Sezon 2008/09 - play-off

mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: mateo9 »

a wiec czas założyć w końcu ten temat. runda zasadnicza za nami.
pary ćwierćfinałowe:
BKS Bielsko Biała-AZS Białystok
Muszynianka Muszyna-Gedania Żukowo
Farmutil PIla-Gwardia Wrocław
Centrostal Bydgosz-MKS Gadrowa Gornicza

a wiec kazda para ma zdecydowanego faworyta (poza meczem Palacem-DG) ciesze sie ze BKS nie trafi na Gedania bo co one robia w tym roku przechodzi ludzkie pojecie niech sie Muszyna meczy. PIla powinna bez problemu ograc Gwardie(choc musza dojsc do normalnej formy bo ostatnbio to tylko sie mecza po 5 setow ) a w parze Palac DG moze zdarzyc sie wszystko
moim zdaniem awansuja dalej BKS Muszyna PIla i mam nadzieje DG
prokonstal
Posty: 114
Rejestracja: 22 lut 2009, o 13:15
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin

Re: Play-off'y 2008/09

Post autor: prokonstal »

Tak czy siak, niezależnie która to będzie drużyna to i tak przegra z Bielskiem.
Muszyna wygra z Piłą by następnie w finale pokonać BKS (bo przecież musi być jakś niespodzianka w tym sezonie.miejmy nadzieje, że na szczycie):D
Tak to widzę.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Play-off'y 2008/09

Post autor: Nagor »

Nie ma innej opcji niż Bielsko mistrzem :D
...
lolo1234
Posty: 80
Rejestracja: 21 lut 2009, o 20:08
Płeć: M

Re: Play-off'y 2008/09

Post autor: lolo1234 »

Jest :D
Muszynianka mistrzem :)
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-off'y 2008/09

Post autor: Robert »

Kto zostanie MP przekonamy się. Uważam, ze w fianle zagrają BB z Muszyną. Pomimo porażki BB w ostatnim meczu z Gedanią akcje tej drużyny stoją wysoko. Muszynianka zkoeli będzie miała - podobnie jak miało to miejsce w lutym 2009 - większą ilość meczów o dwa w Lidze Mistrzyń. Obserwując formę i postawę obu drużyn wydaje się, że na chwilę obecną spotkają się w finale MP.

Nikt nie wymienił tutaj Piły, która również nie powiedziała ostatniego słowa. Kryzys w tej drużynie powoli mija i na PO powinna przyjść forma. Odpowiedź jak gra: BB, Muszyna i Piła poznamy w dniach 14-15 marca 2009 w Olsztynie podczas turnieju finałowego PP. Zobaczymy wówczas, kto zdobędzie PP.
Porter
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2008, o 11:43
Płeć: M

Re: Play-off'y 2008/09

Post autor: Porter »

Ja myślę, że zwycięży najlepszy.

Choć stawiam po cichu, na Chemika Police, pod warunkiem, że na PO przyjedzie pociągiem... :)
PALACFAN
Posty: 38
Rejestracja: 2 cze 2008, o 23:44

Re: Play-off'y 2008/09

Post autor: PALACFAN »

Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Play-off'y 2008/09

Post autor: evija »

Ja dodam, że u nas promocja :D
Kto kupi bilety na dwa mecze (ndz i pon) zapłaci 5 zł za normalny lub 2 zł za ulgowy - na oba mecze! :D Oferta obowiązuje tylko w przypadku kupna biletu na dwa mecze, na jeden jest po staremu 10zł i 5zł. Oczywiście ma to ściągnąć ludzi na halę, szczególnie w poniedziałek, dzień pracujący i z transmisją TV. Mam nadzieję, że ludzie nie zostaną w domach tylko wypełnią Łuczniczkę tak jak na meczu z Piłą, gdzie było około 2500 osób.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Play-off'y 2008/09

Post autor: jasson »

