Transfery 2015/16

akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transfery 2015/16

Post autor: akukuk »

SevenUP pisze:Tak myślałem bardziej o jakiejś zawodniczce typu Molnar, Pasynkova.
No a Molnar jest w formie? Pytam, bo przyznam, że się nie orientuję, a pamiętam ją z beznadziejnego sezonu w Sopocie.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: serBalonSwann »

Skrzypek pisze:
akukuk pisze:Zatem czekam z niecierpliwością na Logan ;)
Ojj. To sobie poczekasz.... i się nie doczekasz ;)

Niby skąd wiesz? albo cchociaż czy to na 100% pewne czy po prostu nie wierzysz w taki transfer?
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Artek1967 »

Molnar? to chyba żart. Chemikowi jest potrzebna atakująca z prawdziwego zdarzenia. Taka Rachel (wiem -nierealne) ale tak myśle, że taka Popovic nie jest wykluczona. Bo np. Djuf raczej nie zmieni ligi.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2015/16

Post autor: SevenUP »

Przecież nie o Chemiku tu mowa, a o Impelu Artek. Z tą Molnar chodzi mi o taką bardziej defensywną zawodniczkę typu Leys czy Stam, może nie o samą Serbkę.

Popovic podpisała kontrakt w Rosji, więc odpada.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Skrzypek »

serBalonSwann pisze:Niby skąd wiesz? albo chociaż czy to na 100% pewne czy po prostu nie wierzysz w taki transfer?
Wiem, tyle. NIE BĘDZIE LOGAN TOM W IMPELU WROCŁAW. Nad Odrę trafi inna zawodniczka. Ostatnio występowała w jednym z najsilniejszych klubów świata.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2015/16

Post autor: SevenUP »

Skrzypek pisze:
serBalonSwann pisze:Niby skąd wiesz? albo chociaż czy to na 100% pewne czy po prostu nie wierzysz w taki transfer?
Wiem, tyle. NIE BĘDZIE LOGAN TOM W IMPELU WROCŁAW. Nad Odrę trafi inna zawodniczka. Ostatnio występowała w jednym z najsilniejszych klubów świata.
Ale teraz podgrzałeś atmosferę :] To co zgadujemy? Na de la Cruz chyba nie stać polskich klubór, Hildebrand Impel pewnie by nie kupił, to co zostaje Meijners? 8-)
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

Artek1967 pisze:Molnar? to chyba żart. Chemikowi jest potrzebna atakująca z prawdziwego zdarzenia. Taka Rachel (wiem -nierealne) ale tak myśle, że taka Popovic nie jest wykluczona. Bo np. Djuf raczej nie zmieni ligi.
Molnar to nie atakująca, tylko przyjmująca i to defensywna.
Rachel nierealna? Czy ja wiem... Ona i tak nie jest taką gwiazdą jaką była 2 lata temu. Najpierw Rabita, w której prezentowała się średnio (jak większość zespołu), a potem Korea w której nie dorównywała Hooker, Fawcett czy Rahimovej.
Popović (Sanja) będzie grała w lidze rosyjskiej w przyszłym sezonie. Diouf ma już nowy klub (w Busto i tak była na wypożyczeniu tylko).


Edit: Ja myślę, że właśnie może chodzić o Hildebrand. W Polsce jeszcze nie grała, więc może Impel. Meijners nie grała w czołowym klubie, tylko w Galatasaray, która od 2 sezonów już nie jest "czołowa" moim zdaniem.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2015/16

Post autor: SevenUP »

Hildebrand może być o tyle dobrym pomysłem, że Amerykanki będą walczyć ze sobą o IO, więc większość będzie grać tam gdzie ma pewne miejsce w składzie, żeby się załapać. Ot i cała filozofia.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Artek1967 »

może zamieszałem, ale chodziło mi o odpowiedź Chemika na te hity transferowe Impelu :)
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: serBalonSwann »

