BKS Aluprof Bielsko-Biała

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: madlark »

Ukazał się wywiad z Grzegorzem Wagnerem:
Szkoleniowiec, który dotychczas trenował wyłącznie zespoły męskie, porywa się na prowadzenie mistrza kraju kobiet.
- Zdaję sobie doskonale sprawę z różnicy, jaka jest w szkoleniu kobiet i mężczyzn. Wiem choćby to, że psychika kobiet jest inna. Jednocześnie warto pamiętać, że kobiety są na przykład bardziej wytrzymałe.

Nie boi się Pan wybuchu konfliktu w zespole?
- Na razie pracuje nam się bardzo fajnie i spodziewam się, że tak pozostanie. O konfliktach nie ma co dyskutować. Nie szukajmy ich na siłę.

Jak będzie grał BKS pod wodzą Grzegorza Wagnera?
- Chciałbym, żebyśmy grali szybciej. Na pewno też lepiej taktycznie. Myślę, że tu tkwią duże rezerwy. Uważam, że zawodniczki, które mam w składzie, są predysponowane do szybszej gry. Będziemy także bardziej pracowali nad przygotowaniem siłowym, w sztabie szkoleniowym mamy również trenera, który się tym zajmuje. Chcemy iść w kierunku... męskiej siatkówki.


Nieoczekiwanie ze składu odeszła rutynowana Lena Dziękiewicz, która pojawiła się w kadrze Trefla Sopot. Będzie jej Panu brakowało?
- Oczywiście, że tak. Myślałem, że Lena zagra u nas na przyjęciu, ale wybrała grę w Sopocie. Życzę jej tam wszystkiego dobrego.
Wyróżniłem to co zwróciło moją uwagę:
Dlaczego Wagner poszedł do BKS? kobiety są na bardziej wytrzymałe.
Konflikty? Ależ skąd.
Cel? Awans do męskiej +L?
Gdzie powinna grać Lena Dziękiewicz? Oczywiście na przyjęciu.

Oj, szkoda mi dziewczyn :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: picaporte »

madlark pisze: Gdzie powinna grać Lena Dziękiewicz? Oczywiście na przyjęciu.
Być może wynika to z faktu, że Lena nie mieściłaby się już na środku (Okuniewska, Studzienna, Wojtowicz), a ta zawodniczka w dalekiej przeszłości (zanim przeszła do Piły) grała na prawym skrzydle.
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: madlark »

picaporte pisze:
madlark pisze: Gdzie powinna grać Lena Dziękiewicz? Oczywiście na przyjęciu.
Być może wynika to z faktu, że Lena nie mieściłaby się już na środku (Okuniewska, Studzienna, Wojtowicz), a ta zawodniczka w dalekiej przeszłości (zanim przeszła do Piły) grała na prawym skrzydle.
Skoro się mieściłaby, to jaki sens ma wpychanie jej na przyjęcie kiedy ma się do dyspozycji klasyczne przyjmujące?
Ja zwróciłem uwagę na stwierdzenie: Oczywiście brakowało mi jej będzie na przyjęciu (upraszczając). :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: Antonella Hard Core »

A.Werblińska która miała stanowić o sile BKS-u została wykluczona z gry w pierwszych meczach sezonu z powodu kontuzji i prawdopodobnie w tym roku już nie zagra. Chyba nie musze nikomu mówić jak wielka to strata dla mistrza kraju, szczególnie w kontekscie meczów w Lidze Mistrzyń gdzie Werblińska wróci do gry prawdopodobnie pod koniec rozgrywek grupowych. Dodając wciąż "niepełnosprawną" A.Podolec to Bielsku zostały cztery skrzydłowe:N.Bamber na ataku, na przyjęciu pewnie K.Ciaszkiewicz i J.Frąckowiak plus na ławce zupełnie nieograna (nielicząc przedsezonowych meczy) I.Waligóra. W trybie awaryjnym można też na atak przestawić którąś ze środkowych np. G.Wojtowicz lub B.Okuniewską które grały w przeszłości na tej pozycji.Napewno G.Wagner nie będzie miał łatwego początku w przygodzie z żeńską siatkówką.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: evija »

