Stal Nysa 2020/2021

Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: Zksiak »

Oficialnie rozgrywajacym Stali Nysa zostal Marcin Komenda.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: dezerter »

Zksiak pisze:Oficialnie rozgrywajacym Stali Nysa zostal Marcin Komenda.
Tym oto sposobem, skład Stali Nysa na sezon 2020/21 został zamknięty.
Teraz trzeba już tylko czekać na jutrzejszą konferencję prasową w Hali Nysa na której zostanie oficjalnie potwierdzony powrót stalowców do PlusLigi
Nysa czekała na to piętnaście długich lat...
Diomedea
Posty: 4248
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Absolutnie sie nie uwazam za eksperta, mysle, ze obecnie najwiecej oglada @rafak, bo @Hunter sie lekko wycofal.
I przyznaje, ze bylo nieco inaczej niz zapamietalam (ogladalam glownie poczatek i koncowke).
Ale nawet biorac to pod uwage to o posadzeniu ciezko mowic.

Pewnie jakis potencjal w nim jest, bez tego Prandi by na niego nie stawial. Ale nawet w slabszej od naszej lidze, na duzo slabszym bloku, gdzie gral 5 sezonow, nie zdolal sie dobic do grupki najlepszych bombardierow.

Jest to tranfer jak na Nyse przyzwoity, za dobry trudno uznac (przy obecnej sytuacji na rynku). Zawodnik jest z 96, stary nie jest.
Moze, jesli dostanie wiecej przestrzeni i zaufania to stopniowo wejdzie na przyzwoity poziom. Czy dostanie?
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Diomedea pisze:Ale nawet w slabszej od naszej lidze, na duzo slabszym bloku, gdzie gral 5 sezonow, nie zdolal sie dobic do grupki najlepszych bombardierow.
Abstrahując od Ben Tary, mogłabyś przybliżyć sylwetkę kolumbijskiego atakującego Jimeneza, który idzie z Lille do Lubina? Jak radził sobie choćby w sezonie, gdy grał wspólnie z Tavaresem? Migawki z jego gry z tego sezonu są na tyle krótkie, że trudno coś sensownego wywnioskować. Lepszy od Tunezyjczyka jest Twoim zdaniem?
Diomedea
Posty: 4248
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Srednio, za cienka jestem.
Od roku bardzo malo ogladam, ale wczesniej ze 3 sezony glownie pod katem interesujacych mnie zawodnikow i przegladam forum volleyweb. W Chaumont przedostatnio mialam ze 2 pupili.
Zeby rzetelnie, nie tylko wedlug moich subiektywnych wspomnien, napisac o Wassimie 18/19 to wczoraj w nocy przedarlam sie przez okolo 40 stron forow ze statami, kontuzjami itp.
I edytowalam swojego posta z 10 razy, bo okazalo sie ze wprawdzie @dyletant nie mial do konca racji, ale ja tez nie.

Popros @rafaka-bedzie rzetelniej. Tak jak napisalam, to z osob, ktore sie dziela na tym forum, on chyba oglada i analizuje obecnie najwiecej.

Jak bede miec momencik, to zapytam kolegow i przejze impresje z okresu gry z Tavaresem.
Pamietam, ze zbieral sporo pozytywnych recenzji raczej w poprzednich sezonach i tylko tyle.
Statystycznie byl, rowniez ostatnio, lepszy od Wassima i Winkemullera ale tez nie w topie. I znaczaco lepszy w serwisie.

Zobacz jak ludzie glosowali na ekipe sezonu: http://volleyweb.forumactif.fr/t1266-li ... -volleyweb
Zaznaczam, ze nazwisko Cupki pojawia sie w charakterze najwiekszej wpadki sezonu, nie kandydata do najlepszych.

Jak kogos z brac LNV to mlodego zdolnego albo liderow klasyfikacji jak Ivovic, Tavares, Hadrava itp
Rodi1996
Posty: 14
Rejestracja: 23 mar 2020, o 12:23
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: Rodi1996 »

Czy będzie gdzieś live z jutrzejszej konferencji w Nysie?
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: dezerter »

Rodi1996 pisze:Czy będzie gdzieś live z jutrzejszej konferencji w Nysie?
Będzie można zobaczyć konferencję na profilu Stal Nysa. Godzina 14:45
Link do profilu:
https://m.facebook.com/zlotoniebiescy/?rc=p
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: dezerter »

Myślałem, że będzie trochę więcej, ale i tak...
Hey ZKS!!!
https://youtu.be/GdsJ7Nk_PLI
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: hvar18 »

Nadal uważam ze Piotr Łuka powinien pracować w klubie
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: dezerter »

"W Nysie odbędzie się Memoriał im. Zdzisława Kiczyńskiego, w którym obok nas udział potwierdziły Asseco Resovia Rzeszów, Aluron CMC Zawiercie i Cerrad Enea Czarni Radom."
prezes Majka.

