Developres SkyRes Rzeszów

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: DeRosa »

Wie ktoś czy Kamienikova zostaje w Rzeszowie?
phil
Posty: 1280
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: phil »

Chyba odchodzi, bo Kozieł mówi że mają jeszcze jedno miejsce na przyjęciu i przeglądają oferty. A jak wiemy jedną z nowych przyjmujących jest Blagojević.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 602
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: rzr »

Wg klubowego fejbuka Borek zerwała achillesa i ma co najmniej kilka miesięcy z głowy, czyli praktycznie po sezonie dla niej.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: miro1905 »

Antiga przedłużył o 2 sezony. Świetny ruch Developresu.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 602
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: rzr »

Blagojević chyba załatwia sobie obywatelstwo, skoro zrezygnowała z reprezentacji to może i licencję sobie zmieni.
Załączniki
Untitled67_20220218110818_edit_98115285225652.png
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
slawek93
Posty: 275
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: slawek93 »

Niestety moje przeczucia się sprawdziły,a mianowicie Rzeszów w ćwierćfinale trafi na Vakifbank. Będzie bardzo ciężko chociaż jestem bardzo ciekawy tego pojedynku.
Streeter
Posty: 7134
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: Streeter »

slawek93 pisze: 18 lut 2022, o 16:37 Niestety moje przeczucia się sprawdziły,a mianowicie Rzeszów w ćwierćfinale trafi na Vakifbank. Będzie bardzo ciężko chociaż jestem bardzo ciekawy tego pojedynku.
Biorąc pod uwagę wszystkie pary:

Dinamo Kazań – Dinamo Moskwa
Vero Volley Monza – Imoco Volley Conegliano
Developres Bella Dolina Rzeszów – Vakifbank Stambuł
Lokomotiw Kaliningrad – Fenerbahce Stambuł

To w zasadzie kogo by nie trafić to byłoby ciężko. I tak myślę, że to już dość spory sukces, bo jak widać oprócz drużyn z Rosji, Włoch i Turcji jest jedynie Developres. Można podejść na luzie i a nóż się coś uda wywieźć ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 602
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: rzr »

Wg mnie niestety żaden z innych możliwych zespołów nie jest w zasięgu Developresu, jako kibic po prostu się cieszę, że zobaczę parę gwiazd na Podpromiu. Dla mnie urwanie chociaż punktu będzie sukcesem a chociaż jedna wygrana to w ogóle jakiś kosmos, oby tylko nie przegrały w szatni to będzie dobrze.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Streeter
Posty: 7134
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: Streeter »

Myślę, że Antiga zadba o mental. Przecież nawet 2x 3:0 nie będzie wstydem patrząc na składy. A jak wiadomo czasami takie drużyny grające na luzie mogą napsuć krwi faworytom ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
slawek93
Posty: 275
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: slawek93 »

Oprócz meczu z VakifBankiem, Developres czeka inne trudne zadanie - zatrzymanie Kary Bajema na kolejny sezon.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 602
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: rzr »

W zasadzie co sezon odchodzi jakaś Amerykanka, obstawiam że w klubie są przygotowani na znalezienie zastępstwa.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
titerlitury
Posty: 336
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: titerlitury »

Ano właśnie, zawsze będzie jakaś "Amerykanka". I żadne to, nomen omen, odkrywanie Ameryki, ale problemem Developresu będzie budżet. Chcąc co roku bić się o mistrza Polski i wyjście z grupy LM oznacza zwiększoną czujność menedżerów przy zainteresowaniu płynącym z Rzeszowa. Nie ma jednak innej drogi. Będzie coraz trudniej wyciągać zawodniczki ze średniej półki i budować je w Rzeszowie, jak choćby van Ryk, Bajemę czy z polskich Wenerską. Na marginesie - to jedyny ruch transferowy Rzeszowa z którego cieszyłem się przed sezonem, bardzo chciałem żeby ta zawodniczka trafiła do nas. Na resztę zakupów patrzyłem z dużym dystansem, szacowałem, że walka o medale będzie (rotacja w składzie też była ogromna) bardzo, bardzo trudna. Wychodzi więc na to, że sztab i Stefan warci są swoich pieniędzy, ale może ich braknąć na ściągnięcie uznanych już nazwisk na parkiet. Chyba, że jest inaczej i chętnie znów się pomylę. Póki co, to trwa sezon.
slawek93
Posty: 275
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: slawek93 »

Spodziewałem się że dojdzie do niespodzianki że Rzeszów wygra przynajmniej jeden set, ale nie sądziłem że wygrają. Wielkie gratulacje dla Wielkiego Developresu, pokonać VakifBank(który jest moim ulubionym zespołem) to naprawdę duże osiągnięcie choć Vakifbank nie jest już tak mocny jak kiedyś.
Kiepski
Posty: 787
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: Kiepski »

