PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 528
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: pietrus72 »

Przeczytałem newsy forumowe,jak widać dalej krytyka i krytyka,ale widać w naszych czasach komputeryzacji jest wolność słowa.
Wcześniej nie było takich sytuacji ,lata 90 -te czy początek roku 2000, to jeszcze nie te czasy typowania jakichkolwiek spotkań sportowych :]
Ale do rzeczy ...zakładając wątek danej kolejki kończę swoimi typami, gram od wielu lat dla zabawy w bukmacherce /kokosów nie ma :] / ,sprawdzam swoją trafność ,opieram się na statystykach i formie drużyny w danym meczu itd .czyli analiza w całości .
Użytkownik skrowiec ubolewa że jestem przeciwnikiem danego klubu to i owo,typując odmienne nastroje meczowe, ogólnie oglądam spotkania ligowe i obserwuję zespoły,typy opieram się właśnie na formie i H2H ,a nie że jestem w rodzaju wroga .
Moje typy czasami są trafne w większości albo mylę się zaledwie o seta :] bo wiem jaka jest sytuacja każdego zespołu po każdej kolejce ligowej.
Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: skrowiec »

pietrus72 pisze:Przeczytałem newsy forumowe,jak widać dalej krytyka i krytyka,ale widać w naszych czasach komputeryzacji jest wolność słowa.
Wcześniej nie było takich sytuacji ,lata 90 -te czy początek roku 2000, to jeszcze nie te czasy typowania jakichkolwiek spotkań sportowych :]
Ale do rzeczy ...zakładając wątek danej kolejki kończę swoimi typami, gram od wielu lat dla zabawy w bukmacherce /kokosów nie ma :] / ,sprawdzam swoją trafność ,opieram się na statystykach i formie drużyny w danym meczu itd .czyli analiza w całości .
Użytkownik skrowiec ubolewa że jestem przeciwnikiem danego klubu to i owo,typując odmienne nastroje meczowe, ogólnie oglądam spotkania ligowe i obserwuję zespoły,typy opieram się właśnie na formie i H2H ,a nie że jestem w rodzaju wroga .
Moje typy czasami są trafne w większości albo mylę się zaledwie o seta :] bo wiem jaka jest sytuacja każdego zespołu po każdej kolejce ligowej.
Tyle w temacie.

Kończąc tą polemikę... nie analizowalem twoich typów wynikow pozostałych drużyn...jak typowales skre dobrze wiesz i ile razy trafiłeś wyniki tej drużyny...
kanimo

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: kanimo »

Skrowiec, chyba wykazujesz przesadna czujnosc klasowa. Kolega ma zwyczajnie tendencje do typow oryginalnych, a fuksy trafia fajnie. Ja tam stronniczosci nie widze w tych typowaniach.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: dyletant »

W tamtym roku Skra zaskoczyła trochę z przymusu i wyszła parą Orczyk Katic. Wystarczyło im na seta.

Dziś zgodnie z moimi obawami wyszła Milczarkiem i cała taktyka poszła się tegocić.

Za duża różnica na zagrywce. Skra raczej nie imponowała w tym elemencie, ale dzisiaj im siadła więcej niż solidnie.

Kiedyś Uranię uciszał Kańczok, teraz mamy Woickiego. Więcej nie chce mi się pisać.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”