[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Atom Trefl Sopot

Re: Atom Trefl Sopot

Postby picaporte » 23 Oct 2012, o 17:05

Mnie to na serio dziwi. Anastasi mówi, że przygotowanie fizyczne jest dobre, a problem tkwił w mentalności jednocześnie odrzucając możliwość pomocy psychologa. To samo trener Matlak. Problem tkwi w głowach? Moim zdaniem takie stwierdzenia są bezdyskusyjne! Poziom wczorajszego meczu Bydgoszczanek z Pilankami, te przestoje również wskazują na "problem głowy" Kiedy wreszcie ktoś się odważy? Przecież w zatrudnieniu pomocy psychologa nie ma żadnego ryzyka, a efekty mogą być.
riki tiki tak!
picaporte

Postby mewa » 23 Oct 2012, o 17:48

picaporte wrote:Przecież w zatrudnieniu pomocy psychologa nie ma żadnego ryzyka, a efekty mogą być.

Ale są koszty. A te w przypadku Trefla moga mieć znaczenie. Chyba, że się mylę...
mewa
Redaktor   Redaktor

Postby madlark » 23 Oct 2012, o 18:01

mewa wrote:
picaporte wrote:Przecież w zatrudnieniu pomocy psychologa nie ma żadnego ryzyka, a efekty mogą być.

Ale są koszty. A te w przypadku Trefla moga mieć znaczenie. Chyba, że się mylę...

Może się znajdzie na początek jakiś woluntariusz?
Ze strony Matlaka nie ma dobrej woli.
On nawet nie chce spróbować, bo wie lepiej.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
madlark

Postby Antonella Hard Core » 26 Oct 2012, o 08:27

W Sopocie na testach przebywa bułgarska środkowa G.Koeva która ma szanse na angaż wobec problemów Atomu na tej pozycji.
http://www.atomtrefl.pl/index.php/aktua ... h-w-atomie
Antonella Hard Core

Postby Pokolul » 27 Oct 2012, o 20:23

Antonella Hard Core wrote:W Sopocie na testach przebywa bułgarska środkowa G.Koeva która ma szanse na angaż wobec problemów Atomu na tej pozycji.
http://www.atomtrefl.pl/index.php/aktua ... h-w-atomie

Gdybym miał być szczery, to mało która drużyna OrlenLigii ma stabilny, ciekawy środek.
Poza tym, nie wydaję mi się żeby Ta Koeva cokolwiek zmieniła .. Ale zobaczymy :)
Zapraszam na mojego bloga, w którym piszę o reprezentacji Japonii w piłce siatkowej kobiet!
Hinotori Nippon!

http://nippon-volleyball.blogspot.com/
Pokolul

Postby Streeter » 28 Oct 2012, o 11:29

Pokolul wrote:Gdybym miał być szczery, to mało która drużyna OrlenLigii ma stabilny, ciekawy środek.

Czy ja wiem? We Wrocławiu wygląda to całkiem ciekawie, tyle że nic z tego nie wynika. W Muszynie też jest fajny środek, w Dąbrowie i Bielsku zresztą też niezły (no może w Bielsku to najgorzej z wymienionych zespołów wygląda). Tak więc takie 4/10 to prawie połowa :D
Mój dream-team: Arjona, Juantorena, Simon, Zaytsev, Leal, Muserski, Henno (L)
Streeter

Postby madlark » 16 Dec 2012, o 13:59

madlark

Postby Pokolul » 17 Dec 2012, o 00:50

Streeter wrote:
Pokolul wrote:Gdybym miał być szczery, to mało która drużyna OrlenLigii ma stabilny, ciekawy środek.

Czy ja wiem? We Wrocławiu wygląda to całkiem ciekawie, tyle że nic z tego nie wynika. W Muszynie też jest fajny środek, w Dąbrowie i Bielsku zresztą też niezły (no może w Bielsku to najgorzej z wymienionych zespołów wygląda). Tak więc takie 4/10 to prawie połowa :D

Dobra, co do Muszyny się zgadzam ! Ale co do reszty, niekoniecznie :D ! Ehh, wybredny jestem ... :P
Zapraszam na mojego bloga, w którym piszę o reprezentacji Japonii w piłce siatkowej kobiet!
Hinotori Nippon!