Na pewno kontuzja Ani Barańskiej, wróć! Werblińskiej trochę pokrzyżuje trenerowi plany. O ile duet Ciacho-Frąci raczej da radę w LSK, tak Liga Mistrzyń już tak kolorowo się nie rysuje, szczególnie, że na zmianę tylko Iwona Waligóra. Chyba, że tak jak sugerujesz - przestawić Berę lub Gabi na atak, a wtedy w ramach koła ratunkowego "rzucić" Natalia Bamber na przyjęcie, bo kiedyś i na tej pozycji grała. To uniwersalna siatkarka, tylko właśnie jest jedno "ale" ta gra na przyjęciu niestety była już w trybie "kiedyś"... Trzymam kciuki dobry powrót Ani, bez komplikacji i za zdrowie reszty dziewczyn, ale trener Wagner i drużyna nie mają łatwego zadania.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: Antonella Hard Core »

Niestety w tej sytuacji Bielsko ma coraz bardziej realną szanse na powtórzenie "osiągnięć" z poprzedniego sezonu Ligi Mistrzów (bilans 0-6). Bez Werblińskiej to w meczach ze Scavolini czy Rabitą będzie trudno o choćby jeden punkt, zobaczymy jak bede sie prezentowały Rumunki bo to nowa drużyna na tym szczeblu rozgrywek ale może być naprawde krucho w pucharowych meczach Bielska.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: Antonella Hard Core »

Dzisiejsza porażka BKS-u z Dąbrową Górniczą była czwartą porażką bielszczanek w ostatnich pięciu meczach, co prawda rywale byli mocni ale pewnie kibice liczyli na więcej. Kolejną złą wiadomością jest to że A.Werblińska znów musi pauzować z powodu urazu kolana i dzi jej nie było w składzie, podobno A.Podolec jest coraz bliżej powrotu ale dzisiaj gdy razem a A.Kaczmar pojawiła sie na podwójnej zmianie to nie wyglądało to jeszcze za dobrze.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: madlark »

Ja od początku krytykowałem pomysł zatrudnienia Wagnera i tu upatruję przyczynę słabej postawy.
Inna sprawa, że Dąbrowa zagrała naprawdę nieźle.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: picaporte »

Czy ja wiem czy to wina Wagnera? Jak tak się patrzyło na te czasy brane przez niego to co on tak naprawdę mógł zrobić. Dziewczynom to się chyba dzisiaj grać nie chciało, a przynajmniej tak to wyglądało. Dla Bielska, jeżli A. Werblińska nie wróci do pełni zdrowia i potem szybciutko do formy to może nie być już tak wesoły sezon jak poprzedni. Jedyną zawodniczkę, którą można wyróźnić na plus w tym meczu to B. Okuniewska, a szczególnie jej zagrywka. Natomiast nie wiem co się dzieje od dłuższego już czasu ze Skorupą. Bardzo się "opuściła"
riki tiki tak!
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: Antonella Hard Core »

W trzysetowym meczu K.Skorupa miała zdaje sie trzy takie wystawy po których środkowa w ogóle nie trafiała w piłke, jak na jeszcze do niedawna reprezentacyjną rozgrywającą to troche nie wypada.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: madlark »

Rozmowa z Wagnerem
Martwią nie tyle porażki, co styl. W meczach z Dąbrową czy wcześniej z Gwardią Wrocław mistrzynie Polski poległy właściwie na stojąco. Nie ma tu jakichś podtekstów?

