MKS Dąbrowa Górnicza

krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: MKS Dąbrowa Górnicza

Post autor: krzysiu »

Mnie zastanawia dlaczego Dąbrowa nie wzięłą jakiejś libero w okresie transferowym , który zaraz się skończy lub skończył . Przecież kasę napewno mają , a grają zawodniczką która podobno jest środkową , ale tam też nie ma żadnych szans na grę.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: MKS Dąbrowa Górnicza

Post autor: lipton »

Jakieś propozycje - czy jest ktoś wolny na rynku? Jeszcze niedawno wolna była Magda Saad, ale tutaj czujna okazała się Legionovia i zapewne działacze z Legionowa nie żałują tej decyzji. Poza tym Tkaczewska pewnie niedługo wróci do zdrowia, więc stwierdzili że nie ma sensu przepłacać za drugą klasową libero.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: MKS Dąbrowa Górnicza

Post autor: Alferek »

Jest świetna libero - Magdalena Matusiak. W zeszłym roku zagrała jako libero w I ligowej Pszczynie, będąc wypożyczoną z Aluprofu. Była wyróżniającą się zawodniczką. Na pewno byłaby lepsza niż wczoraj Stachiotti. W tym sezonie powróciła do klubu macierzystego, niestety zatrudnili też Wojtowicz na libero i nie załapała się do składu. Obecnie zamiast grać w siatkę pracuje w rodzinnej firmie o profilu rolniczym. :( I tak się marnują w Polsce talenty...
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: MKS Dąbrowa Górnicza

Post autor: lipton »

Może niech się zakręci wokół jakiegoś obcokrajowca, który od jej zatrudnienia uzależni pozostanie w Polsce, bo inaczej strefa wpływów Pani Stachiotti chyba sięga trochę dalej - taki mi się nasunął, nie wiem czy śmieszny - ale niestety gorzki i prawdziwy żart.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: MKS Dąbrowa Górnicza

Post autor: Alferek »

Żart, nie żart. Zawodniczka młoda, obiecująca i zniknęła z rynku. Kto wie, czy nie skończyła ze sportem. Przez przypadek dowiedziałem się, że pracuje w firmie u rodziny, niedaleko Bielska. A jej była koleżanka z zeszłego sezonu, również wypożyczona wtedy do Pszczyny - Natalia Kurnikowska gra całkiem udanie w Białymstoku.
Nagrywam na youtube mecze Pszczyny, to można sobie zobaczyć jak Matusiak grała w zeszłym sezonie, ot tak, aby nie być gołosłownym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”