BKS Bielsko Biała - AZS Białystok 3:0, 3:0; AZS gra coraz słabiej i oddaje mecze bez walki...
Muszynianka Muszyna - Gedania Żukowo 3:0, tylko jeden mecz więc Muszyna się spręży tak aby Gedania się nie rozchulała.
Farmutil Piła - Gwardia Wrocław 3:0, 3:1, niby Piła ma kryzys a Gwardia złapała formę ale na niespodziankę nie wierzę, co najwyżej trochę walki w końcówkach.
Centrostal Bydgosz - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3, 3:1, patrząc na wyniki Dąbrowy w sezonie (7 porażek na wyjeździe z czego aż sześć 0:3) to MKS nie ma szans, ale doświadczenie może wziąć górę i wygrana w co najmniej jednym meczu możliwa.
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Play-off'y 2008/09

Post autor: Macka »

jasson pisze:BKS Bielsko Biała - AZS Białystok 3:0, 3:0; AZS gra coraz słabiej i oddaje mecze bez walki...
nie mogę się z tym zgodzić. O ile mecz piątkowy nie był najlepszy w naszym wykonaniu to ten sobotni był dobry. Nie można powiedzieć, że dziewczyny nie walczyły bo WALCZYŁY. Magda Saad zagrała bardzo dobrze, w końcu tak jak powinna grać, a że ma tego pecha że ostatnio oglądaliśmy w TV nie zbyt dobry mecz w jej wykonaniu to się postanowiła zrehabilitować. Przegraliśmy bo mieliśmy głupie przestoje, do tego nie oszukujmy się BKS jest zdecydowanym faworytem, a my walczymy o co innego. Myślę, że ten kto był w sobotę w Bielsku zgodzi się ze mną, że AZS WALCZYŁ i nie odpuszczał.

Więc proszę nie pisać, że mec oddany bez walki :!: Dziewczyny grały z kontuzjami, nie będę pisała tutaj które i z jakimi bo nie o to chodzi, żeby pokazać jakie jest poświęcenie. Bez walki mecz oddały w Muszynie, ale nie w Bielsku
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: gonzales »

centrostal -mks 3-2 {pytanie do trenera dąbrowy za 100pkt , pan nie ma 2 rozgrywającej ????????? przecież ta meeeeeeeeeggggga gwiazda popełniała dzisiaj maaaaaaaaaasę błędów , boi się jej trener że się obrazi????????już w poprzednim sezonie 1 ligowym były takie mecze , więc może co niektórzy przejrzą na oczy , forma i gra to kiedyś była ,ale to się już niewrati , trzeba umieć odejść z honorem ,
p.s
po drugiej stronie mniej wyreklamowana rozgrywająca pokazała jak się powinno rozgrywać :] :]
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: jasson »

Macka, ja tylko typowałem wynik i zakładałem że AZS nie powalczy z Bielskiem tak jak nie powalczył w trzech meczach z Muszyną. Fakt, nie widziałem drugiego meczu ale w swoim poście tylko starałem się przewidzieć przebieg meczów a nie je oceniać...

gonzales, całkowicie się z tobą zgadzam. Śliwa zawaliła dziś mecz. Pomijam że często źle wystawiała (za antenkę, za szybko...), popełniła też dwa kardynalne błędy w końcówkach setów: III set - 17:22 kiwka w aut - później przegrany set; V set - 10:12 dotknięcie siatki - przegrany mecz. Dąbrowa przegrała 6 mecz z rzędu! Z ostatnich dziewięciu spotkań wygrała tylko jeden (licząc PP)!!! A zmian w składzie praktycznie nie ma (wymiennie na jednej pozycji: Sieczka/Strządała/Wilczyńska). Nie wróżę niczego dobrego w dalszej fazie PO. A Pałac? Jednym słowem - szacunek...
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: Macka »

jasson pisze:Macka, ja tylko typowałem wynik i zakładałem że AZS nie powalczy z Bielskiem tak jak nie powalczył w trzech meczach z Muszyną.
i znowu mijasz się z prawdą. W pierwszym pucharowym meczu dziewczyny grały tak, że chciało się na nie patrzeć. Walki nie było w meczu, który pokazała TV.
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: jasson »

