Mecz gwiazd: Północ - Południe

mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: mateo9 »

a wiec sladem tematu o meczu gwiazd mezczyzn trza zalozyc taki o paniach :)
na oficjanej stronie Plusligi KObiet mozna glosowac na reprezentacje polnocy i poludnia (mecz bedzie chyba nierowny:D)
moje typy
POludnie
Libero Zenik
Przyjmujace Baranska Jagielo Horka Szczurek
atakujace Fratczak Bamber
Srodkowe Lena, Gajgal Dazblaz
rozgrywajace SLiwa Haladyn

POlnoc
Libero Saad
Przyjmujace Karczmarzewska Kaczorowska Wozniakowska SKowronska
Atakujace Wellna Zebrowska
Srodek Bednarek Hendzel Koczorowska
rozegranie Sadurek Savochina

niektore nominacje dosc zaskakujace(Kaczor Wilk) ale jest jeszcze sporo czasu by to zmienic :)
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Mecz gwiazd -polnoc vs poludnie

Post autor: jasson »

A kto te nominacje rozdawał skoro 12 zawodniczka Mielca się tam znalazła?

Wiem że można głosować ale jakie są zasady, wie ktoś?


Coś słabo rozreklamowany ten Mecz Gwiazd...
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Mecz gwiazd -polnoc vs poludnie

Post autor: mAt »

Wilk jest w szóstce za sprawą kibiców..pewnie mieleckich. Takie ich prawo, bo skład wybierają właśnie kibice.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mecz gwiazd -polnoc vs poludnie

Post autor: dreamer »

Ja może was zaskoczę, ale dziwi mnie dlaczego takiego meczu, ktory przecież nie jest niczym innym, jak tylko reklamą ligi - zjawiskiem marketingowym, nie zorganizowano podobnie jak w PlusLidze jako mecz Polki przeciwko ekipie siatkarek zagranicznych.

Nie znajduję argumentów na to, czemu niby nie udałoby się zestawić zespołu "zagranicznego". Na libero mogłaby tam zagrać reprezentantka... Belgii - Marta Szczygielska, a z resztą pozycji nie byłoby dużych problemów.

Natomiast jestem przekonany, że mecz Polki - Zagranica, byłby psychologicznie i marketingowo korzystniejszy dla PlusLigi Kobiet. Byłby sygnałem, że grupa zagraniczna w naszej lidze nie jest wcale taka mała, ani taka słaba. To mogłoby zadziałać - odpowiednio sprzedane propagandowo - jako czynnik zwiększający atrakcyjność naszej ligi wśród potencjalnych zawodniczek zagranicznych przychodzących tu grać.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: mateo9 »

mysle ze jest za malo naprawde wartosciowych zagranicznych zawodniczek w naszej lidze by uzbierac dobra 12 ktora moglaby konkurowac z nasza reprezentacja. poza Horka Hendzel i moze Savochina nie ma zawodniczek ktore prezentuja poziom reprezentacyjny
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: mAt »

Myślę, że by się jakieś znalazły.

Na rozegraniu: Smak, Muhlstein, Sawoczkina
Środek: Hendzel, Plchotova, Ziemcowa (w końcu kadra Ukrainy)
Atak: Tu problem, ale może zagrać Horka
Przyjęcie: Też nie ma ich za wiele: Teixeira, Truchanova, Hardzeyeva, Tanaka

Libero: Szczygielska

Zauważalny brak dobrego lewego skrzydła. Może dlatego odpuścili mecz Polska - Zagraniczne, bo wynik byłby znany z góry.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: lucass90 »

Niech zrobią tak, by trenerem np. południa został Alojzy Świderek, a północy - Jerzy Matlak. Zwycięzca dostaje Kadrę :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: dreamer »

Kupuję pomyslł Łukasza, pod warunkiem, że wygra "Północ" :D .
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że zdecydowanymi faworytkami meczu będą gwiazdy z Południa. Ale pamiętajmy, że w takich meczach grają właściwie "indywidualności" a nie "kolektyw". Dlatego przesądzone nie jest nic. W takim razie jest też szansa na Matlaka w kadrze... :D.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: Mate »

