Transfery 2010/2011

kamica zolciowa
Posty: 3
Rejestracja: 3 maja 2010, o 21:56
Płeć: M

Transfery 2010/2011

Post autor: kamica zolciowa »

Chyba mozemy juz zaczac rozmawiac o transferach na nadchodzacy sezon w LSK?
kamica zolciowa
Posty: 3
Rejestracja: 3 maja 2010, o 21:56
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: kamica zolciowa »

Gajgał juz podpisla umowe z Muszyna
Janek6
Posty: 11
Rejestracja: 23 sie 2009, o 19:46
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Janek6 »

Zastanawiam się jakie wzmocnienia dokona Rumia oraz Gwardia??
Awatar użytkownika
BKS_Fan
Posty: 22
Rejestracja: 6 maja 2010, o 09:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: BKS_Fan »

Na pewno nie będą to jakieś niesamowite transfery ale wiadomo kogoś tam kupią , Rumia musi jeżeli chce się utrzymać bo co prawda nie siedzę w ich składzie ale obecny prawdopodobnie nie wystarczy na utrzymanie w PLK wydaję mi się że jest za duża różnica w poziomie gry między I ligą a PLK..ale to tylko moje prywatne zdanie, co do Kaśki Gajgał hmmm niby Muszyna zdementowała ten transfer ale znamy wszyscy pana Serwińskiego :) Ja tam bardziej liczę że BKS coś ciekawego sprowadzi do Bielska, może panią Milenę bo jest wolną zawodniczką...pożyjemy zobaczymy...
Każdy w Polsce wie!
co dla nas liczy się!
tylko BKS, trójkolorowy herb
w żyłach szlachetna krew!

Będziemy razem z nim!
do końca naszych dni!
duma i wiara w nas,
nic nie zatrzyma nas,
na mistrza przyszedł czas!
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Ted »

Umowy z Gwardią przedłużyły dzisiaj Katarzyna Mroczkowska i Joanna Wołosz.
perla
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:50

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: perla »

Wołosz chyba popełniła duży błąd. W gwardii jej rozwój już się zachamował, bez przejścia do silniejszego klubu zmarnowany zostanie duży talent. Kasprzak, Gajgał, Sadurek, Kaczor i Koczorowska prawdopodobnie w Muszynie. Świeniewicz w Treflu, ale teraz po kompromitacji trefla z Rumią nie wiadomo czy to aktualne.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: dreamer »

perla pisze:Wołosz chyba popełniła duży błąd. W gwardii jej rozwój już się zachamował, bez przejścia do silniejszego klubu zmarnowany zostanie duży talent...
Nie zgadzam się z takim zdaniem. W Gwardii byla podstawową rozgrywającą. Zaliczyla niezly sezon, ale przede wszystkim grala. W Muszynie, w Bielsku a także w Dąbrowie i Łodzi siedzialaby na lawie i czekala na krótkie chwile dominacji w meczach z ligowymi slabeuszami, żeby pokazać się na parkiecie.

Trener Matlak to wytrawny znawca i na każdym tego typu talencie poznaje się w mig. Powolal ją do kadry i myślę, że teraz będzie juz pod jego systematyczną opieką. Zaś w przyszlym sezonie w Gwardii jej talent jeszcze bardziej może się rozwinąć, bo znowu będzie dużo grala.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: mewa »

Też wydaje mi się dziwna opinia o zahamowaniu rozwoju Wołosz. Widziałem ją w sms-ie, widzę ją dziś - poczyniła w Gwardii ogromne postepy, co jak mniemam jest równiez zasługa Rafała Błaszczyka. Myślę, że podpisanie kolejnego kontraktu z Gwardią to najlepsze, co mogła uczynić.
perla
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:50

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: perla »

Magdalena Piątek podobno ma już podpisany kontrakt z Organiką. Pewnie Popik ją ściąga do Łodzi po starej znajomości.
perla
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:50

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: perla »

Luana de Paula przedłużyła kontrakt z Organiką na kolejny sezon.
Awatar użytkownika
Krull
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2010, o 18:47
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Krull »

