Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Camillo Marcotti

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Adamde pisze:To teraz tylko modlic sie o zdrowie atakujacych i forme sypaczy, z reszta nie powinno byc problemu ;)
Atak będzie słabszy niż rok temu, bo jednak Hadrava to lepszy zawodnik chyba nawet od Schulza spod Anastasiego. A na pewno wiele lepszy od Schulza z Resovii. Ale jeżeli chodzi o rozegranie, to uważam, że obecna para rokuje lepiej niż zeszłoroczna. Fakt, że jest nieco ryzykowna, ale jest nadzieja, że któryś z chłopaków odpali i będzie się prezentował całkiem dobrze, a rok temu był 36-letni Woicki, który był oczywiście solidny, ale ciężko byłoby mu wejść na wyższy poziom, niż prezentował dotychczas i blisko 30-letni Kowalski, który większość swojego siatkarskiego życia przestał w kwadracie dla rezerwowych. Ja osobiście też zbudowałbym zespół oparty na parze tegorocznej zamiast zeszłorocznej. Kto nie ryzykuje, nie wygrywa.
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Adamde »

Atak będzie słabszy niż rok temu, bo jednak Hadrava to lepszy zawodnik chyba nawet od Schulza spod Anastasiego. A na pewno wiele lepszy od Schulza z Resovii. Ale jeżeli chodzi o rozegranie, to uważam, że obecna para rokuje lepiej niż zeszłoroczna. Fakt, że jest nieco ryzykowna, ale jest nadzieja, że któryś z chłopaków odpali i będzie się prezentował całkiem dobrze, a rok temu był 36-letni Woicki, który był oczywiście solidny, ale ciężko byłoby mu wejść na wyższy poziom, niż prezentował dotychczas i blisko 30-letni Kowalski, który większość swojego siatkarskiego życia przestał w kwadracie dla rezerwowych. Ja osobiście też zbudowałbym zespół oparty na parze tegorocznej zamiast zeszłorocznej. Kto nie ryzykuje, nie wygrywa.
Nie wiem czy z zakontraktowaniem atakujacego troche sie nie pospieszyli, bylo jeszcze do niedawna kilku ciekawych graczy: Egleskalns, Teppan, nawet Vissoto.
Camillo Marcotti

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Czy pospieszyli ciężko stwierdzić, przy obecnym kształcie zespołu zagraniczny atakujący byłby problematyczny pod kątem limitów. Być może więc szukali polskiego atakującego, więc tu rodzi się pytanie, czy na kogoś lepszego niż Schulz byłoby Olsztyn stać. Moim zdaniem chyba nie. Pewnie mogli spróbować wziąć kogoś z warszawskiej pary, ale czy to byłby lepszy ruch? Wątpliwe. Niemniej w porównaniu do Hadravy wszystkie te nazwiska, o których wspomniałem, są jednak słabsze.

Oczywiście, gdyby założyć koncepcję, że brali pod uwagę obcokrajowca i wtedy reszta zostałaby zbudowana inaczej, wspomniane przez Ciebie nazwiska (może oprócz Visotto, nie sądzę, żeby aż tak zszedł z ceny, by Olsztynowi wystarczyło na niego) prawdopodobnie były w zasięgu.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: grzegorzg »

Adamde pisze:To teraz tylko modlic sie o zdrowie atakujacych i forme sypaczy, z reszta nie powinno byc problemu ;)
Ja bym się pomodlił o poprawe przyjecia, przede wszystkim. Nadzieja na to, ze młodsi szybciej biegają moze okaza sie złudna...
Camillo Marcotti

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

grzegorzg pisze:
Adamde pisze:To teraz tylko modlic sie o zdrowie atakujacych i forme sypaczy, z reszta nie powinno byc problemu ;)
Ja bym się pomodlił o poprawe przyjecia, przede wszystkim. Nadzieja na to, ze młodsi szybciej biegają moze okaza sie złudna...
A kto z grupy Żaliński Schott/Andringa, Gruszczyński miałby przyjmować na tyle źle, że trzeba się o to aż modlić? Wojtek wybitny w przyjęciu nie jest, ale przy Rubenie i Jędrzeju linia przyjęcia nie wygląda przecież jakoś dziurawo.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: grzegorzg »

Olsztyński AZS wyrózniał się in minus w tym elemencie w ub sezonie notujac jedne z gorszych statystyk w lidze, bedąc w niektórych składowych tychże na lub w okolicach podium, tego koncowego rzecz jasna.
Diomedea
Posty: 4332
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Nawet czwarty, najmlodszy w tym zestawie ogarnia w przyjeciu. Przyzwoite statystyki Czerwinskiego z I LIgi przy duzej liczbie przyjec.
Tak naprawde, to Olsztyn ma 3 bardziej defensywnych przyjmujacych i solidnego w tym elemenciie libero. A ofensywny przyjmujacy tez nie przyjmuje dramatycznie slabo.