Ok, poprawiam się. W pierwszym meczu PP rzeczywiście AZS powalczył z Muszyną. Ale pozostałe dwa zostały oddane bez walki i to z nie do końca pełnym składem Muszyny. Macka, ja nie mam nic do AZS (jak do wszystkich) ale z ostatnich pięciu meczy z Muszyna i Aluprofem białostoczanki ugrały ledwie jednego seta. W I rundzie było podobnie. A punkty tym zespołom urywały Gedania, Gwardia, Stal czy Pałac. Czy naprawdę nie spodziewałaś się więcej? Dla mnie AZS i DG to przed sezonem kandydaci do czwórki. A okazuje sie że jeden z tych zespołów zajmie prawdopodobnie tylko siódme/ósme miejce.
Gratuluje pewnego utrzymania ale sama wiesz że w połowie sezonu ambicje były większe...
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: Robert »

Uważam, że Bydgoszcz jest jedną nogą w czwórce najlepszcyh drużyn. Choćby "pałacanki" przegrały dwa mecze w DG to mają decydujący mecz u siebie. Z kolei DG powiedzmy sobie szczerze gra gorzej w spotkaniach wyjazdowych. Liczę na jakiś "cud" w DG, gdyż Bydgoszcz jeszcze nigdy nie wygrała z MKS-em, w DG. Błędy, które zdarzają się siatkarkom z DG w końcówkach setów mają miejce nie pierwszy raz (vide pierwszy mecz przegrany w Bydgoszczy w pierwszej rundzie i też w końcówkach setów). Dziwi, naprawdę dziw mnie jak można przegrać "wygranego" seta prowadząc 22:17. Coś tu jest nie halo. Gonzales wyliczyłeś bardzo dobrze szósta porażka z rzędu, a morale drużyny poszło w dół jeszcze bardziej po takim meczu.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: gonzales »

ale przyznasz ,że pani śliwa to sobie na tym poziomie już powinna dać spokój z siatkówką??????nie przystoi takie błędy robić w play-offach :o
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: Robert »

Meczu nie oglądałem, więc nie mogę oceniać. Powtórzę jeszcze raz nie lada sztuką jest przegrać "wygranego" seta prowadząc 22:17. Nie wiem, co tam się działo, ciężko to wytłumaczyć. Mogło być 1-1 w rywalizacji pomiędzy tymi drużynami i byłoby ciekawi. Trener DG ma cięzki orzech do zgryzieia, co zrobić, żeby wygrać dwa mecz i pojechać na piąty do Bydgoszczy?
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: jasson »

Ja powiem tak: Śliwa to jeszcze jakoś się prezentuje. Kilka razy MVP meczu przecież dostała. Gdyby nie ona to może i 5 miejsca by nie było. Większy problem jest z innymi zawodniczkami. Mam tu na myśli przede wszystkim Strządałę, której transfer to kompletna klapa. Dalej Sadowska, Wysocka i Lis, które mają jedynie przebłyski dobrej gry. Każda z tych zawodniczek powinna ciągnąć ten zespół. A DG z tymi zawodniczkami przegrywa 9 z 11 meczy na wyjeździe (Pałac x3, Gedania, Gwardia, Calisia)...
Mimo wszystko chyba jednak o awansie zadecyduje piąty mecz choć emocji w DG na pewno nie zabraknie.
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: Macka »

jasson pisze: Macka, ja nie mam nic do AZS (jak do wszystkich) ale z ostatnich pięciu meczy z Muszyna i Aluprofem białostoczanki ugrały ledwie jednego seta. W I rundzie było podobnie. A punkty tym zespołom urywały Gedania, Gwardia, Stal czy Pałac. Czy naprawdę nie spodziewałaś się więcej? Dla mnie AZS i DG to przed sezonem kandydaci do czwórki. A okazuje sie że jeden z tych zespołów zajmie prawdopodobnie tylko siódme/ósme miejce.
Gratuluje pewnego utrzymania ale sama wiesz że w połowie sezonu ambicje były większe...
Pewnie, że ambicje były większe i że czekałam na coś więcej ... ale powiem, że u nas są pewne problemy o których nie chce pisać. Nie mówię tutaj o pieniądzach itp. Po prostu niektórzy stwierdzili, że skoro są play offy to i tak jest git ...

