Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: mewa »

viewtopic.php?f=18&t=7653 - link do poprzedniego wątku.

Proszę, by ktoś wkleił aktualny skład zespołu na sezon 2020/2021.
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: PioterZJastrzebia »

Rozgrywający:
Fabian Drzyzga
Paweł Woicki

Atakujący:
Karol Butryn
Damian Domagała

Środkowi:
Jeffrey Jendryk
Timo Tammemaa
Grzegorz Kosok
Bartłomiej Krulicki
Piotr Hain

Przyjmujący:
Klemen Čebulj
Robert Täht
Nicolas Szerszeń
Rafał Buszek

Libero:
Michał Potera
Bartosz Mariański
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: mmb »

"Z przyjemnością ogłaszamy, że kapitanem Asseco Resovii w sezonie 2020/21 będzie nasz rozgrywający Fabian Drzyzga!"
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: reeman »

qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: qtp »

We wczorajszym sparaingu z Bielskiem w końcu zagrał Hain i zagrał dobre spotkanie, może jednak będzie gotowy do gry na JW.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Matson »

qtp pisze:We wczorajszym sparaingu z Bielskiem w końcu zagrał Hain i zagrał dobre spotkanie, może jednak będzie gotowy do gry na JW.
A on miał jakąś kontuzje?
Camillo Marcotti

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

A Jendryk nie zagrał tak dla planu czy też jakiś uraz? Z tego co widać w sparingach z Estończyka zapowiada się niewypał, więc fajnie jakby Hain zagrał tak, jak parę ładnych lat temu mu się zdarzało.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: qtp »

Matson pisze:A on miał jakąś kontuzje?
Nie ma innego wytłumaczenia, nawet Krulicki dostał kilka setów.
Camillo Marcotti pisze:A Jendryk nie zagrał tak dla planu czy też jakiś uraz?
Chyba plan, Cebula też nie zagrał.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Matson »

Mógł go skreślić już na początku, w meczowych składach był wiec nie wyglądało to na kontuzje
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Matson »

Martwi trochę póki co forma w sparingach z BBTS. Męczą się trochę ze słabym jednak personalnie zespołem, a za niedługo mecz z JW
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: reeman »

united
Posty: 40
Rejestracja: 23 maja 2018, o 13:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: united »

Hain był kontuzjowany i dopiero wraca na sto procent do formy fizycznej. To, że nie grał w poprzednich grach kontrolnych to efekt właśnie tego, a nie niechęć trenera do Piotrka.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Matson »

united pisze:Hain był kontuzjowany i dopiero wraca na sto procent do formy fizycznej. To, że nie grał w poprzednich grach kontrolnych to efekt właśnie tego, a nie niechęć trenera do Piotrka.
Potwierdzone info?
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: hunter »

Kosok rozwiązał kontrakt.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2020, o 12:33 przez hunter, łącznie zmieniany 1 raz.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
united
Posty: 40
Rejestracja: 23 maja 2018, o 13:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: united »

Hain miał pecha, bo najpierw wypadł na dwa tygodnie, a później po powrocie nabawił się jakiegoś drobnego urazu, który dość długo przeszkadzał mu treningach. Teraz trenuje już normalnie.
Awatar użytkownika
lendespl
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 11:40
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: lendespl »

Hunter, kim jest Kozik? Chodzi o Grzegorza Kosoka?
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: hunter »

lendespl pisze:Hunter, kim jest Kozik? Chodzi o Grzegorza Kosoka?
Tak, słownik zmienił.
https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... em/sgzvh3q
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Matson »

Ma ktoś może nagranie z audycji radia centrum z woickim?
united
Posty: 40
Rejestracja: 23 maja 2018, o 13:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: united »

Proszę bardzo. Link do audycji z Wujkiem od FLPman'a.

https://youtu.be/mvK2gLTQUYQ
Przemyslaw
Posty: 737
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Przemyslaw »

