Sezon 2008/09 - 5. kolejka

Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Sezon 2008/09 - 5. kolejka

Post autor: Roberto36 »

Zaczyna sie nowa kolejka.Oto moje typy:
Calisia Kalisz- Gwardia Wrocław (2-3)
Aluprof Bielsko-Biała- Farmutil Piła (3-2)
MKS Dąbrowa Górnicza- Muszynianka Muszyna (1-3)
Gedania Żukowo- AZS Białystok (1-3)
Centrostal Bydgoszcz- Stal Mielec (2-3)
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: jasson »

Calisia Kalisz- Gwardia Wrocław 3:1
Aluprof Bielsko-Biała- Farmutil Piła 3:1
MKS Dąbrowa Górnicza- Muszynianka Muszyna 1-3
Gedania Żukowo- AZS Białystok 2:3
Centrostal Bydgoszcz- Stal Mielec 3:1
PALACFAN
Posty: 38
Rejestracja: 2 cze 2008, o 23:44

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: PALACFAN »

Calisia Kalisz- Gwardia Wrocław 3:1
Aluprof Bielsko-Biała- Farmutil Piła 3:0
MKS Dąbrowa Górnicza- Muszynianka Muszyna 1-3
Gedania Żukowo- AZS Białystok 1:3
Centrostal Bydgoszcz- Stal Mielec 3:0
Jirik
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2008, o 16:24
Płeć: M
Lokalizacja: Ujście k.Piły

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: Jirik »

Calisia Kalisz - Gwardia Wrocław 1:3
Aluprof Bielsko-Biała - Farmutil Piła 2:3
MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Muszyna 3:2
Gedania Żukowo - AZS Białystok 1:3
Centrostal Bydgoszcz - Stal Mielec 1:3
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: zbyszek_2013 »

Jirik pisze:Calisia Kalisz - Gwardia Wrocław 1:3
Aluprof Bielsko-Biała - Farmutil Piła 2:3
MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Muszyna 3:2
Gedania Żukowo - AZS Białystok 1:3
Centrostal Bydgoszcz - Stal Mielec 1:3
:D


Jirik no co Ty ? :) :P
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: Robert »

Zwycięstwo Kalisza sprawiło, że w dolnych rejonach tabeli nastapi "ruch". W chwili obecnej różnice punktowe są bardzo małe i do końca będzie trwała walka o czołową ósemkę. Śledziłem wynik meczu Kalisz-Wrocław i chyba Gwardai w pierwszym secie p"poczuła", że jest już po, gdyż prowadziła 24:22 i nie wykorzystała piłki setowej. Bydgoszcz tym zwycięstwem zapewniła sobie chyba grę w pierwszej ósemce, czyli play-off, a Mielec powrócił do starego, czyli niemocy na wyjazdach, gdyż jest to druga kolejna porażka na wyjeździe.
Jirik
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2008, o 16:24
Płeć: M
Lokalizacja: Ujście k.Piły

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: Jirik »

zbyszek_2013 pisze:
Jirik pisze:Calisia Kalisz - Gwardia Wrocław 1:3
Aluprof Bielsko-Biała - Farmutil Piła 2:3
MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Muszyna 3:2
Gedania Żukowo - AZS Białystok 1:3
Centrostal Bydgoszcz - Stal Mielec 1:3
:D


Jirik no co Ty ? :) :P
No źle obstawiłem :P Bydgoszcz zasłużenie wygrała wychodziło im niemal wszystko. Jak Centrostal będzie tak grać to może spokojnie zawalczyć o czwórke.:) Stal zagrała z wyjątkiem 2 seta słabo no i to przełożyło sie na wynik tego spotkania.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: evija »

Bydgoszcz tym zwycięstwem zapewniła sobie chyba grę w pierwszej ósemce, czyli play-off
Hola, Hola, Robercie spokojnie... w zeszłym sezonie potrzeba było bodajże 18pt by być w ósemce - czyli my potrzebujemy teoretycznie jeszcze dwóch zwycięstw za 3pt +coś by móc tak powiedzieć. Jest Ok, ja się bardzo cieszę, ale fetę w związku z wejściem do ósemki odłożę, gdy to będzie pewne :-D