W kilku meczach nie można zarzucić dziewczynom tego, ze nie walczyły, a w niektórych można je skarcić za brak zaangażowania.
mam nadzieje,że im dalej tym lepiej i jeszcze coś "ugrają" moje dziewczyny 8-)
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: jasson »

Słyszałem o tych problemach, myślę że jednak najgorsze AZS ma już za sobą. Trzymam kciuki za AZS bo działacze już pewnych rzeczy się nauczyli no i podoba mi się praca trenera Luksa (podejście i prowadzenie zespołu). Jesli obóz przyniesie efekty to V miejsce jest możliwe.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: jasson »

Kolejny weekend z play-off...
To moje typy:
AZS B. - Aluprof 1:3
Gwardia - Farmutil 0:3
MKS DG - Pałac 3:1, 3:1
Gedania - Muszyna 1:3, 0:3
Wydaje mi się że tylko w rywalizacji DG z Pałacem zakończy się w 5 meczu. Reszta spotkań rostrzygnie się w 3 meczach.
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: Macka »

jasson pisze:Kolejny weekend z play-off...
To moje typy:
AZS B. - Aluprof 1:3
Gwardia - Farmutil 0:3
MKS DG - Pałac 3:1, 3:1
Gedania - Muszyna 1:3, 0:3
Wydaje mi się że tylko w rywalizacji DG z Pałacem zakończy się w 5 meczu. Reszta spotkań rostrzygnie się w 3 meczach.
tym razem muszę się z Tobą zgodzić. Mnie oczywiście interesuje wynik Dąbrowy, szczerze przyznam że chyba wolałabym aby moja drużyna w kolejnej rundzie spotkała się właśnie z MKSem
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
lulian64
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2009, o 21:57

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: lulian64 »

Jestem kibicem Muszynianki!Ale dziś DUŻY Ukłon w strone Gedani.To naprawde b.dobra ekipa.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: Robert »

Bedąc na meczu DG - Bydgoszcz śledziłem wynik meczu Gedania - Muszyna i powiem tak ten mecz powinna wygrać Gedania, bowiem prowadziła w piątym secie ....14:12 i przegrala go. Brawa dla Gedanii i szacunek za postępy i to duże postępy, a może Muszyna odpuściła mając w zanadrzu dwa mecze u siebie? Pomimo wszystkiego wielkie słowa uznania dla Gedanii, dziewczyny grają i wychodzi im to z meczu na mecz coraz lepiej.

BB dokonał "pogromu" AZS-u w Białymstoku, bo jak inaczej nazwać wygranie setów do 8 i do 9. Trzy mecze i rywalizacja zakończona i BB czeka na rywala w półfinale.

DG dziś wygrała dzięki Marzenie Wilczyńskiej, która odmieniła losy meczu w secie numer dwa. Przez półtora seta gra DG wyglądała bardzo słabo i można powiedzieć była bez wyrazu. Spowodowane to było dużą stawką meczu. Pewnie dojdzie do piatego meczu, a Centrostal będzie miał atut własnej hali w Bydgoszczy.
quentin7
Posty: 130
Rejestracja: 28 lis 2007, o 01:39
Płeć: M
Lokalizacja: a różnie...
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: quentin7 »

Żuczki dzisiaj pokazały naprawdę kawałek dobrej siatkówki i pomimo kadrowych braków udowodniły, że są naprawdę solidnym, walecznym i nieobliczalnym zespołem. Szkoda, że nie udało się wygrać, bo być może ta porażka dała by niektórym gwiazdkom z Muszyny trochę do myślenia. Mam tutaj na myśli choćby rozgrywającą zespołu z Muszyny. Mam nadzieję, że ta dziewczyna nigdy już nie pojawi się w reprezentacji, bo poziom oraz sposób w jaki rozrzuca piłkę na siatce jest żenujący.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: jasson »

Muszyna chyba znowu zlekceważyła Gedanię. Od 3 seta gra zaczęła się na poważnie. W końcówce tiebreaka dwa fatalne błędy popełnili sędziowie: ataki Frątczak były metr w boisku a sędzia gwizdał aut. Głównie dzięki temu Żukowo prowadziło 14:12. I dobrze że mecz się skończył wygraną gości bo trener Serwiński zrobiłby aferę. Ale za podjęcie walki szacunek dla Gedanii.

