PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: DuszanKubica »

mbor3k pisze: Problem ze zdefiniowaniem błędów.
Podziel błędy własne na wymuszone i niewymuszone. Ej
Kwestię "obsrania" pozostawiam bez komentarza. Marna ta Twoja argumentacja.
Dobrze, wiec przyjmijmy że Kędzierzyn to kelnerzy a Jastrzębie albo oddało mecz specjalnie dlatego „celowo” popełniali kardynalne błędy albo są słabi, po prostu. Jest jeszcze opcja ze po raz 1000 Zaksa ma szczęście bo właśnie grając z nimi wszyscy zawodnicy przeciwnika mają najsłabszy dzień w rundzie.
Nie potrzebne skreślić.

Widocznie sobie coś wymówiłem i nagadałem głupot. Przepraszam, słabo się znam na siatkówce ale lubie czasem obejżeć mecz.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2019, o 22:14 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: szanuj ortografię i innych użytkowników Forum
uszat
RafaNada
Posty: 46
Rejestracja: 26 paź 2019, o 05:00
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: RafaNada »

Gdzie można znaleźć statystyki meczowe?
panoptico
Posty: 144
Rejestracja: 14 paź 2019, o 12:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: panoptico »

DuszanKubica się tu produkuje odnośnie tych błędów w zagrywce, ale ja bym zwrócił uwagę na ciekawy, ale mało popularny fakt. W 1 secie, mimo, iż Jastrzębie nie wiele razy zdołało nie zepsuć zagrywki, to grubo ponad połowa przebitych zagrywek kończyła się bardzo niedokładnym przyjęciem Zaksy, albo wręcz utratą punktu przez kędzierzyński zespół.
I co ciekawe, poza JEDNYM asem Gladyra, były to prawie same floty lub plasowane zagrywki.

Tak naprawdę Jastrzębiu wystarczyło przebijać byle flotem te zagrywki w pierwszym secie, jedynie nie psuć, i prawdopodobnie bez większego problemu wygraliby tą partię, co mogło zmienić losy meczu.
No i pamiętajmy, że to nie są amatorzy i mocną zagrywkę mają opanowaną, większość z nich tak właśnie zagrywa na codzień. To nie jest tak, że nagle wszyscy panicznie zaczęli zmieniać z flota na mocną zagrywkę specjalnie na Zaksę.


Myślę, że stwierdzenie jakoby Jastrzębie przegrało same ze sobą jest dosyć słuszne.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2019, o 20:28 przez panoptico, łącznie zmieniany 1 raz.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Son »

Na pluslidze, najeżdżasz na mecz, klikasz więcej i są na dole
Zaksa na maksa
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: dyletant »

Tylko i aż na stronie plusligi
http://www.plusliga.pl/games/id/1100555.html
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
RafaNada
Posty: 46
Rejestracja: 26 paź 2019, o 05:00
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: RafaNada »

That's it?
Załączniki
Zrzut ekranu 2019-11-3 o 20.30.45.png
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Son »

panoptico pisze:DuszanKubica się tu produkuje odnośnie tych błędów w zagrywce, ale ja bym zwrócił uwagę na ciekawy, ale mało popularny fakt. W 1 secie, mimo, iż Jastrzębie nie wiele razy zdołało nie zepsuć zagrywki, to grubo ponad połowa przebitych zagrywek kończyła się bardzo niedokładnym przyjęciem Zaksy, albo wręcz utratą punktu przez kędzierzyński zespół.
I co ciekawe, poza JEDNYM asem Gladyra, były to prawie same floty lub plasowane zagrywki.

Tak naprawdę Jastrzębiu wystarczyło przebijać byle flotem te zagrywki w pierwszym secie, jedynie nie psuć, i prawdopodobnie bez większego problemu wygraliby tą partię, co mogło zmienić losy meczu.
No i pamiętajmy, że to nie są amatorzy i mocną zagrywkę mają opanowaną, większość z nich tak właśnie zagrywa na codzień. To nie jest tak, że nagle wszyscy panicznie zaczęli zmieniać z flota na mocną zagrywkę specjalnie na Zaksę.