Brawo Calisia! Czas najwyższy... a Gwardia po pilskiej victorii mocno obniżyła loty... a wiadomo było, że nie można się tym zadowolić, ale wykonać niż powiedzieć trudniej, rzecz jasna.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Porter
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2008, o 11:43
Płeć: M

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: Porter »

Pierwsze wyniki kolejki można podsumować:tak miało być, czyli po staremu. Co w nast. meczykach?
Przyznam się nieskromnie, że zwycięzców wytypowałem bez pudła.
Ważne zwycięstwo dla Kalisza!
Bydgoszcz, po cichutku... Szacun dla zespołu, forma zwyżkuje z meczu na mecz, choć mielczanki przyjechały 500 km. postać przez dwa sety. Cóż zdarza się taki jest ten sport i taka psychika jego wykonawczyń. Ewa atakowała wszędzie, wszystko i tak dynamicznie, że aż miło było patrzeć.
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: zbyszek_2013 »

Jirik pisze:
zbyszek_2013 pisze:
Jirik pisze:Calisia Kalisz - Gwardia Wrocław 1:3
Aluprof Bielsko-Biała - Farmutil Piła 2:3
MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Muszyna 3:2
Gedania Żukowo - AZS Białystok 1:3
Centrostal Bydgoszcz - Stal Mielec 1:3
:D


Jirik no co Ty ? :) :P
No źle obstawiłem :P Bydgoszcz zasłużenie wygrała wychodziło im niemal wszystko. Jak Centrostal będzie tak grać to może spokojnie zawalczyć o czwórke.:) Stal zagrała z wyjątkiem 2 seta słabo no i to przełożyło sie na wynik tego spotkania.
Jirik głowa do góry. Żartowałem. Trzymam kciuki za Piłę.
Pozdrawiam.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Jirik
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2008, o 16:24
Płeć: M
Lokalizacja: Ujście k.Piły

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: Jirik »

Ja tam w typowaniu dobry nie jestem ;p Mam nadzieje że trafie chociaz 1 wynik :D Licze po cichu że Pilanki pokuszą sie o niespodziankę w Bielsku. Również Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: Roberto36 »

No ja tez mam nadzieje ze pilanki wejdą na wyżynę i wygrają mecz w Bielsku.Na pewno maja potencjał by tam wygrać,lecz niestety nie pokazały jeszcze tego w lidze..
Ale co by nie było liczę na dobre i zacięte widowisko... ;)
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: jasson »

Dziś bez niespodzianek (przynajmniej dla mnie). Mielec słabiutki, grając tylko skrzydłami nie da się wygrać meczu, tymbardziej że te skrzydłowe miały 15% skuteczności. Na solidny Pałac to dużo za mało...
Kalisz w końcu się przełamał choć nadal uważam że ten zespół spokojny o byt raczej przez cały sezon nie będzie. Gwardia znowu zawaliła końcówki i jeśli nie wygra w środę z Mielcem to będzie ciężko...
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: mAt »

Tak jak myślałem w spotkaniu MKS-ów do zero wygrywa Muszyna. Musiał boleć zwłaszcza ten pierwszy set 9:25!!! Co tam się stało.

Gedania ponownie przegrywa, choć była bardzo blisko wygranej i to za trzy punkty. W 1 secie prowadziła 19-16...i nie zdobyła już nawet punktu do końca seta. W 2 secie było 20-16 i to też nie wystarczyło. Sety trzeci i czwarty pod umiarkowaną kontrolą Gedanii. Tie break pełen emocji. AZS prowadził 8-4, 13-9 i 14-11, ale Gedania wyciągnęła na 14-13. Miała piłkę na remis w górze al atak Nuszel nadział się na blok a piłka wpadła w samą linię. Bardzo szkoda tego meczu, ale patrząc na składy zespołów to przed meczem nie dawałem nawet szans na seta. Tymczasem były emocje i walka. Gedania sama oddała te pierwsze sety to smuci najbardziej. Nie mamy zmian i tym przegrywamy w kluczowych momentach.