Skrzypek pisze:
serBalonSwann pisze:Niby skąd wiesz? albo chociaż czy to na 100% pewne czy po prostu nie wierzysz w taki transfer?
Wiem, tyle. NIE BĘDZIE LOGAN TOM W IMPELU WROCŁAW. Nad Odrę trafi inna zawodniczka. Ostatnio występowała w jednym z najsilniejszych klubów świata.
nad Odre tzn. do Wrocławia? Bo Police też się chyba zaliczają :D
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: serBalonSwann »

Artek1967 pisze:może zamieszałem, ale chodziło mi o odpowiedź Chemika na te hity transferowe Impelu :)
zaczekajmy jeszcze na drugą przyjmującą, na razie to jednak chyba mamy jeszcze mniejszy potencjał niż Chemik, biorąc pod uwagę że Costagrande gra już tak na 85-90% tego co kiedys, a i KSD ma juz 32 lata i ostatni sezon jakby troszeczke słabszy niz wcześniejsze
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Artek1967 »

Kobietom wieku się nie wypomina (podobno) ale Werblińska jest praktycznie rówieśniczka KSD. A tak reasumując pierwsze 6 to na ta chwilę chyba przewagę ma Impel... dlatego cały czas czekam na jakiś ciekawy transfer Chemika. No i troche martwi mnie cisza w Sopocie...
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

Artek1967 pisze:Kobietom wieku się nie wypomina (podobno) ale Werblińska jest praktycznie rówieśniczka KSD. A tak reasumując pierwsze 6 to na ta chwilę chyba przewagę ma Impel... dlatego cały czas czekam na jakiś ciekawy transfer Chemika. No i troche martwi mnie cisza w Sopocie...
Serio? Skąd wiesz, że Impel ma lepszą pierwsza szóstką jak nawet nie znamy szóstki Chemika? Wiadomo, że odchodzi Bjelica i będzie nowa atakująca.
I według mnie np.
Wołosz > Radecka
Kasza-Veljkovic > Ptak-Kąkolewska
Nie wiemy też do końca jak będzie wyglądało przyjęcie w obu zespołach i pozycja libero w Chemiku.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Artek1967 »

porównuje na chwile obecna a tu masz:
Żebrowska<Kaczor<<KSD
Werblińska,Maggie=<KSD,Costagrande
Zenik jednak minimalnie<Sawicka
to na chwię obecna tak mi wyglada ze jednak Impel, dlatego czekam :D
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transfery 2015/16

Post autor: akukuk »

Artek1967 pisze:Zenik jednak minimalnie<Sawicka
Serio? :o Jak dla mnie Zenik bije Sawicką na głowę w każdym elemencie. W szczególności jeśli chodzi o dogrania, bo na te Sawickiej patrzeć się nie da.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: serBalonSwann »

formalnie Chomik moze miec jeszcze taką siodemke:
Wolosz-Hooker-Werblińska, De La Cruz-Veljkovic, ABK-Zenik
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

Artek1967 pisze:porównuje na chwile obecna a tu masz:
Żebrowska<Kaczor<<KSD
Werblińska,Maggie=<KSD,Costagrande
Chyba dawno nie oglądałeś gry Costagrande :) Czy ja wiem czy na przyjęciu duet Skowrońska-Costa byłby lepszy niż ABW i Glinka. Według mnie niekoniecznie. Nie chcę się sprzeczać, ale jak masz czas to zajrzyj w statystyki z ligi tureckiej i poszukać statystyk Kasi z ligi azerskiej :) (Oczywiście statystyki to nie wszystko, ale jakieś tam mecze oglądałem w poprzednim sezonie)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Skrzypek »

phil pisze:
Artek1967 pisze:porównuje na chwile obecna a tu masz:
Żebrowska<Kaczor<<KSD
Werblińska,Maggie=<KSD,Costagrande
Chyba dawno nie oglądałeś gry Costagrande :) Czy ja wiem czy na przyjęciu duet Skowrońska-Costa byłby lepszy niż ABW i Glinka. Według mnie niekoniecznie. Nie chcę się sprzeczać, ale jak masz czas to zajrzyj w statystyki z ligi tureckiej i poszukać statystyk Kasi z ligi azerskiej :) (Oczywiście statystyki to nie wszystko, ale jakieś tam mecze oglądałem w poprzednim sezonie)
Kasia Skowrońska będzie występować jako atakująca. Na przyjęcie do Impela przybędzie jeszcze jedna klasowa zawodniczka.
Dawid96
Posty: 112
Rejestracja: 6 cze 2015, o 18:05
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Dawid96 »