Myślę, że stwierdzenie jakoby Jastrzębie przegrało same ze sobą jest dosyć słuszne.
Tak tak, Jastrzębie przegralo samo ze sobą, jak i inni co grają przeciwko Zaksie.
Ależ pięknie się dziś oglądało Kędzierzyn :D
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: MWi »

panoptico pisze:DuszanKubica się tu produkuje odnośnie tych błędów w zagrywce, ale ja bym zwrócił uwagę na ciekawy, ale mało popularny fakt. W 1 secie, mimo, iż Jastrzębie nie wiele razy zdołało nie zepsuć zagrywki, to grubo ponad połowa przebitych zagrywek kończyła się bardzo niedokładnym przyjęciem Zaksy, albo wręcz utratą punktu przez kędzierzyński zespół.

[..]


Myślę, że stwierdzenie jakoby Jastrzębie przegrało same ze sobą jest dosyć słuszne.
Myślę, że to wynika z dwóch zupełnie innych rzeczy:
Jeden - Przy takiej grze Jastrzębia zawodnicy Zaksy mogli jeszcze nie czuć gry - mieli bardzo mało okazji przez długi czas, aby w ogóle poczuć piłkę w przyjęciu.
Dwa - Jastrzębie bardzo ryzykowało, więc co już przeszło przez siatkę, było po prostu trudne do odbioru. Nawet floty.

JW nie przegrało same ze sobą. Słabsza zagrywka była bezproblemowo przyjmowana w dalszej części gry, a świetna gra w pierwszej akcji Zaksy nie pozwalała Jastrzębianom na zawiązanie walki. Mocniejsza - powodowała zbyt dużo błędów. Ptoki nie miały narzędzi na solidnie przygotowaną Zaksę.
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: DuszanKubica »

panoptico pisze:DuszanKubica się tu produkuje odnośnie tych błędów w zagrywce, ale ja bym zwrócił uwagę na ciekawy, ale mało popularny fakt. W 1 secie, mimo, iż Jastrzębie nie wiele razy zdołało nie zepsuć zagrywki, to grubo ponad połowa przebitych zagrywek kończyła się bardzo niedokładnym przyjęciem Zaksy, albo wręcz utratą punktu przez kędzierzyński zespół.
I co ciekawe, poza JEDNYM asem Gladyra, były to prawie same floty lub plasowane zagrywki.

Tak naprawdę Jastrzębiu wystarczyło przebijać byle flotem te zagrywki w pierwszym secie, jedynie nie psuć, i prawdopodobnie bez większego problemu wygraliby tą partię, co mogło zmienić losy meczu.
No i pamiętajmy, że to nie są amatorzy i mocną zagrywkę mają opanowaną, większość z nich tak właśnie zagrywa na codzień. To nie jest tak, że nagle wszyscy panicznie zaczęli zmieniać z flota na mocną zagrywkę specjalnie na Zaksę.


Myślę, że stwierdzenie jakoby Jastrzębie przegrało same ze sobą jest dosyć słuszne.
Ja sie w zasadzie nie znam, to raczej moje laickie spostrzeżenia.