W przyjeciu nie widze wiekszych problemow. Moim zdaniem przyjecie i obrona powinny byc silnymi elementami Olsztyna.

Od poprzedniego seznu doszlo do drobnych kadrowych zmian, min na niebagatelnej dla przyjecie pozycji libero i wzmocnienie drugiego defensywnego przyjecia.
Camillo Marcotti

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

grzegorzg pisze:Olsztyński AZS wyrózniał się in minus w tym elemencie w ub sezonie notujac jedne z gorszych statystyk w lidze, bedąc w niektórych składowych tychże na lub w okolicach podium, tego koncowego rzecz jasna.
Może to wynikało z przygotowania przez włoskiego trenera. Personalnie wydaje mi się, że nie powinno być jakichś dużych problemów z przyjęciem. Szczerze nawet wydaje mi się, że w Skrze może być większy problem z przyjęciem, mimo że w tym sezonie widzę ich jako faworyta do złota. No ale sezon zweryfikuje, czy znów będą problemy z przyjęciem.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: grzegorzg »

Tak z ciekawości policzyłem procenty przyjęcia AZS, Skry, Zaksy i Verwy. Odpowiednio procent błędów, negatywnego, perfekcyjnego. I tak kolejno w procentach błedy: 5,7/6,6/6,2; negatywne 5,7/6,6/6,2/5; perfekcyjne 18,9/21,4/25,3/25,45.
Musze przyznac, że sądziłem, iz AZS jest nieco gorszy poza perfekcyjnym, o którym pamietałem, ze jest słabe. W kazdym razie widac, że w tych najlepszych przyjęciach ustepuję wyraznie ( tzn ustepował - pytanie na ile sie wzmocnił). Procenty liczone ze strony +ligi, perfekcyjne wpisane wprost. Pewnie jest tak, aproksymujac pozostałe przyjęcia, te poprawne, ze były nieco "mniej poprawne" ;) od tych najlepszych zespołów ( w końcu teoretycznie krótka mozna rozegrac z bez mała dowolnego miejsca strefay ataku, ale jednak trzab czasem dobiec. W kazdym razie, ja zapamietałem Woickiego jako gracza własnie biegajacego.
Widac jednak ten skok od błedów do perfekcji.
Tak czy owak, powodu do dumy nie było. Jak sie nie ma armat na skrzydłach, to zawsze lepeij miec dobre przyjęcie jak sie marzy o solidnym wyniku. Chyba, że którys z zawodników bedzie miał wybitny sezon, jak Hadrava 18/19. ;)

PS Przepraszam, zrobiłem bład - przepisałem negatywne z błedów To jeszcze raz :AZS/Skra/Zaksa/Verwa
błędy: 5,7/6,6/6,2/5
negatywne: 26/25,6/26/23
perfekcyjne 18,9/21,4/25,3/25,45
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Chal »

Hadrava i Schulz z sezonu 17/18 to był podobny, bardzo wysoki jak na PlusLigę poziom. W dwóch kolejnych ani jeden, ani drugi takiej gdy już nie powtórzył (choć Hadrava był oczywiście lepszy).