Drużyna Północy:


Libero:

Maj Paulina (Farmutil Piła)


Przyjmujące:

Kaczorowska Klaudia (Farmutil Piła)

Teixeira Michela (Farmutil Piła)

Woźniakowska Anna (Calisia Kalisz)

Karczmarzewska - Pura Agata (Pronar Zeto Astwa AZS Białystok)


Atakujące:

Kosmatka Agnieszka (Farmutil Piła)

Żebrowska Izabela (Pronar Zeto Astwa AZS Białystok)


Środkowe:

Bednarek Agnieszka (Farmutil Piła)

Hendzel Alena (Farmutil Piła)

Koczorowska Dominika (Pronar Zeto Astwa AZS Białystok)


Rozgrywające:

Sadurek-Mikołajczyk Milena (Farmutil Piła)

Godos Magdalena (Calisia Kalisz)


Trenerzy: Matlak Jerzy (Farmutil Piła), Piotr Makowski (GCB Centrostal Bydgoszcz)


Drużyna Południa:


Libero:

Zenik Mariola (MKS Muszynianka Fakro Muszyna)


Przyjmujące:

Barańska Anna (BKS Aluprof Bielsko-Biała)

Rosner Milena (MKS Muszynianka Fakro Muszyna)

Mirek Joanna (MKS Muszynianka Fakro Muszyna)

Horka Helena (BKS Aluprof Bielsko-Biała)


Atakujące:

Frątczak Kamila (MKS Muszynianka Fakro Muszyna)

Bamber Natalia (BKS Aluprof Bielsko-Biała)


Środkowe:

Dziękiewicz Eleonora (BKS Aluprof Bielsko-Biała)

Gajgał Katarzyna (BKS Aluprof Bielsko-Biała)

Pycia Sylwia (MKS Muszynianka Fakro Muszyna)


Rozgrywające:

Skorupa Katarzyna (BKS Aluprof Bielsko-Biała)

Bełcik Izabela (MKS Muszynianka Fakro Muszyna)


Trenerzy: Prielożny Igor (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Serwiński Bogdan (MKS Muszynianka Fakro Muszyna)
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: jasson »

Mam mieszane uczucia co do wyboru zawodniczek do Meczu Gwiazd. Połowa ligi nie ma swojego przedstawiciela i tu jest ogromny minus. Swoją drogą słyszałem w telewizji w czasie relacji jakiegoś meczu że z jednego klubu może być maksymalnie cztery zawodniczki. Takie postępowanie byłoby słuszne. A tak na południu mamy tylko Muszyne i Bielsko a na północy siódemkę z Piły (z kontuzjowaną Frąckowiak byłoby osiem!)... Czyżby więc ktoś zmienił zasady?
Z każdego klubu powinna być min 1, a max 4 zawodniczki by każdy kibic mógł się z nią i klubem identyfikować w czasie oglądnia meczu. A tak niestety w Żukowie, Dąbrowie, Wrocławiu, Mielcu i Bydgoszczy oglądalność będzie minimalna.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: dreamer »

Zgadzam się, że każda drużyna powinna mieć w meczu Gwiazd swoją przedstawicielkę.
Jeżeli coś zmieniono we wcześniejszych ustaleniach, to i tak już nic na to w tej chwili się nie poradzi.
Ale... w końcu uczymy się dopiero tego marketingu na najwyższym poziomie. Miejmy nadzieję, że z każdym rokiem impreza będzie się rozwijać i zyskiwać na znaczeniu i profesjonaliźmie.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: Nagor »

Jestem ciekawy jak zagra Mirek obok zawodniczek z Bielska, bo widać ma kompleks Aluprofu. Właśnie czytałem wywiad w Super Volley i jad się sączy z Joanny kiedy tylko wspomina BB :D
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: dreamer »

Ja przyznam, że w momencie gdy zobaczyłem jak potoczyło się głosowanie (ogólnie mówiąc Piła jako ekipa Północy i po połowie Aluprofu i Muszyny na Południu) a dodatkowo jeszcze gdy usłyszałem wypowiedzi, że Aluprof i Muszyna potraktują ten mecz jako ważne przetarcie przed rozgrywkami pucharów europejskich (Piła pewnie nie), to impreza przestała mnie podniecać... :D.