Widocznie było tak jak piszeszesz. Szczęście miał dzisiaj Kędzierzyn. Szkoda, bo znów frajersko natrzaskają punktów i liga na tym straci.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2019, o 20:38 przez DuszanKubica, łącznie zmieniany 1 raz.
uszat
panoptico
Posty: 144
Rejestracja: 14 paź 2019, o 12:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: panoptico »

Kolego wyżej (Son), jak masz problem z czytaniem ze zrozumieniem to przykro mi. Ja jedynie analizuję statystyki, z których wynika, że prawie połowę punktów zdobytych przez Zaksę oddało same Jastrzębie swoimi błędami bezpośrednimi. Nie wiem jak to można inaczej nazwać, niż przegranie z samym sobą.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Son »

To niech inni przegrywają sami ze sobą, kolejny rok. Mi to nie przeszkadza.
Dziwi mnie, ze akurat dziś postanowili przegrać sami ze sobą, a nie z Lubinen. No ale ich decyzja, ja nie wnikam.
Zaksa na maksa
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: dyletant »

That's it?
Już są kompletne
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Verdungo »

Jest i Fayazi ;) Ciekaw jestem Będzina w tym sezonie, bo skład mają całkiem całkiem, do tego Bednaruk.
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Kauchuck »

Ale Będzin wszedł w mecz. Póki co jestem pod dużym wrażeniem.

Coś mi się zdaje, że może być tak, że w tej kolejce w typerze nikt za wiele punktów nie zdobędzie :D
Riad69
Posty: 491
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Riad69 »

Masny bezradny jak narazie. Nie ma przyjęcia u Jurajskich i Bociek już zadyszke złapał
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Kauchuck »

Jak Będzin utrzyma poziom z 1 seta, a Zawiercie nie poprawi wyraźnie swojej gry to nie będzie co zbierać w kolejnych i może to się zakończyć w trzech setach.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 943
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Indyk AZS Ol »

Coś czuję że każda drużyna może mieć kłopoty z Będzinem świetny pierwszy set. Czy to tak na Będzin podziałała obecność Fayaziego?
Nawet Gunia dobrego seta rozegrał (zagrywek nie psuł i w bloku zrobił swoje).
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: johnnyrotten »

Teraz okaże się, jak mocni są rezerwowi Zawiercia. Jak do tej pory Andrzejewski, Bociek i Penczew w szóstce, a set gładko przegrany. Fayazi mimo braku zgrania solidnie, Superlak i Dryja też, a Sossenheimer chyba bezbłędny. Ciekawe, czy Lebedew wróci do Kogi, Walińskiego i Malinowskiego.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 943
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Indyk AZS Ol »

johnnyrotten pisze:Teraz okaże się, jak mocni są rezerwowi Zawiercia. Jak do tej pory Andrzejewski, Bociek i Penczew w szóstce, a set gładko przegrany. Fayazi mimo braku zgrania solidnie, Superlak i Dryja też, a Sossenheimer chyba bezbłędny. Ciekawe, czy Lebedew wróci do Kogi, Walińskiego i Malinowskiego.
Zapomniałeś o Guni :)
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: johnnyrotten »

Indyk AZS Ol pisze:
johnnyrotten pisze:Teraz okaże się, jak mocni są rezerwowi Zawiercia. Jak do tej pory Andrzejewski, Bociek i Penczew w szóstce, a set gładko przegrany. Fayazi mimo braku zgrania solidnie, Superlak i Dryja też, a Sossenheimer chyba bezbłędny. Ciekawe, czy Lebedew wróci do Kogi, Walińskiego i Malinowskiego.
Zapomniałeś o Guni :)
Faktycznie, jego trudno nie zauważyć :D
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: dyletant »

Przez chwilę myślałem, że Mazur komentuje w pojedynkę, mówił chyba z 5 minut
Ależ się Dryja zasiedział w tym Rzeszowie, szkoda, bo mógł wyciągnąć więcej ze swojej kariery niż poziom ligowy.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: laanca »

Dopiero włączyłem mecz - dlaczego nie gra Malina ?
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 943
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Indyk AZS Ol »

laanca pisze:Dopiero włączyłem mecz - dlaczego nie gra Malina ?
Decyzja trenera taki skład wystawił Malinowski na zagrywkę wszedł w 1 secie i zdobył asa
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: dodonek »

dyletant pisze:Przez chwilę myślałem, że Mazur komentuje w pojedynkę, mówił chyba z 5 minut
Ależ się Dryja zasiedział w tym Rzeszowie, szkoda, bo mógł wyciągnąć więcej ze swojej kariery niż poziom ligowy.
No właśnie...kolejny zawodnik co zdjął koszulkę w paski z siebie i od razu skoczność i dynamika mocno w górę. W poprzednim meczu grał też fantastycznie.
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: PH3N-x »