Skrzypek pisze:
phil pisze:
Artek1967 pisze:porównuje na chwile obecna a tu masz:
Żebrowska<Kaczor<<KSD
Werblińska,Maggie=<KSD,Costagrande
Chyba dawno nie oglądałeś gry Costagrande :) Czy ja wiem czy na przyjęciu duet Skowrońska-Costa byłby lepszy niż ABW i Glinka. Według mnie niekoniecznie. Nie chcę się sprzeczać, ale jak masz czas to zajrzyj w statystyki z ligi tureckiej i poszukać statystyk Kasi z ligi azerskiej :) (Oczywiście statystyki to nie wszystko, ale jakieś tam mecze oglądałem w poprzednim sezonie)
Kasia Skowrońska będzie występować jako atakująca. Na przyjęcie do Impela przybędzie jeszcze jedna klasowa zawodniczka.
Nie wiesz, która ta klasowa zawodniczka przybędzie? Dużo się mówi o Logan Tom. ;)
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Kurek7 »

Ludzie czytajcie komentarze...
Przecież to własnie @Skrzypek kilka postów wyżej napisał, że Logan Tom w Polsce nie będzie(A szkoda), będzie za to inna zawodniczka "grająca w jednym z najsilniejszych klubów świata".
Polska biało-czerwoni... :)
Dawid96
Posty: 112
Rejestracja: 6 cze 2015, o 18:05
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Dawid96 »

Kurek7 pisze:Ludzie czytajcie komentarze...
Przecież to własnie @Skrzypek kilka postów wyżej napisał, że Logan Tom w Polsce nie będzie(A szkoda), będzie za to inna zawodniczka "grająca w jednym z najsilniejszych klubów świata".
Pytam,bo dużo źrodeł (w tym papierowe wydanie gazety wrocławskiej) twierdzi,że to właśnie będzie Tom. I zostać ma ona ogłoszona na początku przyszłego tygodnia.
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Kurek7 »

Ja osobiście bardzo bym chciał, żeby Logan zagrała w Polsce gdyż jest to jedna z moich ulubionych zawodniczek, a przejście takiej zawodniczki(nawet mimo tego, że kończyła już karierę) to jedne z największych wydarzeń w transferowej historii ligi kobiet.
No ale pozostało nam tylko czekać, tak czy siak na 90% przyjdzie do Impelu bardzo dobra przyjmująca, a okienko transferowe w wykonaniu Impelu będzie imponujące na skalę Europejską.
Polska biało-czerwoni... :)
Dawid96
Posty: 112
Rejestracja: 6 cze 2015, o 18:05
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Dawid96 »

Kurek7 pisze:Ja osobiście bardzo bym chciał, żeby Logan zagrała w Polsce gdyż jest to jedna z moich ulubionych zawodniczek, a przejście takiej zawodniczki(nawet mimo tego, że kończyła już karierę) to jedne z największych wydarzeń w transferowej historii ligi kobiet.
No ale pozostało nam tylko czekać, tak czy siak na 90% przyjdzie do Impelu bardzo dobra przyjmująca, a okienko transferowe w wykonaniu Impelu będzie imponujące na skalę Europejską.
A nie wiesz kogo Impel ma na celowniku, jeżeli z Logan nie wypali? :P
Jestem ciekaw czym Chemik odpowie. ;PP
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Kurek7 »

