Atom Trefl Sopot

Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: picaporte »

Mnie to na serio dziwi. Anastasi mówi, że przygotowanie fizyczne jest dobre, a problem tkwił w mentalności jednocześnie odrzucając możliwość pomocy psychologa. To samo trener Matlak. Problem tkwi w głowach? Moim zdaniem takie stwierdzenia są bezdyskusyjne! Poziom wczorajszego meczu Bydgoszczanek z Pilankami, te przestoje również wskazują na "problem głowy" Kiedy wreszcie ktoś się odważy? Przecież w zatrudnieniu pomocy psychologa nie ma żadnego ryzyka, a efekty mogą być.
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: mewa »

picaporte pisze:Przecież w zatrudnieniu pomocy psychologa nie ma żadnego ryzyka, a efekty mogą być.
Ale są koszty. A te w przypadku Trefla moga mieć znaczenie. Chyba, że się mylę...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: madlark »

mewa pisze:
picaporte pisze:Przecież w zatrudnieniu pomocy psychologa nie ma żadnego ryzyka, a efekty mogą być.
Ale są koszty. A te w przypadku Trefla moga mieć znaczenie. Chyba, że się mylę...
Może się znajdzie na początek jakiś woluntariusz?
Ze strony Matlaka nie ma dobrej woli.
On nawet nie chce spróbować, bo wie lepiej.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: Antonella Hard Core »

W Sopocie na testach przebywa bułgarska środkowa G.Koeva która ma szanse na angaż wobec problemów Atomu na tej pozycji.
http://www.atomtrefl.pl/index.php/aktua ... h-w-atomie
Pokolul
Posty: 39
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 15:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: Pokolul »

Antonella Hard Core pisze:W Sopocie na testach przebywa bułgarska środkowa G.Koeva która ma szanse na angaż wobec problemów Atomu na tej pozycji.
http://www.atomtrefl.pl/index.php/aktua ... h-w-atomie
Gdybym miał być szczery, to mało która drużyna OrlenLigii ma stabilny, ciekawy środek.
Poza tym, nie wydaję mi się żeby Ta Koeva cokolwiek zmieniła .. Ale zobaczymy :)
Zapraszam na mojego bloga, w którym piszę o reprezentacji Japonii w piłce siatkowej kobiet!
Hinotori Nippon!

http://nippon-volleyball.blogspot.com/
Streeter
Posty: 7130
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: Streeter »

Pokolul pisze: Gdybym miał być szczery, to mało która drużyna OrlenLigii ma stabilny, ciekawy środek.
Czy ja wiem? We Wrocławiu wygląda to całkiem ciekawie, tyle że nic z tego nie wynika. W Muszynie też jest fajny środek, w Dąbrowie i Bielsku zresztą też niezły (no może w Bielsku to najgorzej z wymienionych zespołów wygląda). Tak więc takie 4/10 to prawie połowa :D
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Pokolul
Posty: 39
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 15:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: Pokolul »

Streeter pisze:
Pokolul pisze: Gdybym miał być szczery, to mało która drużyna OrlenLigii ma stabilny, ciekawy środek.
Czy ja wiem? We Wrocławiu wygląda to całkiem ciekawie, tyle że nic z tego nie wynika. W Muszynie też jest fajny środek, w Dąbrowie i Bielsku zresztą też niezły (no może w Bielsku to najgorzej z wymienionych zespołów wygląda). Tak więc takie 4/10 to prawie połowa :D
Dobra, co do Muszyny się zgadzam ! Ale co do reszty, niekoniecznie :D ! Ehh, wybredny jestem ... :P
Zapraszam na mojego bloga, w którym piszę o reprezentacji Japonii w piłce siatkowej kobiet!
Hinotori Nippon!

http://nippon-volleyball.blogspot.com/
mucha1759
Posty: 19
Rejestracja: 1 gru 2012, o 23:17

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: mucha1759 »