Myślicie, że Dryja w takiej formie ma szansę na powołanie do kadry?
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: dyletant »

PH3N-x pisze:Myślicie, że Dryja w takiej formie ma szansę na powołanie do kadry?
Nie, za duży wybór. Może w roku poolimpijskim do jakiejś LN, ale nic więcej
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
panoptico
Posty: 144
Rejestracja: 14 paź 2019, o 12:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: panoptico »

Son pisze:To niech inni przegrywają sami ze sobą, kolejny rok. Mi to nie przeszkadza.
Dziwi mnie, ze akurat dziś postanowili przegrać sami ze sobą, a nie z Lubinen. No ale ich decyzja, ja nie wnikam.
Zabawne, dziwi to akurat tego, który dopiero co wrzucał statystykę ostatnich 17 meczów Jastrzębia z Zaksą.
Jastrzębie ma kompleks Zaksy i jak widać wciąż przegrywają z nimi już w szatni przed meczem. Żadna inna drużyna +ligi poza tymi z dołu tabeli nie ma takiej statystyki w meczach z tym rywalem. Coś porażającego.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: johnnyrotten »

panoptico pisze:
Son pisze:To niech inni przegrywają sami ze sobą, kolejny rok. Mi to nie przeszkadza.
Dziwi mnie, ze akurat dziś postanowili przegrać sami ze sobą, a nie z Lubinen. No ale ich decyzja, ja nie wnikam.
Zabawne, dziwi to akurat tego, który dopiero co wrzucał statystykę ostatnich 17 meczów Jastrzębia z Zaksą.
Jastrzębie ma kompleks Zaksy i jak widać wciąż przegrywają z nimi już w szatni przed meczem. Żadna inna drużyna +ligi poza tymi z dołu tabeli nie ma takiej statystyki w meczach z tym rywalem. Coś porażającego.
Cuprum jakoś po raz pierwszy wygrało ze Skrą. Serie seriami, ale na parkiecie takie statystyki są bez znaczenia - liczy się tu i teraz. No chyba że bierzemy na poważnie scenariusz, że jedni z najlepszych graczy w lidze dołują się przed meczem z Zaksą i stwierdzają, że nie mają po co wychodzić na boisko...
panoptico
Posty: 144
Rejestracja: 14 paź 2019, o 12:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: panoptico »

I to jest o zgrozo jedyne wytłumaczenie. Rozumiem przegrać sportowo po walce, ale "oddać" mecz taką ilością błędów to zwyczajnie kompromitacja.

Zobaczymy jak zareagują w meczu z Warszawą. Jeśli znów przegrają w słabym stylu to po prostu forma nie jest opowiednia. Jeśli jednak nagle przestaną popełniać błędy i zagrają na dobrym poziomie to chyba nie ma wątpliwości, że przed Zaksą spalają się psychicznie. Zresztą reakcje graczy i Santiliego w 2 i 3 secie mówią wiele...
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 3 kolejka

Post autor: Son »

Nie leżeć to może Djokovic Federerowi, ale tu jakie powiązania ma obecny skład JW i ten sprzed 5 lat, który tez przegrywał, poza kolorem koszulek. Po prostu Zaksa jest polke wyżej niż JW. Maja lepszych graczy, lepszy system gry i dlatego wygrywają. Bednaruk rok temu w wywiadzie powiedział- „wygrałem jako trener z każda drużyna poza Zaksa”. Czy to oznacza, ze ma kompleks? Nie, po prostu są zbyt mocni.
Zaksa na maksa
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”