Nie mam żadnych dojść czy źródeł, swoją wiedzę czerpię na podstawie znalezionych tu informacji, nie chce siać żadnych plotek więc nie będę podawał żadnych nazwisk, ale poczytaj sobie komentarze z ostatnich 2-3 dni to może coś Cię zaciekawi ;)

Chemik na bank zakontraktuje jakąś gwiazdę na atak, to jest raczej pewniak.
A co więcej się wydarzy w Policach czas pokaże.
Polska biało-czerwoni... :)
Dawid96
Posty: 112
Rejestracja: 6 cze 2015, o 18:05
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Dawid96 »

Kurek7 pisze:Nie mam żadnych dojść czy źródeł, swoją wiedzę czerpię na podstawie znalezionych tu informacji, nie chce siać żadnych plotek więc nie będę podawał żadnych nazwisk, ale poczytaj sobie komentarze z ostatnich 2-3 dni to może coś Cię zaciekawi ;)

Chemik na bank zakontraktuje jakąś gwiazdę na atak, to jest raczej pewniak.
A co więcej się wydarzy w Policach czas pokaże.
Ja czytałem,że Chemik chce Montano na atak. :D
ale to info jest z orlenligi.pl , czyli niezbyt wiarygodnego źródła, chociaż autor pisał to niby na podstawie źródeł z Włoch i Turcji ;P
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

Skrzypek pisze:Kasia Skowrońska będzie występować jako atakująca. Na przyjęcie do Impela przybędzie jeszcze jedna klasowa zawodniczka.
Wiem, tylko Artek zaczął porównywać Glinkę/Werblińską ze Skowrońską/Costagrande :)

Skoro mówisz, że nie Tom to może Pasynkova?
Dawid96
Posty: 112
Rejestracja: 6 cze 2015, o 18:05
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Dawid96 »

phil pisze:
Skrzypek pisze:Kasia Skowrońska będzie występować jako atakująca. Na przyjęcie do Impela przybędzie jeszcze jedna klasowa zawodniczka.
Wiem, tylko Artek zaczął porównywać Glinkę/Werblińską ze Skowrońską/Costagrande :)

Skoro mówisz, że nie Tom to może Pasynkova?
A może Hodge? też jest z agencji Dolaty jak Kasia czy Costa. ;P
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2015/16

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Podobno Hodge we Włoszech .
:))
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Artek1967 »

napisałem też wariant z KSD na ataku, jesli ktoś nie zauważył:) przy czym jak dla mnie to jest bardziej prawdopodobne.

Aczkolwiek jak widać Nawrocki widzi w niej przyjmującą... ale to jego decyzja.

A w kwestii libero to może z dograniem Zenik jest lepsza ale w przyjęciu bardziej podoba mi się Sawicka dlatego tak je porównałem.

Zgadzam się w100% ze srodek ma Chemik lepszy, ale przyjęcie porównywalne (na obecną chwile!), założmy ze libero również porównywalne, ale atak czy z Kaczor, a tym bardziej z KSD, to ogromna przewaga Impelu.W kwestii rozegrania to wcześniej(!) bardziej podobała się Sadurek, natomiast Wołosz lepiej trafiła- na silniejszy zespół, stąd w chwili obecnej jest UZNAWANA jako lepsza. Ale to zweryfikuje boisko w nadchodzącym sezonie.

Dlatego od jakiegoś czasu piszę że ciekaw jestem czym nas zaskoczy Chemik
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Skrzypek »

Pytam,bo dużo źrodeł (w tym papierowe wydanie gazety wrocławskiej) twierdzi,że to właśnie będzie Tom. I zostać ma ona ogłoszona na początku przyszłego tygodnia.
Wierzyć w teksty Gudera (Gazeta Wrocławska)...? Ryzykowna sprawa ;)
Dawid96 pisze:A nie wiesz kogo Impel ma na celowniku, jeżeli z Logan nie wypali? :P
Impel nie ma już nikogo "na celowniku". ;)

A Logan nie wypali, bo nigdy nie próbowano jej detonować ;)
Ostatnio zmieniony 7 cze 2015, o 08:31 przez Skrzypek, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”