Po prostu jest czas kiedy trzeba trochę poluzować. Takie mecze nie są dla szlifowania taktyki i strategi i może jeszcze poprawiania błędów szkoleniowych. Takie mecze to sportowy marketing - popularyzacja dyscypliny, i przy okazji popularyzacja pewnych idei szczytnych na których cel przeznacza się np. dochód z meczu.
Robienie z meczów Gwiazd poligonu szkoleniowego to po prostu mało profesjonalne posunięcie szkoleniowców którzy dostąpili zaszczytu prowadzenia wybranych drużyn.
Cały czas mam nadzieję, że jednak zabawa i cel marketingowy przeważą nad chęcią zrobienia z tego meczu treningu wewnętrznego Aluprofu i Muszynianki.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: Mate »

Całkiem fajny mecz. Kilka ładnych akcji. No cóż skład Południa już na papierze bił ekipę Północy. Pierwsze trzy sety wyrównane. Ten ostatni pokazał klasę zawodniczek i z Muszyny i z Bielska. Oby tak był rozegrany mecz gwiazd PlusLigi Mężczyzn. Działo się coś lub dzieje po spotkaniu, bo nie mam Polsat Sport i nie wiem??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
lovevolleyball2
Posty: 170
Rejestracja: 22 gru 2008, o 15:07
Płeć: K
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Kontakt:

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: lovevolleyball2 »

Cóż, mecz ogólnie miał taki wygląd jakiego się spodziewałam. Można w zasadzie powiedzieć, że zdominowało go Południe.
Jestem pod wrażeniem gry obydwóch libero. Zarówno Paulina Maj, jak i Mariola Zenik, broniły dzisiaj piłki niezwykle trudne. Dobre wejście Izabeli Bełcik. Miłe dla oka rozegrania, dobra zagrywka i kilka genialnych obron. Jakbym patrzyła na tą Izkę, która kierowała reprezentacją podczas 2005 roku w Zagrzebie. Miód.
Oczywiście nie wolno pominąc Kasi Skorupy, która również nie odstawała od swojej koleżanki z reprezentacji.
Dawno nie widziałam tak dobrze grającej Sylwii Pyci.
Ogólnie cały zespół z południa spisał się dziś koncertowo i jak zdążył zauważyć Pan Swędrowski : Każdy trener chciałby mieć taki kolektyw pod swoją wodzą.
Co do zespołu Północy. Całą grę w ataku ciągnęła Żebrowska i Woźniakowska. Szkoda tylko, że Sadurek grała dziś jak grała. Bednarek została parokrotnie zablokowana (szczególnie "soczysta czapa" przy stanie bodajże 4:5 dla Południa, od nikogo innego jak Sylwi Pyci), zreszta podobnie jak cały zespół, co można było zaobserwować na początku 4 seta, gdzie Południe prowadziło 9:0.Ogólnie brakowało dynamiki, a przede wszystkim dobrego przyjęcia. Pomijając Maj, która równiez nie ustrzegła się kilku błędów, reszta stała prawie na prostych nogach.

I jeszcze jedno, w przedmeczowych wypowiedziach prezesa PLusLigi Kobiet i trenera Jerzego Matlaka, w ogóle nie czułam tej atmosfery siatkarskiego święta, która ciągle była podkreślana przez dziennikarza oraz komentatorów. Nie wiem dlaczego. Być może działo się tak z powodu wyrazu twarzy trenera Matlaka, który mówiąc jedno, zdaje się myślał drugie.
Nie chodzi tu o czepianie się szczegółów, ale targnęło mną takie dziwne uczucie. Może się mylę.