Kibicuje Resovii od połowy lat 90-tych, jeszcze jak grali na starej hali ROSIR.
Wówczas Resovia grała na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. Potem były przepiękne sukcesy.
Od 4 lat w tym klubie dzieje się istna tragedia mimo, iż pół miasta żyje siatkówką, sponsorzy sami się pchają a jak były wyniki to na Podpromie ciężko było się dostać.
Sezon zaczęli fatalnie ale ja osobiście dam im kredyt zaufania na 3-4 kolejki. Jeśli to nie ruszy to chyba ręce opadną jak taki klub, z takim (takimi) sponsorem (sponsorami) nie potrafi skonsumować tych pieniędzy. Wiem, że pieniądze same nie grają ale dają ten komfort, że można pozyskać bardzo dobrych zawodników, co też Resovia robi od lat, jednakże bez efektów.
Dla mnie najważniejszą rzeczą, którą słyszałem i na którą kładę nacisk jest podejście (obecne podejście) Fabiana który deklaruje, że może nie ruszą z marszu o mistrzostwo tylko zbudują na lata drużynę w Rzeszowie która nie tylko zdominuje Plus Ligę ale i europejskie puchary.
Jeśli Fabian mówił szczerze, że chce zostać na lata w Rzeszowie i budować drużynę to mam powody ku optymizmu, ma 30 lat, przed nim, jeśli będzie się dobrze prowadził i nie spotkają go jakieś wielkie kontuzje 6-8 lat wspaniałej gry.
Chcę wierzyć w to i chcę wierzyć, że Fabian w końcu na prawdę stanie się mega liderem zespołu, że już zapomnimy o brzuszku i nadwadze.
Poczekam jeszcze te 3-4 kolejki i mam nadzieję, że się nie rozczaruje jak przez ostatnie 5-6 lat.
Przepraszam za tak długi wywód ale chciałem się z Wami podzielić moimi przemyśleniami.
Diomedea
Posty: 4241
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Moze wszystkim w Rzeszowie przyda sie wiecej cierpliwosci. Czesc zawodnikow jest nowa w lidze i kraju. Druzyna kompletnie przebudowana. Trener tez zna lige ze statystyk i video (co najwyzej).
Warto im chyba dac wiecej niz 3-4 kolejki.
Niech znajda swoj styl w optymalnym skladzie. Brak przyjecia wynikajacy z budowy zespolu mozna jakos pokryc gra na wysokiej, wyciagac wiecej w obronie itp.
Fabian tez moze jeszcze troche podkrecic i lepiej dobiegac do pilki.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: rzr »

To dopiero drugi mecz w tym sezonie kompletnie przebudowanego zespołu, jak za 2-3 miesiące gra będzie wyglądać podobnie to wg mnie wtedy można się zacząć martwić.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Camillo Marcotti

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

rzr pisze:To dopiero drugi mecz w tym sezonie kompletnie przebudowanego zespołu, jak za 2-3 miesiące gra będzie wyglądać podobnie to wg mnie wtedy można się zacząć martwić.
A ja mam takie pytanie. Dlaczego Rzeszów zawsze potrzebuje pół roku, żeby zacząć grać cokolwiek, bo nowi zawodnicy nowa drużyna, nowy trener w Lidze, a takie Zawiercie gdzie nowi zawodnicy nowa drużyna i nowy trener wychodzi i walczy ze Skrą, z Jastrzębiem?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Dodatkowo, z całym szacunkiem, ale ponoć Giuliani>Kolakovic. Coś tutaj chyba jest nie tak, Zawiercie lepiej sobie radzi :o :]

