AZS Białystok

matylda
Posty: 6
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 21:22
Płeć: K

Re: AZS Białystok

Post autor: matylda »

mvp Asia Szeszko. Mecz wygrany i z tego trzeba się cieszyć...jeszcze nie ochłonęłam:) Jednak nie mogę zrozumieć czemu Wysocka piłek nie dostaje. Miała byc wzmocnieniem dla zespołu, dziś na siatce świetnie. Pilanki jakby sie jej bały, w bloku jeden bład widziałam, reszta szła m.in. przez Godos. Czemu ona nia nie gra, przecież wysocka po 20 punktów robiła w Dąbrowie. o kontuzji juz dawno zapomniała widać że jest w świetnej formie. nie rozumiem.
wuba
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2008, o 20:17

Re: AZS Białystok

Post autor: wuba »

Dobrze, że nie było już tych matołów od kibicowania. Macka tak trzymać.
Awatar użytkownika
rodzyn3k
Posty: 60
Rejestracja: 5 gru 2009, o 11:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Białystok

Post autor: rodzyn3k »

AZS Białystok 3:1 PTPS Piła
25:16, 27:25, 19:25, 25:21

Zapraszam do obejrzenia galeri z meczu:
Mecz AZS Białystok - PTPS Piła w obiektywie
"Statystyka jest jak latarnia w dzień. Niczego nie rozjaśnia, niczego nie oświetla ale… zawsze się można o nią oprzeć…"
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: AZS Białystok

Post autor: Antonella Hard Core »

Na zagranicznych portalach piszą że D.Muresan grająca od tego sezonu w AZS-ie jest bliska przeprowadzki do ligi azerskiej. Czyżby szykowała sie kolejna ucieczka z Białegostoku?
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 154
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: AZS Białystok

Post autor: Macka »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 sty 2012, o 18:42 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Tu była reklama, za którą nikt nie chciał płacić
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
2liga
Posty: 139
Rejestracja: 20 sie 2010, o 07:25
Płeć: M

Re: AZS Białystok

Post autor: 2liga »

Życzę powodzenia kobiecej i męskiej drużynie Pronaru
harold
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2012, o 15:58
Płeć: M
Lokalizacja: Głogówek/Kędzierzyn-Koźle

Re: AZS Białystok

Post autor: harold »

Wie ktoś co się dzieje z Gosią Właszczuk?
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 154
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: AZS Białystok

Post autor: Macka »

Gosia Właszczuk wyjechała do USA i gra tam w Syracuse University
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
2liga
Posty: 139
Rejestracja: 20 sie 2010, o 07:25
Płeć: M

Re: AZS Białystok

Post autor: 2liga »

Był klub i nie ma klubu i kibicom odechciało sie już kibicować. I pomyśleć, że dla kibicow tego klubu prowadziłem przez kilka lat stronę internetową. Czy siatkówka w Białymstoku sięgnęła już dna, czy to jeszcze przed nią?
Streeter
Posty: 7137
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Białystok

Post autor: Streeter »

2liga pisze:Czy siatkówka w Białymstoku sięgnęła już dna, czy to jeszcze przed nią?
A to da się jeszcze bardziej sięgnąć dna, niż miało to miejsce w ostatnich latach?
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: AZS Białystok

Post autor: Robert »

Moim zdaniem AZS nie przystąpi do rozgrywek I ligi z powodu długów wobec zawodniczek i różnych instytucji. Jeżeli PZPS na to zezwoli to będziemy mieli powtórkę Stali Mielec z sezonu 2012/2013. Wprawdzie zarząd AZS twierdzi, że drużyna przystąpi do rozgrywek I ligi, ale dla mnie jest to mało prawdopodobne, podobnie też działacze z Białegostoku mówili, że zadłużenie wobec zawodniczek jest małe, jak było wszyscy wiemy. Drugą istotną kwestią jest pytanie, która z zawodniczek przyjdzie grać do klubu, gdzie nie płacą, gdzie nikt za nic nie odpowiada? Podziwiam też działaczy AZS, którzy wiedząc jaka jest sytuacja w klubie zgłosili drużynę do rozgrywek europejskich pucharów i narazili klub na ogromne koszty związane z grą w tych rozgrywkach. To też był kluczowy moment, który wpłynął na spadek z ORLEN Ligi. Patrząc przez te siedem lat w AZS-ie panowała totalna "partyzantka", i tylko w dwóch sezonach gry AZS zajął miejsce siódme, spadek białostockiej drużyny nie jest dziełem przypadku.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”