Chyba słowa,które wypowiedział Jerzy Matlak na temat tego,że w Sopocie nie chcą obronić tytułu mistrza Polski stają się apokalipsą dla kibiców.
Zarząd zdecydował,że do końca sezonu drużynę poprowadzi Adam Grabowski.Trener kompletnie bez wielkich osiągnięć ma prowadzić mistrza ? to jakiś żart w stronę kibiców.Atom Trefl Sopot ma nadal jeden z najwyższych budżetów w Orlen Lidze a grają w zespole mało utalentowane zawodniczki.Fakt są 2,3 nazwiska które obiły się w siatkarskim świecie,ale to zdecydowanie za mało na to aby obronić mistrza lub godnie się z nim pożegnać.Niestety styl gry jakim gra Atom jest niedostateczny dla kibiców nie tego spodziewają się kibice gdzie budżet wynosi ok 5mln.Jeżeli tak dalej pójdzie to słowa Jerzego Matlaka staną się prorocze,Atom zakończy sezon bez medalu.No takim stylem gry nie da się grać.A trzymanie zawodniczki na parkiecie,która gra na poziomie gorzej niż juniorka to normalnie wstyd.Gdzie w tym momencie ma trener oczy ?.
Chciałbym zobaczyć w przyszłym sezonie naprawdę atomowe gwiazdy w Sopocie.
1.Rachel Rurke
2.Anna Podolec
3.Katarzyna Skorupa
4.Dorota Wilk
5.Erika Araki
6.Justyna Łukasik
7.Sylwia Wojcieska
8.Yukiko Ebata
9.Anna Werblińska
10.Koleta Łyszkiewicz
11.Mariola Zenik
12.Magdalena Kuziak
Trener-Marco Bonitta
Myślę,że z takim składem i trenerem Atom mógłby być godnym zespołem który rywalizowałby w Lidze Mistrzyń i silnym zespołem o walkę mistrza Polski.
Pan Trener
Posty: 5
Rejestracja: 22 gru 2012, o 20:37
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: Pan Trener »

Zanim zdecydujesz się zabrać głos, w dobrym tonie jest abyś wysłuchał obu stron. Bo to, że polski Bonitta miele jęzorem podobnie jak po rozstaniu się z reprezentacją, a druga strona nie chce się wypowiadać, nie oznacza, że jego prawda jest jedyna.
Kolejna sprawa. Kibicu pozbawiony przez klub szacunku. Czy wiesz kto prowadził okres przygotowawczy do sezonu? Czy wiesz kto prowadził treningi dziewczyn? I nie była to osoba skarżąca się na problemy ze zdrowiem podczas ostatnim spotkań Atomu. W mediach tego nie znajdziesz. Jako kibic tego zespołu zapytaj dziewczyn, może dowiesz się tego i owego i tak naprawdę dzięki komu ten zespół wygląda i ma takie, a nie inne wyniki.
Streeter
Posty: 7130
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: Streeter »

@Pan Trener

Skoro zachwalany przez Ciebie Grabowski jest takim wspaniałym szkoleniowcem, to czemu nie potrafił utrzymać Mielca w lidze, który wcale nie był kadrowo najsłabszy w poprzednim sezonie? Jakoś gdy dostał drużynę do prowadzenia, a nie przejmował ją po kimś, to nie popisał się swoim geniuszem trenerskim.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pan Trener
Posty: 5
Rejestracja: 22 gru 2012, o 20:37
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: Pan Trener »

Nigdzie nie napisałem, że Grabek jest wspaniałym szkoleniowcem. Odnoszę wrażenie, że w moich komentarzach widzisz to, co chcesz zobaczyć. Bardzo przepraszam, że ośmieliłem się sprzeciwić Twojemu zdaniu na temat opinii byłego szkoleniowca Atomu. Obawiam się, że ta opinia nie jest odosobniona, ale cóż mogę wiedzieć? Nie mam kilku setek wpisów. Nie jestem też fachowcem, bo tylko trochę interesuję się siatkówką i to w dodatku żeńską, dlatego też nie wiem dlaczego nie utrzymał Mielca w lidze. Nie jest mi dane ocenić, czy była to najsłabsza, czy nie najsłabsza drużyna w lidze. Zakładam, że znasz odpowiedź na postawione przez siebie pytania. Pewnie też będziesz wiedział, dlaczego Jerzy Matlak nie skorzystał z oferty z Podlasia?
gruby
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 05:25

trener grabowski

Post autor: gruby »

znam trenera Grabowskiego osobiscie i powiem tak Sopot okolo konca lutego bedzie szukal nowego trenera.ten czlowiek nie nadaje sie na pierwszego trenera absolutnie,jego glowa nie wytrzyma takiego stresa przez dlugi okres i popadnie w alkoholizm.chcialbym sie bardzo mylic ale taka jest prawda
Streeter
Posty: 7130
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: Streeter »

Mam pytanie, czy ktoś się orientuje po co w klubie jest niejaka Noris Cabrera? Tak ją szykowali na gwiazdę, nie mogli się doczekać aż przyjedzie, a od pewnego czasu jest na ławce i w tych meczach, które widziałem nawet nie zbliżyła się do pomarańczowego (no chyba, że na rozgrzewce i na pomeczowym podziękowaniu). Ona ma jakąś kontuzję, czy o co chodzi?