Gedania - AZS 2:3 (19:25, 26:28, 25:23, 25:22, 13:15)
GEDANIA: Sawoczkina 4 punkty, Skowrońska 14, Tokarska 14, Wellna 24, Kaliszuk 13, Ziemcowa 12, Durajczyk (libero) oraz Nuszel 6, Szpak.



PRONAR: Muhlsteinova 4, Karczmarzewska-Pura 25, Koczorowska 19, Żebrowska 19, Walawender 14, Mieszała 10, Saad (libero) oraz Truchanova, Manikowska, Szeszko, Kalinowska, Gierak.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: mateo9 »

patrzac na statystyki meczu Gedani to zabraklo u nich dobrej gry ich liderki SKowronskiej marna skutecznosc w ataku. cieszy dobra skutecznosc Wellny. czemu Kaliszuk zostala zmieniona jak atakowala z ponad 60% skutecznoscia? oby tylko nie jakis uraz. po stronie AZS B cieszy postawa Koczorowskiej i Zebrowskiej ja mysle ze te 2 dziewczyny maja potencjal nawet na reprezentacje
co do meczu MKS'ow to mnie zamurowalo jak zobaczylem wynik. Muszuna musiala zagrac niesamowity mecz bo w nagly spadek formy DG nie wierze.to cieszy szczegolnie patrzac ze arcywazny mecz z Vakifbankiem sie zbliza oby forma tylko rosla w gore :D Pycia w tym sezonie ma naprawde dobra forme :D
odnosnie meczu ktory przed nami to ja stawiam na w miare latwy mecz dla BIelska przyjecie Pila ma narazie tragiczne a zagrywka BB jest naprawde dobra jak im bedzie siedziala zagrywka mecz nie powinien sie przedluzac :D:D
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: Robert »

W pierwszym secie Muszyna rozbiła DG zagrywką. Pierwsza przerwa techniczna i było po secie. Wynik 8:1 mówi sam za siebie. Widać było pełną koncentrację i skupienie wśród zawodniczek z Muszyny. Najpierw Jagiełło rozbiła DG zagrywką, a potem Plchotova + Mirek i było po secie. Druga przerwa i totalny nokaut 16:5 dla Muszyny. WQ drugim secie dziewczyny trochę powalczyły, lecz na tak dysponowaną Muszynę to było mało. mAt- miałeś rację, że cięzko będzie nawiązać walkę z tak dysponowaną Muszyną. Na chwilę obecną poza Bielskiem i Piłą nikt z nimi nie nawiąże wyrównanej gry. Trener Serwiński spokój jak nigdy, przez cały mecz zero przerw. A oto jak przebiegał czas gry: pierwszy set 13 minut, drugi 19 minut i ostatni 20 minut. Czyli popularna godzina z prysznicem wystarczyła Muszynie. Na meczu tak jak się spodziewałem było grubo ponad 2 tysiące kibiców. Przedstawiciele z hali Centrum mówili na konferenmcji, że frekfencja wyniosła 2840 kibiców, czyli największa liczba kibiców w tej kolejce. Sam trener Kawka przepraszał za ten mecz, za to, że dziewczyny zawiodły. Kolejny mecz DG gra 3 grudnia 2008 o godzinie 18.00 z Kaliszem i ciężko będzie powtórzyć taką liczbę kibiców. (mecz przełożony ze względu na eliminacje do Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet.

Gedania zaczyna być specjalistą od pięciosetówek we własnej hali. Cóż liczyłem na wygraną z AZS Białystok, a wyszło jak wyszło, mogły być dwa punkty, a tak jest jeden i w Muszynie będzie szybkie 0:3 w środę.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: mAt »

Tamara była zmieniana ze względu na przyjęcie. Muszla dobrze ją zastąpiła, tym bardziej że skończyła atakiem 3 seta. To już drugi słabszy mecz Eli, jednak to nie martwi bo tym razem ciężar gry wzięła na siebie Wellna. Oto chodzi przecież w zespole. AZS wygrał po miał po prostu więcej doświadczenia i szerszą ławkę.