Poza tym zawodnicy to profesjonaliści, a element przyjęcia, który wczoraj padł to nie kwestia treningu drużynowego i zgrania. Ja po wczorajszym meczu tak mędrkuję i myślę, że drużyna jak zwykle przeciętnie skomponowana i jest to raczej grupa indywiduł.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Nie wiem jak skomponowana. Możliwe, że Drzyzga faktycznie nie pasuje do Butryna a słabe przyjęcie do Drzyzgi. Możliwe. Ale podoba mi się to, ze w końcu postawili na jedną solidną 6 i graczy w formie. Zobaczymy, ja mam nadzieję, że to odpali. Choćby dlatego bo widzę wyciągnięte wnioski z zeszłego sezonu. No i powiedzmy szczerze, że Resovia też dlatego tak zagrała bo JW nie pozwoliło na więcej. Przecież tam po drugiej stronie mógł stać Zenit a i tak nie miał by łatwo.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Blanco »

Resovia po raz pierwszy od lat ma wszystko: mocną, klarowną pierwszą szóstkę, kapitana, który będzie liderem na boisku, świetnego trenera(!), zawodników, którzy są młodzi, z których każdy był liderem swojego poprzedniego zespołu - Butryn, Szerszeń, Drzyzga, Cebujl, (no, z wyjątkiem Słoweńca, ale przecież Trento). Zawodników, którzy są przede wszystkim młodzi - a nie przyjeżdżają do Rzeszowa odcinać kupony albo się leczyć. Brakuje jej tylko największego wyrzutu transferowego ostatnich lat - Hubera. Ale dojdzie do siebie Hain, i odrobinę ten brak zrekompensuje, a i Fabian, jak gra w Rzeszowie, to nie gra środkiem.

Jeżeli nie w tym sezonie, gdzie pousuwano wszystkie grzechy z poprzednich lat - brak zatrudniania zawodników, których chce trener, brak transparentnego podziału na podstawową i rezerwową szóstkę, zatrudnianie graczy przyjeżdżających się wyleczyć, czasem z tej samej stajni, to nie wiem kiedy.
krzychszp
Posty: 969
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: krzychszp »

Trzeba pamiętać że zawodnicy liderujący w swoich zespołach (Radom, Suwałki) grali tam ze znacznie mniejszą presją która w Rzeszowie może ich przytłaczać. Zobaczymy, w końcu to powinno jakoś zaskoczyć. Ta drużyna ma na pewno olbrzymi potencjał na zagrywce, prawdopodobnie największy w lidze.
banksy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2019, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: banksy »

Juz tak na chlodno bardziej niepokoi mnie zachowanie trenera Giulianiego niz tragiczne przyjecie. Przez wszystkie sparingi Resovia grala z dwoma libero , w wiekszosci sparingow Szerszen wychodzil w pierwszym skladzie i z Tammemaa .Przychodzi pierwszy mecz i zonk. Mowi sie ze nowy zespol ze musi sie zgrywac a na Jastrzebie wystawia calkiem inny sklad niz na 6 sparingow.
Kolejna sprawa to trenera nic nie nauczyla wtopa z podwojna zmiana w pucharze polski (2set). Ile jeszcze razy musi wejsc Domagala za Butryna w koncowce seta by zrozumial ze Domagala nie jest gotowy a Butryn bardzo potrzebuje zaufania i gry i te zmiany sa z podwojna niekorzyscia dla zespolu. I ostatnia sprawa . Kazdy w Rzeszowie wie , ze jak sypie sie przyjecie to na ratunek Buszek . Po to jest w tym zespole. Tylko nie trener. Wedlug mnie dalo sie wiecej z tego meczu wyciagnac.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Blanco »

Podobał się Wam Szymura w meczu z Zawierciem? Mnie bardzo. Zagrał dobrze? Nawet bardzo. Czym sobie zasłużył na to, żeby usiąść w meczu z Resovią? A no, niczym, a nie wszedł nawet na chwilę.

Wirus wywrócił przygotowania - wszyscy są głodni gry, bo sparingów było relatywnie mało. Kiedy Giuliani ma testować, jak nie w meczu na wyjeździe z Jastrzębskim, gdzie stratę punktów można antycypować, nawet wychodząc bez Tahta. Analogicznie z podwójną zmianą. Kiedy Domagała ma się nauczyć gry pod presją, jak nie wchodząc przy 20-20? Dla niego te podwójne są szkołą nie tylko z powodu samego wejścia, ale i z atakowania z piłek, które wystawia Woicki. Giuliani też się uczy polskiej ligi. Sezon jest długi, Resovia w 2012 roku zrobiła mistrza z 4 miejsca.