@down, madlark:

Ok, dzięki za info, umknęła mi ta informacja ;)
Ostatnio zmieniony 7 sty 2013, o 22:56 przez Streeter, łącznie zmieniany 1 raz.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: madlark »

Streeter pisze:Mam pytanie, czy ktoś się orientuje po co w klubie jest niejaka Noris Cabrera? Tak ją szykowali na gwiazdę, nie mogli się doczekać aż przyjedzie, a od pewnego czasu jest na ławce i w tych meczach, które widziałem nawet nie zbliżyła się do pomarańczowego (no chyba, że na rozgrzewce i na pomeczowym podziękowaniu). Ona ma jakąś kontuzję, czy o co chodzi?
ma skręconą nogę
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: mikser »

Konkretna i treściwa odpowiedź :D Wiesz może coś więcej?

Edit: ok już widzę że wiesz;)
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: Ted »

Atom Trefl sparował wczoraj z Wieżycą 2011. Mecz treningowy bez większej historii, a każdy z setów rozpoczynał się od stanu 8:1, 10:1. W piątek mistrzynie Polski jadą na Mazowsze, gdzie rozegrają dwa zamknięte dla publiczności mecze z Siódemką Legionovią.
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: mickey10 »

Jadą pograć z Legionovią żeby zbudować pewność siebie i podnieść morale przed ważnymi meczami chyba :)
Michał.
cytadela1
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2012, o 21:42
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: cytadela1 »

Nie wiem co zostanie z tej pewności siebie bo zarówno wczoraj jak i dzisiaj było 2:2 (grano 4 sety).Mecze bardzo wyrównane. W obu zespołach grały wszystkie zawodniczki.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: madlark »

Takie tam
http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-tr ... oxSportTxt
Kto tam wtedy był prezesem i zostawił klub w doskonałej kondycji? ;)
http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-tr ... Trefl.html
Podejrzewamy nadużycie uprawnień, doprowadzenie do szkody wielkich rozmiarów w majątku firmy PGE
PGE straciło, a kto zyskał? Do tanga trzeba dwojga.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Piotrek88ify
Posty: 462
Rejestracja: 17 sty 2012, o 14:57
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: Piotrek88ify »

Klaudia Kaczorowska zostaje jeszcze przez rok w Atomie Treflu Sopot
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... ami-polski
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1032
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: kanonier »

15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
phil
Posty: 1280
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: phil »

Atom nie otrzymał "dzikiej karty" i w sezonie 2014/15 będzie walczył w Pucharze CEV. http://atomtrefl.pl/index.php/atom-tref ... ra-param=1
Swoją drogą dziwne decyzje ostatnio podejmuje CEV. Najpierw chcieli 28 zespołów i grup po 6 drużyn, później wrócili do starych zasad, a teraz zawęzili grono uczestników do 20 wykreślając drużynę z Belgii i Austrii (drużyna z Austrii chciała grać w LM).
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: SerCos »

Micelli bardzo szybko dokonywał zmian co mi się bardzo podoba. MVP - Damaske.
Deja kiepsko w przyjęciu, potem zaraz zmieniona, ciekawie będzie na przyjęciu jak wróci Leys i Matiaskova, która dawała na MŚ dobre zmiany.
phil
Posty: 1280
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: phil »

Szkoda, że McClendon nie pokazała się w pierwszym meczu. Przyjęcie ma słabe, ale za to lepszy atak, a tego dzisiaj brakowało Atomowi. Po pierwszym spotkaniu tak naprawdę niczego nie wiadomo. Kasia Zaroślińska podobno ma jakąś kontuzję i pewnie przez jakiś czas Matiasovska będzie pomagać Ani Miros i grać na ataku. Mam nadzieję, że trener da odpocząć Charlotte Leys i Magda Damaske jeszcze pozostanie w meczowej "12".
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: Michal5 »

http://atomtrefl.pl/index.php/atom-tref ... ra-param=1

PGE zakończyło sponsorowanie Sopocianek.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: krzysiu »

Czyli koniec zespołu
phil
Posty: 1280
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: phil »

Nie wiadomo czy koniec zespołu. Jest Trefl, miasto Sopot, Ergo Hestia - jakiś zespół pewnie uda im się zbudować.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Atom Trefl Sopot

Post autor: madlark »

Właściciel klubu, Kazimierz Wierzbicki, zapewnia jednak, że firma Trefl S.A. zrobi wszystko, by drużyna wystartowała w kolejnych rozgrywkach. - Liczę jednak na to, że różne podmioty aktywnie włączą się w sponsoring klubu - mówi.
SF
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”