[interwencja moderatora]
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, o 09:11 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Spytaj kogoś, jak wyłączyć Caps Lock
I love Logan Tom <3
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: picaporte »

Na koniec studio po dzisiejszym meczu Muszyna-BB p. Magiera powiedział, że w przyszłym sezonie w barwach Muszynianki będzie grać Debby Stam i to nie koniec niespodzianek prezesa Serwińskiego.

edit: ktoś mnie ubiegł ;)
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
Krull
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2010, o 18:47
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Krull »

Tożto świetna wiadomość:>
Szkoda, że nie Tom Logan... : P
I love Logan Tom <3
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Nagor »

Niewątpliwie oglądalność meczy Muszyny się podniesie 8-)
...
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: evija »

http://mksdabrowa.tv/tagi/ewelina-siecz ... browe.html

Ewelina Sieczka dosc niespodziewanie opuszcza DG...
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
virus304
Posty: 54
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:19
Płeć: M
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: virus304 »

Magdalena Piątek podobno ma już podpisany kontrakt z Organiką. Pewnie Popik ją ściąga do Łodzi po starej znajomości.
Proszę o żródło!!! Niech zgadne z info z komentarzy z Sportowychfaktów?
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: picaporte »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... ku-trenera
Izą Żebrowską jest zainteresowany mistrz Polski? Czy to nie będzię osłabienie dla tego zespołu, bo jak wiemy w tym sezonie cały atak Muszyny nie był "najmocniejszą stroną"
Dużym wzmocnieniem natomiast może być przejście Gabrieli Wojtowicz do BB. Tylko w tej sytuacji przy ważnych kontraktaCh Leny Dziękiewicz i Bereniki Okuniewskiej wypada ze składu Jola Studzienna.
Co do Ani Barańskiej to miałam przeczucie, że nie zostanie w BB, bo według mojej bardzo subiektywnej opinii to jej relacje z "władzami" klubu nie były najmilsze. Ale ważny kontrakt jeszcze nie stanowi o pewności pozostania w klubie. Zawsze można za porozumieniem stron go zmienić.
Szkoda natomiast Horki ponieważ w LM, w niektórych spotkaniach byłą wręcz jedyna armatą zespołu.
Natomiast Kasia Skorupa to przypuszczam, że zostanie, bo chyba nie ma za dużych chęci grania za granicą, lecz kto tam wie... ;)
Życzę Dorotce Świeniewicz, jeżeli czuje się na siłach dalszej gry, bo jak pokazała w finale może naprawdę dużo pomóc swoją dobrą grą w meczu.
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
BKS_Fan
Posty: 22
Rejestracja: 6 maja 2010, o 09:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: BKS_Fan »

Co do Izy Żebrowskiej to zgadzam się z opinią mojego poprzednika, nie wniesie chyba za wiele w poczynania BKS-u ale to tylko spekulacje na razie nie ma co się nad tym rozwodzić...Według mnie Ania zostanie w Bielsku ale też mogę się mylić , Kasia ? hmmm z tą kontuzją ręki nie wydaje mi się że jakiś zagraniczny klub ja będzie chciał bo jak sama mówiła może się ona odnowić w każdej chwili i jej kariera może stanąć pod znakiem zapytania...Dziwi mnie że przyszła Gabi a nie ma mowy o tym na razie że jakaś środkowa (najbliżej tego jest Jola) odchodzi z zespołu chyba 4 środkowych nie mają mieć zamiaru w kadrze....?....
Zresztą kto tam zrozumie nasz zarząd , przykład z trenerem w ogóle nie rozumiem rozmów z włoskim szkoleniowcem on tu jest nie potrzebny, będzie mu tu ciężko tak mi się zdaje...
Każdy w Polsce wie!
co dla nas liczy się!
tylko BKS, trójkolorowy herb
w żyłach szlachetna krew!