Ciekawe, jak to się ma do słów Bednaruka: " Tydzień przed rozgrywkami jedziemy do Częstochowy, dwa tygodnie przed ligą jedziemy do Nysy, a jeszcze tydzień wcześniej zagramy w Katowicach." ???
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

Skład Nysy mnie zdecydowanie nie przekonuje. Uważam, że drugimi Suwałkami to nie będą.
Dynia
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2020, o 21:18
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: Dynia »

Według mnie Nysa to główny kandydat do spadku obok Cuprum i Będzina. Te trzy zespoły będą walczyły o utrzymanie.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: dezerter »

I Uj i cześć. MEMORIAŁ. odwołany
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: dezerter »

Dynia pisze:Według mnie Nysa to główny kandydat do spadku obok Cuprum i Będzina. Te trzy zespoły będą walczyły o utrzymanie.
Nie widziałem wcześniej. Więc, teraz powiem. Robię screena.

Stal odpali, śledzę ten zespół, jedyny granat to Zibit. Co już pokazał w piasku.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: dezerter »

STAL NYSA PO BADANIACH NA KORONAWIRUSA. WSZYSTKIE WYNIKI NEGATYWNE!

Po otrzymaniu informacji o pozytywnym teście na koronawirusa SARS-CoV-2 u jednego z zawodników Aluronu CMC Warty Zawiercie obecnego podczas krakowskiego turnieju PreZero Grand Prix, niezwłocznie zastosowaliśmy się do procedur wdrożonych przez Polską Ligę Siatkówki.

Siatkarze oraz sztab szkoleniowy drużyny wczoraj, 05.08.2020 r., poddali się testom na koronawirusa. Dziś otrzymaliśmy wyniki – wszystkie są negatywne, co oznacza, że wszyscy są zdrowi i bez przeszkód możemy w dalszym ciągu realizować plan przygotowań do nadchodzącego sezonu.

http://stalnysa.pl/stal-nysa-po-badania ... YwX7OCPaAE
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: Biciut »

dezerter pisze: jedyny granat to Zibit. Co już pokazał w piasku.

Co tam pokazał? Niestety nie jestem w temacie
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: dezerter »

Biciut pisze:
dezerter pisze: jedyny granat to Zibit. Co już pokazał w piasku.

Co tam pokazał? Niestety nie jestem w temacie
Trochę nerwowości :D
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: Zksiak »

Michal Filip nowym zawodnikiem Stali Nysa
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: Aranger »

Bardzo dobry transfer jak na beniaminka według mnie.
Camillo Marcotti

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Zksiak pisze:Michal Filip nowym zawodnikiem Stali Nysa
Więc stało się to, co przewidywaliśmy. Dobry ruch i dla klubu i dla Michała. Do mnie osoba Tunezyjczyka w ogóle nie trafia, dobrze, że w końcu nabyli atakującego.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Filip, Bartman ua jest paka. W szatni będzie ciekawie
Kłamca.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: drukjul »

Camillo Marcotti pisze:
Zksiak pisze:Michal Filip nowym zawodnikiem Stali Nysa
Więc stało się to, co przewidywaliśmy. Dobry ruch i dla klubu i dla Michała. Do mnie osoba Tunezyjczyka w ogóle nie trafia, dobrze, że w końcu nabyli atakującego.
Z "Tunezyjczykiem", który ponoć całkiem dobrze mówi nawet po polsku.

Apropo ktoś wie co będzie dalej z Wassim Ben Tarą? W komunikacie o przyjściu Filipa nic się nie wspomina na ten temat. Stal w takiej sytuacji chce rozwiązać z nim kontrakt, czy zostanie w klubie jako przyjmujący?

