PTPS Piła

PTPS
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2011, o 18:58
Płeć: M

PTPS Piła

Post autor: PTPS »

Jeśli wiecie coś na temat PTPS'u transfery itd. piszcie :P
PTPS
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2011, o 18:58
Płeć: M

Re: PTPS Piła

Post autor: PTPS »

z tego co niedawno czytałem to Justine Landi na pewno odchodzi z Piły. Nie wiadomo co z Lecią Brown. Zarząd będzie jej przedstawiał nowy kontrakt, gdyż są zadowoleni z jej postawy. Są pewne wątpliwości czy podpisze kontrakt na kolejne lata, ponieważ Landi i Brown to przyjaciółki i bardzo chcą grać ze sobą w tym samym klubie. A skoro Landi odeszła to pewnie Brown zrobi to samo:( Ostatecznie ja jestem za tym, żeby obydwie zostały w Pile, lecz niemożliwe jest, żeby namówić Landi do zostania kolejnego roku w Pile:( A szkoda, bo była jedną z najlepszych siatkarek PTPS'u... Piszcie, jeżeli wiecie coś więcej;]
PTPS
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2011, o 18:58
Płeć: M

Re: PTPS Piła

Post autor: PTPS »

przeglądałem różne fora i napotkałem się na wypowiedź kibica, który poinformował, że w klubie jest nowa/stara libero PTPS'u. Powiedział, że Paulina Maj odpada, gdyż Atom pewnie jej nie puści. Czyli na to wynika, że kontrakt z Piłą PODPISAŁA Marta Kuehn - Jarek:)
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: PTPS Piła

Post autor: Antonella Hard Core »

PTPS pisze:przeglądałem różne fora i napotkałem się na wypowiedź kibica, który poinformował, że w klubie jest nowa/stara libero PTPS'u. Powiedział, że Paulina Maj odpada, gdyż Atom pewnie jej nie puści. Czyli na to wynika, że kontrakt z Piłą PODPISAŁA Marta Kuehn - Jarek:)
Zdaje sie że mamy cztery wciąż grające w innych klubach zawodniczki libero które swego czasu grały w Pile; są to:P.Maj (Sopot),M.Zenik (Muszynianka),Amerykanka N.Davis ( Lokomotiv Baku) i właśnie M.Kuehn-Jarek (Bydgoszcz) której powrót do Piły z tego grona byłby najbardziej realny.
PTPS
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2011, o 18:58
Płeć: M

Re: PTPS Piła

Post autor: PTPS »

Paulina Maj myślę, że odpada, bo Atom jej pewnie nie puści. Zenik pewnie nie będzie chciała grać w beniaminku. Woli grać z gwiazdami. Więc będzie to Nicole Davis lub Marta Kuehn - Jarek:)
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: PTPS Piła

Post autor: Antonella Hard Core »

Raczej Pile będzie ciężko ściągnąc N.Davis ponieważ Amerykanka ma za sobą bardzo dobry sezon w mocnej lidze azerskiej ( z Lokomotivem awansowała do finału Pucharu Challenge a w lidze azerskiej została wybrana najlepszą zawodniczką libero a na tej pozycji grały w Azerbejdżanie m.in takie renomowane siatkarki jak Japonka Y.Sano czy V.Korotenko) więc nie sądze aby ją wypuści z Azerbejdżanu.
PTPS
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2011, o 18:58
Płeć: M

Re: PTPS Piła

Post autor: PTPS »

aha.. Czyli Marta Kuehn. Może być:) To też4 dobra libero. A wiesz może coś o innych zawodniczkach,które miałyby wzmocnić PTPS? Czy nic Ci nie wiadomo?
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PTPS Piła

Post autor: tomasol »

PTPS pisze:aha.. Czyli Marta Kuehn. Może być:) To też4 dobra libero. A wiesz może coś o innych zawodniczkach,które miałyby wzmocnić PTPS? Czy nic Ci nie wiadomo?
Na twoim miejscu bym się martwił czy aby na pewno działacze chcą w PlusLidze Kobiet grać a nie znowu opchnąć komuś miejsce ;) . A tak na poważnie to powodzenia życzę i odbudowania czołowej pozycji w żeńskiej siatkówce, no i oby działacze nie wpadali więcej na pomysły takie jak sprzedaż miejsca w lidze.
PTPS
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2011, o 18:58
Płeć: M