- Faktycznie, dwa takie mecze nie powinny nam się przydarzyć, styl był nie do przyjęcia. Jednak nie szukajmy
dziury w całym. Takie mecze zdarzają się najlepszym, a kobietom w szczególności.
Czy gość o takich poglądach może dogadać się z dziewczynami?
Czym bliżej będzie do końca sezonu, tym problemy z Częstochowy zobaczymy w BB.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: picaporte »

Ja z tą pogrubioną wypowiedzią Wagnera w pełni się zgadzam. To u kobiet najczęsciej występują przestoje punktowe (w jednym z ost. meczów, już nie pamiętam dokładnie kto grał, ale jednej drużynie udało się pod rząd! zdobyć 12 pkt). A to najszybciej powoduje szybkie 0:3, czyli jak to zostało określone w pytaniu "przegrana na stojąco" To jest jeden z uroków kobiecej siatkówki i myślę, że i zawodniczki się z tym zgadzają.
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: madlark »

A trener jest od czego? Nie potrafi zrobić zmian, zmobilizować i powiedzieć wprost, że ma swój udział w takim, a nie innym obrazie gry?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: picaporte »

Trener robił zmiany, ale i to nic nie pomogło w tym meczu. Na czasach próbował też mobilizować dziewczyny. Ale raz to poskutkuje, a raz nie. Apropo mobilizacji to już jedną trenerkę od tego mamy, ale niestety tylko od tego, bo dwa mecze pod rząd już przegrane z kretesm. Mowa o Łodzi. Wracając jeszcze do Wagnera, to przyznał on, że ma w tej porażce swój udział. Nie zwala przecież wszystkiego na dziewczyny- "..., dwa takie mecze nie powinny nam się przydarzyć..."
riki tiki tak!
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: >Petr< »

madlark pisze:Rozmowa z Wagnerem
Martwią nie tyle porażki, co styl. W meczach z Dąbrową czy wcześniej z Gwardią Wrocław mistrzynie Polski poległy właściwie na stojąco. Nie ma tu jakichś podtekstów?

- Faktycznie, dwa takie mecze nie powinny nam się przydarzyć, styl był nie do przyjęcia. Jednak nie szukajmy
dziury w całym. Takie mecze zdarzają się najlepszym, a kobietom w szczególności.
Czy gość o takich poglądach może dogadać się z dziewczynami?
może się to komuś podobać lub nie, ale gość ma rację. :P
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: ark »

w Bielsku "nowy" trener

http://www.bks.bielsko.pl/aktualnosci/czytaj/2432.html

Mariusz Wiktorowicz ponownie pierwszym trenerem BKS-u
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: madlark »

I to jest ruch w słusznym kierunku :D
Myślę, że pod ręką Mariusza dziewczyny złapią nowy power.
Ostatnio zmieniony 1 mar 2011, o 14:04 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: todus »

Zastanawiałem się jak długo jeszcze działacze BKSu wytrzymają.
Swoją drogą niesamowity ruch zatrudnić trenera, któremu w zeszłym sezonie
"podziękowali za owocną współpracę" w Częstochowie.
Czapki z głów dla działaczy z Bielsko-Białej :(
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: madlark »

todus pisze:Zastanawiałem się jak długo jeszcze działacze BKSu wytrzymają.
Swoją drogą niesamowity ruch zatrudnić trenera, któremu w zeszłym sezonie
"podziękowali za owocną współpracę" w Częstochowie.
Czapki z głów dla działaczy z Bielsko-Białej :(
Bo to koledzy byli(są) ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: Antonella Hard Core »

Można powiedzieć że to powoli staje sie tradycją że M.Wiktorowicz przejmuje Bielsko w połowie sezonu od trenera który próbuje ciężkiego chleba jakim jest praca z kobietami. Ciekawe czy i po tym sezonie ponownie przesuną M.Wiktorowicza na drugiego, bardzo możliwe bo skoro wygranie mistrzostwa w tamtym sezonie nie pomogło mu w tym żeby dalej być "pierwszym" to dziwne żeby po tym sezonie dali mu dalej prowadzić drużyne gdy o wygranie mistrzostwa będzie miał teraz jeszcze cięzej niż sezon temu.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: Ted »