http://nippon-volleyball.blogspot.com/
Pokolul

Postby mucha1759 » 22 Dec 2012, o 17:28

Chyba słowa,które wypowiedział Jerzy Matlak na temat tego,że w Sopocie nie chcą obronić tytułu mistrza Polski stają się apokalipsą dla kibiców.
Zarząd zdecydował,że do końca sezonu drużynę poprowadzi Adam Grabowski.Trener kompletnie bez wielkich osiągnięć ma prowadzić mistrza ? to jakiś żart w stronę kibiców.Atom Trefl Sopot ma nadal jeden z najwyższych budżetów w Orlen Lidze a grają w zespole mało utalentowane zawodniczki.Fakt są 2,3 nazwiska które obiły się w siatkarskim świecie,ale to zdecydowanie za mało na to aby obronić mistrza lub godnie się z nim pożegnać.Niestety styl gry jakim gra Atom jest niedostateczny dla kibiców nie tego spodziewają się kibice gdzie budżet wynosi ok 5mln.Jeżeli tak dalej pójdzie to słowa Jerzego Matlaka staną się prorocze,Atom zakończy sezon bez medalu.No takim stylem gry nie da się grać.A trzymanie zawodniczki na parkiecie,która gra na poziomie gorzej niż juniorka to normalnie wstyd.Gdzie w tym momencie ma trener oczy ?.
Chciałbym zobaczyć w przyszłym sezonie naprawdę atomowe gwiazdy w Sopocie.
1.Rachel Rurke
2.Anna Podolec
3.Katarzyna Skorupa
4.Dorota Wilk
5.Erika Araki
6.Justyna Łukasik
7.Sylwia Wojcieska
8.Yukiko Ebata
9.Anna Werblińska
10.Koleta Łyszkiewicz
11.Mariola Zenik
12.Magdalena Kuziak
Trener-Marco Bonitta
Myślę,że z takim składem i trenerem Atom mógłby być godnym zespołem który rywalizowałby w Lidze Mistrzyń i silnym zespołem o walkę mistrza Polski.
mucha1759

Postby Pan Trener » 22 Dec 2012, o 21:03

Zanim zdecydujesz się zabrać głos, w dobrym tonie jest abyś wysłuchał obu stron. Bo to, że polski Bonitta miele jęzorem podobnie jak po rozstaniu się z reprezentacją, a druga strona nie chce się wypowiadać, nie oznacza, że jego prawda jest jedyna.
Kolejna sprawa. Kibicu pozbawiony przez klub szacunku. Czy wiesz kto prowadził okres przygotowawczy do sezonu? Czy wiesz kto prowadził treningi dziewczyn? I nie była to osoba skarżąca się na problemy ze zdrowiem podczas ostatnim spotkań Atomu. W mediach tego nie znajdziesz. Jako kibic tego zespołu zapytaj dziewczyn, może dowiesz się tego i owego i tak naprawdę dzięki komu ten zespół wygląda i ma takie, a nie inne wyniki.
Pan Trener

Postby Streeter » 26 Dec 2012, o 23:16

@Pan Trener

Skoro zachwalany przez Ciebie Grabowski jest takim wspaniałym szkoleniowcem, to czemu nie potrafił utrzymać Mielca w lidze, który wcale nie był kadrowo najsłabszy w poprzednim sezonie? Jakoś gdy dostał drużynę do prowadzenia, a nie przejmował ją po kimś, to nie popisał się swoim geniuszem trenerskim.
Streeter

Postby Pan Trener » 27 Dec 2012, o 00:31

Nigdzie nie napisałem, że Grabek jest wspaniałym szkoleniowcem. Odnoszę wrażenie, że w moich komentarzach widzisz to, co chcesz zobaczyć. Bardzo przepraszam, że ośmieliłem się sprzeciwić Twojemu zdaniu na temat opinii byłego szkoleniowca Atomu. Obawiam się, że ta opinia nie jest odosobniona, ale cóż mogę wiedzieć? Nie mam kilku setek wpisów. Nie jestem też fachowcem, bo tylko trochę interesuję się siatkówką i to w dodatku żeńską, dlatego też nie wiem dlaczego nie utrzymał Mielca w lidze. Nie jest mi dane ocenić, czy była to najsłabsza, czy nie najsłabsza drużyna w lidze. Zakładam, że znasz odpowiedź na postawione przez siebie pytania. Pewnie też będziesz wiedział, dlaczego Jerzy Matlak nie skorzystał z oferty z Podlasia?
Pan Trener

trener grabowski

Postby gruby » 31 Dec 2012, o 19:38

znam trenera Grabowskiego osobiscie i powiem tak Sopot okolo konca lutego bedzie szukal nowego trenera.ten czlowiek nie nadaje sie na pierwszego trenera absolutnie,jego glowa nie wytrzyma takiego stresa przez dlugi okres i popadnie w alkoholizm.chcialbym sie bardzo mylic ale taka jest prawda
gruby

Postby Streeter » 7 Jan 2013, o 22:26

Mam pytanie, czy ktoś się orientuje po co w klubie jest niejaka Noris Cabrera? Tak ją szykowali na gwiazdę, nie mogli się doczekać aż przyjedzie, a od pewnego czasu jest na ławce i w tych meczach, które widziałem nawet nie zbliżyła się do pomarańczowego (no chyba, że na rozgrzewce i na pomeczowym podziękowaniu). Ona ma jakąś kontuzję, czy o co chodzi?

@down, madlark:

Ok, dzięki za info, umknęła mi ta informacja ;)
Last edited by Streeter on 7 Jan 2013, o 22:56, edited 1 time in total.
Streeter

Postby madlark » 7 Jan 2013, o 22:31

Streeter wrote:Mam pytanie, czy ktoś się orientuje po co w klubie jest niejaka Noris Cabrera? Tak ją szykowali na gwiazdę, nie mogli się doczekać aż przyjedzie, a od pewnego czasu jest na ławce i w tych meczach, które widziałem nawet nie zbliżyła się do pomarańczowego (no chyba, że na rozgrzewce i na pomeczowym podziękowaniu). Ona ma jakąś kontuzję, czy o co chodzi?

ma skręconą nogę
madlark

Postby mikser » 7 Jan 2013, o 22:34

Konkretna i treściwa odpowiedź :D Wiesz może coś więcej?