Ogólnie rzecz biorąc mecz dobry, aczkolwiek zdarzały się lepsze. ;)
Za to cel niezwykle szczytny. I tym miłym akcentem zakończę swoje podsumowanie.
'ze wszystkich ruin świata, bez wątpienia najbardziej smutna jest ruina człowieka.'
theophile gautier
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: Nagor »

Ja tam jestem zawiedziony, miały być niespodzianki - wow były wywiady! Nowość! Takie granie dla grania, nawet nie pomieszali składów poszczególnych klubów.
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: dreamer »

Nagor pisze:Ja tam jestem zawiedziony, miały być niespodzianki - wow były wywiady! Nowość! Takie granie dla grania, nawet nie pomieszali składów poszczególnych klubów.
No i masz rację, że to nie by ło to, czego od takiego meczu można było oczekiwać.
Ja z chęcią zobaczyłbym np. niesygnalizowane sędziemu zmiany stron boiska pomiędzy zawodniczkami, albo np. celową wystawę piłki w kierunku sędziego głównego i potem dyskusję z sędzią czemu nie zaatakował...
Takie rzeczy w meczach gwiazd działy się już np. w Serie A. Ale żeby tak było, to najpierw nasi organizatorzy muszą się dowiedzieć i nauczyć, że tak też można, a nawet, że takie mecze są właśnie po to, żeby takie dowcipy właśnie w nich się znalazły.

Tymczasem cieszmy się, że przynajmniej zawodniczki obydwu zespołów (mimo że grały raczej na luzie - co było widać) postarały się o ładną grę przez większą część meczu.
Dla mnie MVP - Sylwia Pycia.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: Macka »

Ja mam nadzieje,że za rok będzie to wyglądało lepiej. Zarówno sposób wybierania zawodniczek, miejsca spotkania jak i cała otoczka. Nie czuło się, że to jest mecz gwiazd, jedyne co to różne koszulki po jednej stronie siatki mogły coś sugerować,ale też nie zawsze. Przecież momentami mieliśmy cały BKS albo MKS na boisku no i Piła + Woźniakowska
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: dreamer »

Macka pisze:...Przecież momentami mieliśmy cały BKS albo MKS na boisku no i Piła + Woźniakowska
Co do tego, że czasami był sam BKS lub sama Muszyna, pełna zgoda - i to rzeczywiście nie wyglądało "zachęcająco" i nie rodziło atmosfery ligowego święta.
Co do tego, że Piła + Wożniakowska jednak bym się nie zgodził.
Iza Żebrowska i Dominika Koczorowska stanowiły silne ogniwa zespołu Północy.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: Macka »

Zgodzę się, że były inne zawodniczki po stronie północy, chodzi mi tylko o początek spotkania, który wyglądał jak spotkanie ligowe.

Mi przeszkadzało,że momentami drużyna południa nie różniła się niczym od drużyny MKS czy BKS - ponieważ jeżeli chodzi o szczytny cel i zabawę to powinny być zawodniczki z Mielca, Dąbrowy, Wrocławia - tak samo w Północy brakowało Bydgoszczy, Żukowa. Jak się bawić to się bawić, a nie robić konkurs popularności, albo raczej konkurs kto więcej "poklika" w necie.
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
Conrados
Posty: 110
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 20:05
Płeć: M
Lokalizacja: Kalisz

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: Conrados »

lovevolleyball2 pisze:Jestem pod wrażeniem gry obydwóch libero. Zarówno Paulina Maj, jak i Mariola Zenik, broniły dzisiaj piłki niezwykle trudne.
love, ja mam nieco inne zdanie. Mariola Zenik w tej chwili nie ma konkurencji na pozycji libero w Polsce, więc proponuję zostawić ją lekko z boku i skupić się na pozostałych zawodniczkach. Co do Pauliny Maj, można chwalić grę tej zawodniczki w obronie; jednak należy stwierdzić z całą stanowczością, że dopóki ta zawodniczka nie poprawi przyjęcia zagrywki i ten właśnie element będzie jej największą słaboscią, dopóty będzie najwyżej trzecią libero w Polsce. Obecnie sytuacja wygląda tak, że głównie ze względu na słabiutkie w porównaniu z Mariolą Zenika przyjęcie zagrywki, Paulina Maj może co najwyżej nosić sprzęt za koleżanką z Muszyny i przysłowiowo mówić do niej per "pani"...