Re: PTPS Piła

Post autor: PTPS »

Czytałem na forach, że w tym roku sprzedaż miejsca w PLK czeka Centrostal Bydgoszcz. Piła już nie sprzeda miejsca. Jestem tego pewien:) Pozdro:]
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: PTPS Piła

Post autor: evija »

To Sparta jeszcze nie zapukała do Waszych bram? To czekajcie ;)
Daj zrodla tych wypowiedzi, for, bo ja tez moge sobie wypisywac, ze sprzedajcecie miejsce, ale jaki to ma sens?
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
PTPS
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2011, o 18:58
Płeć: M

Re: PTPS Piła

Post autor: PTPS »

to pisz nikt Ci nie zabrania;) Ja wiem swoje:) Możliwe, że są to plotki. Przekonamy się po sezonie:) Pozdro c(:
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: PTPS Piła

Post autor: Antonella Hard Core »

Ostatnią zawodniczką Piły będzie prawdopodobnie Kubanka N.L.Cabrera (25 lat,186 cm) która ostatni sezon spędziła a lidze azerskiej ( VK Baku).
estranged
Posty: 22
Rejestracja: 7 gru 2010, o 19:30
Płeć: K

Re: PTPS Piła

Post autor: estranged »

http://asta24.pl/news-news-2804-Kosmatka_konczy_kariere

Agnieszka Kosmatka oficjalnie kończy karierę.. :(
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: PTPS Piła

Post autor: Ted »

perla pisze:Wg lokalnego portalu Lucia Fresco i Magdalena Piątek też w Pile. Jeśli się potwierdzi to na ataku Fresco i Wawrzyniak, a Piątek pewnie na przyjęciu.

http://dzienniknowy.pl/aktualnosci/pokaz/23087.dhtml
Nazwiska te pojawiają się w kontekście możliwego składu. Tymczasem wszystko powinno wyjaśnić się jutro, bo na jutro klub zaplanował konferencję prasową, na której wg wstępnych ustaleń ma zostać przedstawiony cały skład PTPS-u na przyszły sezon.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: PTPS Piła

Post autor: dreamer »

PTPS pisze:Mam takie pytanie. Wiadomo coś, co w końcu z Lucią Fresco ? Czy podpisała w Pile, czy nie ? Proszę o jakieś info ..
Co prawda pytanie dość wiekowe, ale rzeczywiście na temat ewentualnego kontraktu z tą zawodniczką ciężko było w mediach wyszukać coś konkretnego.
Teraz już wiadomo praktycznie wszystko. Fresco kilka dni temu przedłużyła kontrakt z niemieckim SC Potsdam.
Szkoda, że nie trafiła ostatecznie do naszej ligi, bo przynajmniej w poprzednim sezonie naprawdę prezentowała równą (jak na żeńską siatkówkę) formę, czego najlepszym dowodem jest średnia punktów zdobytych w jednym meczu w poprzednim sezonie ligowym, wynosząca nieco ponad 12 pkt.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PTPS Piła

Post autor: Streeter »

W Pile nowym trenerem od przygotowania fizycznego zostal 42-letni Włoch, Rossano Bertocco. Dotychczas pracował on w Atomie Treflu Sopot.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: PTPS Piła

Post autor: Roberto36 »

wyniki turnieju w pile
21.09.2012 piątek
Baki Azeryol VC Baku (AZE) - Budowlani Łódź (POL)
1:3 ( 22:25,25:15,23:25,20:25 )
Eczasibasi Stambuł (TUR) - PTPS Piła (POL)
3:1 ( 25:20,23:25,16:25,20:25 )
22.09.2012 sobota
Eczacibasi Stambuł (TUR) - Budowlani Łódź
3:1 ( 24:26,25:13,25:19,25:19 )
PTPS Piła (POL) - Baki Azeryol VC Baku
2:3 ( 23:25,23:25,25:18,25:22,14:16 )
23.09.2012 niedziela
Eczacibasi Stambuł (TUR) - Baki Azeryol VC Baku (AZE)
3:1 ( 15:25,25:17,25:23,25:22)
PTPS Piła (POL) - Budowlani Łódź (POL)
3:1 ( 25:23,25:23,21:25,25:23)
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”