todus pisze:Zastanawiałem się jak długo jeszcze działacze BKSu wytrzymają.
Swoją drogą niesamowity ruch zatrudnić trenera, któremu w zeszłym sezonie
"podziękowali za owocną współpracę" w Częstochowie.
Czapki z głów dla działaczy z Bielsko-Białej :(
Bo Grzegorz Wagner to świetny fachowiec. Warto posłuchać zawodników, którzy z nim pracowali. Każdy, podkreślam każdy z kim rozmawiałem, podkreślał, że wspaniały szkoleniowiec pod kątem przygotowania do sezonu. Chwalono go za treningi. Niestety im dalej, tym gorzej, a o szczegółach rozmówcy już mniej się wypowiadali. Oglądając wczorajsze spotkanie miałem nieodparte wrażenie, że zawodniczki robiły mu pod górę. Nagle gra zacinała się w okolicach 20 punkty, na czasach Wagner swoje, a one swoje. W rezultacie 2:3 i to, o czym mówiło się już w zeszłym tygodniu, z tym, że po cichu, stało się faktem.
Nie zazdroszczę drugiemu trenerowi.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: madlark »

Antonella Hard Core pisze:Można powiedzieć że to powoli staje sie tradycją że M.Wiktorowicz przejmuje Bielsko w połowie sezonu od trenera który próbuje ciężkiego chleba jakim jest praca z kobietami. Ciekawe czy i po tym sezonie ponownie przesuną M.Wiktorowicza na drugiego, bardzo możliwe bo skoro wygranie mistrzostwa w tamtym sezonie nie pomogło mu w tym żeby dalej być "pierwszym" to dziwne żeby po tym sezonie dali mu dalej prowadzić drużyne gdy o wygranie mistrzostwa będzie miał teraz jeszcze cięzej niż sezon temu.
Jeśli spisze się dobrze to kto wie? I w takim wypadku nie zdziwiłbym się, że dostanie ciekawą propozycję z innego klubu.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
EddieMarchewka
Posty: 243
Rejestracja: 9 maja 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: EddieMarchewka »

Bo Grzegorz Wagner to świetny fachowiec
Możliwe. Ale bycie fachowcem od przygotowania fizycznego nie tworzy dobrego trenera. Dla mnie Wagner to największe nieporozumienie trenerskie ostatnich lat, na równi z Marszałkiem.
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: Alferek »

Gorzej już być w BKS nie mogło. To co widziałem w TV podczas meczów z Muszyną, czy o zgrozo z Dąbrową wołało o natychmiastową zmianę szkoleniowca. Czary goryczy przelała porażka ze słabo spisującą się w lidze Organiką. Skład BKS ma całkiem dobry, atutem jest szeroka ławka - Wiktorowicz na pewno sobie poradzi, choć teraz niełatwe zadanie obrony pozycji w tabeli, a trochę wody w rzece Białej musi upłynąć by to nowy trener ułożył na nowo.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: madlark »

Alferek pisze:Wiktorowicz na pewno sobie poradzi, choć teraz niełatwe zadanie obrony pozycji w tabeli, a trochę wody w rzece Białej musi upłynąć by to nowy trener ułożył na nowo.
On tylko trochę jest nowy i wystarczy, że przypomni sobie końcówkę ubiegłego sezonu :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: tomasol »

Dół w którym znalazły się siatkarki Aluprofu zdaje się coraz bardziej pogłębiać. Właśnie przegrały kolejny swój mecz tym razem z Centrostalem 0:3. Ponownie tym co "zabiło" zespół Bielska były proste błędy, które drużynie na trym poziomie nie powinny się zdarzyć. Inna rzecz, że jedynie Natalia Bamber zagrała z Bydgoszczą tak jak przystało na mistrzynie Polski. Reszta zawodniczek jest totalnie pod kreską, na czele z rozgrywającą Katarzyną Skorupą.