W Białymstoku ciąg dalszy fatalnej gry AZS. Nie spodziewałem się że na poziomie PLK jeden zespół w jednym meczu dwa razy nie wyjdzie z 10pkt! Ten jeden ugrany set trochę zmyla różnicę jaka jest w poziomie obu zespołów.

Emocji jak zwykle dużo w DG. Trener Kawka kolejny raz wypuścił swoją żelazną szóstkę i znowu musiał robić zmiany by mecz mu nie uciekł. A było blisko wyniku 0:2 w setach. Jutro podejrzewam że MKS znowu wygra i będziemy mieli 2:2.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: mAt »

jasson a dlaczego nikt nie potrafi przyznać, że to Gedania grała świetnie przez dwa sety, demolując Muszynę zagrywką. Dlaczego nikt w tym zapyziałym kraju nie potrafi docenić, że ten słabszy też potrafi grać. ZAWSZE, gdy ten silniejszy kadrowo zespół w jakikolwiek traci coś w starciu z teoretycznie słabym rywalem to pojawiają się głosy tłumaczące GIGANTA. Mam tego dość. Prawda jest taka, że gdyby Gedanistki miały chociażby jakąkolwiek zmianę lub starczyłoby im sił, żeby grać tak zagrywką jak w pierwszych partiach to dzisiaj mielibyśmy w meczach 1-1.

jassonie dlaczego nie wspominasz o tych zabranych punktach Gedanii? Samej Wellna nie uznano dwóch asów i ataku po bloku. To już jest fair?
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: jasson »

O tym że jestem pod wrażeniem gry Gedanii w tym sezonie pisałem wielokrotnie. Wczoraj znowu zagrały ponad swoje możliwości. Wszyscy przecież chwalą ten zespół non stop! Więc nie wiem o co ci chodzi...
Wspomniałem o kluczowych błędach sędziego w decydujących momentach. I gdyby wygrała Gedania to trener Serwiński zrobiłby awanturę (zresztą słychać było jego przekleństwa w tv). Było 14:12 dla gospodyń zamiast 12:14 a to robi różnicę. Przyznaj że dwa błedy sędziego w końcówce tiebreaka to co innego niż błąd na początku drugiego seta ("autowy" as Wellny). Dziś również liczę na wyrównany mecz i naprawdę chciałbym żeby rywalizacja rostrzygnęła się w Muszynie.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: gonzales »

mks-centrostal
co jak co ale kolejny mecz w ,kórym przeszła gwiazda m. śliwa nie stanęła na wysokości zadania , przykre to ,ale trzeba umieć chyba skończyć grę na tym poziomie , ktoś wyżej napisał też uwagi pod adresem i.bełcik w meczu ,który oglądałem w tv i myślę ,że trener matlak też to widział to niestety ale ta pani nawet do 1 ligi obecnie się nie nadaje , wzrost to nie wszystko , braki techniki ijeszcze raz braki technik ,sorry ,że krytycznie ,ale od byłych mistrzyń europy można wymagać utrzymanie przyzwoitego poziomu , a nie bazować na przeszłości bo to raczej w w\w przypadkach sie niewrati :<
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 - play-off

Post autor: jasson »

Dąbrowa poza czwórką to na pewno duża niespodzianka. Myślę że jest to pierwszy klub który przejdzie rewolucję po sezonie. Kolejny raz zawiodły Śliwa, Strządała oraz Sadowska. Budżet który klub przygotował był wystarczająco duży żeby grać w półfinałach. A zespół który miał super doświadczone nazwiska przegrał aż 12 spotkań...
Pałac - grający bez wielkiej rewelacji ale bardzo solidnie - osiągnął więcej niż się dało. Awans do strefy medalowej to sukces trenera Makowskiego.

Gedania tym razem zagrała także bez Sawoczkiny więc walka była tylko w I secie. W sumie Muszyna wygrała w trzech meczach ale problemów z awansem powinna mieć mniej. Ale to zasługa zespołu z Żukowa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”