lidze.A mecz zakończył się niespodziewanie 3-0 dla Zaksy ,pierwszy set praktycznie wyrównany ale końcówka po profesku kończy Zaksa ,na dodatek 14 błędów JW,duzo jak na jeden set,drugi set to powiedzmy ryzyko na zagrywce JW żeby odciągnąć ich od siatki ale widząc że psują niemiłosiernie zagrywki,innego sposobu nie mieli na pojedynek z Zaksą ,więc pula zgarnięta po raz drugi przez Zaksiaków,trzeci set to luz i pilnowanie wyniku ze strony Toniutti i spółka,prowadząc na początku seta 10-4 kontrola w kazdym elemencie gry.
Wniosek : dużo błędów ze strony JW ,praktycznie każdy zawodnik pudłował serw w każdym secie ,Fromm i Kampa bez formy,kombinacje taktyczne przez Santilliego nie skutkowalo jak poprawić grę w jakimkolwiek aspekcie poprawnej gry na boisku,stąd błędy i jeszcze raz błędy ,tak jak powiedziałem decydowało forma dnia i zagrywka.
Zaksa- Toniutti sama przyjemność ,podania do Kaczmarka który rozkręcał się z każdą chwilą był bezlitosny ,Śliwka wspomagał ze skrzydła bo był ofensywnie taktycznie nakreślony przez Grbicia,Parodi miał zadanie nie przeszkadzać tylko od czasu punktować -jego zadaniem było trzymanie przyjęcia czyli defensywa z Zatorskim ,środek pozytywnie kazdy mial swoje zadanie,trochę obaw było do Rejno -miał zastrzeżenia do kilku zadań na środku.Baroti i Semeniuk trochę poczuli krew na boisku i to mnie cieszy,czyli Grbic rotuje składem,najgorzej z Łukasikiem- jest zmiennikiem obydwu graczy czyli Parodi i śliwka,ale na razie musi poczekać na swój występ.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: MWi »

Opinie o tym, że Jastrzębie ma znaczne mocne skrzydła niż klepacze Zaksy są chyba mocno przesadzone. To właśnie na skrzydłach widziana była dzisiaj ogromna różnica - również w ataku. Szczególnie jeśli Fromm dalej będzie grał taki piach jak od wielu, wielu kolejek. Nic nie zapowiada zmian w formie Niemca, moim zdaniem mocno nietrafiony transfer zawodnika, który wciąż nie pokazuje zbyt wiele z najlepszych lat kariery.

Za to Śliwka wyrasta powoli na zawodnika mogącego zastąpić Deroo w dłuższym okresie.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 526
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: pietrus72 »

pytanie do forumowiczów : co każdą kolejkę jest post kolejka ligi i typujemy mecze z wynikami ,zauważyłem że typuje co kolejkę 10 znawców siatkówki ,myślę że mozemy załozyć tabelę ci co typują spotkania ,bo nie widzę postu z grą typerów na tym forum.A typując wyniki spotkań zawsze jest ciekawie kto jest lepszy ;) ja jestem za :D
martamik
Posty: 35
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 12:10
Płeć: K

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: martamik »

Kampa przereklamowany? Porównujecie go do dzisiejszego przeciwnika. Weźmy pod uwagę to jakie ma przyjęcie Kampa a jakie Toniutti. Lukas to dobry sypacz z fajną zagrywką i blokiem. Przy dobrym przyjęciu potrafi rozrzucić blok.
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: DuszanKubica »

zibibobi pisze:Zaksa gra swoja, uporządkowaną, techniczną siatkówkę. Jest dobrze zbilansowana i mimo narzekań, co niektórych forumowiczów, że ma słabe skrzydła, jak widac nie przeszkadza to im przeciwstawić się siatkówce siłowej. Mam na mysli oczywiście rywali krajowych. Żeby ograć Zaksę trzeba odrzucić ich od siatki. Do tego trzeba silnej i co najważniejsze skutecznej zagrywki. Jastrzębie próbowało to robić ale z mizernym skutkiem. Stad wynik taki a nie inny. I niech tak zostanie do końca sezonu.
Bardzo trafne, zwięzłe podsumowanie tego meczu Zbyszku.
Jastrzębie miało założenie taktyczne odrzucenia Zaksy i zwyczajnie się to nie udawało bo ryzykowali a nie wchodziło. Zapewne gdyby 1/3 zagrywka weszła to może wynik był by inny. Warto dodać że ten nieszczęsny serwis jak już przejdzie to ląduje na rękach znakomitych przyjmujących z absolutnie topowym libero. A nawet jeśli ta jedna na tezy mocne zagrywki wejdzie i dalej jedna na trzy z tych co wejdą zostanie przyjęta „w buraki” to jest jeszcze Toniutti. No i wychodzi na to że te potężne skrzydła nie zawsze są potrzebne.