Ja także nie stawiałem na Developres, nie dość że podjęły walkę, to do tego wygrały. W Turcji będzie ciężko, ale presja będzie na Turczynkach. transfer Bajemy już się zwraca, coś jak w zeszłym roku van Ryk. Trochę w przyjęciu krwawi, ale w ataku i na zagrywce ( w tych meczach co ja akurat oglądałem) to często niweluje to dwukrotnie. Tylko żeby takie zawodniczki grały w naszych klubach dłużnej niż rok.
titerlitury
Posty: 336
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: titerlitury »

slawek93 pisze: 8 mar 2022, o 21:43 Spodziewałem się że dojdzie do niespodzianki że Rzeszów wygra przynajmniej jeden set, ale nie sądziłem że wygrają. Wielkie gratulacje dla Wielkiego Developresu, pokonać VakifBank(który jest moim ulubionym zespołem) to naprawdę duże osiągnięcie choć Vakifbank nie jest już tak mocny jak kiedyś.
Ostatni sezon, 2020 /2021, stambulskie skalpy:
- mistrzostwo Turcji
- puchar Turcji
- superpuchar Turcji
- Klubowe Mistrzostwo Świata
oraz
- srebro Ligi Mistrzyń.
Co jest nie tak z Vakifbankiem?
slawek93
Posty: 275
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: slawek93 »

Źle sformułowana moja wypowiedź- z VakifBankiem wszystko ok i gratuluję im sukcesów, ale zauważyłem od kilku meczów m. in. z Vero Volley Monza że nie grają już z takim zacięciem i zdecydowaniem jak dawniej, grają zachowawczo a tak to zawsze była sila ataku bez względu na przeciwnika, być może to chwilowe z ich strony. Ponadto mam wrażenie że Vakifbank nie potraktował poważnie Developresu i stąd porażka, pewnie myślały że zwycięstwo przyjdzie samo bez wysiłku i będzie identycznie jak z Chemikiem Police. Co do przyszłego meczu pomimo tego iż VakifBank zagra u siebie, na ich miejscu nie lekceważyłbym Rzeszowa bo faktycznie może dojść do niespodzianki w postaci braku awansu do dalszej fazy.
titerlitury
Posty: 336
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: titerlitury »

W konfrontacji z Vakifą dziewczyny ze sztabem wyciągnęły 150 procent. Aż się wierzyć nie chce, że mogły wyrzucić Turczynki za burtę. A mogły, gdyby Honorio była w dyspozycji z sezonu w Radomce. Ta sama uwaga dotyczy ostatniego meczu z Chemikiem, chociaż tutaj już cała drużyna zwolniła. Świetnie więc, że udało się ze Smarzek. Nie powiem, że wiedziałem, ale spodziewałem się tego. Choć muszę przyznać, że nie należę do specjalnych fanów gry Malwiny, to jednak w obliczu bezformia Honorio trzeba ten transfer przyjąć z ogromną ulgą i nadzieją.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 602
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: rzr »

nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 602
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: rzr »

Bińczycka się skontuzjowała - pęknięcie kości strzałkowej, ME U21 ma z głowy, ciekawe czy zdąży się wyleczyć przed sezonem https://twitter.com/KSDevelopres/status ... 4066786306
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 602
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: rzr »

Miasto obcina o połowę kasę dla wszystkich klubów w Rzeszowie, zarówno Resovia jak i Developres dostaną mniej kasy:
https://nowiny24.pl/rzeszowskie-kluby-d ... 2-17397997
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
slawek93
Posty: 275
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: slawek93 »

Jest to bardzo niedobrze dla klubów, jeżeli chce się myśleć o wzmocnieniach, w szczególności dla Developresu, który kolejny rok z rzędu udowadnia że jest w stanie postawić się mocnym klubom.
Siekier
Posty: 293
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: Siekier »

Będę rozmawiał z Jeleną Blagojević o jej 6 latach w Rzeszowie. Jeżeli macie pytania, dajcie znać w komentarzach lub PW.
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
slawek93
Posty: 275
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: slawek93 »

Siekier pisze: 17 maja 2023, o 01:23 Będę rozmawiał z Jeleną Blagojević o jej 6 latach w Rzeszowie. Jeżeli macie pytania, dajcie znać w komentarzach lub PW.
Moje pytania:
1. Co ujęło Jelenę w mieście Rzeszów?
2. Czy to prawda że Jelena ubiega się o polskie obywatelstwo?
Siekier
Posty: 293
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Developres SkyRes Rzeszów

Post autor: Siekier »

Obiecany wywiad z Jeleną Blagojević:

https://youtu.be/Mn_C2kVQKJA
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”