Każdy statystyk ocenia przyjęcie inaczej. Żeby coś porównywać, trzeba by sięgnąć nie do statystyk ze strony ligi, lecz do zestawień, które publikowali z tego co pamiętam Mateusz Nykiel i Maciej Etgens, choć nie dam sobie ręki uciąć, czy było tam porównanie drużynowe przyjęcia.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Adamde »

Tak z ciekawości policzyłem procenty przyjęcia AZS, Skry, Zaksy i Verwy. Odpowiednio procent błędów, negatywnego, perfekcyjnego. I tak kolejno w procentach błedy: 5,7/6,6/6,2; negatywne 5,7/6,6/6,2/5; perfekcyjne 18,9/21,4/25,3/25,45.
Musze przyznac, że sądziłem, iz AZS jest nieco gorszy poza perfekcyjnym, o którym pamietałem, ze jest słabe. W kazdym razie widac, że w tych najlepszych przyjęciach ustepuję wyraznie ( tzn ustepował - pytanie na ile sie wzmocnił). Procenty liczone ze strony +ligi, perfekcyjne wpisane wprost. Pewnie jest tak, aproksymujac pozostałe przyjęcia, te poprawne, ze były nieco "mniej poprawne" ;) od tych najlepszych zespołów ( w końcu teoretycznie krótka mozna rozegrac z bez mała dowolnego miejsca strefay ataku, ale jednak trzab czasem dobiec. W kazdym razie, ja zapamietałem Woickiego jako gracza własnie biegajacego.
Widac jednak ten skok od błedów do perfekcji.
Tak czy owak, powodu do dumy nie było. Jak sie nie ma armat na skrzydłach, to zawsze lepeij miec dobre przyjęcie jak sie marzy o solidnym wyniku. Chyba, że którys z zawodników bedzie miał wybitny sezon, jak Hadrava 18/19. ;)

PS Przepraszam, zrobiłem bład - przepisałem negatywne z błedów To jeszcze raz :AZS/Skra/Zaksa/Verwa
błędy: 5,7/6,6/6,2/5
negatywne: 26/25,6/26/23
perfekcyjne 18,9/21,4/25,3/25,45
Porownywanie poprzedniego i przyszlego sezonu kompletnie mija sie z celem. Mamy nowego libero i nowego dobrze przyjmujacego zawodnika na przyjeciu - Schott. Do tego Andringa jest zdrowy i przepracuje caly okres przygotowawczy i to pod okiem dobrego szkoleniowca.
Oczywiście, gdyby założyć koncepcję, że brali pod uwagę obcokrajowca i wtedy reszta zostałaby zbudowana inaczej, wspomniane przez Ciebie nazwiska (może oprócz Visotto, nie sądzę, żeby aż tak zszedł z ceny, by Olsztynowi wystarczyło na niego) prawdopodobnie były w zasięgu.
No wlasnie ciekawy jestem czy Egleskalns bylby w naszym zasiegu, mega ciekawy zawodnik, chetnie bym go zobaczyl w Olsztynie.
dyletant
Posty: 5078
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: dyletant »

Dlaczego nie, mógłby tu trafić w pakiecie z Teryomenko. Łtewsko-ukraiński duet wniósłby sporo do naszej ligi.

Podejrzewam, że po tym jak już się posypała koncepcja z zagranicznym rozgrywającym (jeśli taka w ogóle była, jakieś Orduny lub coś w ten deseń) to Castellani chciał mieć polski atak, bo jest kilka zespołów w tej lidze, które mogą zdjąć Żalińskiego z przyjęcia i trzeba będzie grać parą Schott-Andringa.

Chociaż chronologicznie to Schulz był chyba nawet wcześniej przyklepany od pary rozgrywających, więc to tylko moje przypuszczenia.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: grzegorzg »

Adamde pisze:Porownywanie poprzedniego i przyszlego sezonu kompletnie mija sie z celem. Mamy nowego libero i nowego dobrze przyjmujacego zawodnika na przyjeciu - Schott. Do tego Andringa jest zdrowy i przepracuje caly okres przygotowawczy i to pod okiem dobrego szkoleniowca.
Czy ja wiem? Dla mnie, pi razy drzwi, poziom przyjecia zapowiada się podobnie, bo zawodnicy są w tym elemencie na zblizonym poziomie. Czas pokaże, czy te moje obawy były uzasadnione. Oczywiscie mam nadzieję, ze nie i czynniki o których piszesz zaważą.