Nie znęcał bym sie tak nad chłopakami z Jastrzębia Zdroju. Oni na prawdę potrafią grać i to na wysokim poziomie. Dzisiaj zaryzykowali i się nie opłaciło ale już za jakiś czas mogą znów podjąć ryzyko i wynik może być zupełnie inny.

Generalnie dziwi mnie też opinia jakoby nagle Jastrzębie z głównego pretendenta do mistrzostwa stało się zespołem który „jednak nie zdobędzie medalu”. Oj łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Przypominam że to nie był Lubin czy Będzin, nie umniejszając niczego tym chłopakom. Jastrzębie grało z najlepszym polskim zespołem ostatnich lat. Tyle.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2019, o 18:29 przez DuszanKubica, łącznie zmieniany 1 raz.
uszat
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Hirako »

martamik pisze:Kampa przereklamowany? Porównujecie go do dzisiejszego przeciwnika. Weźmy pod uwagę to jakie ma przyjęcie Kampa a jakie Toniutti. Lukas to dobry sypacz z fajną zagrywką i blokiem. Przy dobrym przyjęciu potrafi rozrzucić blok.
Tutaj akurat trzeba powiedzieć, że Kampa ma tendencje do zawalania ważnych spotkań. W zeszłym sezonie w finale PP i półfinale z Warszawą w lidze mocno się pogubił.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: DuszanKubica »

pietrus72 pisze:pytanie do forumowiczów : co każdą kolejkę jest post kolejka ligi i typujemy mecze z wynikami ,zauważyłem że typuje co kolejkę 10 znawców siatkówki ,myślę że mozemy załozyć tabelę ci co typują spotkania ,bo nie widzę postu z grą typerów na tym forum.A typując wyniki spotkań zawsze jest ciekawie kto jest lepszy ;) ja jestem za :D
Jest typer Piotrze, spójrz na stronę główną forum>PlusLiga
uszat
panoptico
Posty: 144
Rejestracja: 14 paź 2019, o 12:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: panoptico »

martamik pisze:Kampa przereklamowany? Porównujecie go do dzisiejszego przeciwnika. Weźmy pod uwagę to jakie ma przyjęcie Kampa a jakie Toniutti. Lukas to dobry sypacz z fajną zagrywką i blokiem. Przy dobrym przyjęciu potrafi rozrzucić blok.
To teraz pytanie, dlaczego tego przyjęcia nie było, skoro grali z zespołem niezbyt ofensywnie nastawionym na zagrywce. Większość zagrywek Zaksy to były co najwyżej solidne floaty, chyba jedynie Kaczmarek zagrywał ofensywnie. Jeśli przeciwko takiej zagrywce nie ma się przyjęcia, i to grając tworytycznie defensywnym ustawieniem przyjmujących, to jest duży problem w tym zespole.

Ważny test dla Jastrzębia w kolejnej kolejce, kiedy przyjedzie Warszawa. Jeśli znów przegrają w słabym stylu to zdaje się, że może medalu w tym sezonie nie być.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: lobmar »

Druzyna,ktorej zawodnicy zdobywają o 9 pkt więcej wysoko przegrywa mecz.To chyba rekord błędow własnych.
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: DuszanKubica »

Błędy własne wymusza gra przeciwnika. Chyba już to pisałem.
uszat
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: lobmar »

DuszanKubica pisze:Błędy własne wymusza gra przeciwnika. Chyba już to pisałem.
Tu zadecydowała zagrywka,a nie gra przeciwnika.Raczej psychika i jakiś kompleks. Zawiercie zweryfikuje Zaksę,tam raczej zagrywka wchodzi.Będą mieli tez handicap własnego boiska xD :D :D :D
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: mbor3k »

DuszanKubica pisze:Błędy własne wymusza gra przeciwnika. Chyba już to pisałem.
Tak, pisałeś tę, i nie tylko tę głupotę.
Jeśli zawodnik atakuje na pojedynczym bloku i wali w aut, albo bez bloku - i wali w aut... Albo przebija kiwa i niesie piłkę, albo przebija dołem i wali w aut... I wiele innych sytuacji... To jak tu przeciwnik niby ten błąd wymusza?
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: qtp »

Son pisze:Rozumiem, ze wspomnienie, ze był to 17 mecz wygrany z rzędu było obraźliwe?
Aż tak? To faktycznie kompromitująca dla JW seria.

Czekałem żeby zobaczyć to JW które tu zostało mianowane nowym MP i w sumie to nie jestem specjalnie zaskoczony. Drużyna w której na skrzydłach grają Konarski, Fornal i Depowski ma podbić lige? Chyba jednak nie.