Drużyna Bielska w ogóle nie ma przyjęcia, w ataku gra słabo - zwłaszcza na kontrze - fatalnie broni. Ogólnie rzecz biorąc gra tego zespołu całkowicie się posypała. Na dodatek nie bardzo można liczyć na pomoc z ławki. Trener Wiktorowicz będzie miał ciężki orzech do zgryzienia bo Wagner zostawia mu zespół w znacznie gorszej dyspozycji niż zrobił to rok temu Prielożny.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: Antonella Hard Core »

Po wygranej nad BKS-em siatkarki Centrostali zaujmują 3.miejsce i mają już 3 punkty przewagi nad czwartym BKS-em, a jutro prawdopodnie Bielsko spadnie jeszcze niżej na 5 pozycje jeśli Dąbrowa wygra z Rumią. Zapowiada sie że w tych ostatnich czterech kolejkach BKS będzie musiał mocno walczyć aby załapać sie do czwórki i mieć przewage własnego boiska przynajmniej w pierszej fazie play-off.
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: zbyszek_2013 »

tomasol pisze:Dół w którym znalazły się siatkarki Aluprofu zdaje się coraz bardziej pogłębiać. Właśnie przegrały kolejny swój mecz tym razem z Centrostalem 0:3.
Trener Wiktorowicz będzie miał ciężki orzech do zgryzienia bo Wagner zostawia mu zespół w znacznie gorszej dyspozycji niż zrobił to rok temu Prielożny.
To wszystko prawda.
Żal patrzeć na to co zostawił po sobie trener Wagner :o . Może w końcu ktoś wyciągnie odpowiedni wnioski.
Drużyna z Bielska gra beznadziejnie, co nie umniejsza sukcesu bydgoszczanek, które pod każdym względem biły o głowę bielszczanki.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: Alferek »

Jest to arcyciekawe to co się w Bielsku dzieje. Parę postów wyżej pisałem, że niełatwe zadanie czeka Wiktorowicza. @Madlark był optymistą mi odpisując, a ja jednak realnie lepiej oceniłem kryzys. Nie funkcjonuje przyjęcie, rozegranie i obrona. Jedną Bamber nie wygrywa się meczu. Jest to jeden z gorszych sezonów BKS, nie wiem jak się to skończy.

Tak sobie przeglądam sezon 2002/2003 gdy BKS w większości młodymi zawodniczkami zdobywał mistrza i widzę jak klub roztrwonił swoją kadrę
1. Aleksandra PRZYBYSZ (Muszynianka)
2. Mariola BARSZCZ ( (Silesia Volley, I liga)
3. Magdalena ŚLIWA (Atom)
4. Joanna STANIUCHA (Dąbrowa)
5. Katarzyna BIEL (Muszynianka)
6. Marlena MIESZAŁA (Jedynka Aleksandrów Ł, II liga)
7. Lyubov YAGODINA (Dynami Moskwa)
8. Andrea PAVELKOVA (koniec kariery)
9. Małgorzata LIS (Dąbrowa, wychowanka BKS)
10. Iwona NIEDŹWIECKA (Silesia Volley, I liga, wychowanka BKS)
11. Wioletta LESZCZYŃSKA (????)
12. Paulina OLSZEWSKA (????)

9 lat minęło, a 4 zawodniczki z tej kadry nadal stanowią o głównej sile swoich zespołów. BKS miał "świetną" rękę w pozbywaniu się dobrych zawodniczek.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: BKS Aluprof Bielsko-Biała

Post autor: madlark »

Alferek pisze:@Madlark był optymistą mi odpisując, a ja jednak realnie lepiej oceniłem kryzys.
Zwróć uwagę, że o przydatności Wagnera pisałem w tym wątku od jego przyjścia.
Miałem racje, że to zły pomysł. Co do Mariusza jestem optymistą, a do końca sezonu jest jeszcze trochę czasu aby wszystko poukładać. ;)
2.09.2010
madlark pisze:Oj, szkoda mi dziewczyn :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”