PS

W sumie, to moze troszkę uścislę swoja wypowiedz, bo ja mam na mysli potencjalnie pierwsza"6" czyli najprawdopodobniej z Żalińskim na przyjęciu.
Ogólnie, to może rzeczywiscie poziom przyjęcia wzrósł, bo jest dwóch naprawdę dobrych w tym elemencie przyjmujacych. W tym układzie mozna zagrac para defensywną forsując środek, czy solidnie poprawic przyjęcie z tyłu za Żalińskiego. Patrząc pod tym kątem, to na pewno jest lepiej.
kamil1999
Posty: 5513
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Żurek to jeden z najsłabiej przyjmujących libero w lidze. Jego zaletą jest, że często jest w czołówce broniących. W sezonie gdy Olsztyn zajął 4 miejsce to bronił chyba najlepiej. Jednak nigdy wybitnie nie przyjmował. Gruszczyński jest lepszy w tym elemencie.
Diomedea
Posty: 4332
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Diomedea »

dyletant pisze:Dlaczego nie, mógłby tu trafić w pakiecie z Teryomenko. Łtewsko-ukraiński duet wniósłby sporo do naszej ligi.

Podejrzewam, że po tym jak już się posypała koncepcja z zagranicznym rozgrywającym (jeśli taka w ogóle była, jakieś Orduny lub coś w ten deseń) to Castellani chciał mieć polski atak, bo jest kilka zespołów w tej lidze, które mogą zdjąć Żalińskiego z przyjęcia i trzeba będzie grać parą Schott-Andringa.
Pare lat te lige ogladam i nie widzialam zbyt czesto zdjetego Zalinskiego. Czy to w Jadarze, czy w PW czy w Czarnych. Zdarzylo sie, ale wyjatkowo rzadko. To fajnie bilansujacy sie zawodnik, stanowi zagrozenie w drugiej lini, niezle broni, poradzi sobie z sytuacyjna, dogra.

A do @grzegorza-
Statystyki mamy teraz kiepskie ale jakies sa.
Gruszczynski 430 przyjec, 37 bledow 98 negatywnego, 27% perf.
Zurek 587 przyjec 30 bledow 137 negatywnego (mozna powiedzic ze dotad podobnie) ) tylko niecale 18% perf.
Perfekcyjne ponizej 20% to jednak jest poziom ofensywnych przyjmujacych, a nie libero. Zalinski ma za 14 sezonow srednio 21% perfekcyjnego, a za ostatni 15%. Co pokazuje, ze Wojtek tez moze zagrac lepiej u lepszego trenera.


Mika niby przyjmowal bardzo OK, ale to bylo jeszcze w okresie, gdy mogl wykonac jakis balans cialem na zgietych kolanach.
Mozna w statystykach poszukac MIki i Schotta, i Niemiec ma nieznacznie lepsze statystyki poytywnego i perfekcyjnego z wiekszej ilosci powtorzen.
Mika, od kiedy zaczal miec problemy zdrowotne to posypal sie we wszystkich elementach, nie tylko ataku.
pacos
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, o 11:33
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: pacos »

Formalne "klepnięcie" Jakuba Czerwińskiego zamyka skład 2020/21...

http://www.indykpolazs.pl/aktualnosci/3 ... ztyn-.html

A nowy AZS wygląda tak: rozegranie - Przemysław Stępień, Kamil Droszyński; atak - Damian Schulz, Remigiusz Kapica; przyjęcie - Robbert Andringa, Wojciech Żaliński, Ruben Schott, Jakub Czerwiński; środek - Mateusz Poręba, Dmytro Tieriomienko, Javier Concepcion, Dawid Woch; libero - Jędrzej Gruszczyński, Jakub Ciunajtis. Na papierze całkiem nieźle, a co z tego wyciśnie D.C. ...
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Adamde »

Formalne "klepnięcie" Jakuba Czerwińskiego zamyka skład 2020/21...
Ktoś widział nowy nabytek w akcji? Jaka charakterystyka?
Diomedea
Posty: 4332
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Obejrzy skonczone MPJ na YT np mecz o 3cie miejsce Trefla.
194 cm, raczej defensywny, ale nie bedacy dziura w ofensywie. Dobry blok. Serwis jeszcze taki sobie, ale na przestrzeni ostatniego sezonu widze poprawe. Ma papiery na dobrego defensywnego przyjmujacego, na pewno na +L, moze kadrowe rowniez w odleglejszej przyszlosci.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Diomedea pisze:Obejrzy skonczone MPJ na YT np mecz o 3cie miejsce Trefla.
194 cm, raczej defensywny, ale nie bedacy dziura w ofensywie. Dobry blok. Serwis jeszcze taki sobie, ale na przestrzeni ostatniego sezonu widze poprawe. Ma papiery na dobrego defensywnego przyjmujacego, na pewno na +L, moze kadrowe rowniez w odleglejszej przyszlosci.
Dodatkowo leworęczny.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Adamde »

http://www.indykpolazs.pl/aktualnosci/3 ... itana.html jak dla mnie spore zaskoczenie, myslalem ze wezma Wojtka Zalinskiego. Na pewno bedzie spokojniej niz przy Woickim, szczegolnie przy dyskusjach z sedziami, tylko czy oby nie za spokojnie? :D
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Chal »