W pełni zgadzam się z Dreamerem, że mecz ten przez niektóre osoby został potraktowany zbyt poważnie. Oglądałem również kiedyś podobne spotkanie w Serie A i tam to wyglądało zupełnie inaczej. Gra na pełnym luzie, popularyzacja siatkówki, żarty z sędziami - dokładnie to, o czym pisał wyżej kolega Dreamer. Właśnie dystansu do tego spotkania zabrakło mi najbardziej, a wypowiedzi trenerów, że mecz potraktują jako ostre przetarcie przed grami ligowymi i pucharowymi traktuję jako nieporozumienie... W takich meczach powinny grać zawodniczki ze wszystkich klubów, a sam mecz powinien mieć nieco inny charakter. Cóż, pierwsze koty za płoty - miejmy nadzieję, że w następnych latach organizatorom, a przede wszystkim aktorom (i aktorom na ławkach) tego widowiska nie zabraknie odrobiny "luzu".
Ostatnio zmieniony 3 sty 2009, o 22:33 przez Conrados, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: Macka »

Dokładnie - Mariola nie czuje zagrożenia, a przydałoby się, żeby ktoś w końcu "deptał" jej po piętach.
na 2 miejscu postawiłabym Sawicką i Saad, a późnej Maj.

A akcja meczu to przebicie ( a raczej jego brak) Zenik na druga stronę siatki :D

PZPS wykładała na ten mecz kasę czy tylko "przykleiło" sie do imprezy ?
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: jasson »

Ja jestem zdegustowany: głosowaniem, terminem, miejscem, meczem, atrakcjami. Ani przez chwilę nie odniosłem wrażenia że to jakieś święto. Najbardziej zadowolona jest Muszyna i Bielsko - bliski wyjazd, trener i pol druzyny, a w niedzielę wzajemny sparing. Reszta czyli polnoc na ten mecz pewnie jechala zeby go zaliczyc. A już najbardziej zły to pewnie był trener Makowski który zrobił sobie w pojedynką trzydniową wycieczkę :)

Oby za rok bylo lepiej...
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: jasson »

I jeszcze jedno: wczoraj nie zagrała podobno chora na grypę Dziękiewicz. Następna w głosowaniu była Plchotova i to ona powinna zagrać w miejsce Dziękiewicz. Tymbardziej że siedziała na trybunach. Bo np. w miejsce Frąckowiak znaleziono zastępczynię i to z odległego Białegostoku.

Dziś w sparingu Muszyna wygrała z Aluprofem a od początku w bielskiej drużynie występowała Dziękiewicz...

Połowa zawodniczek PLK marzyła pewnie o występie w takim meczu. Z Dąbrowy czy Mielca wcale nie jest daleko do Nowego Sącza, można było kogoś zaprosić...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: dreamer »

jasson pisze:I jeszcze jedno: wczoraj nie zagrała podobno chora na grypę Dziękiewicz... Dziś w sparingu Muszyna wygrała z Aluprofem a od początku w bielskiej drużynie występowała Dziękiewicz...

Połowa zawodniczek PLK marzyła pewnie o występie w takim meczu. Z Dąbrowy czy Mielca wcale nie jest daleko do Nowego Sącza, można było kogoś zaprosić...
Ja uważam, że grać powinny zawodniczki z wszystkich klubów LSK. Ale to jeszcze nie znaczy, że mam jakiekolwiek pretensje, że nie grał ktoś za Dziękiewicz, bo i do kogo. W gruncie rzeczy, to sami kibice teraz powinni przysiąść na chwilę na czterech literach i zastanowić się nad tym, czym powinien być dla społeczności ligowej mecz Gwiazd, i jak powinni postąpić przy głosowaniu na zawodniczki. Wszystkiego nie można zwalać na organizatorów. Temu, że takie a nie inne personalnie drużyny wybiegły na parkiet, nie są przecież winne wyłącznie ani zawodniczki, ani organizatorzy.