Smith dalej kulawy? Rejno jednak odstaje dość mocno.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2019, o 19:00 przez qtp, łącznie zmieniany 3 razy.
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: DuszanKubica »

lobmar pisze:
DuszanKubica pisze:Błędy własne wymusza gra przeciwnika. Chyba już to pisałem.
Tu zadecydowała zagrywka,a nie gra przeciwnika.Raczej psychika i jakiś kompleks. Zawiercie zweryfikuje Zaksę,tam raczej zagrywka wchodzi.Będą mieli tez handicap własnego boiska xD :D :D :D
Błędy własne w zagrywce były spowodowane ryzykiem jakie przyjął jeden z zespołów w kontekście silnie obsadzonej pozycji przyjęcia w drugim zespole.
Nie wiem czy kompleks, uważnie analizowałem ustawienie i kierunki zagrywki. Tu była taktyka „bić” uwarunkowana rozegraniem i przyjęciem Kędzierzyna.

Nie zdziwię się jak Zawiercie wygra ten mecz.
mbor3k pisze:
DuszanKubica pisze:Błędy własne wymusza gra przeciwnika. Chyba już to pisałem.
Tak, pisałeś tę, i nie tylko tę głupotę.
Jeśli zawodnik atakuje na pojedynczym bloku i wali w aut, albo bez bloku - i wali w aut... Albo przebija kiwa i niesie piłkę, albo przebija dołem i wali w aut... I wiele innych sytuacji... To jak tu przeciwnik niby ten błąd wymusza?
Jak zawodnik jest obsrany przed przeciwnikiem to tak właśnie to wyglada.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2019, o 18:58 przez DuszanKubica, łącznie zmieniany 1 raz.
uszat
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: mbor3k »

DuszanKubica pisze:
mbor3k pisze:
DuszanKubica pisze:Błędy własne wymusza gra przeciwnika. Chyba już to pisałem.
Tak, pisałeś tę, i nie tylko tę głupotę.
Jeśli zawodnik atakuje na pojedynczym bloku i wali w aut, albo bez bloku - i wali w aut... Albo przebija kiwa i niesie piłkę, albo przebija dołem i wali w aut... I wiele innych sytuacji... To jak tu przeciwnik niby ten błąd wymusza?
Jak zawodnik jest obsrany przed przeciwnikiem to tak właśnie to wyglada.
Problem ze zdefiniowaniem błędów.
Podziel błędy własne na wymuszone i niewymuszone.
Kwestię "obsrania" pozostawiam bez komentarza. Marna ta Twoja argumentacja.
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
RafaNada
Posty: 46
Rejestracja: 26 paź 2019, o 05:00
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: RafaNada »

mbor3k pisze:
DuszanKubica pisze:Błędy własne wymusza gra przeciwnika. Chyba już to pisałem.
Tak, pisałeś tę, i nie tylko tę głupotę.
Jeśli zawodnik atakuje na pojedynczym bloku i wali w aut, albo bez bloku - i wali w aut... Albo przebija kiwa i niesie piłkę, albo przebija dołem i wali w aut... I wiele innych sytuacji... To jak tu przeciwnik niby ten błąd wymusza?
Spójrz niżej. Jeśli zawodnik wie, że przy standardowej sile ataku, zostanie podbity, musi uderzać ponadprzeciętnie mocno, a wtedy łatwiej o błąd. Zależność jest naprawdę prosta.
lobmar pisze:
DuszanKubica pisze:Błędy własne wymusza gra przeciwnika. Chyba już to pisałem.
Tu zadecydowała zagrywka,a nie gra przeciwnika.Raczej psychika i jakiś kompleks. Zawiercie zweryfikuje Zaksę,tam raczej zagrywka wchodzi.Będą mieli tez handicap własnego boiska xD :D :D :D
Zagrywka była zdeterminowana grą przeciwnika. Zawodnicy wiedzieli, że bez odrzucenia Zaksy od siatki, nie mają szans, więc ryzykowali. Było to właśnie zdeterminowane grą przeciwnika, czyli poziomem przyjęcia i rozegrania.
martamik pisze:Kampa przereklamowany? Porównujecie go do dzisiejszego przeciwnika. Weźmy pod uwagę to jakie ma przyjęcie Kampa a jakie Toniutti. Lukas to dobry sypacz z fajną zagrywką i blokiem. Przy dobrym przyjęciu potrafi rozrzucić blok.
JW wyszło dzisiaj z dwoma dobrze przyjmującymi zawodnikami. Fakt, że Popiwczak to nie Zatorski, ale jednak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”