Pewnie decydował po prostu staż w drużynie, bo faktycznie, na oko Żaliński wydaje się dużo lepszym kandydatem.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Adamde »

Jak opinie o sparingu? Widział ktoś? Mi bardzo podobała się gra Teryomienki i Kapicy, Schott mało widoczny i w przyjęciu i w ataku,Andringa nie najgorzej, nie widziałem statów, ale źle to nie wyglądało. Gruszczyński średnio, jego vis-a-vis sprawiał zdecydowanie lepsze wrażenie. Sypacze tak sobie, fajnie że dużo próbujemy środkiem i było nawet kilka prób pipe-a. Najgorsze wrażenie sprawiali Schultz i Żaliński, trochę jakby mieli koronawirusa. Jest jeszcze kilka tygodni do ligi, mam nadzieję że będzie lepiej.
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: azs_oln »

Z cała sympatia do poręby ale lepiej dla drużyny żeby grał concepcion. Niech ktoś przekaże chłopakowi ze środkowy nie musi obracać w jeden kierunek,od roku uparcie obraca ataki tylko do prawej strony. Schulz trzymam kciuki żeby się odbudował ale narazie kapica to poziom wyżej a i perspektywy większe. Droszynski na duży plus fajnie rzuca środek i druga linie, do lewego tez poprawił
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Adamde »

Z cała sympatia do poręby ale lepiej dla drużyny żeby grał concepcion. Niech ktoś przekaże chłopakowi ze środkowy nie musi obracać w jeden kierunek,od roku uparcie obraca ataki tylko do prawej strony. Schulz trzymam kciuki żeby się odbudował ale narazie kapica to poziom wyżej a i perspektywy większe. Droszynski na duży plus fajnie rzuca środek i druga linie, do lewego tez poprawił
Rzeczywiscie Bocian wyglada mocno przecietnie, ale jest jeszcze troche czasu. Concepcion w drugim sparingu bardzo fajnie, ale z Suwalkami tak sobie. Nastepny sparing go pewnie zweryfikuje, co zauwazylem to ma przedziwaczna zagrywke i powinien mocno nad tym pracowac. A Porebie nawet mimo brakow, wroze pierwszy sklad.
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Adamde »

https://siatka.org/pokaz/azs-olsztyn-re ... rum-lubin/
Ktoś jest w stanie napisać jak Droszyński zdobył 7 punktów? Sądząc po statystykach z ostatnich sparingów Schott jest mocno pod formą, co się dzieje?
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Adamde »

Sorry staty są przecież na stronie, jakoś umknął mi Droszyński - 5 asów, atak i blok - ładnie.
Camillo Marcotti

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Po pierwszych sparingach wydaje się, że miałem rację co do Droszyńskiego, że będzie pierwszym rozgrywającym, w co niektórzy tutaj wątpili :) ciekaw jestem bardzo jak będzie Kamil wyglądał na przestrzeni sezonu.
sherman
Posty: 74
Rejestracja: 9 maja 2020, o 10:04
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: sherman »

Wczoraj 2:2, dzisiaj 4:0 dla Olsztyna.
dyletant
Posty: 5078
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: dyletant »

Bardzo dobrze wyglądamy na zagrywce w tych sparingach, to czego brakowało nam przez ostatnie pół sezonu przy Montagnanim. Ciekawe czy to się przełoży na ligę.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Adamde
Posty: 816
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Adamde »

Sądząc po statystykach ostatnich sparingów Andringa złapał wysoką formę, o ile sparingi są miarodajne. W przyjęciu nie schodzi poniżej 60%, w ataku poniżej 50%. Wróżyliśmy przyjęcie Schott-Żaliński, a to chyba jednak holender załapie się do pierwszego składu. Droszyńskiego zweryfikuje liga, ale na ten moment wydaje się że gorszy od Woickiego nie będzie.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”