Edit: ok już widzę że wiesz;)
mikser

Postby Ted » 20 Feb 2013, o 08:57

Atom Trefl sparował wczoraj z Wieżycą 2011. Mecz treningowy bez większej historii, a każdy z setów rozpoczynał się od stanu 8:1, 10:1. W piątek mistrzynie Polski jadą na Mazowsze, gdzie rozegrają dwa zamknięte dla publiczności mecze z Siódemką Legionovią.
Ted
Redaktor naczelny   Redaktor naczelny

Postby mickey10 » 20 Feb 2013, o 22:18

Jadą pograć z Legionovią żeby zbudować pewność siebie i podnieść morale przed ważnymi meczami chyba :)
Michał.
mickey10

Postby cytadela1 » 23 Feb 2013, o 14:46

Nie wiem co zostanie z tej pewności siebie bo zarówno wczoraj jak i dzisiaj było 2:2 (grano 4 sety).Mecze bardzo wyrównane. W obu zespołach grały wszystkie zawodniczki.
cytadela1

Postby madlark » 23 May 2013, o 01:35

Takie tam
http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111910,13961317,PGE_sponsorowalo_Atom_Trefl_Sopot_niezgodnie_z_prawem_.html#BoxSportTxt
Kto tam wtedy był prezesem i zostawił klub w doskonałej kondycji? ;)
http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111910,10786580,Konrad_Piechocki_o_kulisach_odejscia_z_Atomu_Trefl.html
Podejrzewamy nadużycie uprawnień, doprowadzenie do szkody wielkich rozmiarów w majątku firmy PGE

PGE straciło, a kto zyskał? Do tanga trzeba dwojga.
madlark

Postby Piotrek88ify » 29 May 2013, o 13:54

Klaudia Kaczorowska zostaje jeszcze przez rok w Atomie Treflu Sopot
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... ami-polski
Piotrek88ify

Postby madlark » 8 Jun 2013, o 18:03

madlark

Postby kanonier » 15 Mar 2014, o 21:36

15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
kanonier

Postby phil » 2 Jun 2014, o 20:24

Atom nie otrzymał "dzikiej karty" i w sezonie 2014/15 będzie walczył w Pucharze CEV. http://atomtrefl.pl/index.php/atom-trefl/aktualnosci/?title=ATOM+Trefl+Sopot+powalczy+o+Puchar+CEV&news_id=14887&extra-param=1
Swoją drogą dziwne decyzje ostatnio podejmuje CEV. Najpierw chcieli 28 zespołów i grup po 6 drużyn, później wrócili do starych zasad, a teraz zawęzili grono uczestników do 20 wykreślając drużynę z Belgii i Austrii (drużyna z Austrii chciała grać w LM).
phil

Postby SerCos » 5 Oct 2014, o 18:30

Micelli bardzo szybko dokonywał zmian co mi się bardzo podoba. MVP - Damaske.
Deja kiepsko w przyjęciu, potem zaraz zmieniona, ciekawie będzie na przyjęciu jak wróci Leys i Matiaskova, która dawała na MŚ dobre zmiany.
SerCos

Postby phil » 5 Oct 2014, o 20:14

Szkoda, że McClendon nie pokazała się w pierwszym meczu. Przyjęcie ma słabe, ale za to lepszy atak, a tego dzisiaj brakowało Atomowi. Po pierwszym spotkaniu tak naprawdę niczego nie wiadomo. Kasia Zaroślińska podobno ma jakąś kontuzję i pewnie przez jakiś czas Matiasovska będzie pomagać Ani Miros i grać na ataku. Mam nadzieję, że trener da odpocząć Charlotte Leys i Magda Damaske jeszcze pozostanie w meczowej "12".
phil

Postby Michal5 » 26 May 2016, o 14:33

http://atomtrefl.pl/index.php/atom-tref ... ra-param=1

PGE zakończyło sponsorowanie Sopocianek.
Michal5

Postby krzysiu » 26 May 2016, o 14:44

Czyli koniec zespołu
krzysiu

Postby phil » 26 May 2016, o 15:12

Nie wiadomo czy koniec zespołu. Jest Trefl, miasto Sopot, Ergo Hestia - jakiś zespół pewnie uda im się zbudować.
phil

Postby madlark » 27 May 2016, o 19:32

Właściciel klubu, Kazimierz Wierzbicki, zapewnia jednak, że firma Trefl S.A. zrobi wszystko, by drużyna wystartowała w kolejnych rozgrywkach. - Liczę jednak na to, że różne podmioty aktywnie włączą się w sponsoring klubu - mówi.
SF
madlark

PreviousNext

Return to Liga Siatkówki Kobiet