Robert będzie 3-0, kwestia wyniku w setach otwarta. Jak będzie grała Kaczor i ktoś z drugiego składu to mogą nawet z 15 wyjść nasze. ;) Na pewno nie wtopią do 9 jak Dąbrowa. :D
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: Roberto36 »

no znowu przegrana.można powiedzieć jak zwykle.Milena nie grała środkiem którym środkowe sobie radziły.Kosmatka totalne dno.Teixeira zagrała trche lepiej.Przebłyski dobrej gry i znowu seryjna utrata punktów.Cos jest nie tak... !!! !!! !!!
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: jasson »

Wyjątkowo mało emocji w tej kolejce. Tylko w Żukowie był tiebreak choć 3 pkt powinna zdobyć Gedania. Pisałem ostatnio o AZS Białystok że być może ten "fenomen" (jak niektórzy już wołali) nie jest fenomenem. Popatrzmy, poza wygraną w I kolejce ze słabą Piłą ten zespół wymęczył zwycięstwa ze słabym Kaliszem i Żukowem. Na pewno jest spokojniej niż rok temu ale moim zdaniem ambicje były wyższe.
Drugim "fenomenem" miała być Gwardia i pewnie by była gdyby lepiej grała końcówki i nie przegrała z Pałacem i z Kaliszem. Środowy mecz z Mielcem będzie kluczowy dla obu zespołów (znów o 6 punktów). Przegrany będzie miał ciężko...
W Bielsku też bez większych emocji - Piła nadal jest w kryzysie. Spodziewałem się więcej walki po Farmutilu.
Jeszcze gorzej wypadła Dąbrowa, fatalny mecz z Muszyną przed pełną halą to dramat. Przypomnę że niektórzy po cichu liczyli na urwanie mistrzyniom punktów. Nie rozumiem dlaczego na drugi set w Dąbrowie wyszedł ten sam skład co w pierwszym secie (przegranym 9:25!). I ciekaw jestem czy rzeczywiście takie zawodniczki jak Śliwa, Staniucha, Wysocka czy Sadowska mogły się w ligowym meczu spalić. Okazja do podniesienia się już za kilka dni.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: mAt »

Roberto36 pisze:Kosmatka totalne dno.
Oj słaby sezon w wykonaniu Pani Agnieszki. W spotkaniu z BKS-em zdobyła zaledwie 8 punktów. Skończyła bodajże 7 piłek na 24. Nie za dobrze wróży to Pile, jeśli ich liderka zawodzi.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: Robert »

Cięzko wytłuamczyć tą porażkę w pierwszym secie 9 punktów zdobytych przy 25 Muszyny to najzwyczajniej w świecie pogrom i tyle. Było widać gołym okiem, że coś jest nie tak w DG. Pare prostych błędów w przyjęciu zagrywki nieskończone ataki i było p[o secie. Potem DG nie podniosła się. Ten mecz został przegrany mentalnie, nie umiejętnościami, tylko w głowach dziewczyn został przegrany. O składzie decyduje trener i to on podejmuje decyzje, kto gra, a kto nie gra. Ataki były takie sobie, jak nie autowe, to podbijane. Sam trener i zawodniczki powiedziały, że taki "prysznic" dobrze zrobi wszystkim. Szkoda tylko, że wspaniała publika doznała takiego zawodu. Naprawdę wczoraj od dłuższego czasu byłem pod wrażeniem wypełnionej niemal po brzegi hali. (Ostatnio na meczu z Kaliszem, na inaugurację nie było miejsc). Teraz DG jedzie do Piły i bardzo jestem ciekawy postawy zarówno jednej jak i drugiej drużyny. Najbardziej to szkoda mi Gedanii - walczą, fajnie grają, a efektów jak nie było, tak nie ma.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: dreamer »