PS. Domagała dwa lata temu był zmiennikiem Al Hachdadiego w 12 zespole ligi włoskiej, no to po dwóch latach nie może być rezerwowym w 13 zespole Plusligi? :P
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: drukjul »

banksy pisze:Juz tak na chlodno bardziej niepokoi mnie zachowanie trenera Giulianiego niz tragiczne przyjecie. Przez wszystkie sparingi Resovia grala z dwoma libero , w wiekszosci sparingow Szerszen wychodzil w pierwszym skladzie i z Tammemaa .Przychodzi pierwszy mecz i zonk. Mowi sie ze nowy zespol ze musi sie zgrywac a na Jastrzebie wystawia calkiem inny sklad niz na 6 sparingow.
Kolejna sprawa to trenera nic nie nauczyla wtopa z podwojna zmiana w pucharze polski (2set). Ile jeszcze razy musi wejsc Domagala za Butryna w koncowce seta by zrozumial ze Domagala nie jest gotowy a Butryn bardzo potrzebuje zaufania i gry i te zmiany sa z podwojna niekorzyscia dla zespolu. I ostatnia sprawa . Kazdy w Rzeszowie wie , ze jak sypie sie przyjecie to na ratunek Buszek . Po to jest w tym zespole. Tylko nie trener. Wedlug mnie dalo sie wiecej z tego meczu wyciagnac.
A Tammemaa i Buszek to w ogóle byli w sobotę gotowi do gry? ;)

Estończyk co prawda wcześniej pograł w w sparringach Resovii, czy w superpucharze w Arłamowie, ale co do Rafała przyznam się nie pamiętam, żebym czytał o jakimś jego występie w liczącym się wymiarze w meczu kontrolnym Pasów przed sezonem. Jeżeli więc w nich praktycznie w ogóle nie grał, to musiała być jakaś tego przyczyna.

Zatem akurat to, że Kadziewicz dopomina się występu Rafała na wizji podczas transmisji spotkania w Jastrzębiu pewnie już szybciej niż o wtopie Gulianiego świadczy o nieprofesjonalizmie i amatorce samego Kadzia jako komentatora, który mimo już kilku lat spędzonych przed mikrofonem w roli sprawozdawcy cały czas jedzie na tym, że wydaje mu się że będzie wiecznym czarusiem, który może sprzedawać na wizji kibicom dowolne banialuki i pleść wszystko to co tylko ślina mu na język przyniesie, zamiast wcześniej przed każdym spotkaniem, które komentuje postarać się jednak zrobić solidny research i dowiedzieć się może wcześniej między innymi tego, kto i z jakich powodów akurat nie może zagrać i pomóc drużynie.

Niestety z grona sprawozdawców Polsatu, którzy mecze II kolejki komentowali, jedynym dziennikarskim fachurą, który wiedział co to dziennikarski research i że wręcz wypada do szkoleniowca, lub też jakiegoś zaprzyjaźnionego zawodnika takiego zespołu jak Trefl, czy Resovia - które w tej kolejce przecież sezon zaczynały zadzwonić i wypytać się między innymi jak w szczegółach przedstawia sytuacja zdrowotna w jego drużynie, okazał się być już tradycyjnie, za co oczywiście duży szacun redaktor Adam Romański. Gdyby komentował mecz Jastrzębie-Resovia, pewnie również o tym, co się aktualnie dzieje z Rafałem i dlaczego nie pojawił się w sobotę na boisku nawet na moment, szybko i konkretnie byśmy się prawdopodobnie już na samym początku transmisji dowiedzieli, a tak to byliśmy zdani na kadziowe klechdy i bajdy, których wartość informacyjna jest niestety żadna :<
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”