W przyszłym roku będzie lepiej o tyle, o ile wszyscy zainteresowani tym, aby taki mecz był prawdziwym ligowym świetem, wyciągną wnioski z tegorocznych błędów.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: jasson »

dreamer pisze:Ja uważam, że grać powinny zawodniczki z wszystkich klubów LSK. Ale to jeszcze nie znaczy, że mam jakiekolwiek pretensje, że nie grał ktoś za Dziękiewicz, bo i do kogo.
O wyborach i głosowaniu już kilka razy pisałem więc nie chciałem się powtarzać...

Co do sprawy Dziękiewicz... Dużo bardziej niedysponowana jest prawdopodobnie Woźniakowska, która ma kontuzję barku ale jednak przyjechała i walczyła ile mogła choć pewnie trener Pieczonka przy jej kolejnych atakach zamykał oczy przed tv. Takie postępowanie wzbudza szacunek.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: dreamer »

jasson pisze:...Co do sprawy Dziękiewicz... Dużo bardziej niedysponowana jest prawdopodobnie Woźniakowska, która ma kontuzję barku ale jednak przyjechała i walczyła ile mogła choć pewnie trener Pieczonka przy jej kolejnych atakach zamykał oczy przed tv. Takie postępowanie wzbudza szacunek.
Dokładnie - takie postępowanie budzi szacunek, z całą pewnością większy niż takie, że wczoraj zawodniczka nie mogła grać, a dzisiaj wybiegła już na parkiet. Ale myślę, że widzisz także to, że to nie sprawa samej Dziękiewicz, a zapewne jej i trenera Prielożnego. Myślę, że to co najmniejk ich wspólna decyzja.
No i teraz mogli bysmy dalej dywagować, czy i w jakim stopniu porównywalne są wspólne decyzje kontuzjowanej Woźniakowskiej i trenera Pieczonki, o tym, żeby jednak zagrać, czy wspólna (tak myślę) decyzja Prielożnego i Dziękiewicz, żeby nie grać w meczu gwiazd.
Aluprof ma inne cele i sądzę, że one determinują wszelkie decyzje jakie zapadają w sprawach związanych z zawodniczkami tej drużyny.

Ale na koniec mimo wszystko jeszcze raz podkreślę, że bez względu na wszystko co zostało wyżej powiedziane, organizacyjnie ten nasz pierwszy mecz gwiazd nieco zaszwankował. Trzeba po prostu w przyszłym roku wyciągnąć trafne w nioski z popełnionych błędów. Wtedy będzie znacznie lepiej - przede wszystkim mam nadzieję, że zobaczymy zawodniczki z wszystkich zespołów. :)

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Mecz gwiazd: Północ - Południe

Post autor: jasson »

dreamer pisze:Aluprof ma inne cele i sądzę, że one determinują wszelkie decyzje jakie zapadają w sprawach związanych z zawodniczkami tej drużyny.
Calisia też ma cele - inne, ale równie ważne. Aluprof potrafię sobie wyobrazić bez Dziękiewicz, Calisii bez Woźniakowskiej już nie... Mam nadzieję że za rok kibice będą pamiętać dla kogo ten mecz jest ważny i się nie pomylą w głosowaniu...
dreamer pisze:Ale na koniec mimo wszystko jeszcze raz podkreślę, że bez względu na wszystko co zostało wyżej powiedziane, organizacyjnie ten nasz pierwszy mecz gwiazd nieco zaszwankował. Trzeba po prostu w przyszłym roku wyciągnąć trafne w nioski z popełnionych błędów. Wtedy będzie znacznie lepiej - przede wszystkim mam nadzieję, że zobaczymy zawodniczki z wszystkich zespołów. :)
I na tym zakończmy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”