jasson pisze:Wyjątkowo mało emocji w tej kolejce. Tylko w Żukowie był tiebreak choć 3 pkt powinna zdobyć Gedania. Pisałem ostatnio o AZS Białystok że być może ten "fenomen" (jak niektórzy już wołali) nie jest fenomenem. Popatrzmy, poza wygraną w I kolejce ze słabą Piłą ten zespół wymęczył zwycięstwa ze słabym Kaliszem i Żukowem. Na pewno jest spokojniej niż rok temu ale moim zdaniem ambicje były wyższe.
Drugim "fenomenem" miała być Gwardia i pewnie by była gdyby lepiej grała końcówki i nie przegrała z Pałacem i z Kaliszem...
Eh tam... wydaje mi się, że w Twojej wizji sytuacji w PlusLidze Kobiet zwracasz za mało uwagi na prosty fakt, że w naszej lidze w tym sezonie nastąpiło wyrównanie poziomu. Charakterystyczne jest to, że wyrównanie nastąpiło przez względny wzrost poziomu drużyn słabszych i (niestety) obniżenie lotów przez drużyny topowe (Kalisz, Piła). Tak naprawdę, nawet Bielsko nie prezentuje formy, która już teraz mogłaby pozwalać nazwać ten zespół "kompletnym". Zaś Muszynianka, to ciągle raczej mieszanka gwiazd nie do końca z sobą potrafiących grać w regularny sposób, niż prawdziwa - precyzyjnie działająca - drużyna.

Stąd też ja np. jestem zdania, że tak ciekawie jak w tym sezonie dawno nie było. Żadna drużyna - ani Gedania, ani tym bardziej Stal Mielec, Calisia czy Gwardia - nie są w tej chwili na straconej pozycji. To już jest, a moim zdaniem, z każdą kolejką będzie to coraz ciekawsza liga. Nie mieliśmy takiej dawno. Chociaż moim zdaniem średni poziom w stosunku choćby do poprzedniego sezonu nieco się obniżył.

W tej kolejce zwłaszcza Centrostal zrobił duże wrażenie. Personalnie natomiast - słowa uznania dla Bereniki Okuniewskiej (Tomsi).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: mateo9 »

a ja jestem zaskoczony poziomem PLK niektore mecze naprawde sie fajnie oglada jest wiecej druzyny ktore nie sa chlopcem do bicia i czasami strasza te najlepsze druzyny. poziom moim zdaniem sie podniosl pomimo ze odpadl nam Kalisz z czolowki(PIla nadal zaliczam do czolowki bo juz widac ze to wyglada dobrze dojdzie z forma Kosmatka i juz bedzie im to "dziabac" juz maja w miare stabilne przyjecie coraz lepiej poczynaja sobie skrzydlowe tylko ta Kosmatka musi sie otrzasnac bo narazie gra "dno i wodorosty" a plas w podloge kwituje jej obecna forme) dla mnie zaskoczeniem rozniez jest Palac ktory jest chyba teraz 3 w tabeli a ja typowalem go do spadku :D Kalisz rowniez moim zdaniem sie rozkreci bo ma tam kto grac w 6 tylko zmian nie ma :(
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: bartolina_89 »

Co do Gedani to wydaje mi się, że mogą trafić z dniem konia, a Muszyna mogłaby pokazać poziom jak z Metalem Galati, to nawet i wielką Muszynę można pokonać...oby tylko trener Wróbel niedoprowadził do tego, żeby przegrały mecz w szatni :( . Jak narazie przegraliśmy 5 meczów, tyle samo co Delecta Bydgoszcz, która w 6-stym meczu się przełamała, a więc może Gedania powalczy...
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/2009 - 5 kolejka

Post autor: jasson »

dreamer pisze: Eh tam... wydaje mi się, że w Twojej wizji sytuacji w PlusLidze Kobiet zwracasz za mało uwagi na prosty fakt, że w naszej lidze w tym sezonie nastąpiło wyrównanie poziomu. Charakterystyczne jest to, że wyrównanie nastąpiło przez względny wzrost poziomu drużyn słabszych i (niestety) obniżenie lotów przez drużyny topowe (Kalisz, Piła).
Ale ja pisałem tylko o V kolejce...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”