Bo w sytuacji, kiedy mają teraz oprócz Filipa na ataku w odwodzie doświadczonego Łukasza Kaczorowskiego, to przecież nie ma żadnego sensu Ben Tarry jako rezerwowego, trzeciego młota na ławce dalej trzymać. Tunezyjczyk kiedyś był co prawda próbowany właśnie na przyjęciu w Chaumont przez Prandiego, ale raz że było to już dość dawno, a dwa że zbyt wiele sobie jako przyjmujący we francuskiej drużynie wtedy nie pograł. Nie mam pojęcia, czy Krzysztof Stelmach dostrzega tu w nim jakiś potencjał.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

drukjul pisze:
Bo w sytuacji, kiedy mają teraz oprócz Filipa na ataku w odwodzie doświadczonego Łukasza Kaczorowskiego
Plotka głosi, że Kaczorowski ma iść do Tomaszowa w zastępstwie za poważnie kontuzjowanego Bartosza Kowalczyka.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Dobry ruch. Może im zapewnić utrzymanie a Filip w końcu trochę pogra jako pierwszy młot. Ostatnio miał strasznie pod górkę i musiał rywalizować o miejsce w składzie z Żygałowem czy Butrynem.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

kamil1999 pisze:Dobry ruch. Może im zapewnić utrzymanie a Filip w końcu trochę pogra jako pierwszy młot. Ostatnio miał strasznie pod górkę i musiał rywalizować o miejsce w składzie z Żygałowem czy Butrynem.
To prawda. Tutaj obawiam się, że będzie miał tyle piłek, ile miał w Bydgoszczy, bo przyjęcie to największy problem Nysy. Tak wiele osób przewidywało przed sezonem i potwierdzają to sparingi. Pytanie, czy efekt będzie taki sam, bo Komenda to nie Masny, a na skuteczność Filipa bez wątpienia niebagatelny wpływ miała jakość i szybkość wystaw od Miśkina.
Camillo Marcotti

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Nie wiem jak obecnie wygląda Ruciak pod siatką (widziałem go w tamtym roku na jakimś towarzyskim turnieju piaskowym pod Galerią Krakowską, to Giba wyglądał o wiele lepiej :D), ale może z czasem on pojawi się jako przyjmujący, co mogłoby pomóc w ustabilizowaniu przyjęcia. Bo rzeczywiście, próżno szukać wsród przyjmujących Stali jakiegoś mistrza przyjęcia.
sherman
Posty: 73
Rejestracja: 9 maja 2020, o 10:04
Płeć: K

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: sherman »

johnnyrotten pisze:
drukjul pisze:
Bo w sytuacji, kiedy mają teraz oprócz Filipa na ataku w odwodzie doświadczonego Łukasza Kaczorowskiego
Plotka głosi, że Kaczorowski ma iść do Tomaszowa w zastępstwie za poważnie kontuzjowanego Bartosza Kowalczyka.
Kaczorowski raczej do Ślepska za Szwaradzkiego. Wchodził ostatnio za Bołądzia w sparingach z Treflem.

EDIT: i mamy potwierdzenie wypożyczenia na fanpage Stali Nysa.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: dezerter »

Smutne oświadczenie że strony Facebook Stali Nysa.

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas wieloletni reprezentant naszego Klubu oraz reprezentacji Polski - Rafał Dymowski.

Rafał Dymowski reprezentował barwy naszego Klubu w latach 1996-2003 oraz w sezonie 2004-2005

Rodzinie i znajomym składamy najszczersze kondolencje.
Stal Nysa.


Wiadomość o śmierci Rafała jest dla mnie wielkim szokiem i smutkiem. Wyrazy współczucia i żalu Rodzinie oraz najbliższym.

Dzisiaj w całej Nysie żałoba.
Requiescat in pace Rafał.

https://nowinynyskie.com.pl/artykul/ods ... 092427.amp
Załączniki
121830456_3765995673431652_4242432482095309521_n.jpg
choe
Posty: 217
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: choe »

W kręgu kandydatów do objęcia funkcji trenera Stali Nysa pojawia się nazwisko Mariusza Sordyla. Ostatnie stanowisko klubu wskazuje jednak na to, że kandydaci na trenerów odmówili podpisania kontraktu.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Czyli dzisiejszy komunikat o pełnym wsparciu i braku zmian w sztabie trenerskim to zasłona dymna rodem z Legii Warszawa? Tam też padał kilka razy taki tekst, po czym parę dni później było zwolnienie i nowy szkoleniowiec.

Na pewno ciekawa kandydatura. Dawno Sordyla w naszej lidze nie było, ale osiągał sukcesy za granicą. Kowal po powrocie z Rumunii się w Suwałkach sprawdza.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”