Będziemy razem z nim!
do końca naszych dni!
duma i wiara w nas,
nic nie zatrzyma nas,
na mistrza przyszedł czas!
perla
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:50

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: perla »

W dzisiejszym Dzienniku Łódzkim jest trochę o transferach Organiki:

Odchodzą:
Gosia Niemczyk (koniec kariery)
Anna Nowakowska
Sylwia Jasińska (Jedynka Aleksandrów)
Katarzyna Jóźwicka (Jedynka Aleksandrów)

Przychodzą:
"Bliskie sfinalizowania są rozmowy z kilkoma kandydatkami. W naszej drużynie mogą pojawić się dwie siatkarki z legendarnej drużyny Złotek.”
Moje typy: Bełcik i Mirek
„W tym tygodniu z łódzkim zespołem trenowały dwie młode Amerykanki, z akademickiej reprezentacji USA, która przebywa w Czechach. Nie są to jednak kandydatki do drużyny Organiki Budowlanych, ale raczej melodia przyszłości. Z Włoch powraca po nieudanym epizodzie w drugoligowej Mantovany Joanna Frąckowiak (była zawodniczka Piły), która przed sezonem miała ofertę z Organiki Budowlanych. - Nie jesteśmy nią zainteresowani - mówi menedżer łódzkiej drużyny. - Zawodniczka z drugiej ligi włoskiej i to po niezbyt udanym sezonie nie byłaby wzmocnieniem dla zespołu, który czekają występy w Lidze Mistrzyń. "
titerlitury
Posty: 347
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: titerlitury »

Magdalena Piątek raczej niczego, póki co, z Organiką nie podpisała - to dla Perły. Czytając też komentarz prezesa Łodzi odnośnie ewentualnego transferu Joanny Frąckowiak ("za słaba") myślę, że mocarstwowość planów organicznych nie obejmuje Magdy Piątek.
Gdzieś czytałem (chyba w lokalnych papierach), że blisko powrotu do Mielca była Ela Skowrońska, ale Dąbrowa przebiła. Byłoby bardzo szkoda. Ela ma formę i charakter ;)
perla
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:50

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: perla »

W dzisiejszym Dzienniku Łódzkim jest kolejny artykuł o transferach:
Organika Budowlani podpisuje kontrakty

Drużyna Organiki Budowlanych, które w minionym sezonie zdobyła Puchar Polski i zajęła czwarte miejsce w rozgrywkach PlusLigi Kobiet nabiera nowego kształtu.

Ostatecznie kierownictwo klubu postanowiło, że na sezon 2010/2011 pozostanie w zespole tylko 8 zawodniczek, które dotąd w nim występowały. Kontrakty przedłużono z: Katarzyną Brydą, Katarzyną Ciesielską, Karoliną Kosek, Luaną De Paulą, Martą Plutą, Julią Szeluchiną, Michelą Teixeirą i Katarzyną Zaroślińską.

Przypomnijmy, że Małgorzata Niemczyk zamierza zakończyć karierę, a Sylwia Jasińska i Katarzyna Jóźwicka zostaną wypożyczone do Jedynki Aleksandrów, która z trenerem Aleksandrem Klimczykiem zamierza powrócić do pierwszej ligi.

Nowego klubu będą musiały poszukać sobie dwie zmienniczki z Organiki Budowlanych: rozgrywająca Anna Nowakowska i środkowa Dominika Koczorowska. Nie zagra w Organice Budowlanych także Katarzyna Jaszewska. Wychowanka ŁKS w ubiegłym roku wywalczyła z Organiką Budowlanymi awans do ekstraklasy, ale w minionym sezonie miała urlop macierzyński. Teraz przechodzi do Gwardii Wrocław.

Trwają rozmowy z nowymi kandydatkami do łódzkiego zespołu. Na rynku transferowym pojawiła się nowa siła, bowiem Trefl Sopot, który nie zdołał wywalczyć awansu do PlusLigi Kobiet porozumiał się z przeżywającym zapaść ekonomiczną PTPS Piła i zajmie jego miejsce w ekstraklasie. Najwięcej zmian jest w Muszyniance w której prezes-trener Bogdan Serwiński zrezygnował z 8 zawodniczek. Ofensywę transferową zapowiada MKS Dąbrowa Górnicza. Nowym nabytkiem będzie środkową Ivana Plchotova z rumuńskiego Tomisu Konstanca. Klub interesuje się również rozgrywającą Izabelą Bełcik z Muszyny, która waha się z którym klubem związać przyszłość.

Z MKS Dąbrowa Górnicza odeszły już Katarzyna Gajgał do Muszynianki oraz Ewelina Sieczka i Katarzyna Walawender, a 41-letnia kapitan zespołu Magdalena Śliwa będzie asystentką trenera Waldemara Kawki.

Szykuje się polski hit transferowy za granicą. Dwukrotną mistrzynię Europy Katarzynę Skowrońską-Dolatę (Scavolini Pesaro) chce bowiem pozyskać wicemistrz Ligi Mistrzyń Fenerbahce Stambuł.
eclipse
Posty: 16
Rejestracja: 9 maja 2010, o 22:15
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: eclipse »

Debby Stam w Muszynie :D
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

eclipse pisze:Debby Stam w Muszynie
Czyli mamy pierwszy zagraniczy hit transferowy w historii PlusLigi Kobiet!!!. Mam nadzieje że niczym po transferze Konstantinova do Jastrzębia tak teraz po transferze Stam reszta ligowych klubów zobaczy że jednak można zakontraktować zagraniczną zawodniczke z uznanym nazwiskiem w Europie.
PGE
Posty: 164
Rejestracja: 6 maja 2009, o 19:14

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: PGE »

Muszyna kupiła dobrą zawodniczkę. Przy tym bardzo ładną, bo trzeba powiedzieć jasno, fajna laska. Będzie można przy siatkarskim widowisku, nacieszyć oko :)
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: evija »

W Bielsku umowy po Barańskiej i Skorupie przedłużyły Sawicka i Ciaszkiewicz. Odchodzą Horka (planuje urlop macierzyński), Świeniewicz(prawdopodobnie koniec kariery/II trener w Sopocie) i libero Mariola Wojtowicz.
http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/2 ... ku-bialej/

Do Gwardii Wrocław przymierzana jest Katarzyna Jaszewska, która miałaby wrócić po urlopie macierzyńskim.
http://www.dzienniklodzki.pl/sport/siat ... ,id,t.html
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: blaise »

w karuzeli volley24 pogrubione jest też przy Muszynie nazwisko innej repr. Oranjes, środkowej bloku - Caroline Wensink..
A nigdzie nie ma żadnego potwierdzenia..
.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: krzysiu »

Holenderskie media potwierdziły przyjście Wensink i Stam do Muszyny.Niewiem czy to prawda , ale Bielsko ma niby się interesować Jeleną Nikolić.
piotrr
Posty: 28
Rejestracja: 4 gru 2008, o 00:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mielec

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: piotrr »

Adam Grabowski zostanie prawdopodobnie trenerem siatkarek Stali Mielec.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /217669566
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: ark »

a w Bielsku Wagner

http://www.bks.bielsko.pl/aktualnosci/czytaj/2267.html

szczerze to nie wiem co myśleć o takim "transferze" i o doświadczeniu trenerskim syna TRENERA WAGNERA ... pożyjemy-zobaczymy
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: dreamer »

ark pisze:a w Bielsku Wagner... szczerze to nie wiem co myśleć o takim "transferze" i o doświadczeniu trenerskim syna TRENERA WAGNERA...
A ja wiem...
Rozwalania polskiej siatkówki ciąg dalszy... (tyle tylko, że jak można się po biegu spraw domyślić, znudzilo mu się oglądanie owlosionych goleni...).
Swoją drogą, to bodaj najbardziej jaskrawy przypadek penetracji mózgu przez wodę sodową (jemu do rewolty w glowie wystarczyl tylko fakt zgloszenia swojej kandydatury na trenera kadry narodowej).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”